امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

شما هم سریال "در مسیر زاینده رود" را می بینید؟!

متاسفم اینو می گم،روم به دیوار،شرمنده اما خاک تو سرشون با این اصفهانی حرف زدنشون...اصلا معلوم نیست این اصفهانیه یا یزدیه
دیگه کی تو اصفهان به این غلیظی حرف می زنه،هستند این جور افراد اما وقتی حرف می زنند آدم حال می کنه نه این طور زشت
کلا تو اصفهان که همه معترضند به این لهجه ی استفاده شده در این فیلم:smiley-yell:...
حداقل از بازیگرهای اصفهانی استفاده می کردند خیلی بهتر بود...ببین کارمون به کجا کشیده بهنوش طباطبایی میاد اصفهانی حرف می زنه haha اونم چقدر زشت اه اه اه
اسم می خوان صدا کنند یه "ی" حتما آخرش می ذارند مثه مسعودی،شاهرخی،سحری ... واقعا که حالا تو اصفهان اینطور بعضیا را صدا می زنند اما نه دیگه تو جمع خونواده به این فضاحت...من می گم فقط قصد این فیلم مسخره کردن اصفهانی ها بوده :smiley-yell:
(1389 مرداد 27، 14:00)Poorya™ نوشته است:
(1389 مرداد 27، 12:51)هدف مقدس نوشته است: e!
اینجا دوباره باز شد؟
میگم واسه چی اینقدر جنس این سایت بونجوله تقی به توقی میخوره قاط میزنه؟

عجب روزگاری شده Tears

شما خیلی ناراحت هستید لطف کنید هزینه رو متقبل بشید و کانون رو ببرید روی VPS

در ضمن مشکل چیز دیگه ای بود و اگر لازم بود تنها خانم میگن

کانون پشتیبان مالی نداره و باید با مشکلاتش کنار بیایم Tears

به جای تشکر این طوری جواب زحمات مدیران رو میدی

من پولم کجا بود؟ 4fvfcja من پول داشتم که الان اینجا نبودم 4fvfcja

من مگه به مدیرا حرفی زدم 17 میگم چرا اینجوریه؟ چون خودم سر درنمیارم از این چیزا

حالا هزینه اش چقدره؟
(1389 مرداد 27، 14:35)koshti-ba-nafs نوشته است: شما هم سریال "در مسیر زاینده رود" را می بینید؟!

متاسفم اینو می گم،روم به دیوار،شرمنده اما خاک تو سرشون با این اصفهانی حرف زدنشون...اصلا معلوم نیست این اصفهانیه یا یزدیه
دیگه کی تو اصفهان به این غلیظی حرف می زنه،هستند این جور افراد اما وقتی حرف می زنند آدم حال می کنه نه این طور زشت
کلا تو اصفهان که همه معترضند به این لهجه ی استفاده شده در این فیلم:smiley-yell:...
حداقل از بازیگرهای اصفهانی استفاده می کردند خیلی بهتر بود...ببین کارمون به کجا کشیده بهنوش طباطبایی میاد اصفهانی حرف می زنه haha اونم چقدر زشت اه اه اه
اسم می خوان صدا کنند یه "ی" حتما آخرش می ذارند مثه مسعودی،شاهرخی،سحری ... واقعا که حالا تو اصفهان اینطور بعضیا را صدا می زنند اما نه دیگه تو جمع خونواده به این فضاحت...من می گم فقط قصد این فیلم مسخره کردن اصفهانی ها بوده :smiley-yell:

نگاه نکنین آقا جان... این چرندیات را نگاه نکنید... راه حل از این بهتر؟
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
خوب آقا جان مدير سايت يه حساب بانكي باز كنه

بعد دوستان هم هر كدوم ماهيانه هر چي عشقشونه واسه ادامه كانون واريز كنن، اگه هر كس فقط يه هزاري بده بازم كلي پول ميشه كه ميشه هم سرعت رو افزايش داد هم اينكه ديگه چند وقتي مجبور نيستيم اينو ببينيم

this site has been suspended

اگه پولي هم اضافي اومد خوب باهاش به دوستان مثلا ميشه وام قرض الحسنه داد. كلي كار خير ميشه كرد
والا
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

منم با محمد موافقم
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
Sad 
(1389 مرداد 27، 14:35)koshti-ba-nafs نوشته است: شما هم سریال "در مسیر زاینده رود" را می بینید؟!

سلام بچه ها

من با حرف های کشتی خان جان موافقم !! Smiley-face-thumb

دیگه خیلی خیلی بی مزه اش کردن - دیگه لهجه اصفهانی اینجوری نیست - گذشت قدیما Tears 13

درضمن من با باز کردن حساب بانکی موافقم / خودمم بیشترین پول رو واریز می کنم Smiley-face-cool-2

cheshmak
منم نظر محمد رو داشتم
----------------------------------
رنگ دور پوسته یکم فسفری و تو ذوق نیست آیا؟
این دوتا رنگ جاش باشه بهتر نیست؟
a

#2cb781
#27b648
Brick 
سلام

شكلاتهاي مخصوص سوغات سوريه:

[تصویر:  1ed9ecd3ed674d67b83c.jpg]
[تصویر:  b8153fb9bd114f10a575.jpg]

سوغاتي پسراي خوب كانون:

[تصویر:  bf3fe214cd1d432d83e8.jpg]

[تصویر:  5cc8a428a3c04314942e.jpg]
سوغاتي دختراي گل كانون

[تصویر:  9df7ca6cdd1e4307a587.jpg]
[تصویر:  8a05e2cf7df644a1bfdd.jpg]

اين كفشها هم براي تنها و سها و باران و هورا جان كه براي كانون خيلي زحمت كشيدند
[تصویر:  2440fbff1b4746a08195.jpg]

اين ساعت را هم فقط براي آقا پوريا مون گرفتم چون هم خيلي واسه كانون زحمت كشيدند و هم سوغاتي ساعتشون را دادند به پدر گرامي بنده
اميدوارم حالتش بهتر و شاد بشه

[تصویر:  c453095244bd41f78126.jpg]

اميدوارم دوستان از سوغاتيهاشون راضي باشند.ببخشييد ديگه اگه كم و كسر بود و زياد دلچسب نبود1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
سلاااام
زیارت قبول تواب جونمممم
مرسی از هدیه های قشنگتتتتت
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

تواب خانم زیارت قبول

پوریا ساعتو 50-50 تقسیم میکنیم
چون تو گنده تری عقربه بزرگه مال تو عقربه کوچیکه مال من
بقیه عقربه ها رو هم میدیم رضا4fvfcja4fvfcja

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
به به
زيارت قبول
سلام ما رو به دردانه امام حسين و حضرت زينب رسوندي يا نه؟ دعامون كردي يا نه؟
واي كه دلم براي رقيه ميتپه حسسسسسسسسسسسسسسسسابي

از سوغاتي هانون هم ممنون
چه پارچه خوشگلي

آقايون و خانم ها در خوردن شكلات ها شتاب كنيد كه دارم تمومش ميكنم. البته من شكلات DAMAS زياد دوست ندارم، فعلا دارم پاستيل ها رو تموم ميكنم

راستي پوريا جان يه صحبتي با باران خانم بكن. به نظر من خيلي خوبه ها...
ببين ميشه با حساب كتاب كنترلش كرد كه حقي از بيت المال ضايع نشه. ضمنا بچه ها تو سرپا بودن كانون سهيم ميشن و احساس مسئوليت ميكنن
خبر فوري

بچه ها هر كي علاقه منده به مجلس حاج قربان مستقيم گوش كنن با ياهو مسنجر آن بشن و اين آي دي رو add كنن:

shia.marine

بعد از add كردن بهش به فارسي تايپ كنيد و بگيد:

ميخوام بيام

دقيقا تايپ كنيد «ميخوام بيام»

به كنفرانس دعوت ميشيد قبول كنيد و به مجلس مستقيما گوش كنيد. هر شب اين موقع ها برنامه شروع ميشه و به همين شيوه ميشه مستقيم شنيد

التماس دعا
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

هورا جانم
و
آقا پوريا خان
امير حسين خان
و
محمد خان
ممنون و قابلتون را نداشت.ببخشيد چيزي كه در شان شما باشه پيدا نكردم4242

محمد خان
همينطوري كه قول داده بودم
اسمتون رو بردم و دعاتون كردم

اگه منو لايق بدونندTears
شاد و سلامت و پيروز ... باشيد
در سايه رحمت و مغفرت الهي...
التماس دعا53

راستي
سها جان مي دونه سايت باز شده؟
نمي بينمش؟؟؟!!!!!!!42
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
سلام
1313131313
ديگه بيشتر از اين نميتونم از شكلك استفاده كنم وگرنه تا تهههههههههههههههههههه اين صفحه شكلك ميذاشتم......

من نميدونستم كانون درست شده...
(آره تواب جون نميدونستمممممممممممم!!!!!!!!!!!!!!!)
واسه خودم هم عجيبه........عين خُلا(خلها!!!) رفتم وبلاگ زدم....و توش كلي حرف زدم....
TearsTearsTearsTearsTears

خدا خير بده به يه دوستي كه بهم گفت وگرنه من از فرط نااميدي حتي نگاه هم به كانون نميكردم....

اي بابا چقدر حرف دارم و چه قدر حرف.....

بقيه اشو بعدا ميگم....منتظر باشين ها.....
4141414141

فعلا ...و البته تاهميشه ..التماس دعا..ياعلي.
خب
بقيه حرفام رو بگم...

اينكه دلم براتون تنگ شده بود...براي همه ..تك تك بچه ها با تمام خصوصياتشون.....يه جور خاصي...
يه جوري كه فقط خودم ميدونم...4fvfcja

آقا شاهد چشم ما روشن...انشاالله كه سلامت باشين و موفق...
تواب گلم زيارتت قبول...رسيدن به خير...انشاالله به زودي قسمت ما و همه آرزو مندها هم بشه...
آقا رضا مبارك باشه تولدتون....هرروز اين سالهاي پيش رو، براتون مبارك باشه و خوش خبر و پر از موفقيت...
آقا محمد التماس دعاي خاص دارم ها...و اينكه ميشه در مورد حاج قربان مختصر توضيحي بفرمايين...
آقاي كشتيگير خان چه حرصيه ميخورين...به قول هدف جان نبينين....هيچي رو از دست نميدين...
آقا پوريا انشاالله كه ماه مباركي با من آشتي باشين ها...جلوي جمع بابت كاري كه نميدونم چيه معذرت ميخوام... قبول؟
وآقا كوروش و اتريال عزيز رو نميبينم...كسي خبر نداره؟؟؟؟ (شايدم من درست نديدم..)

و
اينكه الان مهمونيه....
دوستاي خوبم..تو رو خدا..خواهش ميكنم قدر لحظه ها و نفس نفستونو بدونين(دارم به خودم ميگم)
بركت...رحمت.....ومغفرت... هديه هاي اين ماه هستن...مبادا از دستشون بديم...

ميگن طمع بده...حرص بده...ريا بده.....همشو قبول دارم ...اما
تو اين ماه طمع داشته باشيم به لطف خدا...
تو اين ماه حرص بزنيم براي دريافت مغفرتش...
تو اين ماه طاعتمون..بندگيمون علني باشه...كي ميگه ريا ميشه؟؟!!! داريم براي خدا ناز ميكنيم....مهمونشيم...

دوستاي خوبم....براي همه دعا كنين...با اسم بي اسم..از ته دل دعا كنين...
خدا كريمه و تو اين ماه كرامتش رو بيشتر از هميشه نشون ميده...
و كريم هم نگفته ميبخشه...واي به وقتي كه بهش بگي...

براي همديگه طلب مغفرت كنين..از طرف دوستاتون استغفار كنين...
خدا مهربونه...

زياد بر محمد و آل پاكش درود بفرستيد...نتيجه اش اينه كه حتما جواب سلامشونو دريافت خواهيد كرد...

اين ماه ...ماه دله...يه كمي حسابهاي دو دو تا چهارتايي به ميريزه...
نفسمون ..خوابمون..عبادته...
حالا عبادتمون چه ارزشي پيدا كنه...فقط خودش ميدونه...

بياين نيت كنيم بندگي سرلوحه مون باشه..تو تحصيل ،تو عبادت ،تو كار ،تو نفس نفسون.....بنده اش باشيم..

دلم ميخواست اين حرفا رو قبل از شروع ماه مبارك بگم..نشد...الانم دير نيست...انشاالله عمل كنيم...

دوستاي خوبم به پايان ماه مبارك 22 روز ديگر وقت باقيست!!!!!!!!

در پناه امن ياد خدا؛ايام به كام..ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام بچه ها
من تنهام تو خونه42
یه کوشولو می ترسماااا....
مواظبم هستین؟42

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

سها خانم عرض كنم كه يكي از مجالس و مناجات هاي زيبايي كه هر سال ماه رمضون در هيئت عاشقان حسين برگزار ميشه كه يه كار جالبي انجام دادن. از طريق ياهو مسنجر به طريقي كه گفتم ميشه مستقيم گوش كرد به مجلس.

یه حسه بدی دارم42
کسی نمی تونه بیاد مسنجر صحبت کنیم؟Tears
دارم بهتر میشم مرسی دوستای گلم
صلوات فرستادم و فرستادن برام دارم بهتر میشم
چه بد بودا

قمري تنها پي دستان توست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان