امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

چه خبر از کانونیا؟
خوبین؟
کیا بیدارن؟
کیا حالشون خوبه؟
کیا خوشحالن؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
این مشکله خیلی خنده دار
هرکی وارد میشه با پروفایل یکی دیگه اس 4chsmu1
کاش واسه منم اینجوری شه برم از امکانات مدیریت استفاده کنم Khansariha (13)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 5، 22:33)می توانم نوشته است: چه خبر از کانونیا؟.....بانو اگه منظورت منم که من خوبم! 4chsmu1
خوبین؟.....گفتم که خوبم! 65
کیا بیدارن؟....الان روزه ،بیدارم ...تازه دیشبم که شب بود بازم بیدار بودم!....یه ذره خوابم بد شده باز اما امروز کلا نخوابیدم که حتما شب خوابم ببره!.
کیا حالشون خوبه؟......من به شدت حالم خوبه ...چون پنج ماه که توی خواب هم نمیدیدم پاک موندم!.....( راستی همه میتونن اما راهشو هنوز پیدا نکردن ...بگردن پیدا میکنن ناامید نشن)
کیا خوشحالن؟.....و بازم من! 4chsmu1 .....هم تنهام توی خونه هم زندگی به کامه و هم خداروشکر دختر خانومی که هر روز صداشو میشنوم حالش خوبه و منم از خوشحالی اون خوشحالم!......

ارزو میکنم همه ی دوستای کانونیمون چه اونایی که دوستمون دارن و چه اونایی که ندارن( البته بعیده! 4chsmu1 ) راه خودشونو توی ترک پیدا کنن ...راهی که مختص خودشونه و با فکر خودشون به دستش آوردن........روزای اولی که اومده بودم توی کانون رو هر موقع یادم میره میرم اولین پستم رو میخونم!..پر از ناامیدی بود!.....اما امروز شکست توی ترک رو انکار نمیکنم و این احتمال رو میدم که یه روزی بازم بیام سرخونه ی اول ! اما مهم اینه که اون موقع بلند بشم و بگم پیش بینیش کرده بودم!..... 302 303
نگاهش به سبزه عید که افتاد رفت توی فکر ...
لحظاتی گذشت  ...
وقتی سرشو بالا آورد و فهمید که دارم با تعجب نگاه می کنم، لبخند تلخی زد.  
گفتم: " گیله مرد " ! توی سبزه ها چی دیدی که رفتی تو فکر ؟!
کمی سکوت کرد و گفت: به این دونه های سبز شده نگاه کن... چند روز آب و غذا و نور خورشید خوردند و رشد کردند  ...
گفتم : خب !
گفت : سیصد شصت و پنج روز از خدا عمر گرفتیم و آب و غذا و فلک در اختیارمون بود ؛ می ترسم رشد که نکرده باشم هیچ؛  افت هم کرده باشم !
دونه ای که نخواد رشد کنه ؛ هر چقدر آب و آفتاب بهش بدی فقط بیشتر می گنده...
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام

سال 95 هم گذشت
سررسید قدیمی و خط خطی 95 سهم کتابخونه شد
یه سررسید نو جاش رو گرفت با کلی برگه ی سفید

اگه تو سال گذشته به چیزهایی که می خواستیم نرسیدیم
یا نقص از خودمون بود (درست نبودن نیت - آگاهی کم - اشتباه تصمیم گرفتن - به اندازه تلاش نکردن - کم استفامت کردن - تغییر روش ندادن - مهیا نکردن ابزارهای لازم - پیدا نکردن راهنمای راه بلد)
یا حکمت خدا بود (صبر کن فقط صبر کن)

البته که خیل عظیم انسان ها نمی دونن چه چیزی رو می خوان
صرفا می دونن وضعیت موجود رو نمی خوان

خدا رو شکر کنیم که یک سال دیگه فرصت جبران داریم

سال نو مبارک  317
---------------------------
ما عید چند روزی رو شیراز بودیم و بعد هم خوزستان
از 3 روزی که شیراز بودیم، 2 روز بارونی بود اما با این وجود تونستیم 15 20 جای خوب شیراز رو بریم
برادرم همت کرده بود و نقاط گردشگری رو لیست کرده بود. من هم همت کردم و اون ها رو تو Google Map نشان دار کردم. مکان ها رو دسته بندی کردیم و منطقه به منطقه، از مکان های دیدنی بازدید کردیم. خلاصه، طی یک عملیات مهندسی و سازمان دهی شده از 3 روز وقت مون بهره بردیم.  Khansariha (69)

این هم سوغاتی که نگید آرمین شیراز رفت و بی مسقطی برگشت:

[تصویر:  456.jpg]

پ.ن: دلیل این همه تنوع اینه که از هر مدل ما یه دونه برا تست کیفیت برداشتیم. چند مدل دیگه هم بود که تو عکس ننداختم 22
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 فروردين 6، 18:14)آرمــین نوشته است: سلام

سال 95 هم گذشت
سررسید قدیمی و خط خطی 95 سهم کتابخونه شد
یه سررسید نو جاش رو گرفت با کلی برگه ی سفید

اگه تو سال گذشته به چیزهایی که می خواستیم نرسیدیم
یا نقص از خودمون بود (درست نبودن نیت - آگاهی کم - اشتباه تصمیم گرفتن - به اندازه تلاش نکردن - کم استفامت کردن - تغییر روش ندادن - مهیا نکردن ابزارهای لازم - پیدا نکردن راهنمای راه بلد)
یا حکمت خدا بود (صبر کن فقط صبر کن)

البته که خیل عظیم انسان ها نمی دونن چه چیزی رو می خوان
صرفا می دونن وضعیت موجود رو نمی خوان

خدا رو شکر کنیم که یک سال دیگه فرصت جبران داریم

سال نو مبارک  317
---------------------------
ما عید چند روزی رو شیراز بودیم و بعد هم خوزستان
از 3 روزی که شیراز بودیم، 2 روز بارونی بود اما با این وجود تونستیم 15 20 جای خوب شیراز رو بریم
برادرم همت کرده بود و نقاط گردشگری رو لیست کرده بود. من هم همت کردم و اون ها رو تو Google Map نشان دار کردم. مکان ها رو دسته بندی کردیم و منطقه به منطقه، از مکان های دیدنی بازدید کردیم. خلاصه، طی یک عملیات مهندسی و سازمان دهی شده از 3 روز وقت مون بهره بردیم.  Khansariha (69)

این هم سوغاتی که نگید آرمین شیراز رفت و بی مسقطی برگشت:

[تصویر:  456.jpg]

پ.ن: دلیل این همه تنوع اینه که از هر مدل ما یه دونه برا تست کیفیت برداشتیم. چند مدل دیگه هم بود که تو عکس ننداختم 22
به به چه عالی
همیشه به خوشی
من که مسقطی دوست ندارم خیلی شیرینه
امسال به جز دو روز اول عید متاسفانه روز دوم فروردین یه خبر خیلی خیلی بد همه چیز رو بهم ریخت [emoji17]
گریه بعضی ها رو دیدم که تا حالا ندیدم بودم ....
مرگ یه پدر جوون که بچه کوچیکش فقط 3 سال داره همه رو منقلب کرد .....
و متاسفانه از طرفی کلی بدهی داره ....

تمام روزهای مراسم همراه گریه هام والعصر میخوندم که خدا به همه صبر بده ..
متاسفانه الان خودم هم تو بستر افتادم ....
ولی مهم ترین چیزی که تو این مدت بهش رسیدم این بود که دنیا چقدر کوتاهه.....
اینقدر که خیلی ها بدون لذت بردن از داشته هاشون از دنیا میرن .... اینقدر که نمیدونی یه دقیقه دیگه چه اتفاقی برات میفته .... اینقدر که غصه خوردن برای دنیا خیلی خیلی اشتباهه....
الان حال روحیم خوبه چون فکر میکنم گاهی کسی که میمیره زیاد هم براش بد نمیشه بیشتر برای بازنده سخت هست ....
ولی به هر حال هرکسی یه سرنوشتی داره پس چه خوبه از لحظه لحظه زندگیمون به شادی استفاده کنیم از بودن در کنار کسانی که دوستشون داریم لذت ببریم تا این فرصت از دستمون نرفته[emoji254] [emoji254] [emoji254]

امیدوارم هیچ وقت مرگ جوون رو تو خانواده هاتون تجربه نکنید [emoji120] [emoji120] [emoji120]
خانم واریور
خانواده ما هم مثل شما
با زور و فشار فراوان موفق به این دستاورد شدیم 
(من که یادم نمیاد با میل خودمون و بی بهانه آخرین بار کی سفر رفتیم)

خانم m12 خدا رحمت کنه اون بنده خدا رو
به شما و بازموندگان صبر بده  53

تو ایام عید واقعا سخته چنین اتفاقاتی
(اون عیدی مبارک میشه که با بیداری آدم همراه بشه اما تحمل اون روزهای سخت شونه های آدم رو سنگین می کنه)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 فروردين 6، 21:23)آرمــین نوشته است: خانم واریور
خانواده ما هم مثل شما
با زور و فشار فراوان موفق به این دستاورد شدیم 
(من که یادم نمیاد با میل خودمون و بی بهانه آخرین بار کی سفر رفتیم)

خانم m12 خدا رحمت کنه اون بنده خدا رو
به شما و بازموندگان صبر بده  53

تو ایام عید واقعا سخته چنین اتفاقاتی
(اون عیدی مبارک میشه که با بیداری آدم همراه بشه اما تحمل اون روزهای سخت شونه های آدم رو سنگین می کنه)
خیلی ممنون دوست عزیز ...
درسته با حرفتون موافقم
بعضی اتفاقات ، کلی درس دارن برای آدم .... و مهم ترین درس یادگرفتن صبر و توکل ....
روزهای سخت میگذرن به زودی...

به امید بهترین و شادترین روزها برای همه [emoji254] [emoji254] [emoji254] [emoji254]
دلم میخواد با یکی.حرف بزنم
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سال 96 =  Tears Khansariha (116)
 سپاس شده توسط
به نام خدا
پیام بهبودی
برنامه به ما نمی گوید چطور متوقف شويم،این کار را هزار بار انجام دادايم،برنامه به ما نشان می دهد که چگونه دوباره شروع نکنیم.
در گذشته ما همیشه این کار را وارونه انجام می دادیم؛ از پزشک،خانواده و خدا می خواستیم ما را متوقف کنند و مشکل ما را حل کنند،حالا ما خودمان متوقف می شویم و سپس با تسلیم شدن،قدرت پروردگار در ما ظاهر می شود. 
............................................................................................................................................................................................................
پ ن:
خیلی باحاله ها!!!نه؟؟ همش داشتم اشتباه میرفتم 106
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
میگم تازگی ها به این نتیجه رسیدم روحیه بد باعث میشه کنترل نفس خیلی سخت تر بشه 😕
امان از این روحیه که حالا درگیر کنترل کردن اون باید بشم
آقا ، یه سوال نظرسنجی !
می دونید که از ازدواج به عنوان راه حل دائمی ترک خ.ا یاد می کنن . 
حالا سوال اینه ، بچه های کانون ، (البته اونایی که سنشون قد میده ) 
برای ازدواج برنامه ای دارن ؟ در زمینه های مختلف ، اقتصادی ،اعتقادی ، بالا بردن اطلاعات مرتبط و خود شناسی ، کار پیدا کردن و هر چیزی که خودتون میدونید لازمه . اگر دارین چند درصد تو این برنامتون جلو رفتین ؟ 49-2
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
(1396 فروردين 9، 16:47)smwarrior نوشته است: این برنامه هه ک میخونین ازرو کتابه؟
میشه اسمشو بگین یا نه از کجا میاد؟
سلام پیامهای بهبودی از روی white book و big book هستش. واسه یه گروهی هستش که اونا هم روی ترک شهوترانی و خودارضایی دارن کار میکنن.
برنامه و اصول بهبودی خیلی چیز فضایی نیست. تو همین تالار تجربیات وقتی نگاه کنیم خیلی از اصول رو میبینیم. به دانسته های خودمون هم رجوع کنیم خیلی از کارهایی که برنامه میگه باید انجام بدیم رو میابیم.مثلا همین پیامی که گذاشتم یه اصل رو داره میگه در ترک  که قبلا من از دوستامون توی کانون هم شنیده بودم:  بدون من خدا نمیخواهد و بدون خدا من نمیتوانم.
راستش من  هم از سمت بچه های بالای اونور هم بچه های بالای اینور منع شدم از اینکه بیشتر از این وارد جزییات بشم.
و البته فراموش نکنید که خداوند گوگل را آفرید و پاسخ بسیاری از سوالات را به او آموخت Khansariha (56)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان