امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

منم یه چی بگم؟

جواب منفی اون خانم هیچی از ارزش های شما کم نمی کنه
شما پاکید نه به خاطر کسی، فقط و فقط به خاطر وجود خودتون و ارزشی که برای خودتون و روحتون قائل هستید
من کاملا شما را درک می کنم
و حال الان تون هم کاملا طبیعیه

یه کم به خودتون زمان بدید و منطقی تصمیم بگیرید
هنوز اول راهه
آقا خواستگاری همینه دیگه
بعدشم
خوبه می گفتن دماغتون زشته ؟
خیلی وقتا از قیافه شما که خوششون نمیاد از اخلاقتون ایراد می گیرن که سرخورده نشین

بابا ناراحتی نداره
یه مدت دیگه که آروم شدید دوباره از یکی دیگه خوشتون خواهد آمد
انقدررررر که آخرش با اونی که می خواین ازدواج کنین

[تصویر:  nasimhayat.png]
داداش درخشنده یچیزی میگم بهش فکر کن
ادم با کسی میتونه زندگی کنه ک شما برای خودت بخواد و بخواد بشناستت ارزشتو بدونه
و این شخص پیدا میشه مطمئنن پیدا میشه
اینکه کسی ب خاطر معیارهایی ک داره شما رو انتخاب نکنه یعنی با معیارهای شما توی زندگیتون مغایرت داره
اون کسی رو پیدا میکنین ک با درونتون جفت بشه هرچقدرم دیر بشه ولی پیداش میکنین و یک عمر با خیال آسوده و آرامش زندگی خواهید کرد
این در نهایت مهمه و ارزش داره
کسیو پیدا کنین ک شما رو برای ارزشهای درونیتون بخواد
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1397 ارديبهشت 5، 20:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: 53
داداش فحشات رو بده، گریه هات رو بکن.
آروم که شدی، بعد یه تصمیم درست و حسابی بگیر.....

از کوره در رفتن و شکست عشقی خوردن کاری رو درست نمی کنه.

شاید باید یه مقداری بیشتر اصرار کنی....
الان که ارومم هیچ مشکلی نیست... بعد از زدن اون پست هم دیدی که اومدم  توی مسابقه ی گروهی ولی خب دلم بدجور پره....

یه نقشه هایی دارم برای اینکه موفق بشم.....

فکر کنم بتونم درستش کنم....

(1397 ارديبهشت 5، 21:24)می توانم نوشته است: آقا خواستگاری همینه دیگه
بعدشم
خیلی وقتا از قیافه شما که خوششون نمیاد از اخلاقتون ایراد می گیرن که سرخورده نشین

بابا ناراحتی نداره
Gigglesmile
نه از قیافه و هیکل و اینام تعریف کرده بودن پیش خودشون (جاسوس هم دارم!)

من هر 3-4 سال شاید از یکی خوشم بیاد و 2 سال براش برنامه میریزم که حل بشه بعدش وقتی درست نمیشه انگار دنیا رو سرم خراب میشه!

این تازه دومین بارمه که اینقد تحملمو کم کرده....

(1397 ارديبهشت 5، 23:59)chika نوشته است: داداش درخشنده یچیزی میگم بهش فکر کن
ادم با کسی میتونه زندگی کنه ک شما برای خودت بخواد و بخواد بشناستت ارزشتو بدونه
و این شخص پیدا میشه مطمئنن پیدا میشه
اینکه کسی ب خاطر معیارهایی ک داره شما رو انتخاب نکنه یعنی با معیارهای شما توی زندگیتون مغایرت داره
اون کسی رو پیدا میکنین ک با درونتون جفت بشه هرچقدرم دیر بشه ولی پیداش میکنین و یک عمر با خیال آسوده و آرامش زندگی خواهید کرد
این در نهایت مهمه و ارزش داره
کسیو پیدا کنین ک شما رو برای ارزشهای درونیتون بخواد
ارزش های درونیه رو که کسی نمیتونه ببینه...فقط بعضی از دوستای نزدیکم که منو میشناسن میفهمن!

طول میکشه که دو طرف همدیگرو قشنگ بشناسن...من که ظاهرم چیز خاصی نداره....
هم از نظر معنوی و اخلاقی هم فیزیکی ... باید حداقل 1 ماه با طرفم صحبت کنم تا بتونم ازونا چیزی بگم.....
مشکلم با سیستم دنیا همینه که چیزای خوب دیده نمیشن....فقط چیزای ناجورش مشخصن....
53
متاسفانه من هیچ برنامه ای برای ترک ندارم
الان فقط روز می شمارم که زیاد بشه و اونم که با یک لغزش به شکست می رسه و حتی چندین باره می شه
نمی دونم چه کنم :( 
سلام داداش درخشنده
همونطوری که تو حق داری کسی رو انتخاب کنی و ملاکاتو لیست کنی و تیک بزنی ببینی اون داره یا نه
اون طرفم همچین حقی داره
شما اصلا خوب گل آقا سرور من ولی خب شاید این خانم یه چیز دیگه تو ذهنش داره بهش حقق بده
اما اگه فکر میکنی که تو خودتو خوب نتونستی بهش معرفی کنی و قابلیتها و ویژگیهایی که حدس میزنی جذاب بوده براش رو ندیده و بهش توجه نکرده این دیگه کم کاری طرف مقابل رو میرسونه که خیلی راحت و بی فکر شانسش رو از دست داده که تجربه من میگه معمولا دخترها  در مراحل اولیه دقت بیشتری میکنن به جزییات و با عقل و منطق بیشتری تصمیم میگیرن
اگه قضیه ت عشق و عاشقی و خاطر خواهی و این حرفاس که بحثش جداس اما اگه خواستگاری بوده که خیلی خوشحال باش که خودت هستی و صبر پیشه کن 302
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اقا درخشنده شما كه با ي نه نبايد از ميدون به در بريد
بنظرم ازشون دليل بخوايد كه چرا منفي دادن و به شما اين فرصت رو بدن ك شفاف سازي كنيد همين حرفايي كه اينجا زديد رو بهشون بزنيد 
بگيد ك سعي كرديد درست زندگي كنيد و با دل كسي بازي نكنيد خب طبيعيه ادم تو خاستگاري اونم جلسه اول از فرط استرس شديد نتونه خوده واقعيشو پرزنت كنه 
همه اين حرفا رو با لحني ملايم و منطقي بيان كنيد 
اتفاق خاصي نيفتاده اشفته خاطر نشيد ان شاالله اگر قراره كنار هم طعم ارامش و خوشبختي و عاقبت بخيري رو بچشيد نصيب هم بشيد 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلاااااااام
چطوووووووریییین؟؟؟؟؟
خوب خوب باشید انشاالله بترکوووونید 4chsmu1
امروز یه چیزی شنیدم برق از سرم پرید!!!
کتاب  مقام پدر و مادر در اسلام 
1 - نگاه با محبّت به پدر و مادر، عبادت است
فواید نیکی به پدر و مادر1 - نگاه با محبّت به پدر و مادر، عبادت است
رسول خدا صلی الله علیه و آله می فرماید:
نظر الولد الی والدیه حباً لهما عبادة.(106)
نگاه دوستانه به پدر و مادر، عبادت است.
در روایات، نگاه کردن به چند چیز، عبادت شمرده شده که یکی از آنها نگاه کردن به قرآن است و دیگری نگاه کردن به جمال با کمال امیرالمؤمنین علی علیه السلام .
مردی در کنار کعبه به ابوذر گفت: «چرا به چهره علی علیه السلام زیاد نگاه می کنی؟». ابوذر پاسخ داد که حضرت رسول صلی الله علیه و آله فرمود:
النّظر الی علی بن أبی طالب عبادة، و النّظر الی الوالدین برأفةٍ و رحمةٍ عبادة.(107)
[89]
نگاه کردن به روی مبارک علی علیه السلام عبادت است؛ همچنین نگاه کردن به پدر و مادر از روی محبّت و رحمت، عبادت است.
106 - تحف العقول، ص 44؛ کشف الغُمّه، ص 243؛ بحارالأنوار، ج 72، ص 80.107 - بحارالأنوار، ج 74، ص 45
خوش باشید...
یا علی(ع)
(1397 ارديبهشت 6، 10:30)همساده نوشته است: سلام داداش درخشنده
همونطوری که تو حق داری کسی رو انتخاب کنی و ملاکاتو لیست کنی و تیک بزنی ببینی اون داره یا نه
اون طرفم همچین حقی داره
شما اصلا خوب گل آقا سرور من ولی خب شاید این خانم یه چیز دیگه تو ذهنش داره بهش حقق بده
اما اگه فکر میکنی که تو خودتو خوب نتونستی بهش معرفی کنی و قابلیتها و ویژگیهایی که حدس میزنی جذاب بوده براش رو ندیده و بهش توجه نکرده این دیگه کم کاری طرف مقابل رو میرسونه که خیلی راحت و بی فکر شانسش رو از دست داده که تجربه من میگه معمولا دخترها  در مراحل اولیه دقت بیشتری میکنن به جزییات و با عقل و منطق بیشتری تصمیم میگیرن
اگه قضیه ت عشق و عاشقی و خاطر خواهی و این حرفاس که بحثش جداس اما اگه خواستگاری بوده که خیلی خوشحال باش که خودت هستی و صبر پیشه کن 302
همساده جان درست میگی ولی دست خودم نیست... بحث عشق و عاشقیه متاسفانه ....

وگرنه من خودمو این همه اذیت نمیکردم....

بعضی وقتا خوبم بعضی وقتا میریزم بهم...
(1397 ارديبهشت 6، 13:36)خاله شادن نوشته است: اقا درخشنده شما كه با ي نه نبايد از ميدون به در بريد
بنظرم ازشون دليل بخوايد كه چرا منفي دادن و به شما اين فرصت رو بدن ك شفاف سازي كنيد همين حرفايي كه اينجا زديد رو بهشون بزنيد 
بگيد ك سعي كرديد درست زندگي كنيد و با دل كسي بازي نكنيد خب طبيعيه ادم تو خاستگاري اونم جلسه اول از فرط استرس شديد نتونه خوده واقعيشو پرزنت كنه 
همه اين حرفا رو با لحني ملايم و منطقي بيان كنيد 
اتفاق خاصي نيفتاده اشفته خاطر نشيد ان شاالله اگر قراره كنار هم طعم ارامش و خوشبختي و عاقبت بخيري رو بچشيد نصيب هم بشيد 302
خودمو دیگه گم کردم...میدونم نباید اینطوری باشم ولی دست خودم نیست....
تا میام کاری کنم هم میگم ای بابا اون که نمیخواد پس من دیگه چکار کنم؟
واقعا میترسم  ازین بی انگیزگیم .... توی بدترین جاها میندازم خودمو.........
 سپاس شده توسط
خودخواهی و خودمحوری

قسمت اول

مرا چه می‌شود ایا واقعا لازم است برای رسیدن به احساس خوب وارد بازی های احمقانه و پرخطر (روابط ناسالم و خودارضایی) شوم؟ ریشه اکثر مسائل و معضلات ما در احساس بی ارزشی نهفته است. به هر اندازه که خود را نالایق و بی ارزش ببینیم به همان اندازه قطع کردن و رد شدن از عادتهای ناسالم برایمان دشوار خواهد بود. همه کودکان به صورت طبیعی خودخواه و خودمحور هستند در خانواده های نرمال کودک به صورت اکتسابی عشق را از والدین و مربیان خواهد آموخت و به مرور خودخواهی خود را با رفتارهای ثابت و کارآمد جایگزین می‌کند این افراد در آینده بدونه هیچگونه واسطه‌ای با خدای خود در ارتباط خواهند بود و برای نیکی کردن (عشق بلاعوض) به هیچ بازگشتی فکر نخواهند کرد آنها عشق را سرلوحه زندگی خود قرار می‌دهند و توسط نیروی عشق سیراب شده و زندگی خود را بدونند نیاز به دوز و کلک زندگی میکنند.

ادامه دارد...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: من هر 3-4 سال شاید از یکی خوشم بیاد و 2 سال براش برنامه میریزم که حل بشه بعدش وقتی درست نمیشه انگار دنیا رو سرم خراب میشه!

جالبه!
بعد از یه دختر انتظار دارند نهایتا تا یک هفته جواب بده
بدون هیچ برنامه ریزی ای
اکثر دخترا اولش احساسی برخورد می کنند و نمی تونند منطقی تصمیم بگیرند
چون خیلی ها تو همون نکاه اول از کسی خوششون نمیاد پس احساسی تصمیم می گیرند که نمی خواند ادامه بدند

همون اول جواب منفی دادن راحت تره تا این که بخوای بعد از یه دوره آشنایی جواب منفی بدی خیییلییی سخته
فکر میکنم خواستگاری به سبک سنتی یه سری معایب داره که الان این معایب پر رنگ تر شده
 سپاس شده توسط
با تشکر از زفیر عزبز بابت پست عالیش
49-2
همینطور اقای درخشنده جهت راه اندازی بحث خواستگاری
49-2

اقای تواب خب این عمره که داره میگذره
بدون برنامه که نمیشه
بچه ها شما چی فکر می کنین؟

سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 5، 21:24)می توانم نوشته است: آقا خواستگاری همینه دیگه
بعدشم

بابا ناراحتی نداره

من فکر میکنم این خوش اومدن از چند نفر اخلاق خانوما باشه . اولین باری که عاشق شدم 5 سال پیش بود البته خواستگاری نرفتم چون شرایطش را نداشتم   بعد از اون از هیچ دختری خوشم نیومد . فکر نمیکنم از دختری خوشم بیاد فقط مجبورم از روی طبیعت ازدواج کنم  Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 6، 22:18)Queen نوشته است:
نقل قول: م

جالبه!
بعد از یه دختر انتظار دارند نهایتا تا یک هفته جواب بده
بدون هیچ برنامه ریزی ای
اکثر دخترا اولش احساسی برخورد می کنند و نمی تونند منطقی تصمیم بگیرند
چون خیلی ها تو همون نکاه اول از کسی خوششون نمیاد پس احساسی تصمیم می گیرند که نمی خواند ادامه بدند

همون اول جواب منفی دادن راحت تره تا این که بخوای بعد از یه دوره آشنایی جواب منفی بدی   خیییلییی سخته
فکر میکنم خواستگاری به سبک سنتی یه سری معایب داره که الان این معایب پر رنگ تر شده

اتفاقا من اصرار دارم که مدت طولانی فکر کنه بهش... هیچ عجله ایی نیست...

اول کار هیچ حسی که وجود نداره کاملا مشخصه جواب منفیه.اگه مثبت هم باشه مشخصه از روی یه سری معیاراست که معلوم نیست درستن یا غلط.
ولی فرصت اشنایی ندادن یه چیز دیگست که به ادم فشار میاره...
البته الان حس میکنم اگه کسی ضرر کرده اونه نه من ... من فوقش یکی دو ماه حالم خوب نیست.ولی با توجه به شناختی که از پسرای این دوره زمونه دارم به احتمال
زیاد یکی افتضاح تر از خودم گیرش میاد...
حالا بازم تلاش میکنم که یه بار دیگه باهم صحبت کنیم ولی متاسفانه دیگه مث قبل قبولش ندارم.....
 سپاس شده توسط
نه پیروز خان نه طبع دختراست نه پسرا این طبع بشر ه
همین درخشنده خان الان بار دومش بود دیگه
بعضیا ام اصلا کلا عاشق نمیشن

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان