امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1395 شهريور 12، 23:47)پارادایس نوشته است: گفتین بیسیم یاد سربازی افتادم اخه من بیسیمچی بودم  4chsmu1
یادش بخیر چه دورانی بود
هاجر هاجر نسیم
هاجر هاجر شیش
هاجر از مهدی
علی از علی هفت
یبار من حواسم نبود دستم رو بیسیم مرکزی شاسی بیسیم گیر کرده بود
بعد بیسیمها هم طوریه که هرکدومو فشار بدی صدای اونی میاد که فشار دادی
خلاصه من و دوستم دستمون رفت رو بیسیم و کلی شوخی و خنده به مدت ده دقیقه
در نهایت صدامونو کل کلانتریها شنیده بودن
فقط شانس اوردیم فرمانده منطقه نشنید وگرنه یه ماه اضافه خدمت میزد
کلی ام از دستمون عصبانی شد رئیس مرکز بیسیم  Khansariha (13)

شرط میبندم کلی موتور گرفتی از مردم 65
آقا نکن از این کارا آخه موتور سیکلت مردم چیه آخه می گیری میبری پارکینگ
دردمو به کی بگم من Swear1 
Gigglesmile

کیه داره ضد رهروان حرف میزنه Swear1
آقا چوبارو بیارین دعوا شد
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
عیب نداره پارادایس خان
طفلکیا روحشون تازه شده وقتی شوخی و خوش و بش شنیدن

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
نجواي_شبانه

زانوی غم بغل گرفته ای !
مگر صدایش را نمی شنوی؟!
راهش مده غم را به دلت
استشمام کن !
عطرش همه فضا را گرفته است،
بیرون بیا و تنی به باران بزن
مگر بهانه نمی خواهی !
بهانه جور نمودست برایت
از آسمان آمده اند برای واسطه گی !!!
دل دل مکن که خوب می دانم دلتنگیت را
راهش مده غم را به دلت
القلب حرم الله...
بغضت گرفته است ؟!
خجالتت می آید ؟!
بیرون بیا و تنی به باران بزن
کمی که خیس شوی خجالتت می ریزد
همه آمده اند...
تمام بهانه ها
امشب.
مگذار خالی بماند جایت !
که نمی ماند ،
دست تو نیست ، صاحبت تو را خوانده است
دلت بی قرار اوست ...
راهش مده غم را به دلت
زیر باران کسی اشکهایت را نمی بیند جز او !
بیرون بیا و تنی به باران بزن!
بگذار سراسر خیس شوی
آغوش باز دار و بگذار به نوازش آیند گونه هایت را
استشمام کن زلالترین لحظات را ...
بگذار سراسر خیس شوی از اشک
رها کن بغضت را
فریاد کن :
ربی !
دلم برایت تنگ شده است...
 سپاس شده توسط
سلام
شب بر شبانه روزی ها خوش...  303

حالتون خوبه؟
این روزها کانون براتون چه رنگیه؟

کلی فکر کردم چی بنویسم اینجا...
از خودم بگم... از کار... از خونه... ماشین... یا دغدغه هایی که شبیه دغدغه نیست...
به نتیجه نرسیدم!

هیچی دیگه...
همین یه سلام و احوال پرسی رو پذیرا باشید...  53258zu2qvp1d9v 

حرف ها باشه برای بعد....
ایام به کام...  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من توی برنامه ریزی روزانه ام دچار مشکل شدم کسی هست کمک کنه Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 15، 1:22)pirooz95 نوشته است: من توی برنامه ریزی روزانه ام دچار مشکل شدم کسی هست کمک کنه Hanghead

سلام
پیروز جان
اکثر دوستان دستی در برنامه ریزی دارن...
مشکلت رو مطرح کن حتما کمک می کنن...
من هم اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمی کنم...  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 15، 1:22)pirooz95 نوشته است: من توی برنامه ریزی روزانه ام دچار مشکل شدم کسی هست کمک کنه Hanghead

سلام
چطوره یه سر به تاپبک برنامه ریزی روزانه بزنین و مشکلتونو مطرح کنید؟ 53258zu2qvp1d9v
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
سلام
آقا پیروز اینجا رو هم نگاه کنین:
http://www.ktark.com/forum-31.html

خیره ان شاء الله..
موفق باشین و با برنامه..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
من برنامه ریزی می کنم ولی حوصله انجام دادنش رو ندارم . Hanghead

الان اولویت من مطالعه درسی هست تا بتونم توی  کار تخصصی بعدا ازش استفاده کنم یا توی آزمون های استخدامی شرکت کنم 53258zu2qvp1d9v

مثلا برنامه می ریزم روزی حداقل یکساعت مطالعه درسی داشته باشم ولی چند دقیقه که می گذره از مطالعه خسته میشم میرم سراغ کار دیگه سراغ تفریح میرم موبایل بازی می کنم یا میرم نت و مطالب یک وبلاگ رو می خونم  ... بعد از تفریح خسته می شم و حوصله مطالعه را اصلا ندارم  و کلا روزم رو حروم می کنم . Hanghead

یکی دیگه اینکه اگه این برنامه رو هم بتونم پیاده کنم اصلا برام خوشایند نیست نمی دونم چرا شاید چون من همیشه توی خونه و تنها هستم اینجوری هستم یعنی تفریح درست و درمونی ندارم نمی دونم چکار کنم بعضی وقت ها میزنم از خونه بیرون ولی اصلا بهم انگیزه کافی نمی ده که بتونم این برنامه ریزی رو دنبال کنم ... Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
آخییییییییش 4chsmu1
دچار لختی مفرط در عمل به مرامهای کانونی اعم از پاسخ به پ پ ها، تشکر از اعتبارها، مشارکت در گروه و ... شده بودم.
الان همه بدهیهامو صاف کردم؛ 49-2 Confetti
همچین سبک شدم؛
وقتی یه کارایی رو نکردم، میام کانون، یه جوری ام؛ انگار نمیتونم سبک بال بچرخم توش و یه التهاب وجدانی دارم 4chsmu1

و اما بعد...
مخلصیم
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 16، 0:31)pirooz95 نوشته است: من برنامه ریزی می کنم ولی حوصله انجام دادنش رو ندارم . Hanghead

الان اولویت من مطالعه درسی هست تا بتونم توی  کار تخصصی بعدا ازش استفاده کنم یا توی آزمون های استخدامی شرکت کنم 53258zu2qvp1d9v

مثلا برنامه می ریزم روزی حداقل یکساعت مطالعه درسی داشته باشم ولی چند دقیقه که می گذره از مطالعه خسته میشم میرم سراغ کار دیگه سراغ تفریح میرم موبایل بازی می کنم یا میرم نت و مطالب یک وبلاگ رو می خونم  ... بعد از تفریح خسته می شم و حوصله مطالعه را اصلا ندارم  و کلا روزم رو حروم می کنم . Hanghead

یکی دیگه اینکه اگه این برنامه رو هم بتونم پیاده کنم اصلا برام خوشایند نیست نمی دونم چرا شاید چون من همیشه توی خونه و تنها هستم اینجوری هستم یعنی تفریح درست و درمونی ندارم نمی دونم چکار کنم بعضی وقت ها میزنم از خونه بیرون ولی اصلا بهم انگیزه کافی نمی ده که بتونم این برنامه ریزی رو دنبال کنم ... Hanghead

4chsmu1
با کسب اجازه 53258zu2qvp1d9v
بلی... به نظر میرسه شما تعهدی به برنامه تون ندارین... بخاطر همینم نیمه کاره ولش میکنین 53258zu2qvp1d9v 
اگه بخوام خیلی خلاصه و شسته رُفته بگم... شما اول باید یه نگاه دوباره به هدف مبارک بندازین 4chsmu1 
و از خودتون به ترتیب دو سوال "چرا" و "چطور" رو بپرسین...
من چرا باید به این هدف برسم؟!
ببینید اصلا دلیل قانع کننده ای دارین؟!... قراره به چه دردتون بخوره این چیزی که میخواین
بعد لطف کنید و اینا رو یادداشت کنید
و شروع کنید به مطالعه
هر وقت که دیدین قصد بیخیال شدن دارین... یادداشت هاتونو مرور کنید تا انگیزه بگیرید 53258zu2qvp1d9v 
اگه این کارو یه مدت انجام بدین، عادت میشه
303
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
(1395 شهريور 16، 0:31)pirooz95 نوشته است: من برنامه ریزی می کنم ولی حوصله انجام دادنش رو ندارم . Hanghead

سلام
پیروز جان
من اگه کارم رو دوست داشته باشم، نه تنها یک ساعت زودتر محل کارم حاضر میشم، بلکه اون قدر درگیر کار میشم که به خودم میام می بینم 2 ساعت از تایم کاری هم گذشته و من هنوز اداره ام... چون از کارم لذت می برم...
من اگه تو کانون حس مفید بودن داشته باشم، شاید تا پاسی از شب هم مشغول انجام کارها باشم... وگرنه ممکنه چند هفته به چند هفته در حد یه سر زدن بیام و شاید همون رو هم نه...
اینکه من نمازهام رو اول وقت بخونم به این بستگی نداره که از یه برنامه ریزی تخصصی بهره مند شده باشم... بیشتر به این بستگی داره که جایگاه نماز برای کجا باشه...

با روزبه کانون موافقم...
به نظرم به جای اینکه به دنبال راهی برای عمل کردن به برنامه ریزیت پیدا کنی، به دنبال این باش که چرا بی انگیزه ای؟ چرا بی حوصله ای؟ اگه کسی شور و شوق تو وجودش باشه، اون قدر 24 ساعت روز واسش کمه، که واسه نیم ساعت بیشتر بودنش هم چونه میزنه... چرا من این طور نیستم؟
آدم های زیادی هستن که 6 7 ساله دارن واسه آزمون های استخدامی مطالعه می کنن و هنوز استخدام نشدن... چه دلیلی داره من وقتم رو به مطالعه اختصاص بدم؟
کاری که بعدا مشغول میشم که معلوم نیست چی باشه... و هر چی هم باشه، یاد گرفتن اون کار وابسته به درس نیست... پس این درس خوندن چه سودی داره؟

چند پرسش برای خودت مطرح می کنی...
و چند پاسخ هم رو به روشون می نویسی...

وقتی به اندازه ی کافی، به هدف پیش روت مصمم شدی، اون موقع تازه شروع کن به برنامه ریزی...

سحرخیزی با برنامه ریزی شروع نمیشه... با آگاهی از فواید سحرخیزی شروع میشه...
وقتی این آگاهی حاصل شد، بدون اینکه تو بفهمی و بدون اینکه تصمیمی راجع به اون بگیری، خودت رو سحرخیز می بینی...  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1395 شهريور 16، 15:09)مهدی‌یار نوشته است: آخییییییییش 4chsmu1
دچار لختی مفرط در عمل به مرامهای کانونی اعم از پاسخ به پ پ ها، تشکر از اعتبارها، مشارکت در گروه و ... شده بودم.
همچین سبک شدم؛
وقتی یه کارایی رو نکردم، میام کانون، یه جوری ام؛ انگار نمیتونم سبک بال بچرخم توش و یه التهاب وجدانی دارم 4chsmu1

و اما بعد...
مخلصیم
مهدی یار بدهی ها شاید از نظر خودت تسویه شده باشه...
ولی از نظر ما نه!   53258zu2qvp1d9v

این همه نبودن های چند ماهه رو با چند پیام و پست نمیشه جبران کرد...
به اندازه ی تمام جای خالی که ایجاد کردی، به ما بدهکاری.... Swear1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1395 شهريور 16، 21:42)آرمــین نوشته است:
(1395 شهريور 16، 15:09)مهدی‌یار نوشته است: آخییییییییش 4chsmu1
همچین سبک شدم؛

و اما بعد...
مخلصیم
مهدی یار بدهی ها شاید از نظر خودت تسویه شده باشه...
ولی از نظر ما نه!   53258zu2qvp1d9v

این همه نبودن های چند ماهه رو با چند پیام و پست نمیشه جبران کرد...
به اندازه ی تمام جای خالی که ایجاد کردی، به ما بدهکاری.... Swear1

سلام
گل گفتین آقا آرمین...عالی... Khansariha (69)

آقای مهدی یار همینطوری الکی مهدی یار نیستن..
زکات داره.. تلاش میخواد..
Swear1

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

آقا سایت گوگل داخلی افتتاح شد  2uge4p4

سایت گوگل شیرازی اولین موتور جستجو گر ایرانی با گویش محلی Khansariha (69)

حتما یه سر بزنید

http://www.GoogleShirazi.com
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان