امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 15، 16:26)karma نوشته است: من هنوز این قضیه شیر رو نفهمیدم ما یه عمره شیر میجوشونیم موقع جوشوندن خراب نشده این که شما میگید رو نمیفهمم واقعا  چه جوری میتونید موقع جوشوندن شیر رو خراب کنید  65 4chsmu1
نقل قول: سوال دوم چرا همه ی جوری هستن اما خستن؟

خب معلومه دیگه سه ماه عشق و حال تموم شده همه درگیر کار و درس و دانشگاه شدن فعلا دپرسن کم کم درست میشن  128fs318181

شکر خدا از این بوی متعفن چیزی به مشام من نرسید البته خیابون ها صبح شلوغ تر بودن بیچاره بچه ها  19

جدید ها شاخ شدن دیگه اسم های عجیب غریب برا همینه 65

شما ک نمیجوشونید،مامانتون میجوشونه و قطعا میدونن ک چطور میشه شیر فاسد میشه 53258zu2qvp1d9v 65 آشپزیتونم دیدیم،هنر شما بیسکوییت چیدن بود ن؟؟؟؟ 4chsmu1

-------
آقا محمدرضاماهم اون دسته ای هستیم ک ن بوی متعفن مهر ب دماغمون میخوره ن عشق و حال کردیم،من هنوزم خستم  Khab
------
عجیب ترین اسم مثلا کدومه؟؟؟؟؟
من شیخ و تعجب کردم Khansariha (56)
نقل قول: آشپزیتونم دیدیم،هنر شما بیسکوییت چیدن بود ن؟؟؟
14 14

نقل قول: آقا محمدرضاماهم اون دسته ای هستیم ک ن بوی متعفن مهر ب دماغمون میخوره ن عشق و حال کردیم،من هنوزم خستم

منم همین طور  4chsmu1
خسته نباشیم Khansariha (13)

تا حالا فکر کردید یکی از بچه های کانون یه آدم معروف یا سلبریتی چیزی باشه؟؟ 4chsmu1

فکر کن!! آرمین همون آرمین 2afm باشه 24
نقل قول: تا حالا فکر کردید یکی از بچه های کانون یه آدم معروف یا سلبریتی چیزی باشه؟؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]

فکر کن!! آرمین همون آرمین 2afm باشه [تصویر:  24.gif]
Khansariha (13)

وای بیچاره مدیر! Khansariha (13)

دوستان کسی میدونه توی کدوم تاپیک باید برای مسابقه گروهی ثبت نام کنیم؟!

چرا بعضیا اینقد بی اعصابن؟!  بعضی پیاما و یادداشتارو میبینم فرار میکنم!42
نقل قول: دوستان کسی میدونه توی کدوم تاپیک باید برای مسابقه گروهی ثبت نام کنیم؟!

توی گروهی که عضوش هستید اونجا باید ثبت نام کرد 128fs318181
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 17، 7:11)karma نوشته است:

تا حالا فکر کردید یکی از بچه های کانون یه آدم معروف یا سلبریتی چیزی باشه؟؟ 4chsmu1

17 1744337bve7cd1t81 21

(1399 شهريور 17، 9:33)افرا نوشته است: چرا بعضیا اینقد بی اعصابن؟!  بعضی پیاما و یادداشتارو میبینم فرار میکنم!42

Khansariha (49)
بالاخره بعد من یکی دیگه هم ب این مورد اشاره کرد Khansariha (69) 
دقیقا باید فرار کرد Smiley-happy114
 سپاس شده توسط
قضیه  بی اعصاب و اینا چیه؟
اولین باره میشنوم 39
کی بی اعصابه Khansariha (51)
 سپاس شده توسط
نقل قول: آشپزیتونم دیدیم،هنر شما بیسکوییت چیدن بود ن؟؟؟
14 14

نقل قول: آقا محمدرضاماهم اون دسته ای هستیم ک ن بوی متعفن مهر ب دماغمون میخوره ن عشق و حال کردیم،من هنوزم خستم

منم همین طور  4chsmu1
خسته نباشیم Khansariha (13)

درود

سلبریتی تا اونجا که من میدونم نداشتیم ولی آدم با استعداد و هنرمند توی کانون داشتیم  53258zu2qvp1d9v

خواننده ، نوازنده و...
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
(1399 شهريور 17، 13:45)karma نوشته است:
قضیه  بی اعصاب و اینا چیه؟
اولین باره میشنوم 
کی بی اعصابه 

خیلی ممنون ک پستتون و ویرایش و شفاف سازی کردین،ماهم ندیدیم ک قضیه رو چطور نوشته بودین Kool 
ب نام خدا
من یک عدد بی اعصابم  4

(1399 شهريور 17، 16:27)Pourya نوشته است:
تا حالا فکر کردید یکی از بچه های کانون یه آدم معروف یا سلبریتی چیزی باشه؟؟ 

فکر کن!! آرمین همون آرمین 2afm باشه 

درود

سلبریتی تا اونجا که من میدونم نداشتیم ولی آدم با استعداد و هنرمند توی کانون داشتیم 

خواننده ، نوازنده و...

خب قا آرمین نوازنده ی پیانو هستند خیلی هم لاکچری اند ،مثلا وقتی مینویسند امروز لاو استوری رو تمرین کردم من ی قصر تصور میکنم ک یکی با کت شلوار پشت پیانو نشسته و لاو استوری تمرین میکنه و البته نکته ی مهم اون دنباله دار بودن کت هست و پاپیون  4chsmu1
پیانیست ها این شکلی هستن دیگه
خواننده فکر نمیکنم داشته باشیم 65
خطاط باز آقا آرمین هستند  49-2
شاعر زیاد داریم.
نقاش آقای آبی یادمه .
نویسنده آقای بی۵۲ هستند،و البته تازگی ها دوستان دارن شکوفا میشن ،آقا مهدی قلمتون خیلی خوبه 41
آشپز آقای مجاهد کیکی ک درست کرده بودن عالی بود،خانم شادن،زینبی ،دختر پاک، و بقیه و غیره;-)
دیگه چ موند؟؟؟
همه هم ک ماشالله قله های علم و چنان فتح کردند ک افتخار میکنیم بهشون ،ساغ الیز بیزیم باشیمیزا 2uge4p4
کوهنوردم داریم آقای هادی ک ۲۷سالشونه و ۳۰سال تجربه ی شیر جوشاندن دارند 106 نوشتم ک شفاف سازی بشه ^_^
اقا سعید و داریم ک باغ زرد آلو دارند Greenstars
آقا رامین هم ک از هر انگشت نیمچه هنری میباره و انشالله بعد محرم صفر میفرستیمشون برن  65  روستاشون و منظورمه 4fvfcja برن روستا ی آب و هوایی عوض کنند^_^اقای شازده کوچولو رو داریم ک متخصص تمام مشکلاتی ک نمیتونیم حل کنیم هستند و ریاضی دان Khansariha (56)
خانم لئا رو داریم ک مدیر بخش مصاحباتی و دوست دلسوز Khansariha (84)
رضوانه خانم و داریم ک رفیق خودمن  Khansariha (18) متخصص اورژانس و کمک رسانی ب موقع Khansariha (69)

آهو خانم منبع لاکچری بودن و خیال پردازی های خارجکی و معلم زبانمون هستند Khansariha (2)
آقای صادقین متخصص سوال هایی ک جوابشون و نمیدونیم و هروقت سوالی داشتیم ایشون بهترین جواب هارو میتونن بدن Khansariha (56)
آقا اهورا ،هومان منبع انرژی و شادی و تفریح Khansariha (69)
آقای کارما دوست خوب در درسیجات و یک عدد منبع سوال های درسی سخت ^_^ خیلی مهربون و دلسوز هستند(^^)
خانم دختر پاک و داریم تازه کتاب سه دقیقه در قیامت و خوندن و اسطوره ای در عوض کردن عکس پروفایل  65
خانم زینبی داریم کدبانوی کانون هستند Gig  مدیر تالار مذهبی  53258zu2qvp1d9v
خانم مهرخدارو داریم مدیر آبی درخشان ک طراحی ها و عکس های تاپیک قدم ب قدم هنر دست ایشونه ،فدای مدای تو قل مهر آسای قدیمی و آتی جدید Khansariha (69)
ملکه ی کانون خانم کویین ک زودی همه ی کارها رو راه میندازه  1
آقای دیوارو داریم ک یکی از با معرفت های کانونی ک نوشته های ایشون بسیار خوندنی هست 53258zu2qvp1d9v
دیگه کی از قلم افتاد ؟؟؟؟آقا فرید ک متخصص پست زدن در گروه های دیگران و رعایت قوانین  4fvfcja
آقاعلیرضا ک ماشالله عضو جدیدی پله های موفقیت و با سرعت طی میکنند 49-2
خانم شادن ک استاد و بسیار لاکچری ،عکس پروفایلشون ک دیگه نگم چ قدر باکلاسه 2uge4p4
آقای مجاهدو داریم،دریای علم و ادب و احترام.معرف حضورتون هستند ک برق خوندن و استادی در زمینه ی معنوژات هستند و بحث با ایشون عالیه ^_^
آقای عاشق مدیر ارشد شماره ی یک هستند،هر کجا کم آوردین ایشون میتونند کمک کنند.دوست و رفیق اعضای گروه صراط^_^
در این بین من هیچی نشدم ک اونم خدا بزرگه Khansariha (116)
کسی از قلم افتاد شرمندم ب خدا فی البداهه اومدم همینطوری نتیجه اینکه ما سلبریتی نیاز نداریم ک ،داریم ؟؟ 317
سلام آتریسا خانم میخواستم بدونم منظور شما از علیرضا منم؟
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 17، 17:18)علی‌رضا نوشته است: سلام آتریسا خانم میخواستم بدونم منظور شما از علیرضا منم؟

مگه کانون چنتا علیرضا داره؟ 17
 سپاس شده توسط
خوشحال شدم ، خیلی ممنون از شما.
 سپاس شده توسط
نقل قول: آهو خانم منبع لاکچری بودن و خیال پردازی های خارجکی و معلم زبانمون هستند [تصویر:  khansariha (2).gif]

یک عدد لاکچری وارد میشود Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84)
جا داره اعلام کنم  تمام خیال ها یه روز نه چندان دور به واقعیت میپیوندند 65 65 65 65 65 

جمله سنگین بود .. سه روز سکـــــــــوت Khansariha (56) Khansariha (56)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
آتریسا خانم و ارورا خانم ، ممنون میشم به متنی که توی تاپیک مشاوره نوشتم سر بزنید و دیدگاه خودتونو بگید 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 17، 17:41)علی‌رضا نوشته است: خوشحال شدم ، خیلی ممنون از شما.

الان نگاه کردم ،درسته آقا علیرضا ۹۸هم هستن اما شما فکر کنم قبل از ایشون اومدین و علیرضا خان بودین دیگه ن؟ 4chsmu1 
53 
(1399 شهريور 17، 17:42)Aurora نوشته است:
نقل قول: آهو خانم منبع لاکچری بودن و خیال پردازی های خارجکی و معلم زبانمون هستند [تصویر:  khansariha (2).gif]

یک عدد لاکچری وارد میشود Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84)
جا داره اعلام کنم  تمام خیال ها یه روز نه چندان دور به واقعیت میپیوندند 65 65 65 65 65 

جمله سنگین بود .. سه روز سکـــــــــوت Khansariha (56) Khansariha (56)

من باهات قهرمااااا Swear1 
Kill
 سپاس شده توسط
بله درسته ، من قبل از ایشون اومدم و اوایل اسمم رضا خان بود 53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان