امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

حوصله م سر رفت 53258zu2qvp1d9v یکم چرت و پرت بگین حال و هوامون عوض شه!
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
سلام دوستاي خوبم نمي دونم چرا اينقدر عذاب وجدان و احساس گناه دارم نميدونم در آينده به همسرم و فرزندانم چه گناه بزرگي مرتكب شدم و چه ظلمي درحق آنان انجام دادم آيا بخشوده خواهم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد جان ممنونم از ايده ونظر خوبت نمي دونم چطور خودم رو نجات بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
(1389 مرداد 16، 5:57)Akharzandegi نوشته است: سلام دوستاي خوبم نمي دونم چرا اينقدر عذاب وجدان و احساس گناه دارم نميدونم در آينده به همسرم و فرزندانم چه گناه بزرگي مرتكب شدم و چه ظلمي درحق آنان انجام دادم آيا بخشوده خواهم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد جان ممنونم از ايده ونظر خوبت نمي دونم چطور خودم رو نجات بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام ,دوست عزیز,
من دلیل عذاب وجدان و گناه شما را میدانم,پس دعوتتان میکنم به خواندن این پست من,

بیایید به این دید به این قضیه نگاه کنیم؛
یک نفر هست که کار زشت و ناپسند زیاد انجام میدهد و در پی آن اصلا ناراحت نیست و خم به ابرو نمی آورد,
اما یک نفر مثل شما , یک روزی ممکن است کاری کرده باشد,کاری که ناخودآگاه و از روی احساس باشد,در یک لحظه باشد که حتی فرصت تصمیم گیری نداشته باشد,نه تنها شما,هر کسی در آن لحظه سخت ممکن است نتواند تصمیم بگیرد,به هر حال بعد از آن احساس شرمساری و گناه میکنید,احساس عذاب وجدان میکنید,چند روزی به شما سخت میگذرد,چند روزی را در آسایش نیستید.

خب فرق شما با شخص اولی چیست؟
آیا اگر قرار است شخص اول آمرزیده شود, چرا به حال خود رها است؟
آیا به نظر شما این اذیت شدن شما دلیل بر پاک شدن گناه مرتکب شده شما نیست؟
مطمئن باشید اگر شما قرار بود بخشیده نشوید به حال خود رها بودید.

دوست عزیزم شما را به خواندن مطلب زیر دعوت میکنم,که شرح حال شما و سایر دوستانیست که از این میترسند که مورد عنایت پروردگار قرار نمیگیرند,قسمت های پر رنگ تر دقیقا" همان حال و هوای شماست؛

ایامی بود شخصی با خدا ارتباط داشت,خدا را ذکر میگفت و از ذکر خود خوشحال بود,احساس رضایت قلبی داشت,تا اینکه شیطان روزی به او خطاب کرد,این همه الله الله میکنی,نباید از جانب الله برای تو پاسخی آید؟نباید او جواب ترا دهد؟شخص اندوهگین شد و دلش شکست,تا اینکه در خواب خضر را دید که به او چنین گفت:
گفت:هین ازذکرچون وامانده ای..........................چون پشیمانی ازآن کش خوانده ای؟
گفت : لبیـــــکم نمی آید جـواب..........................زان همی ترسم که باشم رد باب
گفت : آن الله تو لبیــک ماســت.........................وآن نیاز و درد و سوزت پیک ماسـت
حیله هاوچاره جویی های تو ..........................جـــذب مــــابود وگشــــاداین پـــــای تو
ترس وعشق توکمند لطف ماست.....................زیر هر یــــا رب تو لبیــــــک هـــــاست
بازوانت را به مستی حلقه کن بر گردنم/تا بلرزد زیر بازوهای سیمینت تنم.
سلام ممنونم سایلنت جون متشکرم خیلی متشکر ممنونم واقعا امید دوباره بهم دادی ممنونم خیلی زیاد میشه لطف کنی تجربه ها و فکر های بهتری که در سر داری برایم بفرستی تا استفاده کنم

شرمنده ممونت میشم مرسی عزیزم
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
سللللللاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
.
سلام بچه ها ما رفتيم تا پايان ما ه عزيز خدايارو نگهدارهمه شما عزيزان فقط بدونين يا آدم ميشم و برمي گردم يا خودم رو از زندگي خط مي زنم

53317
انشالله که موق میشی ولی خط زدن خودت از زندگی پاک کردن صورت مساله نیست؟

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
نرووووTearsTearsTears
سلام
میدونستم روز تولدم کانون راه میوفته 4fvfcja
سللللللللللللللللللللللااااااااااااااااااام317

خیلی ذوق کردم خیلی خیلی خیلی خیلی
خیلی بیشتر4fvfcja
راستی تولد مبارک آقا رضا

ایشالا 120 ساله شی
...
سلام به همه Khansariha (48)
خوشحالم که دوباره کانون رو می بینم

تولدت مبارک باشه رضا جان 317
تولدت مبارك رضا جان
ايشالله عروسيت بادكنك هوا كنيم

هيچ معلومه چه بلايي سر كانون اومده بود
من ديگه فكر كردم كانون تموم شد
نا اميد شده بودم

نماز روزه هاتون قبول دوستان، بهترين فرصت براي تركه ها
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

سلام دوستاي گلم رمضان آمد تا خداباز همه لطف وعنايتش رو شامل حال همه ما مسلمانان زيبا كند ما همه انسانهاي زيبا قائم مقام خداي رحمان ومتعال هستيم

من به نوبه خودم ماه مبارك رو به همگي تبريك و تهنيت عرض مي كنم انشالله نماز وروزه هاي همگي مورد قبول حق واقع بشه .

10 روز پاكي مطلق Khansariha (48)Khansariha (46)Muscularvarzesh4fvfcja

53317
e!
اینجا دوباره باز شد؟
میگم واسه چی اینقدر جنس این سایت بونجوله تقی به توقی میخوره قاط میزنه؟

رضا تولدت مبارک
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
به به کانون هم دوباره باز شد....4fvfcja

چشم ما روشن ، کانون جان می گفتی می خوای باز شی یه گاوی گوسفندی چیزی برات قربونی می کردیم عزیز4fvfcja
----
رضا جون تولدت مبارک عزیزم Khansariha (48)

[تصویر:  bdayparty.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان