امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام

اقاي همساده مرسي بابت امضاتون
خيلي خوبه
53

مخلص الونه هم هستيم
53

نوش جان اقاي نمي دانم
انشالله به زودي غذاها رو با مادر عزيزتون بخوريد
خدا پدرتونو نگه داره واقعا خوبه كه انقدر به پاي هم مي شينن انشالله به زودي انتظارشون به سر مياد
53

اقا مي دونيد تو دانشگاه ما وقتي يه گروه خوب كار مي كنن و تو كنكور يا اين ور اون ور نتايج خوبي ميارن از طرف دانشگاه بهشون يه مبلغي وام مي دن يه كمك بلا عوضي چيزي!

شما تا حالا حساب كرديد مسابقه بيست روزه اين چند وقت چند تا قهرمان داشته ؟

الان شما نگاه كن ليست و اماراي ما رو تو جشن پاكي مسابقات

تو رو خدا يه نگاه منصفانه بنداز

حتي همين ديشبم اقاي جدي

[تصویر:  dancing-guy-smiley-emoticon.gif] 

[تصویر:  dancing-stickman.gif]

اقا برو اون ور دارم حرف مي زنم ها

داشتم مي گفتم

همين ديشب اقاي جدي

[تصویر:  2004.gif]

[تصویر:  127fs2361263.gif]

عزيزم

با شمام

گم شو اون ور

اه

خلاصه كه يه سري امكانات در اختيار ما بذاريد تو مسابقه بيست روزه

وي آي پي دو شيفت در روز به مقصد سي روزه اي

باند اختصاصي هواپيما اي

سوئيت مبله اي

.
.
.

خلاصه نمي دونم ديگه هر چي كه كرمتون هست

ولي اگر رو مسابقه بيست روزه سرمايه گذاري كنيد  باز هم قهرماناي زيادي نظير جدي

[تصویر:  mario-jackson-dance-smiley-emoticon.gif]

[تصویر:  smiley.gif]

:(

آقا ما اصلا كمك بلاعوض نخواستيم

بفرماييد به جشن و پايكوبيتون بپردازيد

.

[تصویر:  smilies4-parstools-24.gif]

[تصویر:  party-blower-smiley-emoticon.gif]

:(

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام. دوستان من استرسم خیلی زیاده. برا هر چیز معمولی استرس میگیرم. حالا چه برسه به امتحانا و چیزای مهم. این موضوع باعث شده هیچوقت نتونم تواناییای واقعی خودمو نشون بدم.همچنین باعث نارضایتی از خودم شده و خیلی ناراحتم و حرص میخورم. هر وقت به اینده فکر میکنم سر در گم میشم و ناخوداگاه استرس بهم غلبه میکنه.
به نظرتون برای افزایش اعتماد به نفسم و کاهش استرس چیکار کنم؟
به نظرم تو رشته خودم برق قدرت موفق نیستم (چون معدل خوبی ندارم یعنی 15/5 و عملی هم ضعیفم)و الان که ترم 6 هستم هیچی بلد نیستم و هیچ هدفی هم برا خودم مشخص نکردم. یه دفه میگم ارشد بخونم،  یه دفه میگم بیخیال میرم سربازی و بعدشم سر کاری چیزی.خدا را شکر زبانم خوبه و تو اموزشگاه تا تافل خوندم و اونجا شاگرد اول بودم هر ترم. و دوستام میگن اگه ارشد نخونی زبانت هم حیف میشه!! از طرفی چون تو برق موفق نیستم اصلا نمیدونم به چه زیر گرایشی علاقه دارم که بخوام تو ارشد ادامش بدم. اینا را گفتم شاید یکم خالی شم.شاید خیلی هم پراکنده صحبت کردم.
 اینجا کسی برقی هست؟
برادر من رشتم برق نیست ولی برق بازی زیاد کردم...قدرشو بدون خیلی رشته ی باحالیه جای پیشرفت داره....معدل مهم نیست...

اکثرا دیدم اینطورین که رشتشون برقه ولی دستشون به فازمتر نخورده! 4fvfcja

پیشنهاد من اینه که عملی رو شروع کن از بخشای جذاب.... ابزار خوب بخر اگه تهرانی بیا پاساژ امجد روح ادم شاد میشه توش! 4fvfcja

یه اسکوپ و مالتیمتر و پیاده کردن چنتا برد پیشرفته خیلی انرژی مثبت بهت میده...علاقت زیاد میشه و کلی پیشرفت میکنی...

من خوب از قدرت سر در نمیارم قصد جسارت هم ندارم فقط نظرمو گفتم.... سطحم فوق العاده از شما پایینتره...ماشالاه شما 6 ترم پیش رفتی....

ایشالاه موفق باشی... 53
سلام داداش دریل

بدون هیچ تردیدی به نظرم برق سخت ترین رشته مهندسی تو ایرانه (خارج رو نمیدونم.)
متاسفانه و متاسفانه خیلی از مهندسیهای دور و بر من از لحاظ عملی نسبت به سطح سواد تئوریشون خیلی خیلی پایین ترن.اونم به علت سیستم بد آموزشی هستش پس فکر نکن نسبت به بقیه خیلی عقبی همه هینجوری هستن.اوج هنری که تو کار عملی من ازشون دیدم کد نویسی پیشرفته متلبه(البته استثنا هم داریم ها).
تازه تافل زبان که یه برگ برنده خیلی خوبه که داری.
من خودم یه چند ماهی سربازی رفتم به نظرم اگه میتونی ارشد یه جای خوب قبول بشی ترجیحا تهران بشین بخون.خدمت رو همیشه میشه انجام داد.
این نظر منه البته.

راستی من هم اتاقیم رشته ش برقه. ارشد مخابرات میخونه.
اگه سوالی چیزی داری بگو ازش میپرسم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
حالا پست من بي مزه بود قبول ولي باعث نمي شه كه يكي تونم به جدي بابت قهرمانيش تبريك نگيد!

آفرین به سرپرستهای محترم بیست روزه و همچنین آقای جدی 53
میتوانم خانم اعصاب ندارین ها وجدانی من ندیدم این پستتون رو...
راستی شما هم که به جمع مسدود کنندگان پ. پ پیوستین...تبریک ویژه 53
میگم نمیشه یه هلی هم بما بدین از این سی روزه بریم ماهیانه...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

[تصویر:  14.gif] بدو بیا ایـــــنـــجــــــــــــــا امشب قسمت اول  تمومهههه [تصویر:  14.gif]
سلام 303

یه سوالی داشتم,
افرادی که توی حدود دو ماه اخیر!! توی سایت عضو شدن, سایتو از کجا پیدا کردن؟

......................
از دوستانی که الان حاضرن کسی بلد نیست مشکل سرچ گوگل انجمن رو برطرف کنه؟

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
اهل عالم همه بازیچه دست هوسند
گر تو بازیچه این دست نگردی مردی...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
یه سایت خوب می خوام واسه دانلود سوالات استخدامی ؟ clapping
ممنون
یا علی
یعنی دارم میسوزم . کلا حالم گرفته شد

هر سری نایب قهرمانی

نمیدونم فغانی برای چی تیموریان رو اخراج کرد . اصلا هیچی نشون نداد . 3-1 جلو بودیم 2 تا خوردیم تا سپاهان قهرمان شه

نفت نه خودش قهرمان شد نه گذاشت تراکتور قهرمان شه . اَه اَه اَه یعنی دارم خفه میشم  دارم میترکم

بیچاره بازیکنای تراکتور ! بعد اینکه گل سوم رو خوردن بهشون گفتن سپاهان مساوی کرده بعد تموم شدن بازی کلی شادی کردن دور افتخار زدن بعد یه ربع گفتن قهرمان نشدین !

من موندم اون کدوم بزغاله ای بود اون خبرو داد به تونی اولیویرا . بعد گل سوم مهاجماشو کشید بیرون بجاشون مدافع آورد ! آخرای بازی تراکتور وقت تلف میکرد که مساوی کنه و قهرمان شه . 10 دقیقه وقت داشت گل بزنه ولی مربی مهاجمارو کشید بیرون دو تا مدافع آورد تو زمین دفاع کنن ! واقعا هنوز در عجبم اون اعجوبه ی خبر رسان کی بود ...

شبکه ی 3 قطع شد بعد بازی داشت قهرمانی سپاهان رو نشون میداد کسایی که شبکه سه رو میدیدن ندیدین اصلا چی شد . من شبکه سهند رو داشتم نگاه میکردم تا یه ربع بعد بازی جشن و پایکوبی داشتن ! با یه پرچم بزرگ دور افتخار میزدن ؛ تماشاچیا هم وقتی دیدن بازیکنا شادی میکنن فکر کردن قهرمان شدن ریخته بودن تو زمین شادی میکردن !

الان داشتم سایت های خبری رو میخوندم اینو دیدم

نقل قول: هنوز هیچ کس علت شادی دسته جمعی و چند هزارنفری هواداران تبریزی را نمی‌ داند

یه احمق چجوری یه ملتو سرکار گذاشته . فکر کنم میخواسته روحیه بده به تیم ! گند زد به تیم . کاش حداقل نفت قهرمان میشد .

...............

همین .... انتهای پست .

میدونم کلا برای کسی مهم نیست و دیگه هیشکی بحث فوتبالی نمیکنه ولی حداقل بنویسم یکم خالی شم ! باز خوبه پرسپولیس برد ...

.......

بعد نوشت :

نقل قول: نکته عجیب اما این بود که به بازیکنان و کادرفنی گفته شده بود که بازی تراکتور و سایپا با تساوی 2 ـ 2 به پایان رسیده و آنها به طرز عجیبی در دقایق آخر به اداره کردن بازی پرداختند و بعد از سوت پایان هم جشن گرفتند.

[تصویر:  8d2795765fb6.jpg]
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
تسلیت میگم به همه فوتبال دوستان وضعیت ضایعی که فوتبال ایران داره رو

(1394 ارديبهشت 25، 21:10)می توانم نوشته است: تسلیت میگم به همه فوتبال دوستان وضعیت ضایعی که فوتبال ایران داره رو
من واقعا در عجم یارو که عضو کادر فنی بود چی فکر کرد این خبر رو داد به مربی تراکتور !

اینهمه زحمت بازیکنا رو به باد داد .

کلا اصلا تراکتور کشید عقب دفاع کنه . الان هم همه چیو میندازن تقصیر مربی که چرا مهاجمارو کشیدی بیرون !

بنده خدا تو اوج شادی بهش خبر دادن سپاهان برده . از حال رفت !

[تصویر:  4e36c5ff5f6a.jpg]

[تصویر:  fec306d1e665.jpg]

[تصویر:  143171344828931.jpg]

تا ب حال هیچوقت اینجوری ناراحت نشده بودم سر باختن تو فوتبال . اصلا کلا برام نبود . حتی به عراق هم باختیم حذف شدیم بعد یه ربع همه چی عادی شد ولی الان دیگه دارم میترکم ...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
اره می دونم
از بی کفایتیه این افراد دارید می سوزید نه از برد و باخت

کجای دنیا این شکلیه ؟

http://www.varzesh3.com/news/1240600/%D9...8%A7%D9%84

کاش مسلمون نبودیم به جاش آدم بودیم .

فقط آدم
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

توی دنیا هم خوبی هست هم بدی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

این تویی که برای کارایی که فقط خودت می تونی توی این دنیا انجامشون بدی آفریده شدی 

تازه حق انتخاب هم داری

[تصویر:  47276600274856889383.gif]

پس این تویی که باید گیرندت رو تنظیم کنی 

128fs318181

Hanghead  Fight and win Hanghead
[تصویر:  dust.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان