امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 شهريور 11، 2:07)نمیدانم نوشته است: آ
کاش سید مهدی عزیز،
یه عکس هم از استارتِر و مِین دیش شون می گذاشتند؛
اون وقت وجدان بیدار،
نکته های اونا رو هم می گفت 4

اینی که فرمودین یعنی چی؟! 1276746pa51mbeg8j
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1394 شهريور 11، 2:11)خانوم لبخند نوشته است:
(1394 شهريور 11، 2:07)نمیدانم نوشته است: آ
کاش سید مهدی عزیز،
اون وقت وجدان بیدار،

اینی که فرمودین یعنی چی؟! 1276746pa51mbeg8j

همون غذای اصلی،
Main Dish
خواستم اون خبط "دسر رو بزنیم"،
رو جبران کنم 4
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
مدیونید اگر به من بی سواد بخندید22
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1394 شهريور 11، 2:07)نمیدانم نوشته است: آقای وجدان بیدار عجب نکات کلیدی ای رو گوشزد کردند،
من باب برقرار ماندن چتر و توت فرنگی روی دسرها 4

فکر کنم، برا اون روزای رمانتیک آغازین،
آدم قید پیاز رو بزنه، بهتر باشه.
وجدان بیدار عزیز، تایید یا رد می کنید بر اساس تجربه!؟

من م با می توانم خانم، موافقم.
توی منوی شام خونه ی ما،
به کاهو به عنوان دسر نگاه می کنیم.
فقط چیزی که هست،
ما این دسر رو لای نون می پیچیم و بعد می زنیم توی سرکه،
بعد هم سرو ش می کنیم 4
یه جورایی در تضاد هست با رهنمود های آقای وجدان بیدار درباره ی سرو دسر Gigglesmile

کاش سید مهدی عزیز،
اون وقت وجدان بیدار،

آره داداش متاهل شدی باید پیاز میازو بیخیال شی ، به جون مادرم من تا حالا مین دیش نشنیده بودم Khansariha (13) ، مین کورس شنیده بودم ولی مین دیش نشنیده بودم Khansariha (13) ، آقا کلا نکته خاصی نداره ، همچین که این غذاهای سوسولی رو دیدی اولین چیزی که بر میداری چیه ؟ نه تو بگو چیه ؟ قاشقو برندار هیچوقت اول ، چنگالم نیست ! اول یه دستمال کاغذی بردار Khansariha (13) کلا بچه سوسولا علاقه خاصی به دستمال کاغذی دارن ، میدونم که قطعا تو هم مثل من دستاتو با پیرهنت خشک میکنی ولی قید اینکارا هم باید بزنی( حداقل در ملا عام بیخیال باید شی) ، خلاصه سر میز اول یه دستمال کاغذی بر دار ، بعدشم تا اونجایی که میشه با چنگال بخور Khansariha (13) ، این نکته کلیه  Khansariha (13) ، همه جا صدق میکنه ، تا جایی که میشه چنگال ، هرجا دیگه نشد قاشق Khansariha (13) ، از دستمال هم زیاد استفاده کن کلا ( دستتو نمالی به پیرهن یا شلوارت Khansariha (13) ) برای پیش غذا و غذا و پس غذا و هرچی آوردن این دو نکته کلی یادت باشه کارت راه میفته ، هروقتم دیدی همسر محترم حواسش نیست مثلا رفت تو آشپزخونه آب بیاره دور از چشمش میتونی سریع یه لقمه خفن بگیری Khansariha (13) ، البته الان از بچه های بالا بهم گفتن اینکارم نباید کنی، اگه همسرت رفت آشپزخونه آب بیاره متاسفانه باید کلا دست از غذا خوردن برداری تا بیاد 20 اینجوری دیگه براش عزیز دردونه میشی fiesta ، دیگه اینم میگم بحث کامل بشه اگه نزاری بره آب بیاره خودت بری بیاری دیگه میشی زز ، انجام دادن مورد آخر به پای خودت ، بعدا نگی وجدان بیدار منو زز کرد Khansariha (13) 

(1394 شهريور 11، 2:20)خانوم لبخند نوشته است: مدیونید اگر به من بی سواد بخندید22

من الان خندیدم چیکار کنم  Khansariha (13) ؟ به جون مادرم خودمم مین دیش نشنیده بودم  Khansariha (13)  ، نگران نباشین من خودم که ختم این مارمولک بازیا هستم بلد نبودم ، پس نتیجه میگیریم نمیدانم هم همچین بی تجربه نیست Khansariha (13)  
 سپاس شده توسط
آقای وجدان بیدار،
حسابی این مبحث آداب غذا خوردن در شروع زندگی متاهلی رو پوشش دادی! 128fs318181
اینم گل Khansariha (8)

کلی چیز کف اتاق م ریخته بود،
همه رو جا دادم توی ساک م.

فقط مونده کوله م رو هم ببندم،
که باید این لپ تاپ ه خاموش بشه 4

و یه پیرهن م هم باید اتو کنم.
سخت ترین کار برا من اتو کردن ه 1276746pa51mbeg8j
عجب قورباغه ی زشت و بد مزه ای هست!
برم براش Khansariha (98)
53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
نمیدونم!
اما فکر میکنم اون برده ای که غالبا سازگار با میل اربابش عمل میکنه و  دیر به دیر خلاف میل اون عمل میکنه؛ ولی هر بار که خطا میکنه لا پوشونی میکنه و یا با گستاخی، خطاش رو توجیه میکنه و معذرت درست درمون نمیخواد یا اینکه خیلی شاکی میشه و اصلا کار رو ول میکنه.
عزیزتر نباشه 
از اون برده ای که گاه گاهی که خطا میکنه، با نگرانی و اضطراب و شرمندگی از اربابش عذر میخواد و خطاش رو به گردن میگیره و توجیه نمیکنه و واقعا تصمیم میگیره که دیگه تکرار خطا نکنه.

خصوصا اگه اربابه، مهربون باشه.

به نظرم اون اولیه با اینکه ظاهر کارش درست تره، اما نگاهش به خودشه؛ میخواد خودش بهترین باشه؛ خودش کار درست باشه؛ همه بگن چه تیز و فرزی.
ولی دومیه نگاهش به دست اربابشه و این عزیزترش میکنه و این از تکرار گستاخانه ی خطاش منعش میکنه.

4- عـمروبن جميع گويد: امام صادق عليه السلام فرمود: هر كه نزد ما آيد و فقه و قرآن و تـفـسـيـر آن را جـويـد از او دست بداريد (تا بيايد و فرا گيرد) و هر كه نزد ما آيد تا عيبى كـه خـدا پـوشانده اسـت فاش كند او را دور كنيد (و از آمدنش به نزد ما جلوگيرى كـنـيـد) يـكى از آن مردم (كه حاضر بود) عرض كرد: قربانت به خدا سوگند همانا من دير زمـانـى اسـت دچـار گـنـاهـى هـسـتـم و هرچه خواهم كه از آن گناه به سوى كار (نيك) ديگرى بـيرون روم و آن را وانهم نتوانم؟ حضرت به او فرمود: اگر راست گویى پس همانا خدا تو را دوسـت دارد و چـيـزى جـلوگـيـر او نـشـده كـه تـو را از آن به كـار (نـيـك) ديـگـرى نقل دهد جز اين كه (خواهد) كه تو از او در ترس باشى .

اصول كافى جلد 4 صفحه : 176 رواية : 4 
17 22 22 22
53
(1394 شهريور 10، 22:43)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: من هنوز بیدارم 4
تا صبح خوابم نمی بره احتمالا 1276746pa51mbeg8j
آواتارم چه خوشگل و با مفهومه.

تو مسابقه آواتار که فردا شروع می شه به من رای بدین باهاتون حساب می کنم. (اعتبار و اینا)  4 
فکر کردی خیلی کلکی ما کلک تریم 4
سفید رنگی مینویسی ک چی بشه مثلا ها؟ asabani
محرومت کنم از کانون؟ asabani
من اعصاب معصاب ندارم ها
اواتارت هیچم قشنگ نیس
اصلا هیچ گونه مفهومی توش به کار نرفته
عوضش ببینید اواتار من چ با کلاسه 317
همچین معنا گرایانه هستا 
هعی گفتن تا نگفتیم تبلیغ نکنید 
باشه نمیکنیم 4
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
مبحث اتو منو یاد آقا آرشام می اندازه
هر جا هست سلامت باشه

[تصویر:  nasimhayat.png]
سریالی شدم 

ببخشید رفقا  20 هیچ چیز بدتر از سریالی شدن نیست ... 
(1394 شهريور 11، 8:21)تـــواب نوشته است: سریالی شدم 

ببخشید رفقا  20 هیچ چیز بدتر از سریالی شدن نیست ... 

عزیز حرفی، نکته ای نیست ک بگم برو این کار رو کن این اکسیره دو دقه رو به راهت میکنه
فقط میتونم دعات کنم ک بتونی خودت رو بیرون بکشی
نکته ها گفته شده
حرفا زده شده
دانستنی ها دانسته شده
تازه اون نداستنی ها هم نیازی نیست ک دانسته بشه
توکل کن ب خدا و خودت رو محکم کن
همه ما چیزی ک میگی رو شاید بارها تجربه کردیم ومیدونیم چقدر بده این وضعیت
موفق باشی عزیز
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
وجدان بیدار پستهات خیلی باحال بود 53258zu2qvp1d9v
نظافت سرویس ها هم راحته واقعا قبول دارم. ولی هر کار راحتی خوب نیست. 53258zu2qvp1d9v

راجع به فراخوان میتوانم خانم برای نظردهی برای این جمله
خودارضایی فقط ترکش فضیلت و امتیاز نیس
کـــم کـــردنش هم احــ ــسنت داره
مهمترین نکته اینه که همونطور که از اسم جایی که گذاشته شده مشخصه این جزء آجیل ترکه پس شاید به کار یکی بیاد و به مذاق یکی بخوره و به یکی نه
اما نظر من:
جمله درسته اگر که  منظور جمله این باشه  که:  همین که در راه هوشیاری هستیم و داریم تلاش میکنیم متوقف بشیم و لغزش میکنیم ولی بیخیال نمیشیم احسنت داره و عالیه. باید به اینکه تونستیم کمش کنیم هم خوشنود باشیم و بریم واسه قطع کردنش...

جمله اشتباه میتونه باشه اگه : هدف نهایی کم کردن تعداد  لغزش ها باشه. یادمون نره که برنامه هوشیاری باید همه کسانی را که مشکل و بی اختیاری جنسی را پذیرفته اند ولی دنبال راهی هستند که آن را کنترل کنند و از آن لذت ببرند نا امید کند.

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
یه اصطلاح هست در ترک عادتهای ناپسند که رایجه بین همه گروهها چه ترک مواد مخدر چه ترک سیگار چه ترک رفتارهای جنسی پر خطر و....
اصطلاح اینه : الکلی های دوره ای

یه عده بودند در گذشته که الکل واسشون مشکل ایجاد میکرده و زندگیشون رو زشت و بد کرده و به این نتیجه رسیدن که با همین شیوه زندگی نمیتونن دووم بیارن و نابود میشن.تصمیم به ترک مصرف الکل گرفتن و برنامه شون این بوده که مثلا یک ماه الکل مصرف نکنن ولی یه شب دور هم جمع بشن و یه سور حسابی بگیرن و تا میتونن از نوشیدن الکل لذت ببرن...

خوب برنامه هوشمندانه ای به نظر میاد هم لذت الکل هست هم زندگیت رو روال میفته...

اما گروهشون متلاشی شد...یه عده در اثر سوء مصرف در همون شبهای دور همی نابود شدن، یه عده زیادی هم نتونستن به همین برنامه دوره ای پایبند بمونن و به مصرف سابقشون برگشتن

نظرات مختلفی بیان شده راجع به دلایل فروپاشیشون...که دیگه پست طولانی میشه  ذکر نمیکنم
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 شهريور 11، 1:11)vojdan bidar نوشته است:
(1394 شهريور 11، 0:40)می توانم نوشته است: اقای وجدان بیدار
ماشاله شما هیچی نمی گی وقتی میگی حرف حساب میگی
دوستان دسر زدنی نیست

فک کنم کاهو دسر باشه؟

خواهش میکنم ، دیگه ما گفتیم بچه ها رو اطلاع رسانی کنیم جلوی همسران آیندشون ضایع نکنن، منم خودم تو همون سبک نمیدانم هستم ولی اینارو رفتم آمارشو در آوردم هرجا لازم باشه استفاده کنم Khansariha (13)  ، خداییش هم خودتونو بزارید جای اون خانومی که یکی دو ساعت دسر درست کرده آورده بعد شما دسرو بزنید بهش بر میخوره شاکی میشه دیگه  Khansariha (13)  ، آقایون یاد بگیرید این فوت و فن و کلک هارو برای خودتون و خانومتون خوبه ، میدونم رمانتیک بازی و این چیزارو مثل من سوسول بازی فرض میکنین ولی بلد باشین بعضی جاها از این حرکات بچه سوسولا باید استفاده کرد  Khansariha (13) Khansariha (13) ، استفاده نکنین دیگه رنگ دسر و چترو این حرفارو نمیبینیدا Khansariha (13)  ، یبار که دسرو بزنید دفعه بعد یه کاسه استیل بر میداره توش دسر  میزاره میاره میزاره جلوتون ، موز و چتر و  توت فرنگی و تمشک و تزیینات هم دیگه نداره ، فقط پودر ژله رو میریزه توی کاسه استیل هم میزنه میزاره تو یخچال میاره میزاره جلوتون ادبتون میکنه Khansariha (13) ، تا بفهمید کدوم دسر زدنیه Khansariha (13)  قرار باشه دسر بزنید اونم اینجوری درست میکنه Khansariha (13) Khansariha (13)  راستی با چنگال غذا خوردن هم تمرین کنین من بعضی وقتها تمرین میکنم یادم نره بعدا ضایع نکنم Khansariha (13)

حال کردید دادش های گلم 
مهمون داشتیم بشون دسر دادیم تازه سالاد و سوپ هم بود غذا هم باقالی پلو و زرشک پلو با مرغ بود و خورشت فسنجون .
آخه هر موقع مهمون داریم من دسر ها را درست میکنم. 
آشپز مسجد هم من هستم . 
هر موقع میریم مهمونی
دختر عموهام ، دسر درست میکنند بیا ، ببین چه تزئیناتی دارند.
منم برای اینکه حالشون را بگیرم اینجوری درست کردم .
در ضمن دوستانم اون تمشک نیست .
اون شاتوت 
ما توی حیاطمون درخت شاتوت داریم .
موقعی که من به دنیا آمدم مرحوم پدر بزرگم این درخت را کاشت .

یا علی 

[تصویر:  67579962949019961545.jpg] 
[تصویر:  151-17110.jpg]
[تصویر:  61-Fesenjan-Stew3.jpg]
سلام

می بینم که دیر رسیدم...
جشن مدیران تازه رنگی شده رو برگزار کردین... به دسر برنامه هم نرسیدم...  4fvfcja  

تبریک میگم به 3 مدیر جدیدی که خودشون رنگین بودن و حالا با رنگ کانونی، رنگین تر شدن...
3 مدیر فعال و دلسوزی که از این به بعد عهده دار مسئولیت بزرگتری هستن..

لبخند خانوم
طاهر جان
و شازده کوچولوی عزیز
مبارک ها باشه مدیرت تون...   317

براتون از خدا خیر می خوام...
ان شالله هر قدمی که تو این راه برمی دارین، ثمره اش رو چندین و چند برابر ببینین...
برسین به اون چه که می اندیشین... و اون چه که نمی اندیشین... 1

فقط بگم بهتون که خبری از حقوق و وام این جور چیزا نیست...  4
اون اوایل مزایای مدیریتی زیاد بود الان ولی وضع خرابه... 42

رامین تعریف کرد که چند ساله تو صف وام مونده... بنده خدا با این همه درگیری... 
منم که ترحیم نویس سر کوچه ها شدم... اوضاع احوال بیا و ببین...53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان