امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 مهر 27، 14:18)cornrose نوشته است: Hanghead تحصیل کار ازدواج بچه اخرش چیه؟
53258zu2qvp1d9v فرضا همه ی این مراحلو طی کردیم دیگه چه هدفی دارین تو زندگی؟
ی بار نمیدونم سر چ موضوعی بود داشتم ب یکی این و میگفتم..خب درس کنکور کار ازدواج بچه داری خونه داری راه افتادن اون بچه مدرسه رفتنش راهنمایی و دوران نوجوونی و مراقبتاش ک کج نره دبیرستان و کنکورش اگه دختر بود ازدواجش اگر پسر بود سربازیش بعد کار و دوباره ازدواج اونا و بعدش نوه و درگیری های اون و تهشم میبینی انقدر بی معرفتن ک ی سر بهت نمیزنن و یاهم میبرنت سالمندان...تازه این ها در صورتیه ک مشکل نباشه..ی مشکلاتی الان هست ک کلا آدم سنش جوونه ولی پیره..
البته من واقعا در سنی نیستم ک بگم ازدواج ولی خب منکه طرفدارش نیستم.ازدواج های الان کلا هدف ک هیچی روحیه و ذوقتم میکشن.
(1398 مهر 27، 14:22)آبـی نوشته است: پاورقی دو:
39  بین مسن‌ترین مرد‌هایِ مجردِ کانون؛ یک نفر رو جا ننداختین؟
اگه گفتین؟
اگه گفتین؟؟؟
یک اعتبار مثبت جایزه دارین
من همش فکر میکنم ک آقای صادقین(خیلی وقته ک نیستن انشالله ک حالشون خوب باشه 53 ) از همه بزرگترن.ولی خب تازگی ها آقای حامد حامد و پی بردم ک سنشون حتما بزرگه چون خودشون گفتن پدربزرگن 53258zu2qvp1d9v و ناظم کانون و شناختی ندارم ازشون و تا حالا حتی ی پست و حرفی ازشون ندیدم پس نمیدونم ک سنشون چقدره .آقای آبی نکنه خودتون و میگین؟؟؟
پ ن:من ی اعتبار مثبت و جدی گرفتم دارم سعی میکنم درست جواب بدم 4chsmu1
(1398 مهر 27، 14:27)می توانم نوشته است: آخ جون یعنی من نفر اول صف زنونه ام؟

دوستان از این به بعد خمیردندون خوب استفاده نکنن چون تا وقتی دندوناشون رنگ موهاشون شه ته صف مهمونن
شادن بانو هستن فکر کنم ن؟؟آخه من اینطور فکر میکردم.
(1398 مهر 27، 14:47)رامین. نوشته است:
(1398 مهر 27، 14:33)cornrose نوشته است: مسن ترینا چن سالشونه یعنی؟

به هم سن و سال های شما دیگه میگن مسن  19

نقل قول: نه خیر ایشون خیلی عجله دارن

آقایان مرد مجاهد و آرمین از ایشون بزرگترن فک کنم

به سن و سال نیست به قدمته
مثلا شما میرین بربری بخرین میبینین کی بزرگتره یا کی کوچیکتره؟
کسی که جلوتر باشه بربری میگیره 

الان مثلا روزبه هنوز به سن تکلیف نرسیده ولی بخاطر قدمتی که داره از آرمین و عاشق جلوتره Khansariha (56)

......

از اتاق فرمان اشاره میکنن که حامد حامد قدیمیتر از منه ؛ باید این نکته رو بگم که چون حامد در حال حاضر نیست پس نوبتش دیگه میگذره و این تنور نوبت منه  Khansariha (56)

این منطق بربری تون عالی بود Khansariha (13)  چ ربطی داره !!

پ ن۱:سها بانو تبریک میگم.انشالله ی تپلی خوشگل موشگل یِمَلی(خوردنی) ب جمعتون اضافه میشه  63  خیلی خوشحال شدم براتون Khansariha (63)   
پ ن۲:آقای رامین هرجوری ک حساب کنیم باید بگه من اولم 53258zu2qvp1d9v  پ ن۳:ب هرحال هرکسی خواست دونفره شه و بره پیس ب سوی خوشبختی ی چندروز قبلش ب ماهم بگه خوشحال شیم و جشن بگیریم ک خبرهای خوب همیشه حال آدم و خوب میکنن.منم ک توصف نیستم از بیرون گود دارم تشویقتون میکنم  Confetti
 سپاس شده توسط
(1398 مهر 27، 15:06)cornrose نوشته است: 1276746pa51mbeg8j
جوونی نکرده مسنم شدیم

17 17 17 

تو  بحران ۳۰ سالگی و این هارو چجوری رد میکنی ؟؟ 106
ی جوری نوشتی انگاری از همه مسن تری  65
(1398 مهر 27، 13:13)زینبی نوشته است:
نقل قول: سلام جانم

عاقبتت به خیر باشه عزیزم..
من خوبم الحمدلله.. تو راهی دارم و منتظر دخترمم.. سه ماه دیگه مونده... [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
این پیام سهابانو رو از یکی از پروفایل ها کپی کردم Khansariha (56)
خبری بود که قرار بوده من تو کانون بگم  Swear1
رضوانه این همون خبر بود که چندوقت پیش  بهت نگفم کنجکاو شدی  65

سلام
دختر خوب خو زوده!!
سنا حالا حالاها نمیاومد کانون و نمیدید پیام منو...

ممنونم از تبریک هاتون.. الان بیشتر ب دعا نیاز دارم..
برای همه چی.. عافیت و سلامت و...

قسمت و روزی همتون باشه خوشبختی...

در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگی بچه ها ..
امشب حرم حضرت عبد العظیم دعا کردم خودمون رو ..
برای فرزند خانم سها و فرزندانشون هم دعا کردم ..
خدا برکت و خوبشختی بده به هممون ..
 سپاس شده توسط
سلااااام به همگی
شبتون بخیر
عزاداری هاتون قبول

وقتی تو پروفایل زینبی متوجه کشمکش رضوانه و زینبی بر سر خبر خوشی که زینبی داشت و لو نمی داد، شدم
حدس زدم باید سها خانم باردار باشن
راستش منتظرش بودم
خیلی تبریک میگم سها جان 53
انشاءالله قدمش خیر باشه براتون عزیزم
 خیلی خوشحال شدم 2uge4p4
بچه ی دختر خیلی دوس دارم  53258zu2qvp1d9v
دوقلو هم دوس دارم 4chsmu1
............................................

منم حس می کنم دارم چاق میشم 22 
ازفردا غذا نمی خورم 22 

من خیلی کم غذام ولی فعالیتم در حد صفره یا نشستم یا خوابیدم 4chsmu1
سلام و عرض احترام دوستان ، شبتون بخیر 

من یه سوال خیلی مهم دارم که پاسخش بسیار اهمیت داره برام ،
من دچار بیماری پانیک شدم، نمیدونم اصلا ربطی به خ.ا داره یا نه ، اگر داره با ترکش رفع میشه یا نه ؟ و اینکه چه مدت ترک لازمه تا این استرس ها ول کن من بشه . 
و اینکه اینارو می نویسم وقتی شاید یه کسی که تازه وارد این گناه شده ، بدونه آخرش چقد بدبختی داره !
دوستان عزیز لطفا اگر کسی در این رابطه اطلاعات و تجربه ایی داره به من بگه.
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
(1398 مهر 27، 23:52)Aramesh72 نوشته است: سلام و عرض احترام دوستان ، شبتون بخیر 

من دچار بیماری پانیک شدم، نمیدونم اصلا ربطی به خ.ا داره یا نه ، اگر داره با ترکش رفع میشه یا نه ؟ و اینکه چه مدت ترک لازمه تا این استرس ها ول کن من بشه . 
و اینکه اینارو می نویسم وقتی شاید یه کسی که تازه وارد این گناه شده ، بدونه آخرش چقد بدبختی داره !

درود بر شما
بیماری یا به نظر من اختلال پانیک ربطی به صورت مستقیم به خود ارضایی نداره.
ولی هر دو شاخه ای هستند از درخت افسردگی و این درخت ریشه ای داره به نام اظطراب
البته خود ارضایی هم با ضعیف کردن بدن به صورت غیر مستقیم میتونه محرک پسیو پنیک اتک باشه.
دوست عزیزلطفا بفرمایین  که این تشخیص رو  روانشناس یا روانپزشکتون دادن یا خودتون اینجوری احساس میکنید. و علائمی که در حین حمله تجربه میکی رو محبت کن و بگو. چند وقته دچار این مشکلی و لیست داروهای مصرفیت رو هم تا اونجا که یادته اگه بگی خیلی کمک میکنه 53
من مدت زیادی راجع به پنیک اتک تحقیق و مطالعه بالینی و آزمایش انسانی داشتم.  و مقاله ای نوشتم که توسط ژورنالهای جهانی به تایید رسیده ان شا الله میتونم در کنترل و  ان شا الله درمانش بهتون کمک کنم
[تصویر:  302.gif]
(1398 مهر 28، 0:19)AufBau نوشته است:
(1398 مهر 27، 23:52)Aramesh72 نوشته است: سلام و عرض احترام دوستان ، شبتون بخیر 

درود بر شما
بیماری یا به نظر من اختلال پانیک ربطی به صورت مستقیم به خود ارضایی نداره.
ولی هر دو شاخه ای هستند از درخت افسردگی و این درخت ریشه ای داره به نام اظطراب
البته خود ارضایی هم با ضعیف کردن بدن به صورت غیر مستقیم میتونه محرک پسیو پنیک اتک باشه.
دوست عزیزلطفا بفرمایین  که این تشخیص رو  روانشناس یا روانپزشکتون دادن یا خودتون اینجوری احساس میکنید. و علائمی که در حین حمله تجربه میکی رو محبت کن و بگو
من مدت زیادی راجع به پنیک اتک تحقیق و مطالعه بالینی و آزمایش انسانی داشتم.  و مقاله ای نوشتم که توسط ژورنالهای جهانی به تایید رسیده ان شا الله میتونم در کنترل و  ان شا الله درمانش بهتون کمک کنم
302

درود بر شما ، من حدودا یک ماه پیش،با علایم تپش قلب و تنفس سطحی به دکتر مراجعه کردم ، هر آن توقع سکته داشتم که با گرفتن نوار و ازمایش،مشخص شد مشکلی ندارم ... بعد دکتر زاناکس داد و ویتامین b ، چند روزی مصرف کردم حالم بهتر شد ، بعد دوباره استرس گرفتم و تپش ... حالا تنفسم درست شده ، فکر کنم زاناکس عوارض نشون داده ، حالت تهوع، سرگیجه(البته کم) سوزن سوزن شدن سرم ، احساس میکنم قراره بمیرم و ...
تشخیص درست بوده و علایم همین رو میگه
داروهای تجویزی هم درست بوده .  و اگه از نوع خارجی آلپرازولام که همون زاناکس هست استفاده میکنی این علایم سوزن سوزن شدن سر ربطی به زاناکس نداره.
تا به حال پیش اومده که احساس کنی همین الانه که دور از جون مرگ بهت نزدیک باشه و اورژانس بری یا به دیگران پناه ببری؟ اگه جواب بله هست چند بار.   در حین حمله آیا علائم گوارشی هم داری مثل حالت تهوع؟
آیا قبل از حمله یه پیش لرزه (حمله ی کوچک تر) هم داری؟
افت فشار و بی حالی؟
(1398 مهر 28، 0:45)AufBau نوشته است: تشخیص درست بوده و علایم همین رو میگه
داروهای تجویزی هم درست بوده .  و اگه از نوع خارجی آلپرازولام که همون زاناکس هست استفاده میکنی این علایم سوزن سوزن شدن سر ربطی به زاناکس نداره.
تا به حال پیش اومده که احساس کنی همین الانه که دور از جون مرگ بهت نزدیک باشه و اورژانس بری یا به دیگران پناه ببری؟ اگه جواب بله هست چند بار.   در حین حمله آیا علائم گوارشی هم داری مثل حالت تهوع؟
آیا قبل از حمله یه پیش لرزه (حمله ی کوچک تر) هم داری؟
افت فشار و بی حالی؟

البته سرم خیلی مستمر سوزن سوزن نمیشه ها ،خیلی کم ... ولی دو سه روزه یکم درد میگیره گاهی ... اونم به مقدار کم 
بله امروز یه حمله بهم دست داد که خیلی حالمو بد کرد، (یعنی به لحاظ روحی البته) و یه مقدارم ضعف عضلانی. و هی به مرگ فکر میکردم اره . نکنه الان بمیرم. نه به دکتر نرفتم ... اومدم زاناکس و پراپرانول خوردم و کمی بهتر شدم. بله حالت تهوع هم دست داد . پیش لرزه  و افت فشار نداشتم نخیر
 سپاس شده توسط
جمله ی بسیار کار آمدی در بین مردم رواج داره که میگه هر کسی بهترین دکتر خودشه و من به شدت به این امر باورمندم . پس وظیفه ی خودم میدونم  اطلاعاتپایه رو از این اختلال بهت بدم که خودت پیشگیری و ان شا الله درمان کنی.
اختلال پانیک اتک علتش از لحاظ روانی خشم فرو خورده و بروز نداده در طولانی مدت هست. به این صورت که شخصی از موضوعات یا اشخاصی به شدت خشمگین بوده  شرایط ابراز رو نداشته. این خشم به دو صورت بروز پیدا میکنه:
 1: اگر شدت خشم کم و زمان طولانی باشه به صورت بیماری های روانتنی به این صورت که شخص از درد در جایی یا اختلال در کارکرد قسمتی از بدن شکایت داره ولی طی  آزمایشات پزشکی هیچ مشکلی دیده نمیشه.
2:اگر شدت خشم زیاد و دوره ی زمانی کم باشه خودش رو به صورت پنیک اتک نشون میده. که شخص ضربان قلبش بالا  میره و تعداد تنفس زیاد و اظطراب شدیدی بهش دست میده طوری گویا عنقریب هست که فوت کنه
درمان
معمولا" از دارو درمانی در کنار روان درمانی استفاده میشه (همین داروی تجویزی به علاوه ی ویتامین های خانواده ب راه شناخته شده ای هست برای درمان)
از بابت روان درمانی هم میتونی از هیپنو تراپی استفاده کنی (شخص اگر بار علمی و تجربه اش بالا باشه  سوابق نشون داده که مشکل رو تقریبا ریشه کن میکنه)
توصیه:  به محض دست دادن همچنین حالتی اول دراز بکش بعد چند لیوان آب   به صورت پشت سر هم میل کن و  داروی زاناکس رو طبق دوز تجویزی همون لحظه میل کن و به تعداد 30 نفس عمیق حد اقل بکش. میبینی که مشکل رفع میشه و جوابش رو به من اطلاع بده 
به جای آب میتونی بهار نارنج+ گل گاو زبون+اسطوخودوس رو دم کنی بذاری سرد شه داخل بطری چیزی بریزی در چنین مواردی به جای آب جرعه جرعه میل کنی . 
روشی رو که خدمتت عرض کردم در عین سادگی با ظرافت کامل مهندسی شده   طبق آزمایشات بالینی طی ریزبینی و وسواس شدید به دست اومده و روی 120 بیمار در کشور اوکراین و دانشگاه بوگامولتس  تست و در مجله ی annual review تایید شده 
اگه به دست روانپزشک ها و روانشناس ها یی که به روز نیستند  بسپاری مشکلت رو متاسفانه شما رو به رگبار داروهای عموما بی ربط  و پر عوارض میبندن .
از قهوه و چای  شیرینی حات سعی کن دوری کنی  الکل . قلیون هم همینطور 
در کنار روش بالا برای ریشه یابی ذقیق و هیپنو تراپی به یک روانشناس خوب مراجعه کن(پیدا کردنش سخته)
اگه هم برات امکان پذیر نیست شخصا ااطلاعاتت رو با مطالعه برای بهداشت روانی بالا ببر.
خود ارضایی هم به صورت غیر مستقیم محرک پنیک هست
قبل از انجام توصیه بنده حتما موضوع رو با روانپزشک در میون بگذار

با آرزوی سلامتی  302
(1398 مهر 28، 1:26)AufBau نوشته است: جمله ی بسیار کار آمدی در بین مردم رواج داره که میگه هر کسی بهترین دکتر خودشه و من به شدت به این امر باورمندم . پس وظیفه ی خودم میدونم  اطلاعاتپایه رو از این اختلال بهت بدم که خودت پیشگیری و ان شا الله درمان کنی.
اختلال پانیک اتک علتش از لحاظ روانی خشم فرو خورده و بروز نداده در طولانی مدت هست. به این صورت که شخصی از موضوعات یا اشخاصی به شدت خشمگین بوده  شرایط ابراز رو نداشته. این خشم به دو صورت بروز پیدا میکنه:
 1: اگر شدت خشم کم و زمان طولانی باشه به صورت بیماری های روانتنی به این صورت که شخص از درد در جایی یا اختلال در کارکرد قسمتی از بدن شکایت داره ولی طی  آزمایشات پزشکی هیچ مشکلی دیده نمیشه.
2:اگر شدت خشم زیاد و دوره ی زمانی کم باشه خودش رو به صورت پنیک اتک نشون میده. که شخص ضربان قلبش بالا  میره و تعداد تنفس زیاد و اظطراب شدیدی بهش دست میده طوری گویا عنقریب هست که فوت کنه
درمان
معمولا" از دارو درمانی در کنار روان درمانی استفاده میشه (همین داروی تجویزی به علاوه ی ویتامین های خانواده ب راه شناخته شده ای هست برای درمان)
از بابت روان درمانی هم میتونی از هیپنو تراپی استفاده کنی (شخص اگر بار علمی و تجربه اش بالا باشه  سوابق نشون داده که مشکل رو تقریبا ریشه کن میکنه)
توصیه:  به محض دست دادن همچنین حالتی اول دراز بکش بعد چند لیوان آب   به صورت پشت سر هم میل کن و  داروی زاناکس رو طبق دوز تجویزی همون لحظه میل کن و به تعداد 30 نفس عمیق حد اقل بکش. میبینی که مشکل رفع میشه و جوابش رو به من اطلاع بده 
به جای آب میتونی بهار نارنج+ گل گاو زبون+اسطوخودوس رو دم کنی بذاری سرد شه داخل بطری چیزی بریزی در چنین مواردی به جای آب جرعه جرعه میل کنی . 
روشی رو که خدمتت عرض کردم در عین سادگی با ظرافت کامل مهندسی شده   طبق آزمایشات بالینی طی ریزبینی و وسواس شدید به دست اومده و روی 120 بیمار در کشور اوکراین و دانشگاه بوگامولتس  تست و در مجله ی annual review تایید شده 
اگه به دست روانپزشک ها و روانشناس ها یی که به روز نیستند  بسپاری مشکلت رو متاسفانه شما رو به رگبار داروهای عموما بی ربط  و پر عوارض میبندن .
از قهوه و چای  شیرینی حات سعی کن دوری کنی  الکل . قلیون هم همینطور 
در کنار روش بالا برای ریشه یابی ذقیق و هیپنو تراپی به یک روانشناس خوب مراجعه کن(پیدا کردنش سخته)
اگه هم برات امکان پذیر نیست شخصا ااطلاعاتت رو با مطالعه برای بهداشت روانی بالا ببر.
خود ارضایی هم به صورت غیر مستقیم محرک پنیک هست
قبل از انجام توصیه بنده حتما موضوع رو با روانپزشک در میون بگذار

با آرزوی سلامتی 

302

درود بر شما و عرض ادب ، ممنون از راهنمایی های راهگشایتان ، مخصوصا اون سی بار تنفس با بینی خیلی کارساز بود ، امروز خوشبختانه خبری از سرگیجه و سر درد نبود ، فقط نزدیک صبح یک مقدار حالت تهوع احساس میشد که اونم فقط صبح بود .
که البته از عوارض زاناکس هست فکر کنم . 
لطفا در این باب ما رو تنها نزارید

آخرش هیچی، می‌میریم دیگه 4chsmu1
این فایل رو تا آخر گوش بدین.
شاید کمی براتون مفید باشه، البته امیدوارم.
(1398 مهر 29، 0:19)دیوار نوشته است:

آخرش هیچی، می‌میریم دیگه 4chsmu1
این فایل رو تا آخر گوش بدین.
شاید کمی براتون مفید باشه، البته امیدوارم.

43دقیقه بحث میکنن Smiley-talk002 Khab  این بحث ذهن باز میخواد ک 106  والا امشب انقدر این ستایشه رو مغزمون پیاده روی کرده ک ذهن نمونده 17
ولی من کنجکاو این ویس شدم چون تا دقیقه ی ۱۰ ک جالب بود..
پ ن: شبتان پر ستاره Khansariha (2)
پ ن۲:ی مدتی کانون دست بقیه باشه برگشتنی ببینیم چ وضعیه 4chsmu1 خوشبحالتون ی مدت کوتاهی ی عضو پرحرف در جمعتون نیست Vamonde
سلام به دوستان عزیز
چند روزیه پست نزدم اینجا!
البته حرف خاصی هم الان برای گفتن ندارم 4chsmu1
روز خوبی رو آرزومندم برای همگیمون ..
ان شاء الله رفت و برگشت خانم آتریسا به خیر باشه ..

خب .. تا اینجا اومدم یه تفال بزنم براتون .. نه؟ آره؟ .. باشه ..

[تصویر:  12.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان