امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
کسی منو یادشهههههههههههههههه؟128fs3181814
عذرخواهی ایرانی‌ها از بنجامین ویلیامز تقلبی!

قضاوت ناعادلانه بنجامين ويليامز استراليايي در ديدار ايران مقابل عراق باعث ناراحتي هواداران ايراني شد و آنها به صفحات اجتماعي اين داور حمله ور شدند. البته در اين بين بنجامين ويليامز آمريکايي هم به اشتباه مورد هجمه شديدي توسط ايراني‌ها قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، هواداران ایرانی که به شدت از قضاوت داور استرالیایی ناراضی بودند، مانند تمام اتفاقات گذشته که لیونل مسی و ... از آن باخبر هستند به سمت صفحات شخصی بنجامین ویلیامز هجوم آوردند و با کامنت‌ها و ... خود از شرمندگی داور نگون‎بخت در آمدند. البته در این میان بودند ایرانی‌هایی که پروفایل بنجامین اصلی را اشتباه یافتند و به جای داور استرالیایی به سراغ همنام او در مریلندز آمریکا رفتند تا او را شگفت زده کنند.Khansariha (13)

[تصویر:  01002016.jpg]

بنجامین ویلیامز امریکایی در این باره گفت: برایم اول شگفت آور بود که با این هجم از پیام از سوی ایرانی‌ها روبرو شدم. در ادامه برایم کمی جنبه شوخی و فان گرفت و البته باید اقرار کنم در انتها خیلی ترسیدم! 4fvfcja
وی ادامه داد: آنها مرا تهدید می کردند و می گفتند امشب به راحتی نمی‌توانی بخوابی و من متوجه منظور آنها نمی‌شدم و شدت تهدید در پیام‌ها به سمتی رفت که آنها اعلام کردند مراقب پشت سرم باشم تا مورد هدف قرار نگیرم.Khansariha (13)
البته امروز آنها متوجه اشتباه خود شدند و پیام‌های زیادی بابت عذرخواهی از رفتار روز گذشته دریافت کردم. آنها اعلام کردند مرا با داور استرالیایی همنام خودم اشتباه کردند و بابت رفتارشان عذرخواهی کردند. 
ویلیامز آمریکایی تقلبی در مورد نظرش در مورد ایرانی‌ها هم گفت: من شاید 4-5 دوست ایرانی داشته باشم و احترام زیادی برای آنها قائلم و رفتار ناشایستی از آنها ندیده‌ام. این یک اشتباه به خاطر همنامی ما بود و همانطور که گفتم بیشتر شبیه یک شوخی بود.

Khansariha (13)Khansariha (13)
خداوندا

ارامشی عطا فرما

تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شهامتی که تغییر دهم انچه رامیتوانم

ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

[تصویر:  05_blue.png]
اعتراضمون رد شده asabaniasabaniasabaniasabaniasabaniasabaniasabaniasabaniasabani
یه وقتایی فکر میکنن پرستیژ خانوادگی خیلی دست و پا گیره
آخه این چه داوری بود....میدونید من چقدر جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ زدم؟!؟!؟!؟!؟

دوستم یه دوست استرالیایی داره هی شیطونه میگه زنگ بزن بهش به صورت نمادین جای داور یکم تخلیه ی اعصاب  و روان کن خودت رو هااااااااااااااااااااKhansariha (98)Khansariha (98)Khansariha (98)Khansariha (98)Khansariha (98)Khansariha (98)Khansariha (98)Khansariha (98)Khansariha (98)

راستی جنبش من عاشق محمدم چرا اینقدر در کانون کم رنگه ؟؟؟؟؟ 
اصلا همه ی عشقش به اینکه هر جا میری شده محمد...
منم تصمیم گرفتم اسم پسرم رو به جای حسین بزارم محمد(جو گیری در این حد اااااااااااااااااااااااااااا Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13) ) البته بگم که هنوز بابای پسرم در شبکه موجود نیست 4
خوشا باران و وصف بی مثالش
جدی باران خانوم؟
پس چرا تو کانون از کار من استقبال نشد؟Khansariha (98)
میخواستم یه پست تو همه تاپیکا همزمان بذارم که بچه ها شوکه شن.1744337bve7cd1t814
ولی خب زیاد استقبال نشد.

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ...دوست می دارم

تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام ...دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

پل الوار
من هم الان كه باران خانوم اينجوري كفتن ميبينم خووبه4..استقبالل

آها راسي
آقا داور استراليايي و آمريكايي نداره..فوتبال همينه بخواي باهاش با حساسيت و تعصب نگاه كني هيچي،همش علافي و وقت تلف كردنه..الان من به شخصه پشيمانم كه اين يه هفته گول خوردم و تا امروز همراهي كردم22(همينم به خاطر بازي خوبشون بود،منت گذاشتمم سررشوون..والا22)
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
اقا یه نگاه به من بندازین.....نفهمیدین؟دوباره ببین.......معلوم نیس چندروزه پاکم؟دبیا...اقا تشویق کن....بزن دستو.....هیپ هیپ هورا.....امروز با خاطری اسوده 400تا تست زدم.دوس دخترمم ولش کردم فقط بخاطر کانون....
آدم شادی عراقی ها رو میبینه میگه عیبی نداره باختیم ؛ بذار شاد باشن ؛ از فرط شادی تا حالا 2 تا کشته و 60 تا زخمی داشتن 22

خبرگزاری ایسنا

یعنی بردن ما انقدر مهم بوده و خودمون خبر نداشتیم ؟ 22

یه نفر دیگه هم بعد از گل قوچان نژاد سکته کرد ؛ مجموعا 3 تا کشته و 60 تا زخمی سر یه فوتبال الکی ...

ایرانیا انقدر به داور اعتراض کردن ؛ هنور 24 ساعت از بازی نگذشته ؛ AFC بنجامین ویلیامز رو برای بازی الهلال و فولاد خوزستان انتخاب کرد ؛ قراره اسفند ماه بیاد ایران ؛ یعنی این بشر عمرا 1 درصد هم تو ایران امنیت جانی نداشته باشه 22
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
ولی من از صبح دارم فکر میکنم.من که دوس دختر ندارم.......دیوونه هم شدم
Gigglesmile
اتفاقاا منمم دوست دخترمو به خاطر كانون ول كردمم..Gigglesmile..نه ببخشيد اون منو ول كردGigglesmile..
ولي اين رامين هنووز نگفتهه..ايين رؤيا خانووم كييهه؟؟!هااا؟؟!!Khansariha (98)asabani
4

خوش به حاالتت..٤٠٠تا..من كه به خاطر كانون با تست هم قهر كرردمم4
تاازه رسييده بوودم به اين آماررها،كه يه دفعه اين اهداف دنيايي كنكور بررام نامفهووم شدد..22
راهكار الهي ترك

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

از این مسااائل خاک بر سری (دو...س..ت ...د ...خ...) نگیناااااasabaniasabaniasabaniasabani
او هوووووی گشت ارشاد باید بیااد؟؟؟؟

بدویید برید سر تست Khansariha (98)Khansariha (98)
سلام باران
خوبی؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
راستيي سلاامم باران باانوو
ببخشييد ما انقدر حواسمون پرت تسته كه يادمون ميره بيان ارادت نماييم..
نبووديد چند مدت دلها تنگ شده بودند؟؟!
303
ما داريم با نگاهي طنزگونه مينگريم كه اين مسائل زننده جلوه كنه..شما خودتونو ناراحت نكنيد 128fs318181
البته تا جايي كه يادمونه شما آمبولانس بوودييد،شما زنگ بزنيد ميان ميبرنمون اتفاقات4chsmu1

آقا ولي جدي من فكر كنم كنترل هيجاناتم مشكل داارره..يه زمان با شوق تماام ميشينم درس ميخونم،يه موقع با شووق تماام ميام كانوون22

الان كم كم داره هيجان اين آتيش پاره اي كه تو راهه هم اضافه ميشه..22 4
نصف تختشو خودم وصل كردم..نصف ديگشو نذاشتن..224fvfcja
راهكار الهي ترك

چرخه:

Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13) میاد بهم خشن بشما
البته بگم یک عدد گیدورای خشن رو بنده از کلاس پرت نمودم بیرون(جزو افتخاراتم ه 4)

سلام بر می تی خودم

مثل همیشه عاااااااااااالی ای برادر آتیش پاره (امید فردا)

ای اسپمر برتر .. ای رامین ... بیا و چشم ما را به اسپم هایت روشن بگردان

آقا من دلم میخواد سوالای هیجانی که سها ار ارمین پرسیده بود و جواب بدم 
پاسخ هاش خیلی باکلاسه :we:
(1393 بهمن 5، 23:02)اميد فردا نوشته است: ولي اين رامين هنووز نگفتهه..ايين رؤيا خانووم كييهه؟؟!هااا؟؟!!Khansariha (98)asabani
4

رویا ؟  17 آرزو بود فکر میکنم 17 یا رویا بود ؟ 17 نمیدونم ؛ ولی به هر حال ...  :x :x :x

ولی جدی وارد این مسائل نشید ؛ یکم میگذره وابسته میشین ؛ خیلی بده به کسی محبت کنی که برای تو نیست ! من که خودم  به شخصه دیگه غلط کنم بخوام با جنس مخالف دوستی کنم ؛ حتی اگه کیس مورد نظر رویا ( :x ) باشه

نقل قول: ای اسپمر برتر .. ای رامین ... بیا و چشم ما را به اسپم هایت روشن بگردان

این اسپم فقط و فقط از برای روشن گردیدن چشم های استاد باران ...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
به پاسخ های گهربار من گوش جان فرا دهید

ی وقتا ب خودم میگم حیف اسلام دست و پای منو بسته وگرنه فلان کارو میکردم.. شما اگه بخواین اینو بگین کجا ب کار میبرینش؟

خیلی به خوانندگی علاقه دارم.. خیلی با عشق میخونم ... وقتی ناراحتم...وقتی خوشحالم..وقتی حوصله ندارم...وقتی خوابم میاد... وقتی میخوام یه چیزی از مامان و بابا بگیرم.. کلا صدام خیلی خوبه..فقط نمیدونم این چاقالو چرا به من همیشه میگه کی به تو گفته صدات خوبه؟؟؟ :\ اینم داداشه ما داریم!!! والا همین کارو میکنن ریش هاستعداد آدم خوشکونده میشه دیگه

فکر میکنین اگه قرار باشه امتحان بشین خدا ب چی امتحانتون کنه از پا در میاین؟

خیانت همسرvayy

اگه بهتون بگن همین الان ی نفر پشت دره و میخواد بیاد تو اتاقتون دوست دارین کی باشه؟(اگه دوست ندارین اسم نمیخواد بگین..همین ک بیاد تو ذهنتون کافیه)

اومد تو ذهنم 4

شما و تنهای و سکوت و ............ تو جای خالی چچیا میذارین؟

خوندن یه آهنگ (دیگه بستگی به شرایطش داره)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان