امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: آدرسو حذف کردم . میترسم یکم ! :‎|‎

نه ناراحت نشدم . جدی آدرس دادم که بیایی ببینی 
من خودم بودم اگه چیزی خیلی برام عجیب بود و شهر خودم بود میرفتم 
ادرس رو خوندی اگه بهت نزدیکه واقعا بیا ببین . انسان های جالبی ان ! 
واقعا خب عجیب هم هست . سوژه در حد ماه عسله ! ولی جدی روش نمیشه بره پیشه زنش . 
پسره واقعا داغون شده . شکست عشقی هم خورده بود این چند وقته :‎|‎ عاشق دختر تهرانیه شده بود ، دختره کلی ازش کنده بود الان هم ولش کرده
الان تنها امیدش از کار کردن اینه چند وقت دیگه بره شهرشون زن بگیره . خیلی هم دوستاش بهش میگن برو پیش زنت ولی قبول نمیکنه . 
من خودم احساس میکنم گندی زده که روش نمیشه برگرده ! نمیدومم
ولی خودش جهنم ، دختری که نامزدشه نمیدونم میخواد چیکار کنه . دیگه نمیتونه هم با کسی دیگه ازدواج کنه

اره داداش خوب شد حذفش کردی فردا داستان نشه....

اتفاقا امروز ازونجا رد میشم ولی کاریشون ندارم...به من مربوط نیست 128fs318181 

منم میگم این یه کاری کرده که روش نمیشه...چطوریه روش میشه بره یه زن دیگه بگیره! 1744337bve7cd1t81 

دخترای تهران خیلی مراقبن نمیذارن کسی اذیت کنه...بیشتر اذیت میکنن! Gigglesmile  تازه با پسرا برابر شدن!

من دوستای افغانی زیاد داشتم ولی این مدلی نبوده ازدواجشون.هرکدوم از مناطقشون رسم و رسوم خودشونو دارن. یکیشون هراتی بود یه چیزایی 

میگفت از ازدواجاشون نمیتونم اینجا بنویسم! (بی ادبیه)

همیشه باهاشون خوب رفتار میکردم ولی انگار بعضیاشون رفتارایی از ما ایرانیا دیدن که ازمون متنفرن!!! قبلا یکیشونو بردیم با خودمون تمرین

چنتا شهر دور شده بودیم نمیدونم چرا همش میخواست باهاش برم جایی که تنها بشیم! منم از قصد برای اینکه بفهمم چی میخواد به بچه ها گفتم یه 

تیکه رو باهم برن منو اون هم دوتایی از یه جای دیگه بهشون میرسیم...

بعد که رسیدیم یه جایی شبیه یه سوله ی خراب شده بود دیدم وایساد.... پیاده شدم  دیدم یه آجر اومد سمتم! جا خالی دادم ولی کشید به شونم.

هیکل من یکم کوچیکه و بهم میخوره لوس باشم! Gigglesmile

دیدم فحش ناجور میده میگه ایرانیه فلان شده فلانت میکنم ... 

منم شاخ دراوردم این چه کاریه 1744337bve7cd1t81 ...یکم وایسادم دیدم بحث جدیه میخواد انگار منو بکشه! نخواستم بزنمش چون تقریبا دوستم حساب میشد

سوار شدم در برم دیدم ول کن نیست افتاده دنبالم  یه تنه ی محکم زدم بهش پرت شد تو کانال قشنگ داغون شد.....تا یه هفته نیومد مدرسه! وقتی 

هم اومد  شل و پل اومده بود!

ناراحتم از کار خودم ولی اگه اون آجر میخورد تو صورتم معلوم نبود الان اینجا بودم یا نه!

ازون موقع به بعد دیگه سمتشون نمیرم.....همینایی که میگی اگه برم پیششون یهو دیدی فرغون اجر رو با بالابر دادن بالا حواله کردن سمتمون! Khansariha (13)

والا!

نقل قول: با این طرز فکر گرد خم بودن جلوی خدا نتیجش همینه که یه مشت روشن فکر بی همه چیز ما رو به ........تشبیه میکنن 

نریمان اینا مارو به چی تشبیه میکنن؟
................فوووری فوورری توجه توجه...............
.
پخش فیلم "روز رستاخیز" (هالیوود ایران) در روز عید فطر ..

. خاهشا تا میتونید اعتراضات خودتون و بیان کنید به صدا سیما برای جلوگیری از اکران پخش هالیوودی روز رستاخیز..... .
.
.
جسارتی که در این فیلم شده به اهلبیت شامل موردهای زیر است....
1.
_با قباحت و جسارت تمام چهره های اهلبیت به نمایش گذاشته شده است،مخصوصاً حضرت عباس (ع)حضرت قاسم، حضرت علی اکبر،حضرت علی اصغر و تمامی اهل بیت....
.
2.
حضرت قاسم (ع)که تمامی مقاتل و اسناد گفتن نهایت 13 ساله بوده اورا28،29ساله نشان داده اند....
3.
حرف معصومین و اسناد و مدارک را نقص و به جای استفاده از صحرای کربلا کوهپایه به کار برده اند و صحنه روز عاشورا در کوهپایه گرفته شده است....
4.

حضرت علی اصغر (ع)که کله دنیا میدونن 6 ماهه بودن 5.6 ساله نشان داده شده...
.5
از همه مهمتر اینکه یکی از بزرگترین جنایت کار کربلا حرمله لعنت الله و حرومزاده در این فیلم وجود ندارد (میگویند حرمله ای وجود نداشته)
.6
حضرت خانوم رقیه(س)سلام الله علیها در ابن فیلم وجود ندارد...((میگویند وجود نداشته)) .
7

به شدت تمام از روشها و تبلیغات و گریمهای هالیوودی استفاده شده..... .
8
.هزینه سنگین بیشتر از12 میلیارد برای این فیلم هالیوودی.... .

وده ها جسارت های دیگر....

از تموم شما خاهش میکنم لطفا این عکس و اطلاع رسانی را در تمامي پیج های خود قرار دهید
چون دقیقا هدف عاملان این فیلم نشان گرفتن اعتقادات وباور مردمه.....
⚠❗⚠⚠⚠⚠⚠❗⚠

دفتر آیت‌الله وحیدخراسانی:

تماشای فیلم رستاخیز جایز نیست
«خبرنامه دانشجویان ایران»، در تماس با دفتر آیت‌الله وحید خراسانی در خصوص این عمل و تماشای این فیلم سؤال‌های خود را مطرح کرد.
آیت‌الله وحید خراسانی ضمن ابراز ناراحتی از نشان دادن تمثال و تصاویر مربوط به چهره حضرت عباس(علیه السلام) و تکرار آن، دیدن این فیلم را توسط مقلدانشان جایز ندانسته است؛ و نیز دفتر آیت‌الله وحید از احتمال واکنش گسترده این مرجع تقلید در روزهای آینده به این فیلم سینمایی خبر داده است.
آیت‌الله وحید خراسانی پیش از این در زمان پخش سریال مختارنامه نیز واكنش تندی نسبت به نمایش چهره حضرت ابالفضل‌العباس(علیه السلام) نشان داده بودند و همین واكنش نیز منجر به عدم نمایش قسمت‌هایی از سریال مختارنامه شد. ایشان در آن زمان در اعتراض به سریال مختارنامه گفته بود: « شنیده‌‏ام می‏‌خواهند قمر بنی هاشم را به نقش هنرپیشه‏‌ها درآورند. قمر بنی هاشم کسی است که حجت خدا مقابل قبر او می‌ایستد و می‌گوید: «سلام خدا، سلام تمام انبیا، سلام تمام اوصیا، سلام تمام شهدا بر تو یابن امیرالمومنین».

قمر بنی هاشم کسی است که 124 هزار پیغمبر، هر صبح و شب به او سلام می‏‌کنند. حال این شخصیت را می‌خواهند به نقش هنرپیشه‏‌ها درآورند ... خدا نکند که چنین کاری را انجام دهند، که اگر بکنند، آن وقت هر چه پیش ‏آید و هر چه ما بگوییم، معذوریم.»

برای اعتراض http://162.irib.ir/web/guest;jsessionid=...A27848892C
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
اقا مهدی لطفا قوانین رو درست بخونید......پستتون رو دو جا نزنید...همینو توی درد دل هم زدید که ربطی به موضوع هم نداشت....

دوستان رو به اینطرف اونطرف نکشونید....

اینم لینک قوانین:

قوانین...

حرفای منم مهربون بخونید 128fs318181
شما درست میگید اما چون نمی تونستم تایپک بزنم  مجبور شدم برای سریع تر شدن کار اینکار رو بکنم
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
الان دیدم توی رهروان هم گذاشتیدش!

اگه چیزی خیلی براتون مهمه میتونید یه پست همینجا بزارید بعد لینکشو برای همه با پ .پ بفرستید....

مثلا وقتی مسابقه ی گروهی شروع میشه خیلی برای کانون مهمه نمیان بیست جا پستشو بزنن یا تاپیک بزنن! 128fs318181
سلام

این تاپیک رو ی وقتا ک دلم ی حرف خوب میخواد باز میکنم..
چند تا پست آخرش عالیه...

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

بچه ها درباره کلاه شرعی روزه..
ببینم اگر حد ترخص رو رد کنی روزت رو بخوری بهتره؟؟؟
یا بدون اینکار روزت رو بخوری؟؟؟

شما جای خدا باشید نمیگید دستش دردنکنه لااقل حرمت نگه داشت و از چیزی که خودم در  اختیارش گذاشتم استفاده کرده؟؟؟
خوشا باران و وصف بی مثالش
خهب امتحان مقدماتی گواهینامه رو اولین نفر تموم کردم و قبولیدم! کلا 3 ساعت کتاب 150 صفحه ایی رو خوندم! Gigglesmile میوفته صفحه ایی 1 دیقه!

سوالاش خیلی خیلی خیلی راحت بود....

کلاس فنی هم من باید برم به اون مربیه یاد بدم!  Khansariha (13) از بچگی موتور میاوردیم پایین حالا این میخواد طریقه ی اب روغن نگا کردنو بهمون یاد بده! vayy

برای آزمون تو شهری هم از 7 سالگی رانندگی بلد بودم.تریلی و لودر و لیفتراک هم میبرم صفا کنیم! Gigglesmile

عجب افتخاراتی 17 کلی ریا نمودیم vayy

برم دیگه.... 1276746pa51mbeg8j

موفق باشید....
(1394 تير 20، 15:57)درخشنده نوشته است: خهب امتحان مقدماتی گواهینامه رو اولین نفر تموم کردم و قبولیدم! کلا 3 ساعت کتاب 150 صفحه ایی رو خوندم! Gigglesmile میوفته صفحه ایی 1 دیقه!

سوالاش خیلی خیلی خیلی راحت بود....

کلاس فنی هم من باید برم به اون مربیه یاد بدم!  Khansariha (13) از بچگی موتور میاوردیم پایین حالا این میخواد طریقه ی اب روغن نگا کردنو بهمون یاد بده! vayy

برای آزمون تو شهری هم از 7 سالگی رانندگی بلد بودم.تریلی و لودر و لیفتراک هم میبرم صفا کنیم! Gigglesmile

عجب افتخاراتی 17 کلی ریا نمودیم vayy

برم دیگه.... 1276746pa51mbeg8j

موفق باشید....

آقای درخشنده اصلا گول تواناییتونو نخورین
اون موقع که من میرفتم امتحان
طرف با ماشین خودش میومد اونجا پارک میکرد میگف بار چهارمشه داره رد میشه
خود من دوبار به خاطر رعایت نکردن قوانین رد شدم Vamonde
خیلی حواستون به چیزای کوچیک باشه
موفق باشین
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: آقای درخشنده اصلا گول تواناییتونو نخورین
اون موقع که من میرفتم امتحان
طرف با ماشین خودش میومد اونجا پارک میکرد میگف بار چهارمشه داره رد میشه
خود من دوبار به خاطر رعایت نکردن قوانین رد شدم [تصویر:  15.gif] 
خیلی حواستون به چیزای کوچیک باشه
موفق باشین

حیف...دست چه کسایی افتاده....

-------------------------------
شاید این پست اخرین پست بلند بالام باشه....

چند روز پیش طبق معمول اینجا بودم:

[تصویر:  94171592077841134212.jpg]

داشتم با شدت عجیبی تمرین میکردم  رفتم پشت این

[تصویر:  13111527784728761054.jpg]

کف دوچرخه گیر کرد و بدجوری خسارت زد....خودمم افتادم پایین که فقط پشتم درد گرفت...جان سخت شدیم! باید بعدا با رامتین و رامین و ارمین 

فیلم جان سخت 12 رو درست کنیم Khansariha (13)

به زور برگشتم خونه مهمون هم داشتیم به روی خودم نیاوردم چی شده...فقط به این فکر میکردم پول لوازم رو از کجا گیر بیارم جمش کنم....دیگه هیچی نداشتم...

نمیخواستم کسی ناراحت بشه ازینکه پشتم داغون شده...کلی هم مامان بابام کلاس الکی گذاشتن جلو مهمون که اره دو روز دیگه میره تیم ملی! Gigglesmile

فرداش دیدم میتونم با کلی کلک و صافکاری نقاشی! زیرشو درست کنم و سیستم دنده رو تا شب درست کردم! 

هیچکس نمیتونست درستش کنه یعنی کسی نگاش میکرد میگفت این منفجر شده! 

فرداش رکورد سرعتمو زدم کلی خوشحال بودم اومدم خونه بعدش بابام بهم گفت نمیخواد دیگه بری تمرین پول نیست !!! کسی ندونه فکر میکنه ایشون مثل اسپانسر تیم اسکای خرج میکردن!

خیلی ناراحت شدم....

حالا باید کارمو تنهایی پیش ببرم... کسی که بهم میگفت کنکورتو بده بهت 4 تومن میدم یه چیز خوب بخری بری مسابقه حالا میگه 100 تومنم بهت نمیدم....

اینطوری پشت ادمو خالی میکنن....

منم دیگه همراهیتون نمیکنم....با تلاش خودم و با هر بدبختی که شده میرسم به جایی که باید برسم ولی دیگه دوستتون ندارم....

چون دارید و کمکم نمیکنید....

این انصاف نیست من با دوچرخه ی 500 تومنی برم با یه لشکر دوچرخه ی بالای 8 تومن مسابقه بدم ولی مهم نیست... Khansariha (46)  

دوستان روی کمک هیچکس حتی پدر مادر حساب نکنید....خودتون برید جلو تا مثل من ضربه نخورید....شکلکای خنده دار میذارم ولی خودم اشکم درومده 128fs318181 

یکم این پست غیر عادی بود چون معلوم نیست ناراحته یا خوشحال!

برای تک تکتون دعا میکنم موفق بشید...مثل من نشید...

به خدا میسپرمتون...

خدانگهدار.... 53
سلام
چ ربطی داره ک دست کیه ! 17

خب طبیعیه ک منی ک دارم ی کار رو از رو عادت انجام میدم خیلی قوانین و ریزه کاری رو ها رو رعایت نکنم..
اونی ک داره منو زیر ذره بین میبینه میفهمه و چون وظیفه اش حکم میکنه ک سخت بگیره سخت میگیره..1

همه عالم و آدم ک با ما دشمن نیست ک عامو.. 1742

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

نابغه های کانون سریعا به این تاپیک بروید:
.
.
.
.
.
"شدیدا منتظر نوابغ آسمان هستم"
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
سلام 

بحث رانندگی و گرفتن گواهینامه شد گفتم یه خورده با شما حرف بزنم.
راستیتش من از رانندگی کردن خوشم میاد چون یه چیز مفیدیه. ولی میترسم برم گواهینامه بگریم. اولآ از بابام میترسم چون نصبت به ماشینش حساسه اگه کسی خرابش کنه دعوا و سر و صدا رامیندازه. میترسم از روزی که من با ماشین بابام برم جایی و تصادف کنم بالاخره حادثه هستو پیش میاد.
ثانیآ اینقدر بدم میاد از رانندگی ما ایرانی ها یکی از چپ میاد میخواد راتو بگیره یکی دیگه از راست، وسط خیابون پیاده میشه، هرکی میخواد زرنگ بازی در بیاره و هر طوری شده میخواد بره و راهتو میگیرن ، مثل یه دسته سوسمار که هی تو همدیگه وول میخورن، بالاخره بیشتریا میخوان حقتو بخورن و از اینجور چیزا. اصلآ من طاقت این چیزا رو ندارم. 
با اینکه رانندگی خیلی مفید و لازمه به خاطر این چیزا فعلآ بیخیالشم. شاید بعدها یه راهی برای کنار اومدن با این چیزا پیدا کردم.
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

kindtoughسلام 

بحث رانندگی و گرفتن گواهینامه شد گفتم یه خورده با شما حرف بزنم.

سلام دادا
میدونی من سال 89 رفتم دنبال گواهینامه
آیین نامه رو با افتخار دوبار رد شدم
و شهر رو هم با افتخار دوبار رد شدم
البته من یکم سهل انگار بود و تا آمدم گواهینامه رو بگیرم بیش از 6 ماه طول کشید
گواهینامه اصلا به کارم نمیامد نه ماشین داشتیم نه کاری داشتم با ماشین
تا اینکه سال قبل آجیم ماشین گرفت
آجی منم در گواهینامه چیزی ازمن کم نداشت
و میترسی اصلا ماشین برونه
به همین دلیل بیشتر وقت ها ماشین دست من بود
و کم کم ماشین راندن حرفه ای شدم
البته یکی دوبار بغلش رو مالیدم
یک بار هم تصادف کردم با 70 تا فلکه رو پیچیدم
پراید علیه السلام هم خیال پرواز کرد و با همون سرعت زدم تو عقب ی 206
206 که برای فروش پارک شده بود روبروی نمایشگاه خودرو
هیچی مقصر صددرصد بود
افسرهم آمد گفت خسته نباشی Vamonde
هیچی 500 تومان خرج 206 شد ی 600 هم خرج پراید
خسارت دادم اما ازماشین روندن دست نکشیدم
بعدش هم به خواهر آموزش رانندگی دادم
اونم آلان داره رانندگی میکنه به صورت حرفه ای
و الان هم که تو کار برق خودرو و باطری سازی ماشین هست از مهارت رانندگیم دارم استفاده میکنم
و بهم هم پیشنهاد سرویس مدرسه رو هم دادند که از مهرماه برم که دارم روش فکر میکنم
ی نصیحت دوستانه بهت کنم
اینکه اگه میخوای در این زندگی و در این روزگار موفق باشی
باید ریسک پذیری و جرات رو ببری بالا و از هیچی نترسی
و به جایی اینکه به منفی بودن موضوع بنگری
از جنبه دیگه به مثبت بودن موضوع بنگر
دیگران درست بلد نیستند رانندگی کنند اما تو درست رانندگی کن Khansariha (18)
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
باران کبیر ایین نامه رو بدون غلط بار اول قبول شد
شهر رو هم بار اول

فقط بعد از قبولی اونجا رو رو سرم گذاشتم Khansariha (13)
خوشا باران و وصف بی مثالش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان