امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1395 ارديبهشت 30، 17:06)درخشنده نوشته است: حرفای داداش همساده رو خوندم خیلی این پیام برام جالب بود!!!! :
وای چرا این کارو کردین واقعا ....
معلومه اون دختره جدی میگیره[تصویر:  emoji17.png] 
واقعا که .... خیلی خوشحالم جای اون دختر بیچاره نیستم 
تازه الان فکر میکنه چقدر خوبه نیومده دانشگاه یه عاشق سینه چاک پیدا کرده ... احتمالا کل دوستاش خبردارشدن
خبر نداره همش الکی و یه بچه بازی .....
خودتون راضی میشید یکی با خواهرتون همچین کاری بکنه ...
خدا کنه فقط یکم عقل داشته باشه اون دختره و واقعا باورتون نکرده باشه[تصویر:  emoji26.png]

چقدرم منو همساده نقطه ی مقابل همیم... کاری به درست و غلط بودنش هم ندارم... منم از یکی خوشم میاد که فقط نگاه به هم میکنیم...
اون چرا نگاه میکنه رو دیگه نمیدونم! تازه اون زورش از منم بیشتره همیشه من سرمو میندازم پایین!
حس میکنم من ازونور بوم افتادم! یعنی تمام تلاشم اینه که همه چیز داشته باشم که هروقت رفتم جلو چیزی کم نداشته باشم! 
میخوام اون حسابی کیف کنه همیشه....
هروقت هم یه کوچولو شکست بخورم فکر میکنم از دست دادمش!

دقیقا نقطه ی مقابل همین 53258zu2qvp1d9v
ولی وقتی برنامه ی خاصی برای زندگی تون دارین یا آمادگیش رو دارین که مثلا بعد شش ماه نشد یک سال اشنایی ازدواج کنین جلو برین (حتما برین یا یک آدم مطمئن و دهن قرص و بزرگ و محترم رو از طرف خودتون جلو بفرستین مثل یک استاد دلسوزو عاقل نه دوستتون که همه جا ممکنه بشینه و بگه و ابروی دختر رو ببره و انگشت نماش کنه توی یک محیط کوچیک دانشگاهی )
من خودم به عنوان یک دختر هیچ وقت پسری رو که نه برنامه ای داره نه هدفی نه کارو باری رو و فقط یه تیری توی تارکی میندازه که یکی رو داشته باشه رو حتی برای یک رابطه از سر دلخوشی و خوشی و وقت گذرونی انتخاب نمیکنم چون زندگی هامون خاله بازی و بچه بازی نیست و یک زن هم بازیچه و عروسک نیست و اینکه احساسش رو از سر راه نیاورده که برای هرکسی هم که الکی و با فریب جلو اومد خرجش کنه
دعاتون میکنم که اگر شرایطش رو دارین خدا جرئتش رو به شما بده اگر هم نداریم خدا شرایط و همچنین جرئت گفتنش رو به شما بده 63 128fs318181
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 30، 18:52)sin-sin نوشته است: دقیقا نقطه ی مقابل همین  53258zu2qvp1d9v
ولی وقتی برنامه ی خاصی برای زندگی تون دارین یا آمادگیش رو دارین که مثلا بعد شش ماه نشد یک سال اشنایی ازدواج کنین جلو برین (حتما برین یا یک آدم مطمئن و دهن قرص و بزرگ و محترم رو از طرف خودتون جلو بفرستین مثل یک استاد دلسوزو عاقل نه دوستتون که همه جا ممکنه بشینه و بگه و ابروی دختر رو ببره و انگشت نماش کنه توی یک محیط کوچیک دانشگاهی )
من خودم به عنوان یک دختر هیچ وقت پسری رو که نه برنامه ای داره نه هدفی نه کارو باری رو و فقط یه تیری توی تارکی میندازه که یکی رو داشته باشه رو حتی برای یک رابطه از سر دلخوشی و خوشی و وقت گذرونی انتخاب نمیکنم چون زندگی هامون خاله بازی و بچه بازی نیست و یک زن هم بازیچه و عروسک نیست و اینکه احساسش رو از سر راه نیاورده که برای هرکسی هم که الکی و با فریب جلو اومد خرجش کنه
دعاتون میکنم که اگر شرایطش رو دارین خدا جرئتش رو به شما بده اگر هم نداریم خدا شرایط و همچنین جرئت گفتنش رو به شما بده  63  128fs318181

خوبه خداروشکر درست فکر میکردم...وقتی به اهدافم برسم جراتشو پیدا میکنم .... جالبه شرایطم از دومادمون که 10 سال ازم بزرگتره خیلی بهتره برای 
ازدواج! ولی میخوام همون اول کار عالی باشم....
53
داداش همساده کجایی؟!
 سپاس شده توسط
سلام
من هم معاف شدم قانون سربازی تغییر کرد Greenstars

اینم لینکش
http://www.khabaronline.ir/(X(1)S(evnrj5...ety/Police
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
این هم شیرینی معافیت سربازی

[تصویر:  farapix_com_3076a3db3e6df6b859dcea9447ed7987_M030.jpg]
 سپاس شده توسط
همساده جان ممنون از مشارکتت.
خیلی خوبه که ما اینجا مشارکت کنیم.
اما اما خواهش میکنم اینجا رو مثل دادگاه نکنیم، که خودمونو ببریم در جایگاه قاضی و طرفی که مشارکت میکنه رو مثله یه مجرم نگاه کنیم.
یادمون باشه که همگی ما بیماریم و احتیاج به کمک داریم و برای چی اینجا هستیم.
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

آقای ضربتی تبریک میگم
میدونم چه حسی داری . منم چند سال پیش معاف شدم.
اما معافی من مثل معافی تو نبود. من معافیت پزشکی گرفتم.
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 30، 21:19)منشور نوشته است: آقای ضربتی تبریک میگم
میدونم چه حسی داری . منم چند سال پیش معاف شدم.
اما معافی من مثل معافی تو نبود. من معافیت پزشکی گرفتم.

الان حس این موز رو دارم
[تصویر:  big-dancing-banana-smiley-emoticon.gif]
 سپاس شده توسط
اگه به حرفشون عمل کنن من باید 3 بار معاف بشم!!!! Gigglesmile
سلام
دست پدرتونو ببوسین.. ایضا پاهاشونو.. 53258zu2qvp1d9v

ان شاء الله مبارک باشه و بتونین از این فرصت استفاده کنین..
عاقبتتون بخیر باشه..

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 30، 22:31)هادی... نوشته است: تبریک میگم اقای ضربتی عزیز Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
اقا برای گرفتن معافیت باید وقت خدمت برسه یاقبل ترش میشه گرفت؟

قبلش هم میشه
ولی هنوز این قانون اجرایی نشده
تا اجرایی شدنش باید صبر کرد
ولی احتمالا آموزشی باید بری چون من آموزشی هم،از طریق بسیج رفتم زودتر پس معاف میشوم
به مادرم میگم آش پشت پای منو درست کنی از خدمت اومدم
تو کانون هم قول بدید برای من درست کنید
 سپاس شده توسط
اقای ضربتی تبریک میگم برادر 49-2
ما که باید دو سال پا بکوبیم....
خدا بخیر بگذرونش نزدیک هم هست
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
آقای ضربتی مبارک باشه ، به سلامتی ازش استفاده کنید

من که همه جوره باید برم خدمت ، خودمم دوست دارم تجربه کنم ولی دیگه خداییش دوسال زیادیه و الافیه

ماهی قرمز شب عید باز هم تخم گذاشت ، کلا روی تنگ پر از تخم میشه ، ولی هیچکدوم ماهی نمیشن ، چون این ماهی تنهاست و تخم ها بارور نمیشن

این بنده خدا ماهی قرمز ما هم شدیدا تو کفه ، این دومین باره تخم ریزی میکنه ، تو این وقت سال هم ماهی قرمز پیدا نمیشه یکی رو براش پیدا کنیم زوجه اختیار کنه !

انقدر که این خوش اشتها تخم گذاشته الان اگه یه یار شفیق پیشش بود و کنار هم بذر عشقشون رو میپاشیدن و کلبه ی عشقشون رو برای شروع زندگی کنج این تنگ کوچیک و مستاجری بنا میکردن ، الان انقدر نوه و نتیجه داشتن که من الان میتونستم آکواریوم داشته باشم
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
والا یه 6 ماه که خودم داشتم
حالا دیگه با این کلا معاف شدیم رفت
فکر این که میخواستم برم خدمت اذیتم میکرد
من تو همون آموزشی که رفتم به فرمانده گفتم حیف که کارم گیرته وگرنه حالیت میکردم که بی احترامی به من یعنی چی
ولی آخرش خوب تموم میشه نمیدونم چرا ؟
 سپاس شده توسط
چند وقت پیش بود یه مطلبی خوندم تو تلگرام
که میگفت خیلی چیز ها دست خود آدم نیست مثلا پدر و مادر و خانواده و همچنین قیافه و ...
راست میگفت من همیشه از یه سری چیزها گله داشتم مثل اینکه الان خونه ما ته دنیاست یا اینکه چرا از لحاظ مالی توی سطح متوسط جامعه هستیم
بعد به این نتیجه رسیدم که من بجای اینجور حرص خوردن ها باید سعی کنم زندگیم بهتر کنم تا اینکه حرص بخورم .
ما میتونیم از همه چی به عنوان یک اتفاق مثبت یاد کنیم
مثلا من برای اینکه سربازی نروم میخواستم درسم بهتر کنم تا بیام تو زمینه اختراع و همچنین سربازی امریه بگیرم . خلاصه یه جوری سربازی بپیچونم
ولی اتفاق مثبت اینجا بود که من الان هم سربازی دارم معاف میشم و هم از لحاظ درسی و کاری پیشرفت کردم.
امید به زندگی داشته باشید.
[emoji15] [emoji4] [emoji4] [emoji4]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان