امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 خرداد 21، 7:50)NIMA GUYRACER نوشته است: دوستان کمکم کنین چیکار کنممممم؟ 809197ps94ijjhwg

سلام نیما جان
به نظر بنده هم گفتن این موضوع به پدر و مادر باعث میشه اونا به شدت کنترلشون رو روت زیاد کنند و سعی کنند خیلی تنهات نذارند..مدام بیان تو اتاقت ...و این موضوع میتونه برات خیلی خیلی اعصاب خورد کن بشه این قدر که دیگه بهشون دروغ بگی تا دست از سرت بردارند ...پدر و مادرت دوست دارند بهت کمک کنند ولی نمیگم 100 درصد ولی 90 درصد پدر و مادرا بلد نیستن چجوری کمک کنند.

واسه ترک باید کنترل ذهن و نگاه و دست رو خیلی جدی بگیری شما یه مدت خیلی خوب داشتی پیش میرفتی و تاپیک کنترل ذهن و نگاه عالی اعلام وضعیت میکردی دیدی چه دوره ی خوب و بدون وسوسه ای داشتی؟ دوباره هم میتونی   49-2

ببخشید اینجوری میگم ولی به اخلاق و شعور و تحصیلات و میزان مذهبی بودن پدر و مادرت بستگی داره...قبلا که کانون و اینا نبود ادم این موضوع هارو نهایت به پسر خاله ای دوستی کسی میگفت ولی الان شما این همه دوست کانونی داری همه راهکار بهت میدن تو مواقع اورژانسی کمکت میکنند...به نظرم پدر و مادر فقط اذیت میکنند و دم به دقیقه میان تو اتاق ادم.

بازم نظر بقیه دوستانو بپرس :302
مخصوصا اونایی که گفتند.
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
نقل قول: به نظر شما عکس العمل شوند چطور میشه؟
خیلی نگرانم و پر از استرس
دوستان اونا پدر و مادر من هستن و چرت باید نگم اونا نباید مشکل من رو بدونن
دوستان فقط فیلم دیدن رو نمیکنم و فقط این کار رو میگم یعنی خودارضایی 
چون فیلم رو راحت میتونم ترک کنم راحت
چیکار کنم؟ 

به نظر من که خیلی بد میشه و اصلا این کارو نکن .
پسر جان تو یه مردی ها مرد .
مردی که اراده داره یه مردی که با ارادش هر کار غیرممکنیو ممکن میکنه .
تو فیلم نبین و یه بار برای همیشه این کارو ترک کن .
اوناییم که میگن نه یه دفعه نمیشه خب اون دلیلش سستی ارادس 
تو ارادت قویه میتونی ترکش کنی .
ببین اگه هدف نداری تو یه بازنده ای .
پس بشین فکر کن ببین تو این زندگی چند چندی هدفت چیه میخوای چیکاره شی ؟
یه حسابدار معمولی یا یه هنرمند یا یه ورزشکار یا یه دکتر ؟
کدومش ؟
من تا  چند وقت پیش هدف نداشتم و همش شکست پشت شکست 
اما الان هدف مشخصی دارم 
و ترک این کار برام بسیار راحتتر شده 
پسر اگه نتونی این کارو ترک کنی از پس هیچ کاری بر نمیای اول هدف بزار خواهی دید که داشتن هدف در تو انگیزه ایجاد میکنه و ترکش راحت تره .
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
[تصویر:  989371387271_status_776ce34cc9e14dca8f20...5_8hr9.jpg]
.
.
.
53258zu2qvp1d9v چقدر قشنگ گفته
 سپاس شده توسط
سلام همگی، امیدوارم حالتون رو ب راه و جاده باشه  2uge4p4

خدمتتون رسیدم تا یک عدد اطلاع رسانی داشته باشیم  53258zu2qvp1d9v
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستان محترم ، فعال های عزیز خیلی ممنون از فعالیت هاتون تو تاپیک های متنوع کانون . ممنون ک ب همه تاپیک ها سرمیزنید و فعالیت میکنید  53
اینکه تمام تاپیک های کانون فعال باشند و فقط در زمینه ی ترکی فعالیت نکنیم خیلی ارزشمند هست.
اما باید خدمتتون عرض کنم که  متاسفانه اسپم های کانون ب خصوص انجمن شادشاد و هنربه طور چشمگیری زیاده و نمیشه نادیده گرفت ، ب همین دلیل تا تونستیم اسپم های این اواخر پاک شدند  Khab
پس اگر مشاهده نمودید که تعداد پست هاتون کاهش داشته نترسید و نگران نباشید ، دزدی ای از پست های شما صورت نگرفته 128fs318181
در صورت مشاهده پست های نامناسب و اسپم لطفا از سمت پایین چپ دکمه گزارش و بزنید تا رسیدگی بشه و نظم انجمن ها ب هم نریزه .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اما چندتا نکته :

_ دوستان عزیز ، تاپیک های انجمن های شادشاد ، هنر و ادبیات که متفرقه محسوب میشن هم مثل گروه های ترک ، تاپیک های برنامه و غیره قوانین دارند .دوستان قدیمی که خدا مهر و رحمت در زندگیشان جاری سازد زحمت کشیدن قوانین نوشتند ، پس محبت کنید قبل فعالیت در تاپیکی ب غیر از اسم تاپیک ی نگاهی ب پست اول هم بندازید، اینطوری بعدا مشکلی در رابطه با پست های اسپم پیش نمیاد Khansariha (8)  

_ ی سری از دوستان ذاتا براشون پاکسازی اسپم عنایی نداره و از این کار خوششون نمیاد ، باید بگم که این پاکسازی ها ب چند دلیل هست :
  • اساس موضوع تاپیک ها با اسپم از یاد میره و دوستان جدیدی که ب جمعمون اضافه میشن اینطور برداشت میکنند ک پست های خارج از موضوع عادی هست .
  • پست های ارزشمند دوستان بین اسپم های متعدد و گپ و گفت ها و سپاس های طولانی گم میشه .
  • کسی که میره مثلا پست سوتی انتظار داره خاطره بخونه با دیدن این تعداد از اسپم ها بی حوصله میشه و همون پست های اصلی هم بدون بازدید میمونه .
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
و پایان نوشت :

پاکسازی اسپم ها ب صورت سلیقه ای صورت نمیگیره و حتی پست هایی از مدیران هم حتی اگر بوده پاک شده ، ب قولی پارتی بازی وجود نداره .پس اگر ناراحت شدین در مورد پستی لطفا این پاسگاه اون پاسگاه برای شکایت نروید  Khansariha (49) پروفایل بنده یک صندوق انتقادات داره یا تاپیک انتقادات پست بزنید جواب داده میشه  302

امروز که پست های اسپم کانون و نگاه میکردم یاد یکی از پست های ارزشمند آقا آرمین افتادم که خوندنش و فکر کردن دربارش میتونه رو خط فعالیتی کانونیمون تاثیر مثبت بذاره : ) 

خواهشمندم ک دقایقی از وقت گرانبهاتون رو صرف خوندن پست زیر کنید  53

نقل قول:
آرمین

من فکر می‌کنم آدم‌های ارزشمند حداقل ویژگی که باید داشته باشن اینه که «کارهای ارزنده» انجام بدن. کارهایی که ارزش ایجاد کنن.

و این ارزش رو چه در تصمیمات و تفکرات اون‌ها بشه دید و چه در نتایج حاصل از کارهاشون.

اینکه یکی سال‌های سال یه جایی باشه و سال‌های سال پُستی و وظیفه‌ای داشته باشه، الزاما به معنای بزرگ بودن و ارزشمند بودن اون آدم نیست.

چه تو ایران و چه تو هر کشور دیگه‌ای هم حتما دیدید آدم‌هایی رو که سالیان طولانی، جایگاه‌های بالا پیدا می‌کنن و حتی بعد از مرگ‌شون هم اسم کوچه و خیابون به‌نام‌شون ثبت میشه. اما وقتی نگاه می‌کنیم هیچ ارزش خاصی ایجاد نکردن.
و
حتی اگه ارزشی هم ایجاد کرده باشن، با اندکی بررسی به این ابهام می‌رسیم که در قبال هزاران ارزشی که می‌تونست ایجاد بشه و هزاران فعالیت و برنامه‌ای که می‌تونست انجام بشه و اون شخص بابی‌تدبیری همه‌ی فرصت‌های موجود رو سوزوند تا دو تا ارزش دم دستی رو ایجاد کنه، آیا واقعا وجودش خیر و رحمت محسوب میشه یا شر و ظلم؟

3-2 سال پیش سر یه سری مسائل که پیش اومده بود، یکی از مدیران قدیمی کانون (روحش شاد و یادش گرامی!) این پیام رو برام ارسال کرد:

[تصویر:  tatili.jpg]

من رو نصیحت می‌کرد.
و
راست هم می‌گفت.

هم از من قدیمی‌تر بود و بیشتر از من دیده بود و شنیده بود.
هم از من دوراندیش‌تر بود و نمی‌تونست به هیجانات بدون نتیجه دل خوش کنه.

این عبارات هنوز هم برای من درسه و آموزنده است. [تصویر:  1.gif]

من واقعا خیلی وقت‌ها بابت مدیریت اینجا اذیت میشم.
یه روز سایت بالا نمیاد.
یه روز سرعتش کمه.
یه روز ثبت‌نام مشکل پیدا می‌کنه.
یه روز ایمیل‌های سایت قطع میشه.
یه روز ایمیل‌ها ارسال میشه ولی اسپم میشه.
یه روز تماس با ما خراب میشه.
.
.
.
یه روز صبح پا میشی و متوجه میشی ورودی‌های سایت از گوگل نصف شده. [تصویر:  22.gif]  (اصلا می‌دونید من چقدر زحمت کشیده بودم که با عبارت «ترک خودارضایی» سایت جزء نتایج گوگل بیاد؟ بعد چه حسی پیدا می‌کنید وقتی یهو ناپدید بشه و دیگه هم هر کاری کنی برنگرده؟ الان کانون فقط در صورتی تو گوگل نمایش داده میشه که یکی سرچ کنه «املای صحیح فهوای کلام» و به تاپیک سوتی‌های املایی برسه. بامزه است نه؟ [تصویر:  1.gif]  یا باید منتظر بشیم یکی سرچ کنه «دانلود آهنگ بی من رفتی بی تو موندم» و از طریق تاپیک دانلود موسیقی با کانون آشنا بشه. خیلی جالبه!)  

حالا این وسط فرض کنید یکی به من پیام بده رنگ آبی کانون رو دوست ندارم. میشه چند درصدی به سمت بنفش بره؟
یا اون یکی بگه من از این آیکنه خوشم نمیاد. برام فلان آیکن بذار. 
من همش این جوریم:  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]

حالا به این هم فکر کنید که اینجا همه جور آدمی هم میاد.
هر کس ساز خودش رو می‌زنه و کاری هم نداره با ساز کانون کوکه یا نه. فقط می‌زنه و می‌رقصه!
و
واقعا خیلی وقت‌ها دوست دارم از بعضی‌ها بپرسم دقیقا فازت چیه؟ اگه بگی فازت چیه، من متناسب با اون فاز می‌تونم کاری کنم ولی وقتی نمی‌دونم، واقعا نمی‌تونم. [تصویر:  22.gif] 

اینکه هر روز سایت رو باز کنم و شاهد اتفاقات بد باشم و مدام وانمود کنم همه چی خوبه و مشکلی نیست، برای من سخته.
و آدم هم از یه جا به بعد واقعا خسته میشه. تکرار یه سری چیزا آدم‌ رو فرسوده می‌کنه. [تصویر:  1.gif]

اما سخت‌تر و بدتر و فرسوده‌کننده‌تر از همه‌ی این‌ها می‌دونید چیه؟

سیل آدم‌هایی که میان اینجا و سالیان زیادی هم فعالیت می‌کنن اما دیر یا زود دچار فراموشی میشن.
یادشون میره چرا اینجا رو پیدا کردن و دکمه ثبت‌نام رو فشار دادن.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

همونی که در ماه ۵۰۰ تا پست می‌داد و بسیار هم فعال بود، بعد از یک سال، دو سال و پنج سال میذاره میره؛ بی‌هیچ نتیجه‌ای.
یا حتی اگه باشه و فعالیت کنه هم جنبه سرگرمی داره براش؛ نه در پی هدف و برای رسیدن به دستاوردی.

اینکه چرا خیلی از آدم‌ها به چنین جایی می‌رسن جای بحث داره.
حتما یه بخشیش مربوط به ساختار کانون و مدیریتی اون هست. اگه درست کار نکنه، فضای مناسب برای رسیدن به پاکی مهیا نمیشه.
و
حتما هم یه بخشیش برمی‌گرده به خود آدم‌هایی که اینجا میان. اینجا هر چقدر هم که عالی بشه، ته تهش خود اون فرد هست که باید بخواد به پاکی برسه وگرنه رویایی‌ترین محیط‌های ترک خ.ا هم نمی‌تونه کمکی بهش بکنه.

بخش زیباتر ماجرا این جاست که برخی از این دوستان به‌عنوان غزل خداحافظی می‌نویسن: «کانون هیچی که برای من نداشت اما لااقل دوست‌های خوبی پیدا کردم»
و این یعنی فاجعه!
فکر کنید به این که کسی طی چند سال، چند هزار پست بده و هزاران دقیقه وقتش رو اینجا بگذرونه و در نهایت به دستاوردی با نام «دوست‌یابی» رسیده باشه.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

همه‌ی این‌ها رو نوشتم تا بهتون بگم:
فعال بودن و سوپراکتیو بودن هیچ اهمیتی نداره؛ اگه نتیجه و دستاوردی برای شخص شما نداشته باشه.

به این دل خوش نکنیم که همین که تو مسیر هستیم خدا رو شکر و چقدر عالیه!
به این فکر کنیم که روزی کانون رو ترک می‌کنیم و آیا اون روز نتیجه‌ای از حضورمون گرفتیم یا خیر؟  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

خیلی تمرین ذهنی خوبیه که هر روز از خودمون بپرسیم چرا کانون میایم و دنبال چی هستیم؟  
اگه قراره اون روزی که اینجا رو ترک می‌کنیم، حسرت به دل باشیم بابت دستاوردی که حاصل نشده، پس همین الان بریم.
و اگه قراره رضایت و شادمانی بدرقه خروج ما از کانون باشه، پس همین الان فکری به حالش کنیم. 

خیلی زود دیر میشه.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

سلام به شما 302
واقعا این پستی که ارمین جان گذاشتن جای تامل داره و به شخصه حرفی ندارم که بزنم فقط امیدوارم که دنبال هدف واقعیمون باشیم 49-2
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
یه سکوت سهمگینی شد بعد پست خانوم یاقوت 4fvfcja
من خودم کلی ترسیدم 4chsmu1
حس روزای مدرسه بهم دست داد که همه داشتیم شلوغ میکردیم یهو ناظم میومد تو کلاس همه تا چند دقیقه سکوت میشدیم 4chsmu1 18
[تصویر:  _7um1.jpg]
سلام دوستان ان شاءالله حالتون خوب باشه با اجازه مدیران و دوستان الارم نماز میزاریم [تصویر:  302.gif]
عاشقان وقت نماز است [تصویر:  302.gif]
نماز اول وقت را از دست ندهیم [تصویر:  302.gif]
برای همه ی بچه های کانون و خانواده هاشون بعد از نماز دعا میکنیم [تصویر:  302.gif]
برای ظهور اقا امام زمان و سلامتی ایشان دعا میکنیم [تصویر:  302.gif]
برای سلامتی همه مسلمانان و عاقبت بخیری همه شان [تصویر:  302.gif]
برای همه انسان های دنیا و هدایتشان [تصویر:  302.gif]
[تصویر:  2_w03t.jpg]
(1400 خرداد 21، 19:14)فامیل دور نوشته است: یه سکوت سهمگینی شد بعد پست خانوم یاقوت 4fvfcja
حس روزای مدرسه بهم دست داد که همه داشتیم شلوغ میکردیم یهو ناظم میومد تو کلاس همه تا چند دقیقه سکوت میشدیم 4chsmu1 18

من که الفرار  Khansariha (13)

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس هم خلوت شد  Gigglesmile

دمت گرم یاقوت جان  Khansariha (69)

عجب ابهتی ..
عجب جلال و جبروتی ..

همه به افتخار یاقوت  49-2
نقل قول: همه به افتخار یاقوت  [تصویر:  49-2.gif]
یه اعتبار منفی 4fvfcja
(1400 خرداد 21، 19:14)فامیل دور نوشته است: یه سکوت سهمگینی شد بعد پست خانوم یاقوت 4fvfcja

من ته تهش میشم معاون پرورشی ک زنگ های بیکاری میومد ساکت مینشیت  4chsmu1
من و چ ب ناظم بودن 4chsmu1
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

(1400 خرداد 21، 20:11)آبی آسمانی نوشته است:

من که الفرار  Khansariha (13)

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس هم خلوت شد  Gigglesmile

دمت گرم یاقوت جان  Khansariha (69)

عجب ابهتی ..
عجب جلال و جبروتی ..

همه به افتخار یاقوت  49-2

خلوت شد؟
میریم شلوغ میکنیم خب : )
فدا مدای شوما 303

(1400 خرداد 21، 20:13)فامیل دور نوشته است:
نقل قول: همه به افتخار یاقوت  [تصویر:  49-2.gif]
یه اعتبار منفی 4fvfcja

میدونین من رکورد بیشترین منفی رو دارم؟؟
البت ک پاک شد بعدا اما خب در یک روز 10 منفی گرفته بودم ، یادش بخیر 53258zu2qvp1d9v

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پست قبلی از بالا دستور دادن هااااا (الکی مثلا با بچه های بالا در ارتباطیم 4fvfcja )دقت کنید ک رئیس روسای بالا حواسشون ب همه چ هست Kool 
دوصفر ده ب گوشم  Gigglesmile
نقل قول: من ته تهش میشم معاون پرورشی ک زنگ های بیکاری میومد ساکت مینشیت  [تصویر:  4chsmu1.gif]

من و چ ب ناظم بودن [تصویر:  4chsmu1.gif]
واه معلم پرورشی انقدر خشن 4chsmu1
نقل قول: میدونین من رکورد بیشترین منفی رو دارم؟؟
البت ک پاک شد بعدا اما خب در یک روز 10 منفی گرفته بودم ، یادش بخیر [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پست قبلی از بالا دستور دادن هااااا (الکی مثلا با بچه های بالا در ارتباطیم [تصویر:  4fvfcja.gif] )دقت کنید ک رئیس روسای بالا حواسشون ب همه چ هست [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif] 
دوصفر ده ب گوشم  [تصویر:  gigglesmile.gif]
اقا امار میگه بیشتریش دست برادر رامینه 4fvfcja
من خودم نفر سوم شدم تو یک هفته God
یاد فرید ده دو تو فیلم معراجی ها افتادم 4chsmu1
(1400 خرداد 21، 20:54)ذهن سرکش نوشته است: پست موقت
خودم پاک می کنم  می دونم اسپم   Swear1

نقل قول:  پروفایل بنده یک صندوق انتقادات داره یا تاپیک انتقادات پست بزنید جواب داده میشه  [تصویر:  302.gif]

خوشم میاد حداقل ظاهر  را عدالت محور قرار دادید Khansariha (13)

الان اومدم انتقاد کنم داخل پروفایل قفل بود
واقعا خسته نباشید Khansariha (13)

شما ک منفی دادین اعتراض کردین : )

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یادتون باشه معلم پرورشی خشن همیشه بهتر از معلم ریاضی بی خیاله  53258zu2qvp1d9v

ـــــــــــــــــ

سلام کردیم ، حرف زدیم ، اطلاع رسانی کردیم دیگه شبتون ب خیر : )

Khansariha (2)
نقل قول: یادتون باشه معلم پرورشی خشن همیشه بهتر از معلم ریاضی بی خیاله  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

Khansariha (56)
کلا ریاضی درس مورد علاقم نبوده 4chsmu1 4chsmu1
 سپاس شده توسط
همه ی کاربرای عادی بلاکیم فک کنم ..

منم نیز  53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان