امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

کانونو انرژی میده چون وقتی حوصله هیچ کسو ندارم حوصله کانونو دارم. همین ک بیام ی سر بزنم و برم جتی اگه حرفی نزنم. مثل الان.میخام برم بیرونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن 53258zu2qvp1d9v
سلام
ممنون از برادر احسان که این بحث خوب رو پیش کشید
کلا این یه ایده ی خیلی خوبه ... نعمتای خیلی خیلی فوق العاده ای که داریم رو بشینیم بهشون فکر کنیم ... همین چیزایی که دستمونه
الان تو کل ایران چند نفر کانون رو میشناسن؟
انصافا کانون رو به جاهای دیگه مقایسه کنیم ... با همین شبکه های اجتماعی متداول
یه جایی که اعضاش اومدن که پاک بشن؛ خداوند در مورد مسجد قبا در قرآن میفرماید:
فیه رجالُ یحبون ان یتطهّروا

واقعا وصفی برجسته تر از این برای کانون هست؟
یه عده آدم اومدن اینجا،
که پاک بشن.
احترام هم رو نگه میدارن
غیورانه با هم حرف میزنن ... حرمت خواهر برادری رو نگه میدارن و با احساسات هم بازی نمیکنن ...
خیریه میزنن ... میخندن ...  دلداری میدن
در این بین دو دسته آدم تو کانون هستن که خیلی گلن:
یکی اونایی که ترک کردن و هیچ نیازی شاید به اینجا نداشته باش ... مثل خانم سها، برادر ام اچ، خانم الون
یکی هم اونایی که همیشه پایه ی نشاط و شادی ان و دوست دارن باقی رو خوشحال کنن، در حالیکه شاید در دل خودشون هم مثل سایر آدما سنگینی هایی باشه ... مثل رامین، خانم می توانم (خانم الون رو اینجا هم باید بگیم.) ... المومن بشره فی وجهه و حزنه فی قلبه
دم همتون گرم 317
سلام دوستان
میتونم خواهشی داشته باشم؟؟ Shy
خواهش میکنم هر کس ک این پست منو خوند ب نیت مشکل من ی دعای فرج بخونه. ببخشید ک پررو تشریف دارم.
توی تاپیک دیگه نذاشتم چون ممکنه همه نگاه نکنند 53258zu2qvp1d9v
سلام خانم خدا همراهمونه
ان شاء الله مشکلتون حل بشه و جاش رو راحتی و خوشی و آرامش به بهترین شکل بگیره.
منظورتون از دعای فرج، 
کدوم دعاست.
این دعا: اللهم کن لولیک..
یا 
این دعا: الهی عظم البلاء ... ؟
سلام دوستان 

اینجا توی سایت جمعیت دانشجویی حضرت علی (ع) چند مورد کودک و نوجوان زندانی هست که میشه با کمک مالی مشکلشون حل بشه

هرکی اگه میتونه کمک کنه و اگه توانایی مالیشو نداره توی جاهای دیگه عضوه بفرسته

http://life.sosapoverty.org/#/
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
(1394 آذر 24، 20:36)مهدی‌یار نوشته است: سلام خانم خدا همراهمونه
ان شاء الله مشکلتون حل بشه و جاش رو راحتی و خوشی و آرامش به بهترین شکل بگیره.
منظورتون از دعای فرج، 
کدوم دعاست.
این دعا: اللهم کن لولیک..
یا 
این دعا: الهی عظم البلاء ... ؟

سلام ممنون
فرقی نداره برادر مهدی یار.التماس دعا خیلی دارم ازهمتون
 سپاس شده توسط
یک روز مدینه ...
کوچه بنی هاشم...
و خانه ی علی !
.
یک روز هم نیجریه...
خیابان های زاریا !
و شیعیان علی ...
.
.
یکی می شود شیخ زکزاکی
و #میلیون ها نفر به دست او...
شیعه می شوند!
.
یکی هم همچون من !
#یک بچه شیعه را ...
مسجدی هم نکرده ام !
.
.
#لعنت_به_هر_چه_غرب_زده ...
لعنت به هرکس که حرف زدن(پست گذاشتن)
برای پاریس را کلاس ، و برای نیجریه را
عقب افتادگی و بی کلاسی می داند!
.
#لعنت_به_خاندان_ابی_سفیان ...
لعنت به کسانی که راهشان(کارشان) ...
همچنان راه بستن ...
و حمله به خانه مظلوم است....
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
خوبید؟
دوستان واسه باز شده گره از کار خداهمراهمونه دعا کنید
بعدشم برای مستر قاصدک

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام 
شب تون بخیر باشه دوستان خوبم
حقیقتش یه مطلبی رو تو تایپیک التماس دعا عنوان کردم. پیش خودم گفتم اینجام گفته بشه بد نیست
واقعش امشب خبردار شدم یه بنده ای از بنده های خدا فوت کردن واسه همین خاطر دیدم کار پسندیده ای هست که ما هم حمد و سوره ای براش بخونیم و براش از خدا طلب مغرفت و رحمت داشته باشیم.
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
خدا بستگان آقای طاهر و تمامی رفتگان خاک رو مورد لطف و رحمت و مغفرت خودش قرار بده انشالله و تمامی زنده ها هم پاک از دنیا برند
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 25، 0:28)طاهر نوشته است: سلام 
شب تون بخیر باشه دوستان خوبم
حقیقتش یه مطلبی رو تو تایپیک التماس دعا عنوان کردم. پیش خودم گفتم اینجام گفته بشه بد نیست
واقعش امشب خبردار شدم یه بنده ای از بنده های خدا فوت کردن واسه همین خاطر دیدم کار پسندیده ای هست که ما هم حمد و سوره ای براش بخونیم و براش از خدا طلب مغرفت و رحمت داشته باشیم.

انشالله غم دیگری نبینی داداش گلم
میتونیم براش یه نذر صلوات بگیریم توی کانون
یا دعای این هفته را به نیت ایشون بخونیم
خیلی خوب میشه
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
منم فاتحه نثار کردم برای همه در گذشگان امروز
ما هم یه روزی دستمون از این دنیا کوتاه می شه
:(

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
ما هم یه روزی دستمون از این دنیا کوتاه می شه
شما رو که نمیدونم ولی اینقدر خوبه دستم از این کوتاه کوتاه بشه که نگو
دنیا و هر چی توشه بمونه واسه اهلش
آدم به امید زندست. شاید اون ور رفتم یه جای بهتر Khansariha (69) 
............................................................................................
به نام خدا

پیام بهبودی
از خود خشنودی دشمن اعضایی است که دارای مدت زمان پاکی چشمگیری هستند. اگر برای مدت زیادی از خود خشنود باقی بمانیم، فرآیند بهبودی متوقف میشود.

تشخیص از خود خشنود بودن در دوران بهبودی مانند مشاهده دود در یک اتاق است. وقتی حضور ما در گروه کمرنگ میشود، ارتباط ما با اعضای تازه وارد کاهش مییابد یا روابط ما با دوستانمان حفظ نمیشود، این "دود" غلیظ میشود. اگر از خود خشنودی ادامه پیدا کند، قادر به پیدا کردن راه خود از میان دود نخواهیم بود. تنها واکنش سریع ما میتواند از وقوع یک جهنم جلوگیری کند.  
باید یاد بگیریم دود از خود خشنودی را تشخیص دهیم.  باید وقت خود را با سایر دوستان در حال بهبودی بگذرانیم، زیرا آنها ممکن است از خود خشنودی ما را قبل از ما تشخیص دهند. تازه واردها به ما یادآور میشوند که شهوترانی فعال چقدر دردناک میتواند باشد.  مشارکت منظم در بهبودی مطمئناً ما را قادر خواهد ساخت  آن باریکه دود را قبل از اینکه به جهنمی بزرگ تبدیل شود، مشاهده کنیم. 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 آذر 25، 8:34)همساده نوشته است: ما هم یه روزی دستمون از این دنیا کوتاه می شه
شما رو که نمیدونم ولی اینقدر خوبه دستم از این کوتاه کوتاه بشه که نگو
دنیا و هر چی توشه بمونه واسه اهلش
آدم به امید زندست. شاید اون ور رفتم یه جای بهتر Khansariha (69) 
............................................................................................
به نام خدا

برادر همساده انشالله هر چه زودتر مشکلاتتون حل بشیند و دیگه غمگین نبینیمتون. اون طرفمون همینجا باید بسازیم. این ناامیدی خوب نیست. شما ک هرروز پیام بهبودی میگذارید نباید اینقدر زود تسلیم مشکلات بشید .با آرزوی موفقیت برای شما برادر گرامی 53

سلام دوستان. هر چند دیر ولی صبح بخیرررررررررررررررررررررررر Khansariha (84)
صبح زود بیدار شدم ولی الان اومدم کانون فکر نکنید الان بیدار شدما. Khansariha (69)
فقط نمیدونم چرا با اینکه صبح زود بیدار میشم تقریبا تا همین ساعت کار خاصی انجام نمیدم. فکر کنم در حالت استند بای هستم. 53258zu2qvp1d9v
کسی راهکار نداره.  65
آبجی الون کجاس کم پیدا شده. انرژِ ی خونم اومده پایین ب جمله های خوشکل و پرانرژیش نیاز دارم 317

سپاس شده توسط
سلام و روز بخیر 53 
و ممنونم از دوستانی که نظرات قشنگشون رو گذاشتن 302 
و .... باز هم مثل همیشه غبطه قلم زیبای میتوانم را خوردم Hanghead
-------
برای مشکل خدا همراهمونه  و در کل تمام بچه های کانون هم دعا کردم ، باشد که موثر واقع شود ان شاء الله
-------
نقل قول: یک روز مدینه ...
کوچه بنی هاشم...
و خانه ی علی !
.
یک روز هم نیجریه...
خیابان های زاریا !
و شیعیان علی ...
یادمه چند وقت پیش با همسر گرام سر یک اختلاف جزئی دعوا افتادیم 4chsmu1 
بماند که مثل همیشه ایشون بودن که کوتاه اومدن
اما این نکته رو میخوام بگم که ، اون لحظه با خودم فکر کردم دیدم به حسب مرد بودن و قدرت داشتن و در مقابل به حسب لطیف بودن میتونم زور بگم Swear1
کسی هم نیست که بگه روی چشمت ابرو ، اما مردانگی این نیست که آدم با زیر دست خودش قدرت نمایی کنه اگر راست میگم با هم قد خودم قدرت نمایی کنم
و اما .... این چگونه است که یک دولت با قدرت نظامی فوق العاده بالا (آمریکا) ، با زیر دستان خودش قدرت نمایی میکنه ؟!
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان