امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

Brick 
clappingclappingclapping317317317clappingclappingclapping

آقا عماد به شما هم تبریک میگم
موفق باشين و شاد..ياعلي.

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
ممنونم از همه دوستان
خوشحالم از اینکه دوستای به این خوبی دارم
317

بله سها خانم
خیلی باید حواسمو جمع کنم که راه رو گم نکنم
ممنون سها خانم، اتريال خانم و مهدي عزيز...

ان شاءالله شيريني موفقيت هاي شما رو بخوريم
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

آفرین عماد خااااااااااااااااااااااااااان Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
414141
Muscular
منو امروز ببخشيد بچه ها، نگيد اين حرفها تكراريه. همشو بخونيد و حد اقل اين چند شب رو ديگه مسائل حاشيه اي رو بيخيال بشيم و كمي معطوف به شبهاي قدر بشيم

شايد امروز من هر حرفي بزنم از شب قدر بگم. دوست دارم پست هاي همه از شب قدر بگه تا ياد بگيريم.

انجمن شبانه روزي جاييه كه هر حرفي رو ميشه زد. دوستان اين سه شب رو فراموش نكنيم ها. در اين سه شب بخصوص شب بيست و سوم تمام درهاي رحمت الهي بازه. نه يكي نه دو تا تمام درهاي رحمت الهي و مطمئن باشيد هرچيزي رو بخوايد كه به خير دنيا و آخرتتون باشه خدا نصيبتون ميكنه. اگه وقتشه ازدواج كنيد و موقعيتش پيش نمياد اگه بخوايد از خدا موقعيتشو ميده. هر چي بخوايد ميده و مهمتر از همه اينها اينكه از خدا چيزهاي بزرگ بزرگ بخواهيم. براي هم دعا كنيم. به كم قانع نشيم. عيبي نداره حتما از خدا همسر خوب روزي خوب و به اندازه و محتاج نشدن به نامرد رو بخواهيم اما اينا چيزاي كوچيكيه. از خدا چيزاي بزرگ بزرگ چيزايي كه ما رو عاقبت به خير ميكنه بخواهيم. از خدا طلب مهر و محبت كنيم. طلب عشق كنيم. طلب بخشش. طلب شناخت خودمون و شناخت خدا. از خدا موقعيت حلاليت طلبيدن از مخلوقاتش رو بخواهيم. بخواهيم موقعيتي جور كنه كه ما بتونيم از مخلوقاتش طلب بخشش و حلاليت كنيم تا ديني به گردنمون نباشه. اگه باعث شديم كسي به گناه بيافته تو اين دو روز باقي مونده به سراغش بريم و ازش طلب حلاليت كنيم. اگه به كسي ديني داريم كه ميتونيم ادا كنيم تو اين دو روز ادا كنيم. از پدر و مادر طلب بخشش كنيم. به دست و پاي مادرامون (هر چند اگر خيلي هم رابطمون خوب نباشه) بوسه بزنيم و طلب بخشش كنيم.

و مهمترين چيزي كه بايد مد نظرمون باشه.
دوستاي خوبم ما وقتي از مرگ حرف ميزنيم فكر ميكنيم چيز دپرس كننده ايه. نه مرگ هم زيباست اگه زيبا زندگي كرده باشيم. يادمون بايد باشه توي شبهاي قراره بميريم. آره قراره بميريم و از نو متولد بشيم. پس بيايد خودمونو براي مرگ آماده كنيم براي تولدي دوباره. وقتي به مجلس شب احيا و مراسمش ميريم با اخلاص و بريدن از همه و آگاهي از اينكه مرگ يك روزي براي ما هم وجود داره خاضعانه و خاشعانه قدم برداريم. توجه خودمون رو به معبود و معشوق معطوف كنيم. نكنه خدايي نكرده چشممون و دلمون جاي ديگه اي باشه. نكنه با هدف ديگه اي از خونه بيايم بيرون كه كسي رو ببينيم. با كسي صحبت كنيم. اين سه شب مال خداست. ديگه اين سه شب رو با كسي قسمت نكنيم. دلمون رو يكجا تقديم خدا كنيم. فكر كنيم كه فرداي شب هاي قدر قراره صور اسرافيل دميده بشه و در مقابل عظمت پروردگار حاظر خواهيم شد و بايد پاسخگوي اعمالمون باشيم و فقط اين سه شب رو داريم. حلاليت از دوستان از يادمون نره. اجازه نديم كسي دلش از ما ذره اي رنجيده باشه. و دست آخر بايد اينم اضافه كنم شايد اين ماه رمضان آخرين رمضان و آخرين شب قدر عمرمون باشه. بخواهيم يا نخواهيم يك رمضاني خواهد بود كه آخريشه و ديگه شب قدري نخواهد بود براي عذر آوردن به درگاه الهي فرصتي نخواهد بود. شايد اين رمضان شايد رمضان صد سال بعد. به هر حال اتفاق ميافته. مبادا به خاطر اختلاف سليقه هاي 30يا30 شب قدر رو به جاي اينكه شب انس با معبود و فكر به اعمال خودمون كنيم، به فكر ضربه زدن به كسي يا نيش زبون زدن به كسي باشيم.

دوستان اين چند شب رو تو كانون به شب هاي قدر اختصاص بديد. البته نظرمو گفتم. راستي منم دعا كنيد. من كمترين شما هستم و گناهكارترين شما و محتاج ترين به دعاي شما. هر كس از من بدي ديده به بزرگواري خودش ببخشه.

اين مطلب رو دوستان مذهبي بخونند:

دوستاي عزيزم شب قدر رو طوري سپري كنيم كه انگار در خيمه هاي حسينيم. خدمت حسين ابن علي هستيم. و فقط سه شب مهلت داريم. حسين (ع)‌ برامون سخنراني كرده كه اين آخرين شبهاي عمرمونه. حالا اگر يه آدم گنه كاري مثل من فقط فرصت پنج روزه براي رفتن به ديار باقي داره با خدا چه جوري حرف ميزنه؟؟؟
دوستاي خوبم اگه حالي بهتون دست داد براي منم حال خوب بخوايد ياد منم باشيد. از خدا بخواهيد به من هم حال مناجات بده. براي من گناهكار هم در رحمتش رو باز كنه. اگه دلي شكست و اشكي جاري شد از خدا براي منم اشك چشم بخواهيد.
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

سلام
ببخشید که موضوع رو عوض می کنم 1744337bve7cd1t81
TearsTears
محمد و عماد عزیز تو کنکور قبول شدن و منم نخواستم بیام و شادیشونو خراب کنم .
آخه منم کنکور داده بودم. 6 ماه از همه چیز حتی کار زدم و درس خوندم .رتبه 400 هم قبول شدم ولی جواب نهایی که امد دیدم زده مردود !
رتبه 400 از بین 2500 نفر مجاز شده بودم. همه شهر ها رو هم زده بودم .Tears
این چه وضعه دگه ؟! حسابی حالم گرفته شد Tears
سلام

مسافر خدا خان ..دوست محترم...اشكالي نداره...غصه نخورين..
يه پيشنهاد دارم..اگه وقت دارين آيه 216 سوره بقره رو مطالعه هم..و البته تدبر هم ...cheshmak

اونجا خدا خيلي قشنگ ميگه كه گاهي چيزي رو ميخواييم كه به نفع ما نيست و چيزي رو نميخواييم كه براي ما خوبه...
(دارم نقل مضمون ميكنم!)

ايمان داشته باشين به اين حرف تا دلتون آروم بشه و راضي...Khansariha (48)

انشاالله سال ديگه (حتي با وجودي كه ممكنه سرباز باشين!!) يه جاي خوب يه رشته خوب..چيزي كه به درد دين و دنياتون بخوره قبول ميشين..cheshmak

موفق باشين و شاد..ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

مسافر خدا جان

اين حرفا چيه ميزني؟ ان شاء الله سال ديگه از گرايش مورد علاقه خودت قبول ميشي. اصلا ناراحت نباش...
حالا كه اينطور شد بذار منم بگم. من شش ماه شناسناممو زودتر گرفتن كه بتونم زودتر مدرسه برم. در عوض يك سال پشت كنكور كارشناسي موندم. از شانس بدم زد و كارشناسي از نوبت دوم قبول شدم. يك سال كه پشت كنكور مونده بودم يك سالم اينجا عقب افتادم و حسابي حالم گرفته شد. ترم ماقبل آخر ارشد ثبت نام كردم پدرم در اومد از بس كه درس ميخوندم. با اين همه سال اول قبول نشدم. حالم گرفته بود. هي ميگفتم با اين وضعيت ديگه چيكار ميشه كرد. يكي از فاميلهامون كه براي مقطع دكتري به خارج از كشور رفته بود بهم زنگ زده بود. براش ابراز نااميدي ميكردم بهم گفت: پسر من الان سي سالمه تازه از ارشد تموم شدم. چرا نا اميدي. بشين بخون. نگو نميشه. اميدوارم كرد. اين باعث شد با وجود 2 سال عقب بودن نسبت به روال طبيعي بازم شروع كردم و نتيجه بحمدالله خوب شد. پسر بشين قرص و محكم بخون. ان شاء الله سال ديگه اطمينان دارم شيريني قبولي شما رو ميخوريم.

تازه مدرك و نميدونم ارشد و دكتري و فلان و بهمان تنها راه موفقيت نيست. شما كه مسافر خدايي، از خيلي هايي كه از ارشد قبول شدن و مسافر شيطان هستن جلوتري. دانشگاه و اينا نميتونن از بني آدم انسان بسازن. البته ميگم حتما به همت خودت و كمك خدا سال ديگه نتيجه ميگيري. 535353

Brick 
بچه ها کسانی که طالبه آهنگه غمگین و زیبا هستن و همچنین اینترنت پر سرعت دارن این آهنگ رو از دست ندن :

یه آهنگه زیبا و غمگین / حتما دانلود کنین

به به 53258zu2qvp1d9v
سلام
بچه ها ممنون که دلداری دادین ولی آخه من خیلی انرژی گذاشتم . چه شب های سردی که تو کتابخونه پاهام از سرما بی حس میشدن و زانوهام به هم می خوردنTears . چه روزهایی که همه میرفتن گردش و تفریح ، منم میرفتم کتابخونه . اونم با یک کیف سنگین از کتاب Tears
البته از اون روزها ناراضی نیستم چون فقط خاطرات خوش و شیرینش برام مونده ولی ... 1744337bve7cd1t81
با اون شرایطی که من قبلا داشتم فقط تونستم به درس خوندن پناه ببرم و اینجوری خودمو آروم کنم پس خدایا چه تقدیری برای من داری ؟! 1744337bve7cd1t81

این چه وضعه که سال قبل دوستام با رتبه 500 قبول شدن و الا که گفتن ظرفیت رو افزایش دادن ، من با 400 قبول نشدم 13

بچه ها منو تو این شبها از دعاتون فراموش نکنید تا شاید فرجی بشه
ممنون از همتون
سلام به همه ی اونایی که امشب هستن........تورو خدا منو هم دعا کنید ولی قبل از من به این پاکستانیا دعا کنید
امروز دیدم سیل باهاشون چیکار کرده دلم سوخت براشون......به خدا اینا غمه .....
و همین طور همه ی مریضارو
قربون دلای پاکتون
مسافر خدا جان یه حکمتی بوده که قبول نشدی
ایننقدر قصه ی این چیزارو نخور...قسمت نبوده...ایشالله اینبار قبول میشی
این شبا وقت خوبیه واسه اینکه از خدا هرچی میخوایم بگیریم
...
التماس دعا همگي بچه ها امشب شب عزيزيه من كه دارم نماز ميخونم ودعا ميكنم Khansariha (46)Khansariha (46)
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
فکر کنم لازم باشه یه بار دیگه پست دوست عزیزمون محمد رو یادآوری کنم

سلام دوستان

تمام دوستاني كه نميتونن شب قدر توي مراسمي شركت كنن و نميتونن از خونه بيرون برن و دنبال يك اورژانس سريع واسه مراسم شب هاي قدر هستن عرض كنم كه ميتونيد به روال زير در پخش مستقيم مراسم احيا و قرآن به سر گيري هيئت عشاق الحسين شركت كنيد:

با ياهو مسنجر با آيدي ناشناس و آيدي غير مرتبط با كانون ترك آن بشيد

1- يكي از آيدي هاي زير رو در مسنجر add كنيد:
shia.marine
ramazan_live

2- بعد از add كردن، به آيدي add شده IM داده و درخواست ورود به جلسه و اينوايت كنيد

3- در پنجره اي كه براي شما ارسال ميشود گزينه join رو انتخاب كنيد.

4- به كنفرانس وارد خواهيد شد. در صورتي كه هرگونه مشكلي در voice داريد قبل از ورود آن را چك كرده و مشكلات احتمالي را برطرف نماييد

5- در طول مدت حظورتان در مراسم به هيچ وجه دگمه هاي talk را فشار ندهيد و مطمئن شويد كه گزينه hands free بدون تيك ميباشد.

زمان شروع برنامه: ساعت 12 شب.
شب هاي قدر

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
Heart 
سلام بچه ها

خوبین ؟؟

به به ساعت 4:15 صبحه 317 قبله اذان صبح من تو کانونم

امشب خیلی خیلی گریه کردم Tears جای شکرش باقیه که هنوز اشکه چشمام با این همه گناه خشک نشده !! Tears همین گریه است که دل و قلب رو جلا می ده

چه حالی داد امشب سبک شدم آخییش 53258zu2qvp1d9v

بچه ها من امشب همینجا در همین ساعت به تمام بچه ها و دوستان کانونیم می گم که اگه از دست من ناراحتن منو ببخشن !! 53258zu2qvp1d9v حرفی زدم / کاری کردم ناراحت شدن شرمنده ببخشید

نمی خوام حق الناسی به گردنم باشه می خوام دعام اجابت بشه / من عذرخواهی کردم بقیه اش با خودتون

برم برا سحری 317

امشب همه ی دوستانمو دعا کردم اسم همه به ترتیب میان گریه های من میومد به زبانم

یا حنان

cheshmak
(1389 شهريور 8، 3:55)هورا نوشته است: رز زرد و امیرحسین راست میگنTears
بچه ها توروخدا منو هم حلال کنین و وقتی حلالم کردین از این پستم تشکر کنین
نمی خوام کسی کوچکترین ناراحتی ای ازم به دل گرفته باشه
منو حلالم می کنین؟Tears
دوستون دارم بچه ها
همتونو
خیلی زیاد
همتون منو یاد خدا میندازین
از همتونم ممنونمTears

(به تقلید از داداش رز زرد)4fvfcja
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان