امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

چرا کسی تایپک مذهبی نمیره ؟؟؟؟؟
حتما دلیلی داره
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
میریم آقاجون. ولی ب نظر من جذاب نیست. ببخشیدا ولی ب نظرمو ب عنوان ی ک خواننده مطالب میگم

مطالب طولانیه

جذابیت خاصی نداره

ما نسل جدیدیم و نباید مثل نسل قبل از خودمون در مورد مطالب مذهبی و چیزای مربوط ب جنگ و شهدا حرف بزنیم. این طرز بیانیه ک نسل قبل ما میگفتن و خیلی تاثیری نداشت و حتی برعکس هم عمل میکرد.

من نمدونم چطوری باید حذابش کرد ولی مطمینم شما میتونید تغییری ایحاد کنید ک از حالت دلمردگی و خسته کننده در بیاد Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 1، 13:00)خدا همراهمونه نوشته است: میریم آقاجون. ولی ب نظر من جذاب نیست. ببخشیدا ولی ب نظرمو ب عنوان ی ک خواننده مطالب میگم

مطالب طولانیه

جذابیت خاصی نداره

ما نسل جدیدیم و نباید مثل نسل قبل از خودمون در مورد مطالب مذهبی و چیزای مربوط ب جنگ و شهدا حرف بزنیم. این طرز بیانیه ک نسل قبل ما میگفتن و خیلی تاثیری نداشت و حتی برعکس هم عمل میکرد.

من نمدونم چطوری باید حذابش کرد ولی مطمینم شما میتونید تغییری ایحاد کنید ک از حالت دلمردگی و خسته کننده در بیاد Khansariha (69)

چشم شما بگید ما چیکار کنیم
بنظر شما عکس نوشته تاثیرش بیشتر نیست
لطفا نظر بدهید
 سپاس شده توسط
خب عکس نوشته هم خوبه . خوندنش راحت تره مفهوم رسانیشم بهتره.

مطلب طولانی نذارید.

عنوان براشون بذارید . عنوانای جذاب و مختوای حالب و پربار

دیگه همینا ب ذهنم میرسه.
بجه ها همگی نظر بدید.برای بهتر شدن کانون همه باید شرکت داشته باشیم :47b20s0:
 سپاس شده توسط
[تصویر:  photo_2015_11_22_13_15_15.jpg]

اینجوری خوبه مطلب بزارم.
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها...
فردا می خوام روزه بگیرم.
نظرتون چیه؟
روزه فکر می کنم خیلی موثر باشه ...یه تاپیک هم می تونیم در این زمینه داشته باشیم.
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
 سپاس شده توسط
برادر دوم آره بهتره. ولی تعداد پستاتوونم توی یم روز زیاد نشه چون لوس میشه.

برادر جدی بابا ما ماه رمضونم زورکی خودمونو تا افطار میکشونیم 65 ب اقای گرافا بگید شاید موافقت کنند.
 سپاس شده توسط
سلام
تالار داریم
نماز و روزه قضا و مستحبی
ازش می تونین استفاده کنین

[تصویر:  nasimhayat.png]
داشتم اینجا
رو نیگاه می کردم، بیشترین تعداد رای از  بین مسابقه ها  32 نفر بودن Khansariha (69)
الان رسیده به 4-8 رای Hanghead
دوس دارم که بیاین و شرکت کنید تو مسابقه 128fs318181
منتظرتونم بچه ها 49-2
یا علی 53
البته انگیزه روزه هر دو هفته یکبار فقط خود سازی هست نه به نیت صواب یا قضای روزه.ضمنا اگر نفس اماره ی نامرد  دو هفته رشد کرد و منتظره سر یه غفلت یه ضربه به ما بزنه ...در عوض ما یه ضربه بهش می زنیم.
به نظرم نماز جماعت و روزه مثل ورزش یا تغیر نگرش و افکار(مثلا خود خوری نکردن وعذاب وجدان نداشتن یا افزایش انگیزه و امید ) از  راه  های اساسی ترک اند.اگر این کار ها رو انجام ندیم قطعا احتمال لغزش بالاست.
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
(1394 آذر 1، 17:22)گلبرگ نوشته است: داشتم اینجا
رو نیگاه می کردم، بیشترین تعداد رای از  بین مسابقه ها  32 نفر بودن Khansariha (69)
الان رسیده به 4-8 رای Hanghead
دوس دارم که بیاین و شرکت کنید تو مسابقه 128fs318181
منتظرتونم بچه ها 49-2
یا علی 53

اینجا که گفتین میزنه
404 Not Found
Hanghead
53
 سپاس شده توسط
ســــــــــــــــــــــــــــــــلاممممممممممممممممممممم Confetti Confetti کانونیای گــــــــــــــــــــل گلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب
همتووووووووووووووون توپ توپین؟؟؟؟؟؟؟ 317 317 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام
الون جونم
فدات شم
خیلی ممنونم بابت این همه پستای عالی که تو انجمن ادبیات گذاشتی
فدات شم
2uge4p42uge4p42uge4p4

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 آذر 1، 21:21)alOne but Happy نوشته است: ســــــــــــــــــــــــــــــــلاممممممممممممممممممممم Confetti Confetti کانونیای گــــــــــــــــــــل گلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب
همتووووووووووووووون توپ توپین؟؟؟؟؟؟؟ 317 317 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

سلااااااااام
مشخص میکردین از چه نوع توپهایی باید باشیم
تا بگیم توپیم یا نه
:25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:
توپ والیبال بدمینتون تنیس پینگ پونگ بسکتبال
و ....
خیلی مهمه هااااااا
دست کن نگیرید
تازه جنس توپم مهمه
Confetti Confetti Confetti
من برم دنبال گشفیات بعدیم