امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 مهر 27، 23:50)ارادتمند شهدا نوشته است:
(1399 مهر 27، 23:40)یاقوت نوشته است: بعد از مدت طولانی خوشحالم ک کانون نزدیک 20 نفر آنلاین داره  53258zu2qvp1d9v

دوستان خوشحال شدم از هم صحبتی با شما اما بگم آقای مهدوی قهرم با شما یکی از پست هاتون من و ناراحت کرد ها 809197ps94ijjhwg دستمال کاغذی نانسی بخرین خیلی نرمه  65 

من برم ب تاپیک های دیگه سر بزنم  53258zu2qvp1d9v

شبتان پر ستاره Khansariha (2)

خدا بگم چیکارتون کنه همش تو کار تبلیغ دستمال کاغذی نانسی هستین 1202591pu55lez1va

تبلیغش و دیدین؟؟؟؟؟؟از اون تبلیغ یادم مونده . طرف میخواد عطسه کنه دخترش و همسرش دستمال و میارن بعد این ک دستمال و میزنه ب صورتش میگه وای چ نرمه عطسش یادش میره Khansariha (13) البت شایدم نانسی نبود ولی خب از اونجا ذهنم مونده Khansariha (13)
(1399 مهر 27، 23:54)یاقوت نوشته است: تبلیغش و دیدین؟؟؟؟؟؟از اون تبلیغ یادم مونده . طرف میخواد عطسه کنه دخترش و همسرش دستمال و میارن بعد این ک دستمال و میزنه ب صورتش میگه وای چ نرمه عطسش یادش میره Khansariha (13) البت شایدم نانسی نبود ولی خب از اونجا ذهنم مونده Khansariha (13)

نه ندیدمش تبلیغرو ، مرسی که توضیح دادین Gigglesmile
ولی بس شما گفتین ، از این به بعد هروقت اسم دستمال کاغذی آوردین فورا نانسی یادم میاد ، ملکه ی ذهنم شده 4chsmu1 4chsmu1
(1399 مهر 27، 23:57)ارادتمند شهدا نوشته است:
(1399 مهر 27، 23:54)یاقوت نوشته است: تبلیغش و دیدین؟؟؟؟؟؟از اون تبلیغ یادم مونده . طرف میخواد عطسه کنه دخترش و همسرش دستمال و میارن بعد این ک دستمال و میزنه ب صورتش میگه وای چ نرمه عطسش یادش میره Khansariha (13) البت شایدم نانسی نبود ولی خب از اونجا ذهنم مونده Khansariha (13)

ولی بس شما گفتین ، از این به بعد هروقت اسم دستمال کاغذی آوردین فورا نانسی یادم میاد ، ملکه ی ذهنم شده 4chsmu1 4chsmu1

ب خدا الان گفتین منم ذهنم درگیر شد Khansariha (13)
ما خودمون فکر کنم شکوه و اینا میخریم ،تا حالا ب مارک دقت نکردم. رفتم کوروش مخصوص ی نانسی میخرم ببینم چجوریه Khansariha (13)
(1399 مهر 27، 23:59)یاقوت نوشته است: ب خدا الان گفتین منم ذهنم درگیر شد Khansariha (13)
ما خودمون فکر کنم شکوه و اینا میخریم ،تا حالا ب مارک دقت نکردم. رفتم کوروش مخصوص ی نانسی میخرم ببینم چجوریه Khansariha (13)

یعنی شما استفاده نکرده اینقد تبلیغشو میکردین؟؟ 1744337bve7cd1t81  Khansariha (60)
(1399 مهر 28، 0:01)ارادتمند شهدا نوشته است:
(1399 مهر 27، 23:59)یاقوت نوشته است:
(1399 مهر 27، 23:57)ارادتمند شهدا نوشته است:

ب خدا الان گفتین منم ذهنم درگیر شد Khansariha (13)

یعنی شما استفاده نکرده اینقد تبلیغشو میکردین؟؟ 1744337bve7cd1t81  Khansariha (60)

65 4chsmu1 4chsmu1  مهم نیته ، ی روزی میخرمش  Gigglesmile  حالا دیگه شمایین از فردا نگاه میکنم ببینم تی وی چ تبلیغ میکنه اون و میگم.

من از کل تبلیغات تی وی فقط بیسکوییت مادرش و امتحان کردم Khansariha (49)

پ ن : مثلا شب ب خیر گفتم برم Khansariha (116)
(1399 مهر 28، 0:04)یاقوت نوشته است: 65 4chsmu1 4chsmu1  مهم نیته ، ی روزی میخرمش  Gigglesmile  حالا دیگه شمایین از فردا نگاه میکنم ببینم تی وی چ تبلیغ میکنه اون و میگم.

آخه اینجور که شما میگفتین خیلی نرمه فکر میکردم همیشه اونو میخرین Gigglesmile

چه جالب 4chsmu1
من شب بخیرتونو ندیده بودم ، شب بخیر ایران Khansariha (2)
(1399 مهر 27، 23:40)یاقوت نوشته است: بعد از مدت طولانی خوشحالم ک کانون نزدیک 20 نفر آنلاین داره  53258zu2qvp1d9v

دوستان خوشحال شدم از هم صحبتی با شما اما بگم آقای مهدوی قهرم با شما یکی از پست هاتون من و ناراحت کرد ها 809197ps94ijjhwg دستمال کاغذی نانسی بخرین خیلی نرمه  65 

نانسی کیه؟ Khansariha (13)
نه جداً ناراحت شدین؟ 17

نمیدونم شاید تو شوخی زیاده روی کردم 7
ببخشید
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 مهر 28، 0:08)ارادتمند شهدا نوشته است:
(1399 مهر 28، 0:04)یاقوت نوشته است: 65 4chsmu1 4chsmu1  مهم نیته ، ی روزی میخرمش  Gigglesmile  حالا دیگه شمایین از فردا نگاه میکنم ببینم تی وی چ تبلیغ میکنه اون و میگم.

آخه اینجور که شما میگفتین خیلی نرمه فکر میکردم همیشه اونو میخرین Gigglesmile

چه جالب 4chsmu1
من شب بخیرتونو ندیده بودم ، شب بخیر ایران Khansariha (2)

ن بابا ،خونه ی ما نانسی و پرسیل و دروتو فقط یکی دوبار دیده .
یعنی نانسی رو ک یادم نیست چطوره نرمه یا ن ولی اکثرا شکوه یادمه .
پودر لباسشویی پرسیل بود فکر کنم اونم ی بار خریدیم دیگه تکرار نشد .
دورتو هم ک پرودگارا خیلی الکیه اصلا 45اینهمه تبلیغ میکنه عمه جون مهمون ما بود شب گذشته غذامون و حدس زدن و این چیزها الکیه کلا مایع ظرفشویی فقط جام و گلی و این ها خوبن Khansariha (13)

میرین میخرین یادتون بمونه  Khansariha (13) 

من از قطب جنوب شب ب خیر 4chsmu1  

(1399 مهر 28، 0:14)مهدوی نوشته است:

نانسی کیه؟ Khansariha (13)
نه جداً ناراحت شدین؟ 17

ببخشید

نانسی ؟؟؟نکنه ذهن شماهم رفت ب اون ی نفر؟؟ Khansariha (13)   عاغا نانسی مارک دستمال کاغذیه اون ی نفر نیست  Khansariha (13) 
هووم شما ب من زیاد تیکه میندازین و تخریب میکنین و از این حرف ها ،حالا شمایین شام فردا قرمه سبزی مجلسی رو قبول میکنم،فردا شب قرارمون تاپیک شبانه روزی 65
تبلیغ دستمال کاغذی در کانون؟
چه کسی تبلیغ این برند دستمال کاغذی را بر عهده گرفته است؟
چه درآمدی از این همه تبلیغ حاصل می شود؟
خدا رو شکر خبرم جور شد Khansariha (69)
ببینین چی پیدا کردم Khansariha (69)
[تصویر:  hugh_capture.png]
مکان نامعلوم که می گفتن اینجاست؟
اونجوری که من فهمیدم تو مکان نامعلوم یه کارایی می کردند،چیکار می کردند؟ 39
 سپاس شده توسط
زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید!

ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود؟

گر نرفتی خانه اش تا زنده بود
خانه صاحب عزا خوابیدن چه سود؟

گر نپرسی حال من تا زنده ام!
گریه و زاری و نالیدن چه سود؟

زنده را در زندگی قدرش بدان!
ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود؟

گر نکردی یاد من تا زنده ام!
سنگ مرمر روی قبرم وانهادن ها چه سود؟
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
(1399 مهر 28، 0:23)یاقوت نوشته است: نانسی کیه؟ Khansariha (13)
نه جداً ناراحت شدین؟ 17

ببخشید

نانسی ؟؟؟نکنه ذهن شماهم رفت ب اون ی نفر؟؟ Khansariha (13)   عاغا نانسی مارک دستمال کاغذیه اون ی نفر نیست  Khansariha (13) 
هووم شما ب من زیاد تیکه میندازین و تخریب میکنین و از این حرف ها ،حالا شمایین شام فردا قرمه سبزی مجلسی رو قبول میکنم،فردا شب قرارمون تاپیک شبانه روزی 65

من به شما تیکه میندازم؟ Shy
من چرا باید به شما تیکه بندازم؟ 22
خدا نکنه
اگه سوءتفاهمی باشه امیدوارم حل بشه؛ اگه اشتباه از من بود که زیاده روی کردم معذرت میخوام هرچند به نظرم من به شما تیکه ای ننداختم Shy فقط درباره اعتبار منفی و خرید راز مهدی با هم بحث کردیم...
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 مهر 27، 13:08)زینبی نوشته است:
نقل قول: خب .. این اول ماهی یه تفالی بزنیم ...به نیت توفیق و برکت و خوشبختی همه جوونا خصوصا بچه های کانون ..

سلام به اهالی شبانه روزی 302 

آقای مجاهد من از صبح نیت کردم  Khansariha (56)

سلام خانم زینبی
و سلام به همه دوستان

عذر میخوام از تاخیر در پاسخ .. البته دیشب اینجا صد به صدا نمیرسیده ظاهرا!

تفال به نیت دسته جمعی همون بود که دیروز صبح گذاشتم؛ دیگه ببخشید، از طرف همگی نیت کردم؛ حالا میتونیم اگر قسمت شد برنامه های بعدی، خود بچه ها باشن و نیت کنن

درباره اون قسمت ویرایش شده هم، چون خودتون اینطور صلاح دیدین، ما هم چیزی عرض نمیکنیم؛ اما حرکتتون جالب بود برامون.
نقل قول: سلام آقای مجاهد ، درسته پست های بر آمده از دل  این مشکوک نیست؟؟؟؟ [تصویر:  39.gif]

اول ماه نشده ک  [تصویر:  17.gif]حقوق ها رو دادن؟؟؟؟؟من ک حقوقی از مدیر دریافت نکردم[تصویر:  y%20(403).gif]

در مورد فال من از اونایی هستم ک ادبیاتم همیشه ب زور 10 میشد ، توضیحات فال و میخونم یعنی  [تصویر:  4chsmu1.gif] جناب حافظ گفتن ک یاقوت این ماه میتونه درسش و شروع کنه؟؟؟گفتن کتاب جور میشه ؟؟؟؟ [تصویر:  65.gif]

سلام خانم یاقوت
چرا مشکوک1 .. برادر موری سربازی هستن و اونجا دلها میگیره و حرفهای آدمها دلی تر میشه

منظورم اول ماه ربیع الاول بود 1 ..

والا چی بگم 1 .. اگه نظر بنده رو میخواین میتونیم این برداشت رو بکنیم که با توکل بر خدا به تلاشهاتون ادامه بدین و از خداوند بخواهید در هر قدم بهترین راهنمایی و راهنما رو روزیتون بکنن
ان شاء الله کتابها هم جور میشه و شما ما رو از خبرهای خوب تلاشهاتون مطلع میکنین
(1399 مهر 28، 6:54)مرد مجاهد نوشته است:
(1399 مهر 27، 13:08)زینبی نوشته است:
نقل قول: خب .. این اول ماهی یه تفالی بزنیم ...به نیت توفیق و برکت و خوشبختی همه جوونا خصوصا بچه های کانون ..

سلام به اهالی شبانه روزی 302 

آقای مجاهد من از صبح نیت کردم  Khansariha (56)

سلام خانم زینبی
و سلام به همه دوستان

عذر میخوام از تاخیر در پاسخ .. البته دیشب اینجا صد به صدا نمیرسیده ظاهرا!

تفال به نیت دسته جمعی همون بود که دیروز صبح گذاشتم؛ دیگه ببخشید، از طرف همگی نیت کردم؛ حالا میتونیم اگر قسمت شد برنامه های بعدی، خود بچه ها باشن و نیت کنن

درباره اون قسمت ویرایش شده هم، چون خودتون اینطور صلاح دیدین، ما هم چیزی عرض نمیکنیم؛ اما حرکتتون جالب بود برامون.

سلام
خواهش میکنم آقای مجاهد
خدا خیر بده بهتون

درباره قسمت ویرایش شده چون دیگه با اون دستورپخت پیش نرفتیم ویرایش کردم1
ما لوبیا چیتی و رب هم اضافه کردیم ،اسمش رو هم گذاشتیم گوشتولوب و به لیست غذامون اضافه کردیم
خوشمزه شده ولی فکر کنم دیگه اصالت کاشونی رو نداشت 42
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان