امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ان شاءالله شوی مورد علاقه تون رو پیدا میکنین و یکی پس از دیگری میرین خونه ی بخت 49-2

(1395 شهريور 20، 23:29)آقای ضربتی نوشته است: سلام
معیار من برای انتخاب همسر اینکه پدر زنم پولدار هست یا نه ؟

بله  ... نوشابه تون چه رنگی باشه ؟

(1395 شهريور 21، 0:44)smwarrior نوشته است: واییی ...خخخ
اقا رامین الان حالت کپشن زیر اواتارتونو دارین 22

over dose رو میفرمایین؟
چرا آخه؟ Smiley-face-biggrin
از وقتی من این واژه رو نوشتم این زیر هیچکس نبوده بگه عوضش کن همه میگن چقدر بهت میاد Smiley-face-biggrin
شخصیت به این مظلومی ؛ به این پاکی ... مدیر به این گلی  Hanghead
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
منظورش عنوان کاربریتونه رامین خان
 همون اور دوز

کیا شربت آبلیمو میخورن؟درست کردم گذاشتم یخچال

چه بحث ازدواجی راه انداخته بودید...
به نظر من قبل از ازدواج یه چیزایی تو خانواده براتون فراهم باشه مثلا تجربه و توانایی مذاکره پدر و مادر یا آمادگی روانی والدین و دختر و پسر و ...
مثلا خواستگار زنگ زده میگه امروز عصر میخوام بیام. مادر شما بیرونه باید عجله ای بیاد. خودتونم بیرونید و خسته هم هستید. مادر میگه نمی شه ما امروز شرایطمون جور نیست ولی خواستگار اصرار می کنه. مادر اگر نتونه مذاکره کنه که بدون پریدن خواستگار زمان مراسم مناسب باشه خب جلسه اونی که باید نمی شه
 وقتیی مادر شما یه جلسه خواستگاریو نتونه به اون خانوم حالی کنه که نمی شه امروز باشه و اون خانم انقدر شعور نداره که امروز نمی تونین و حاضر نیست حداقل به عنوان رعایت ادب شرابط شما رو درک کنه ... خب در نهایت حتی اگه این مراسم برگزار بشه خوب پیش نمیره. 
مادر دختر خسته خود دختر سریع یه دوش گرفته حتی مادر ویژگی های پسر رو نتونسته به دختره بگه و ...

همین حداقل هاست که اگه نباشن اون همه فکر کردن و تصمیم درباره ویژگی های همسر آینده هیچ و پوچه

می شه همین نکته که من به مامان بگم لطفا دیگه خواستگار راه نده فقط برای مزاحمت میان

[تصویر:  nasimhayat.png]
افرین زینبم خیلی خوبه این نشونه بلوغ عقلانی و روحی شماست
همه ما یکبار فرصت زندگی کردن داریم پس چ بهتر ک بر اساس روشی ک خودمون صحیح میدونیمش زندگی کنیم 
مردم ک در هر حال حرف خودشونو میزنن مهم اینه ما ثبات قدم داشته باشیم
خواستگاری عزیزمن اسمش روشه طرف میاد و شما میسنجیش اگر دیدی هم سری و هم پایی تو اهداف دارید ک بسم الله اگر نبود باید صبر کرد
هیییییییییییچ گاه هراسون نشو ک ای وای دیر شد چون وقتی هراسون بشی اونوقته ک به ره چیز نالایقی رضایت میدی
من بهت افتخار میکنم ک اینقدر ماشالا فهمیده و باشعوری 302
ازدواج بیش از اینکه حاصل همته ما ادما باشه حاصل قسمته 
شما برای خاستگاراتون توضیح بدید و منظورتونو واضح بیان کنید تا متوجه بشند ک منظور شما چیه بهرحال اون بندگان خدا ک توی ذهن ما ننشستند ک بفهمن چی مدنظرمون هس
البته برای اینکه بفهمی یکی اخلاق مدار هست یا نح و سایر ویژگی ها باید رفتارشو انالیز کنی وگرنه همه در سخن اراسته اند
ی چندتا سایت خوب هست ک میتوین با مطالعه مطالب اونا اگاهی های ازدواجیتو ببری بالا و مهارتای لازم رو کسب کنی
میترسم اینجا بگم بعد منشوریم کنن  4chsmu1
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
خیلی التماش دعا امروز
خواهشا ما رو هم یاد کنید...

یا علی
لبَّیک اللّهمّ لبَّیک، لبَّیک لا شریک لک لبَّیک، إنّ الحمد و النّعمة لک و الملک، لا شریک لک لبَّیک.

گوش به‌فرمانم و به‌سوی تو می‌شتابم، خدایا گوش به‌فرمانم و به‌سوی تو می‌شتابم، هیچ چیزی همتای تو نیست، گوش به‌فرمانم و به‌سوی تو می‌شتابم، فقط تو هستی که سزاوار ستایش و بزرگی هستی، تمام نعمت‌ها از جانب توست، همه چیز به تو تعلق دارد و تو بر همه چیز مسلط هستی، هیچ چیزی همتای تو نیست، گوش به‌فرمانم و به‌سوی تو می‌شتابم 
عید همتون مبارک 
امیدوارم همیشه پاک بمونین سلامت و سرزنده باشید
مارو هم از دعاهای خیرتون بی بهره نکنین302
 سپاس شده توسط
از بین اهنگها ی شعر پیدا کردم گل سرخ گذاشته بود Khansariha (13) Khansariha (13)

ای یار غلط کردی با یار دگر رفتی

از کار خود افتادی در کار دگر رفتی

صد بار ببخشودم بر تاب تو بنمودم

ای خویش پسندیده این بار دگر رفتی

صد بار فصون کردم خار از تو برون کردم

گل زار ندانستی در خار دگر رفتی

گفتم که تویی ماهی با مار چه همراهی

ای حال غلط کرده با مار دگر رفتی

ای حال غلط کرده با مار دگر رفتی

ای یار غلط کردی با یار دگر رفتی

از کار خود افتادی در کار دگر رفتی

صد بار ببخشودم بر تاب تو بنمودم

53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
عجب!!!! هر چی از دهنش در اومده نثار کرده که

حافظ می فرماید: "صبحدم مرغ سحر با گل نوخواسته گفت: ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت! گل بخندید که از راست نرنجیم ولی ... هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت"

سپاس شده توسط
حقش بوده میخواسته نره Khansariha (13) 4chsmu1 Khansariha (13)
گاهی وقتها پست های گذشته رو بخونین مطالب جالبی پیدا میکنین من هنوزم یک پست از جناب خان ویک پست هم از همساده یادم میوفته عین دیوونه ها میزنم زیر خنده  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
حالا پست دیشب رامین خان هم بهشون اضافه شده Khansariha (13)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
از عید قربان هیچوقت خوشم نمیاد
عیدیه که گوسفند میخریم به بهونه ی خون ریختن در راه خدا ؛ ولی فقط یخچال خونمون رو پر کنیم
قبلا گفته بودم ما تو محله ای هستیم که کلا همگی با هم فامیلیم
هر سال تو عید قربان حدود 30 تا خانواده از اعضای فامیل جمع میشن ؛ دو یا سه تا گاو میخرن قربانی میکنن
هر کسی پولی به اندازه یک سهم میده و در آخر با یه سبد پر از گوشت میره خونشون . گوشتی که تا چندین ماه مصرف میشه Khansariha (56) 
تنها حاصل عید قربان اینکه یخچال ها با گوشت تقریبا نصف قیمت قصابی پر میشه بدون اینکه حتی کوچکترین خیری برای غیر از خود اون فرد داشته باشه 53258zu2qvp1d9v 
همیشه دوست داشتم میرفتم سرچهار راه بچه هایی که کار میکنن و فال میفروشن رو جمع میکردم یه دل سیر کباب میخوردن
یا میرفتم پرورشگاه ؛ یه گوسفند همونجا سر میبریدیم و دور هم کباب میخوردیم
چیزی نمیشه واقعا یه گوسفند میشه 500 هزار تومن . فقط یکبار در سال همچین کاری انجام میدی . خیلی قشنگه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
منم سر این قضیه چند باری با پدرم بحثم شده
برادرم بهش می گه نه همین که به چند نفر برسه گوشته کافیه اونم می بره می ده فامیلای از سیری در حال موت و هر چی بهش می گم پخش کنیم بین دست فروشا و افل فروشا و ... می خنده به حرفام

نمی دونم شایدم همین طوری هم قبوله
ولی ایا واقعا همین که ازمون قبول کنن کافیه؟

چند روز پیش رفته بودم واسه صبحانه نون بگیرم دیدم یه اقایی کارتن خواب نشسته جلوی در یکی از مکان تقریبا خاص شهرمون ته دلم مطمئنم مرده بود اخه تو شهر ما اصلا این جور ادما رو نمی بینی طی روز خودشونو نمی دونم کجا گم و گور می کنن البته احتمالا خیلی نیستن که قابل گم و گور شدن هستن .
غرض اینکه خیلی می خواستم ببرم یه تیکه نون تازه بهش بدم ولی از همسایه ها از غریبه ها از دوستم که با هم بود ترسیدم
از اینکه مسخره م کنن
یه فکرای عجیب غریب کنن
دوستم که گفت اینا خودشونم آرزوشونه بمیرن
احتمالا دوستم به هیچی معتاد نیست

عجیبه که طرز فکرمون این طوریه نه؟
واسه خوبی کردن به اونی که حقشه خوبی ببینه خیلی راحت عذر می تراشیم

یا الله
با اجازه
بحث قربانی دادنتون درسته و حرفی درش نیس 
البته به جز اونجاش که پس ما بدونه نذری چیکار کنیمش 4chsmu1
بحث کمک کردن به گدا
ما تو این موضوع همیشه احساسی برخورد کردیم
جوری که الان آمار میاد نود درصد گدایان نیازمند واقعی نیستند
خارجی ها اومدن یه سازمان زدن که نیازمندا رو شناسایی می کنه و یاری میده البته یاری میده ها نه دلداری 4chsmu1
برا همین اصلا به کسی تو خیابون چیزی نمیدن
[تصویر:  05_blue.png]
فرمایش شمام متینه ولی یه احتمال داره نیازمندی اونها مثلا 15 درصد ولی احتمال نیازمندی اونی که ما براش قربانی میبریم 0 هست

سپاس شده توسط
سلام
عید قربان را به شما خوبان تبریک میگم...  317

امیدوارم بهره ی ما از این عید، مثل اون هایی نباشه که رامین و رند و می توانم خانم گفتن...  
صحبت ها خیلی عمیق و زیبا بود... کاش تامل بیشتری درشون داشته باشیم... 53258zu2qvp1d9v

بچه ها مسابقه ی عکاسی شروع شده... از دستش ندید... 2uge4p4
هادی، تو نباید شرکت می کردی... سطح تو با سطح ما یکی نیست...  Swear1

آقا منم ملاک های ازدواج خودم رو دارم...   4chsmu1
دوست دارم همسرم عاقل باشه... مسلمون باشه... درکم کنه... صبور باشه... اهل زندگی باشه... مهربون باشه... و صدالبته خوش اخلاق...
پول و تحصیلات و چهره هم آخرین اولویت ها...

صحبت های خانم خاله شادن خیلی خوب بود...
همین طور وجدان بیدار... خصوصا بحث اکتسابی و غیراکتسابی...

(1395 شهريور 21، 0:51)smwarrior نوشته است: Hanghead 

شناختم نمیدونم چ جور حاصل میشه وقتی بیرون بری گشت میگیردتت
با هماهنگی خانواده ها، میشه جلساتی رو ترتیب داد...
ضمن اینکه الان مشاورهای ازدواج فوق العاده ای رو داریم...
تست های شخصیتی که می گیرن معجزه می کنه...

من اگه 90 درصد درون گرام و همسرم 10 درصد درون گراست (90 درصد برون گرا)، این رو باید قبل از ازدواج بدونم....
پس فردا که ازدواج کردیم و بیچاره شدیم دیگه فایده ای نداره...  53258zu2qvp1d9v

منی که 90 درصد درون گرام باید با کسی ازدواج کنم که 50 درصد درون گراست...
طرف مقابلم باید بدونه با چه کسی داره ازدواج می کنه... از الان فکرش رو بکنه می تونه تحملم کنه یا نه...
ضمن اینکه آموزش های لازم به من هم داده بشه که چطور 90 رو به 80 و 70 نزدیک کنم تا همسرم خیلی هم آسیب نبینه...

کم نیست تو این دوره زمونه ازدواج هایی که به سطحی ترین شکل ممکن انجام میشه...
ما ظاهرا خیلی آدم های عاقلی هستیم... تو قرن بیست و یکم هستیم و دانش مون هم سر به فلک میذاره...
در عمل و در جامعه اصلا چنین چیزی رو نمی بینیم...

عکس تلگرام طرف خوشگل و خوش تیپ... کاشف هم به عمل میاد هم پولداره هم کار خوبی داره هم فوق لیسانس... تازه اصل و نصب هم داره...
ولی به این توجه نمی کنن، منی که هر هفته اهل پارتی رفتن هستم، آیا می تونم همسری که ماهی یک بار پارک رفتن رو به زور قبول می کنه تحمل کنم یا نه؟
و آیا همسرم هم از اون ها هست که حاضر باشه خودش رو تغییر بده و کمی اهل شور و حال بیشتری بشه؟  53258zu2qvp1d9v

بعد موقع طلاق می پرسن چی شد؟
میگم هم پولدار بود هم خانواده دار هم خوش تیپ هم تحصیلات دانشگاهی...
فکر می کردم اخلاقش هم درست میشه ولی نشد!
(با توهم ازدواج کردیم... حالا با واقعیت از هم جدا میشیم...)

ازدواج حتما باید شناخت و آگاهی کامل باشه...
و پذیرش طرفین از اشکالات و کاستی های همدیگه...  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان  303
عیدتون مبارک Confetti
نقل قول: هادی
اون چایی رو مهدی یار واسه می توانم خانم ریخته بودن...
تو چرا خوردی؟  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  swear1.gif]
همیشه پر از شور و اشتیاق باشی...  [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

داداش ارمین خوب برادر مهدی یار دید منم خستم برای منم زحمتشو کشیدن دیگه
چایی میتوانم خانوم سرجاش بود من باهاش کاری نداشتم که
در ضمن تو کانون تک خوری نداریم
Gigglesmile 4chsmu1

نقل قول: بچه ها مسابقه ی عکاسی شروع شده... از دستش ندید... [تصویر:  2uge4p4.gif] 
هادی، تو نباید شرکت می کردی... سطح تو با سطح ما یکی نیست...  [تصویر:  swear1.gif] 

اقا اصلا هم اینطور نیست Swear1
دوتا عکس گرفتیم اونم شانسی شده 1
ماشاالله عکس های خوبی داریم اینجا از بچه های خوش ذوقمون 49-2

-------

هرروز با طراوت تر از دیروز باشید داداش عزیز... 303 Khansariha (18)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
یکی پا میشه چایی دم کنه؟
چایی لازمیم

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان