امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

دوستان اینجا کی سربازی رفته ؟
بیاد خاطراتش بگه
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
[تصویر:  95_abartazeha_ir-1620.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 5، 21:58)آقای ضربتی نوشته است: دوستان اینجا کی سربازی رفته ؟
بیاد خاطراتش بگه

من اولین خاطراتم از سربازی مربوط میشه به حداقل یه سال بعد  4chsmu1
صبر کن تا برم بیام واست تعریف میکنم
 سپاس شده توسط
وااای Khansariha (13)
تا کی؟ Khansariha (13)
یه نبود بکشین Khansariha (13)
[تصویر:  05_blue.png]
4chsmu1 خوبه دیگه تو میری سربازی میای خاطراتت برامون تعریف میکنی 303
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
کلا سربازی رو اگه زنده ازش برگردی خوبه
( الان دارم روحیه میدم مثلا  65 )
در کل چیز خیلی توپیه
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
بعله سربازی خیلی توپه به شرطی که امریه بری والا نری بهتره 4chsmu1 65
انشاالله سال بعد منم خاطرات میگم از سربازی Gigglesmile Swear1
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
از همیشه مفلص تر و از همیشه کثیف تر 
ای کاش هیچوقت به درد بی درمون مبتلا نمی شدم 
لعنت خدا بر من 
لعنت خدا بر من 
عذاب و آتش و جهنم بر من
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 5، 21:58)آقای ضربتی نوشته است: دوستان اینجا کی سربازی رفته ؟
بیاد خاطراتش بگه

من رفتم ولی سال قبل سربازیم تموم شد ولی حوصله خاطره گفتن ندارم تنها تجربه ای که کسب کردم این بوده که در حین خدمت زمان خیلی کند می گذره اما قبل و بعدش به سرعت می گذره 65

من که اصلا دلتنگ زمان خدمتم نمی شم چون تقریبا عمرم را فقط حروم کرد اگه معاف بودم خیلی توی زندگی شخصی جلوتر بودم Hanghead ولی خب وظیفه بود و باید انجام می شد چاره چیه  Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
Swear1 آغا تو دل بچه رو خالی نکنید یکی بیاد با زبون خوش خاطره خوش تعریف کنه 4chsmu1
53258zu2qvp1d9v  از شما که بخاری بلند نمیشه آخرشم باید خودم خاطرات سربازیم !!! تعریف کنم Khansariha (116)
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
سلام
دلتنگ دختری هستم که با افکار بیخود خودم از دستش دادم تو دانشگاه .
یه دختر عالی با تحصیلات بالا و کارمند شهرداری هم بود .
حیف شد واقعا
الان دوست دارم دوباره ببینمش
دختر خوبی بود
سطح حجابی هم که داشت بد نبود خوب بود بهم می خوردیم .
همین میگم چون یک ریزه بد حجاب و از این ها بود که با همه صحبت میکرد من یه ریزه خوشم نیامد البته فکر کنم بخاطر اینکه کارمند بود
 سپاس شده توسط
قبلترها آدمهای باتجربه بهم میگفتن فساد تو ایران سیستماتیک شده
من معنی این جمله رو نمیفهمیدم
خدمت با همه بدیهاش یه خوبی داشته واسم اونم اینه که معنی فساد سیتماتیک رو نشونم داد....
با گوشت و خونت لمس میکنی که فساد تو کشورت سیتمی و نهادینه شده...بعدا که رفتی اداره ای جایی مشغول شدی دیگه جا نمیخوری و واست عجیب نیست...
تو یه جمله بخوام بگم اوضاع طوری شده اگه بخوای روی اصولت بمونی و با اخلاق رفتار کنی سیستم تو رو پس میزنه و اجازه نمیده به عنوان عضوی عادی درونش فعالیت کنی.... و تو راهی نداری جز اینکه جزیی از سیستم بشی و روز به روز مرگ باورها و اخلاقتو ببینی...کم کم عادت میکنی و فکر میکنی کارهایی که میکنی مثه کارهای بقیه درسته و جزیی از قاعده بازیه
دنبال امریه یا پروژه باشید بچه ها، البته سربازی همون پوئنهای  مثبتی که گفتم  رو داره یاد میگیری گرگ باشی و زیرآب بزنی و از زیرکار در بری و ... یه عنصر مفید بشی برای ساختن ایران عزیزمون
.....................................
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
آهان اصلا اومدم یه چیز دیگه بگم بحث خدمت اومد وسط....
چند روز پیش داشتم یه کتاب میخوندم در محضر مجتهدی( همین روحانی باحاله خدا بیامرز که قبلترها تلویزیون نشونش میداد رئیس مدرسه مروی) خیلی کتاب باحالیه توصیه میکنم بخونید.
یه بخشی ازش بود راجع به عجب و غرور به اعمال خیر یه مضمون داشت که تا الان نشنیده بودم. حدیث داریم از پیامبر که خدا خودش میگه اگه بخوام حساب کتاب کنم با بنده هام و قشنگ بکشونمشون پای حساب و کتاب همه رد میشن!!!!
اون صفحه رو چند بار خوندم و تو ذهنم مرور کردم کارهایی که همیشه فکر میکردم دستمو ممکنه بگیره یه روز و بخاطر همونا لطف خدا شامل حالم بشه...دیدم ای بابا شاید همون کارهای خوب وبال بشه برام و خیری نداشته باشه تو محکمه خداوند...این که کارهای خوب و ثوابمه دیگه وای به حال کارهای بد و ناشایستم.
فهمیدم که وقتی برنامه بهبودی میگه همه چیز رو به نیرو برتر بسپار فقط وسوسه ها رو نمیگه حتی کارهای خوبتو رو هم میگه بخدا بسپار یعنی هر کاری میکنی سعی کنی اراده اون تو زندگیت پیاده کنی

پیام بهبودی
در دوران بهبودی شخصاً تصمیم میگیریم بگذاریم نیرویی برتر و مهربان ما را هدایت کند. این راهنمایی همواره در دسترس است؛ برای یافتن آن فقط به صبر نیاز داریم. این راهنمایی اغلب در خرد درونی ما که آن را وجدان مینامیم، آشکار میشود.   
وقتی قلب خود را به قدر کافی میگشاییم تا راهنمایی نیروی برتر را حس کنیم، آرامش ملایمی را احساس میکنیم. این آرامش، چراغ هشداری است که ما را در میان احساسات آشفته خود هدایت میکند و وقتی ذهن ما آشفته و مشغول است، راهنمایی روشنی را به ما ارائه میدهد. وقتی اراده خداوند را در زندگی خود جستجو و دنبال میکنیم، احساس شادمانی و رضایتی به ما دست میدهد که وقتی به تنهایی شکست میخوریم، در اکثر موارد از ما گریزان است. وقتی میخواهیم اراده نیروی برتر خود را اجرا کنیم، شاید ترس یا تردید، ما را آزار دهد، اما آموختهایم به لحظه روشنی اعتماد کنیم. بزرگترین خوشبختی ما در پیروی از اراده خداوند مهربان نهفته است.

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلاو ب همه
امیدوارم حال همتون عالی باشه ،سرحال و سلامت
من قرار بود بعد از حل مشکل نتم برگردم ولی برام ی سری مشکلات اتفاق افتادش که منو سردرگرم کرده بودش
خودمو تا حدودی جمع و جور کردم اما حالم خوبه جای نگرانی وجود نداره
سعی ام رو‌ میکنم همینجا بمونم منظورم اینه اگه چیزی مانع راهم شدش سعی کنم مانع ام نشه
خوشحالم که پیشتون هستم از ته دلم میگم بودن اینجا ارامش بخشه.حسش قشنگه
از نبودنم و بدقولی که اتفاق افتاد معذرت میخوام از همتون

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان