امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1393 بهمن 21، 23:10)Alone WarrioR نوشته است: عه شما ام کنکوریی پس
من سال دوممه
در چ حالی .. درسا خوب پیش میره ؟

خب اینجا انجمن شبانه روزیه و همگانی اما مشکل اینجاست سها خانم امروز کلا مخالفت میکنه ازمون بزرگتر هم هستن دیگه هیچی 4fvfcja

مث تو فیلما میشه :

بچه برو تو اتاقت در رو هم ببند

بعد سها خانم :
بچه از انجمن برو بیرون مودم رو هم خاموش کن 4fvfcja

درسا که از نظر بعضیا خیلی خوب پیش میره.از نظر خودم نرماله! ...از نظر مامان بابام افتضاحه!!!4fvfcja اونا در حد رتبه ی یک و اینا انتظار دارن!13

جمعه هم میریم ازمون بعدش کم مونده بزننمون! Vamonde  الانم به درجات بالایی از بیخیالی رسیدم نشستم دارم کیف میکنم با بروبچ! studsmatta

یکی قلیونو بیارهSmiley-face-cool-2 (تو عمرم دستم به بدنه ی قلیون نخورده4)
موفق باشی
ممنون از این توضیحات کامل  4fvfcja
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
(1393 بهمن 21، 23:17)armin100 نوشته است:
(1393 بهمن 21، 23:09)می توانم نوشته است: فیلم تو و من چطوری بود؟
داستانش چیه؟
داستانش اینه که یه خانم رئیس شرکته...و معاونش یه آقا هست...

خانمه رو به جهت اینکه مجرده، می خوان اخراج کنن...
خانمه واسه اینکه اخراج نشه... الکی میگه که اون معاونه شوهر آینده ی منه... و قراره ازدواج کنیم...

لذا از اول تا آخر فیلم جلوی بقیه نقش لیلی و مجنون رو بازی کنن...
و در این بین اتفاق هایی رقم می خوره..

از این چیزا... 4fvfcja

استغفرالاه استغفرالاه!!!

این فیلم از نظر من و وزارت ارشاد حرام اعلام میشه!Smiley-face-cool-2 یعنی چی اتفاق هایی رقم میخوره؟!!!Khansariha (13)

اینارو با خونواده هم نگا میکنن؟!1744337bve7cd1t81
4
سلام

Vamonde
سها خانوم مخالف هم نباشه خو مخالف میشه ک ....asabani

امشب پسر برادرم داشت برام ی چیزی تعریف میکرد..حرف خوشی نبود..
بهش گفتم نکن عادتت میشه.. گفت اشکالی نداره..
گفتم عزیزم عادت ک شد دنبالش میکنی و ب ناکجا اباد میرسی...
فک نکنم فهمیده باشه چی میگم..

غرضم اینه ک اگه از همون قدمهای اول و لقمه های کوچیکی ک ب خورد فکر و روح و دلمون میدیم حواسمون باشه ..گیر نمیافتیم..

همین..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

به قول بابام...بچه یه لقمه ی راحت از گلوی تو پایین نمیره 22

یه مدتیه دور و ور حاشیه رو خط کشیدم...اما متاسفانه انگار شده جزو شخصیتم !!!

اون از امروز اتاق اساتید که فهمیدم مدل نمره دادنم گویا به گوش سایرین رسیده و حالا چی گفتن و چی شنیدن و نمیدونم!!!!

اونم از پستم دیشب....

آقا بی خیال ... من و یه روز خوب بی حاشیه ان شا ا... 
همینجوری الکی...

راستی اون فیلمه من خارجکیش و دیدم..از تی وی خودمون پخش شد!
خارجیش جالب بود 4

هر فیلمی توش محسن تنابنده و حمید فرخ نژاد بازی کنه عالیه 128fs318181128fs318181

فقط می تی چهارشنبه سوری رو نبینید... اونم تو مایه های همین سریالس که دوست نداری...
سلام
دیدمش برای خانوادگی دیدن مناسب نیست
ولی خوبه
مگه چه فرمی نمره دادی؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
هوای هلویی است ...
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
اونجا هم داره بارون میاد؟

اینجا که میاد ^_^
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
میاد
دیشب ولیعصر بودم ، قدم زدن و بارون شدید ... 
شوق مردم زیر بارون واسه دیدن فیلم های جشنواره جالب بود
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
.

سلام 
 امیدوارم حال همه خوب باشه 

مدتی دسترسی به اینترنت نداشتم، بعدش هم مدتی سیستمم نوای نا کوک می زد، بعد از اونم روزهایی رو گذروندم که پر بودن از تکاپو، از تمنای لحظه ها، بی فراغت، خستگی رو خسته کردن، دست رد به سینه هر لحظه ی آرام گرفتن زدن؛ و شیرین، و دست داشتنی ...

و این عوامل دست به دست هم دادن که نشد سری به کانون بزنیم و عرض ادبی کنیم ... 

و الا ما بی معرفت نیستیم که فراموش کنیم رفقامون رو ... 

در هر صورت امیدوارم هر کی تو هر شرایطی که هست تندرست و موفق باشه، و هر کی توی هر نبردی که هست از نبردش خرسندی رو استخراج کنه ...

به دوستی گفتم، چیکار باید کرد؟ ...

گفت: تلاش کن و به خاطر داشته باش « وَ الَّذينَ جاهَدُوا فينا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنا وَ إِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنينَ »

« و کسانی که در راه ما کوشیده اند ، به یقین راههای خود را بر آنان می نماییم و در حقیقت ، خدا با نیکوکاران است. »   عنکبوت - 69

و من فکر می کنم باید تلاش کرد،

باید کاری رو که انجام میدیم سعی کنیم به نیکو ترین وجهی که می تونیم انجام بدیم،

باید تلاش کرد، و به کارهای بزرگ یورش برد و خستگی رو خسته کرد، تا به کامیابی های بزرگ دست پیدا کنیم، 

تلاش باید کرد و به جای سخت کوشی "عشق کوشی" کرد، که به قول بزرگی: "عشق کوشی" به جای سخت کوشی، همه جهان را در برابر شما به زانو در خواهد آورد ... 

فکر می کنم باید کوشید و راه رو پیدا کرد و از این همه هیاهو دور نشست ...

تلاش باید کرد ...

« عبور باید کرد 

و هم نورد افق های دور باید شد ... »

ارادتمندیم ...

53

پایداری، تا رستگاری ...

[تصویر:  05_blue.png]
سسسسلام

ببین کی اومده تنها ترین سردار 317

خیلی خوش برگشتیKhansariha (48)

دلمون برات تنگ شده بود بامرام Khansariha (18)

اقا این حرفتو خیلی دوست دارم
نقل قول: باید تلاش کرد، و به کارهای بزرگ یورش برد و خستگی رو خسته کرد، تا به کامیابی های بزرگ دست پیدا کنیم،

فقط چجوری میشه توی جایی که تو مرحله سخت کوشی هستی اینو تبدیل به عشق کوشی کرد؟

برادر گرامی نمیدانم بزرگوار هم که مشاهده شده لایکش 

بزن لایکو به افتخارش 317

خانوم نوه مانا هم مشاهده شدن تو کانون 317

http://www.ktark.com/User-%D9%85%D9%80%D...9%80%D8%A7
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

من وقتی یه سری پیامای تو اورژانس یا درد دل رو خوندم یه نکته ای توجهمو خیلی جلب کرد.
نمیدونم ما چرا هرچی تو زندگیمون اتفاق افتاده یا هرمشکلی داریم رو به این عادت بد خ.ا ربط میدیم؟؟؟
بنظرتون این یه جور شونه خالی کردن از زیر اشتباهات نیست؟مثلا یکی میگه من خیلی تو درسم تاثیر داشته یا خیلی لاغر شدم یا نمیدونم هر ضعف و مشکلی تو زندگی داریم به این ربط میدیم...
بنظر من واقعا اینجوری نیست,نمیخوام بگم که خ.ا عوارض نداره ها ولی اینکه همه عوارض رو در همه ایجاد میکنه یا اینکه تمام ضعفای زندگیمون از اونه
من میخوام بگم که بیایم با مشکلات زندگیمون روبه رو بشیم.همه رو نندازیم تقصیر این عادت بد .
واقعا فکر می کنید اگر این عادت بد رو نداشتید الان قله های موفقیت رو طی کرده بودین یا خیلی از اشتباهات رو نداشتید؟
بیایم هدف پاک شدنمون رو با ارزش تر قرار بدیم و اینقدر از فرصتای ازدست رفتمون ناله نکنیم
شاید اگر حتی خ.ا نبود هم ما این مشکلات رو داشتیم
بیاید طبیعی زندگی کنیم.به قول باران خانوم ترک این عادت همه زندگیمون نیست جزئی از اونه
ببخشید زیاد حرف زدم ولی لازم دیدم که این حرفا گفته بشه
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

(1393 بهمن 22، 20:51)باد صبا نوشته است: من وقتی یه سری پیامای تو اورژانس یا درد دل رو خوندم یه نکته ای توجهمو خیلی جلب کرد.
نمیدونم ما چرا هرچی تو زندگیمون اتفاق افتاده یا هرمشکلی داریم رو به این عادت بد خ.ا ربط میدیم؟؟؟
بنظرتون این یه جور شونه خالی کردن از زیر اشتباهات نیست؟مثلا یکی میگه من خیلی تو درسم تاثیر داشته یا خیلی لاغر شدم یا نمیدونم هر ضعف و مشکلی تو زندگی داریم به این ربط میدیم...
بنظر من واقعا اینجوری نیست,نمیخوام بگم که خ.ا عوارض نداره ها ولی اینکه همه عوارض رو در همه ایجاد میکنه یا اینکه تمام ضعفای زندگیمون از اونه
من میخوام بگم که بیایم با مشکلات زندگیمون روبه رو بشیم.همه رو نندازیم تقصیر این عادت بد .
واقعا فکر می کنید اگر این عادت بد رو نداشتید الان قله های موفقیت رو طی کرده بودین یا خیلی از اشتباهات رو نداشتید؟
بیایم هدف پاک شدنمون رو با ارزش تر قرار بدیم و اینقدر از فرصتای ازدست رفتمون ناله نکنیم
شاید اگر حتی خ.ا نبود هم ما این مشکلات رو داشتیم
بیاید طبیعی زندگی کنیم.به قول باران خانوم ترک این عادت همه زندگیمون نیست جزئی از اونه
ببخشید زیاد حرف زدم ولی لازم دیدم که این حرفا گفته بشه

برای من که همه ی ضعفم از همونه! اگه این عادت رو نداشتم واقعا عالی بودم! الانم از خودم راضی هستم ولی اگه پاک بودم خیلی بهتر میشد...

برای کسی که بیشتر از 12 سال تکرارش کرده میشه همه ی زندگیش...

روی همه ی چیزای بی ربط و با ربط زندگیم تاثیر گذاشته.....

Khansariha (8)

بقیه دوستان هم توضیح بدید...بحث خیلی جالبی رو استارت زدید....
موفق باشید....53535353
من نمیگم تاثیر نداشته تو زندگیمون ولی این هم غلطه که تمام ضعفامون رو از این عادت ببینیم و دنبال مشکل اصلی و رفعش نباشیم
این یه جور شونه خالی کردن از مشکلاته
مثلا کی گفته وقتی نتونستی کنکور قبول بشی تقصیر این عادت بد بوده؟شاید به اندازه کافی تلاش نکردی؟
یا مثلا کی گفته که لاغری فرد از خ.ا اونه؟شاید اگر تغذیه اش رو اصلاح کنه وضعیت خیلی بهتر بشه؟؟
من میگم نشینیم و نگیم تقصیر خ.ا و خیال خودمونو راحت کنیم.
منم سالای زیادی درگیر بودم ولی نمیدونم چرا هیچ وقت اینطور فکر نکردم درمورد مشکلاتم و همین باعث شد روحیمو از دست ندم و برای هدف بالاتری ترک کنم.
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان