امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

متشکرم عشقمهزاران شاخه گل زیبا تقدیم تو بادKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام303

شبتون بخیر باشه128fs318181

درخشنده جان ما ازینا انجام میدادیم دوران طفولیت 4 تازه نسل قبل ازین رو هم انجام میدادیم ی تیکه کاغذ میذاشتیم دهنمون گرد میگردیم از تو لوله خودکار محکم فوت میکردیم 4fvfcja

نقل قول: الان رفتم فضولی دیدم بابا بزرگ داره جملات ماندگار.... و میخونه گفتم بزار ببینم چه خبره منم کمی بهره ببرم!
بعد دیدم واوووووووووووو چه جمله ی هیجان انگیزی 
گفته بود ... (ددی این پست و ویرایش کن جمله رو بزار هر چی میگردم تاپیک و پیدا نمیکنم .. میری تاپیک از تو زیر زمین گیر میاری!!!!)

اقا چرا ادمو توی موقعیت سخت قرار میدید 4fvfcja بگم یادم نمیاد دمپایی پرت میشه؟4fvfcja

برم کانورسیشنو چک کنم22

خب دورو بر ساعت ده و ده دقه تا ده و رب من اینجا سر زده بودم

http://www.ktark.com/Thread-%D8%B2%D9%8A...#pid346777

Khansariha (46)

حالا کدوم پست بود؟

(1393 اسفند 5، 22:36)رضای 2 نوشته است: سلام دلم براتون تنگ شده بود
رضا جان سلام عرض کردیم303

حالت خوبه؟

سها خانوم از طرف ما به ایشون ( امید فردا) تبریک بگین 128fs318181

و ان شاء الله کلیپتون پر برکت باشه
4fvfcja

رها1361 خانوم تشکر ما هم به شما تبریک میگیم30353

(1393 اسفند 6، 17:13)sword.u.a.c نوشته است: وااااااااااااااااای نمیدنم از شوق بخندم یا گریه کنم

اصلا باورم نمیشه317317317317

یکی بیاد منو بگیرهstudsmattastudsmattastudsmatta

حسام جان نفس عمیق بکش4fvfcja

ریلکس ریلکس4fvfcja حالا شمرده شمرده بگو چی شده4

باران خانوم شما خوب هستین؟ حالتون چطوره؟ مدیونین فکر کنین بعد پستتون اقدام به این احوال پرسی کردما4fvfcja

ماشاء الله همیشه از بحث ها عقبم من 24 ساعت بعد از بحث شرکت میکنم توشGigglesmile

در وصف خودم این عکس رو یافتمKhansariha (13)

[تصویر:  96875913519735389769.png]
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بلاخره امام رضا طلبید برم پابوسش
در کمال ناامیدی و ناگهانی
اصلا فک نمیکردم بطلبن
خدایا شکرت317317
MuscularMuscular
اقا مبارکا و تن درستی[img]images/smilies/12.gif[/img]

رفتی مارو هم حسابی دعا کنا

بهشون بگو منم میام چند مدت دیگه [img]images/smilies/128fs318181.gif[/img]
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام 

سورد جان خوش به سعادتت... Khansariha (18)
حسابی التماس دعا... 53

این جور خبرای ناگهانی چه می چسبه!
دلت شاد... 1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقای سورد
خووووووش به سعادتتون
من یکی رو خیلی دعا کنید
منم خیلی منتظر همچین خبری بودم ولی مثل اینکه هنوز قسمت نیست
التماس دعا
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
دینگ دینگ دینگ

به گیرنده های خود دست نزنین برادر پایلوت داره اچار کشی میکنه ادیتورو 4chsmu1

ding ding ding

stay calm dont touch your loplop or pc bother pilot are playing with editor

مقایسه  پرخوری و خود ارضایی

مشکل ما فقط رابطه جنسی نیست همانطوری که مشکل شخص پر خور فقط غذا نیست. غذا خوردن و رابطه جنسی اعمال طبیعی هستند. مشکل واقعی شهوت است. 
شهوت یک نگرش اجباری است که یک غریزه طبیعی را به خواسته غیر طبیعی تبدیل میکند.
هنگامی که ما تلاش میکنیم از غذا یا رابطه جنسی برای کاهش انزوا،تنهایی،ناامنی،ترس،بحران و یا سرپوش گذاشتن بر روی احساسات و به وجود آوردن احساس سر زندگی،فرار،کمک به رهایی و پر کردن خلا روحانی مان که در اصل باید با خدا پر شود، استفاده کنیم،در واقع در حال ساختن یک اشتیاق غیر واقعی برای سوء استفاده از غرایز طبیعی هستیم.
این گونه است که خوردن و رابطه جنسی در تمام ابعاد وارد میشود و دارای یک جزء غیر طبیعی میشود.
حقیقت این است که سلطه شهوت تنها محدود به جسم و رفتارهای فیزیکی نشده و مسیر حرکت افکار ما را نیز در بر میگیرد و در این حین است که به عامل کنترل کننده رفتارهای جنسی بیمار گونه ما تبدیل میشود.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام و درود بر همگی
کوچیکه همه ی بچه های کانون
دلم واستون حسابی تنگ شده بود
یادش بخیر
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
هکساده عزیز خوش اومدیKhansariha (18)Khansariha (8)

به میلاد میلانوی عزیز هم که اومده4fvfcja

خوش گلدی

چرا یادش بخیر 

بیا و یاد دوباره ای بساز که در اینده دوباره بخیر باشه یادش ( چی گفتم4fvfcja)

سلام بر هر دو عزیز
کجا بودید نبودید؟
چه خبر؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
ممنون از همگی
دعا گوی همه خواهم بود
فعلا پیشتونم
دو هفته دیگه عازمم4fvfcja ان شاء الله

داداش میلاد میلانو
و داداش همساده خوش اومدین53
عه پس من و حسام انشاالله با هم مشهدیم. 1

البته اگه روسیاههایی مثل من هم طلبیده بشن.
به به چه عالی
ان شاء الله که طلبیده میشی و میریKhansariha (18)
قیچی رو باز و بسته نکن الان دعوا میشه...
اگر در سطح فنجان تفاله چای شناور بمونه نشانه ای از آمدن یک غریبه ست...
 اگر در روز اول سال نو لباس جدید به تن نداشته باشید تا آخر سال پول کمی به دست می آورید
...

من نمیدونم ریشه این خرافات از کجاست؟شاید از ساده لوحی هستش...شاید هم این علت  و معلول ها زیاد تکرار شدن و باعث این نتیجه گیری ها شده...شاید ریشه تاریخی داره...شاید در طول زمان عوض شده واقعا اینجوری نبوده اصل قضیه...
خرافات و خودارضایی
مزاج من گرمه با بقیه فرق دارم...
من بچه جنوبم بچه فلان منطقه کشورم میل جنسی من شدیده به جغرافیای منطقه من ربط داره...
اگه خودمو تخلیه نکنم اخلاقم بد میشه تمرکزم رو از دست میدم...
پاک بودن از خود ارضایی و شهوت مثه پاک  موندن از حس های طبیعی دیگه میمونه مثله پاکی خواب پاکی غذا،میل جنسی هم حسی مثه نیاز به غذا و خوابه...
نود درصد مردم اینکار رو انجام میدن دارن زندگیشونو میکنن..
فلان خانم دکتر فلان کتاب فلان متخصص فلان سایت معتبر انگلیسی گفتند و نوشتند که اگه کنترل شذه باشه خودارضایی زیان آور نیست...
خودارضایی یا رابطه جنسی غیر مشروع مثه رابطه با همسر میمونه هر دو یه نتیجه دارن...
من از بچگی شروع کردم دیگه محاله بتونم کنارش بزارم بعد این همه مدت...
سعی میکنم کنترلش کنم ماهی چند بار باشه خیلی خوبه هم نیازم رفع شده هم تخلیه شدم...
خودارضایی میکنم حداقل دیگه دنبال رابطه جنسی با جنس مخالف نیستم.خود ارضایی این حسن رو داشته که باعث شده حداقل عمل نامشروع نکنم...
ازدواج که کنم مثه یه استحاله میمونه این عادت رو سریع از من دور میکنه پس لازم نیست الان به خودم سختی بدم متاهل که شدم خود به  خود از بین میره...
کسی مشکل جنسی داره که هزارتا شریک جنسی داره هزارتا کار خلاف میکنه،نه منی که تنها کار خلافم اینه تو خلوت خودم تخلیه میکنم خودمو...
.
.
و دهها خرافه دیگر...
شاید سریع الان بعضی پیش خودشون بگن نه برخی از این حرفا واقعیت داره ولی من حرفمو زدم...128fs318181
کار با بقیه نداشته باشیم که چکار میکنن و چطور رفتار میکنن اینا خرافاته هر کسی با هر تخصصی اینا رو گفت سند نشه واسه ما که بگیم این حرفا درسته...و کنار گذاشتن باورهای غلطی (بخوانید خرافه) که سالها باهاشون زندگی کردیم خیلی دشواره ولی تا وقتی این خرافات رو دور نریزیم کار خیلی سخته،
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان