امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: اقا مجید ۷۸، عارفه ، اقا علیرضا 

عارفه قابل دسترس هست الان  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
مرسی مرسی 4chsmu1 Khansariha (63)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول:  اقا علیرضا و اقا مجید ۷۸

تو اعضا جست و جو کردم پیداشون نکردم 65
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1400 مرداد 16، 0:50)یاقوت نوشته است:
نقل قول: اصلا تو ببین من به صندلی داغ میرسم با این تفاسیر [تصویر:  p.gif]
اخراج نشم صلوات [تصویر:  khansariha%20(66).gif]

لبخند جان چرا اینهمه شلوغ میکنی آخه ؟.خب خق دارن اخراجت کنند ، همش اغتشاش ،همش اعتراض همش تنش ..خب حقوقه دیگه . ندن ، اینهمه حقوق گرفتیم یکی دوبارم نمیگیریم . 
چرا این همه منتظری مدیر بیاد سور بده ؟ 
درک کن بودجه نداریم عزیزم .
از من یاد بگیر یکم 9 25

------------------

نقل قول: زود بیاید که کار سختیه نگهداشتن غذا، اسمتون رو روش مینویسیم کسی دست نزنه ولی قول نمیدیم [تصویر:  p.gif]

الکی !!!!
اخه کی تاحالا ما غذا نگه داشتیم این دومین بار باشه ؟؟؟
البت بیف استراگانوف مخصوص مدیر کل و نمیگم ولی بقیه غذاها از جمله کباب همون لحظه اور در ایکی ثانیه تموم میشه  4chsmu1

خدایا این دم پیری منو تو این موقعیتا قرار نده 65
من از حالا چادر زدم دم پروفایل مدیر کل اومدن شرح ماوقع رو بهشون گزارش کنم Khansariha (66) 

به نظرم سنگین رنگین برو استعفاتو بنویس 65

انتظار داشتی میگفتم ما گشنه ها چیزی نگه نمیداریم
آبروداری کردم 4fvfcja
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1400 مرداد 15، 16:53)یاقوت نوشته است:   Nishkhand

[تصویر:  b90c78c3_da33_462a_814b_60a94a5ed54c.jpg][تصویر:  ceaa0778_6784_479e_8045_de339ee9b47c.jpeg][تصویر:  %D8%A2%D8%A8_%D8%AF%D9%88%D8%BA_%D8%AE%D...%DB%8C.jpg]

سلام
غذا ها هیچ.. من عاشق ظرفها ش شدم..... God Khansariha (89)

و
چقدر از دیدن آقای فراسی خوشحال شدم.. 53258zu2qvp1d9v

الحمدلله ک سالم بودن..
ان شاءالله ک شاد و موفق باشن..

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

کلیک کنید تا آخر ببینید
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
سلام   303

یه عذرخواهی بابت غیبت نسبتاً طولانی Hanghead

از همه دوستانی که تو این مدت یادم بودن چه در خصوصی چه در تاپیک از ماجراجو و آبی و مهدوی و مخصوصا برادر باب الحوائج تشکر میکنم واقعا ذوق زدم کردین 302

۵ سال تو کانونم کلیات‌م تغییری نداشته ولی خب تنها امید همینه که به این باور رسیدم چقدر این لعنتی مخربه
دوستون دارم هوار هوار (:
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
زیاد نموندم ولی میتونم بگم همینم برام مرور خاطرات خیلی سنگین بود...
مراقب خودتون باشین 303
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
(1400 مرداد 16، 1:00)ایرانا نوشته است:
نقل قول:  اقا علیرضا و اقا مجید ۷۸

تو اعضا جست و جو کردم پیداشون نکردم 65

اقا علیرضا ک اسمشون سفیر بهشت هست .
اقا مجیدهم new fighter هستند .

(1400 مرداد 16، 1:03)خانوم لبخند نوشته است:
(1400 مرداد 16، 0:50)یاقوت نوشته است:
نقل قول: اصلا تو ببین من به صندلی داغ میرسم با این تفاسیر [تصویر:  p.gif]
اخراج نشم صلوات [تصویر:  khansariha%20(66).gif]

لبخند جان چرا اینهمه شلوغ میکنی آخه ؟.خب خق دارن اخراجت کنند ، همش اغتشاش ،همش اعتراض همش تنش ..خب حقوقه دیگه . ندن ، اینهمه حقوق گرفتیم یکی دوبارم نمیگیریم . 
چرا این همه منتظری مدیر بیاد سور بده ؟ 
درک کن بودجه نداریم عزیزم .
از من یاد بگیر یکم 9 25

------------------

نقل قول: زود بیاید که کار سختیه نگهداشتن غذا، اسمتون رو روش مینویسیم کسی دست نزنه ولی قول نمیدیم [تصویر:  p.gif]

الکی !!!!
اخه کی تاحالا ما غذا نگه داشتیم این دومین بار باشه ؟؟؟
البت بیف استراگانوف مخصوص مدیر کل و نمیگم ولی بقیه غذاها از جمله کباب همون لحظه اور در ایکی ثانیه تموم میشه  4chsmu1

خدایا این دم پیری منو تو این موقعیتا قرار نده 65
من از حالا چادر زدم دم پروفایل مدیر کل اومدن شرح ماوقع رو بهشون گزارش کنم Khansariha (66) 

به نظرم سنگین رنگین برو استعفاتو بنویس 65

انتظار داشتی میگفتم ما گشنه ها چیزی نگه نمیداریم
آبروداری کردم 4fvfcja

واقعا خجالت نمیکشی بگی داشتی اغتشاش میکردی ؟  65

حالا خب کار درست و خودت میدونی ،انشالله ک اخراج نمیشی ، قول میدم پیش مدیر کل واسطه بشم  9 

استعفا ؟؟؟؟ من چسبیدم ب این کانون ، همه رو میفرستم برن بعد با خیال راحت میخوابم  Khansariha (89) 

بهتر از دروغ بود ،الان فکر میکنن ما نگه داشتیم الکی امیدوار میشن . البت همون سور مدیر کلم خبری ازش نیست  22  

(1400 مرداد 16، 5:52)سها نوشته است:
(1400 مرداد 15، 16:53)یاقوت نوشته است:   Nishkhand

[تصویر:  b90c78c3_da33_462a_814b_60a94a5ed54c.jpg][تصویر:  ceaa0778_6784_479e_8045_de339ee9b47c.jpeg][تصویر:  %D8%A2%D8%A8_%D8%AF%D9%88%D8%BA_%D8%AE%D...%DB%8C.jpg]

سلام
غذا ها هیچ.. من عاشق ظرفها ش شدم..... God  Khansariha (89)

آبدوغ خیار غذاست ؟ 42

کجای معده رو میگیره اخه همه گفتن غذا  117 

سها جان شرمندم ولی این ظرفها جزو کالاهای ارزشمند کانون محسوب میشه ک سالی ی بار در میاریمشون از گنجه  16  

(1400 مرداد 16، 15:46)موری نوشته است: سلام   303

یه عذرخواهی بابت غیبت نسبتاً طولانی Hanghead

از همه دوستانی که تو این مدت یادم بودن چه در خصوصی چه در تاپیک از ماجراجو و آبی و مهدوی و مخصوصا برادر باب الحوائج تشکر میکنم واقعا ذوق زدم کردین 302

۵ سال تو کانونم کلیات‌م تغییری نداشته ولی خب تنها امید همینه که به این باور رسیدم چقدر این لعنتی مخربه
دوستون دارم هوار هوار (:

خوش اومدین اقای موری  Confetti 
دیر ب دیر سر میزنید  53258zu2qvp1d9v  
جاتون خالی بود  53 

ی سوالی برام پیش اومده ، تو خانواده ما الان بحث واکسن کرونا داغه . یکی میگه نمیزنم یکی میگه میزنم کلا همه مخالف هم .
میخواستم بپرسم در خانه و آشیانه شما واکسن زدن ؟ شما واکسن کرونا خواهید زد یا خیر ؟ 

با تچکر Khansariha (40)
 سپاس شده توسط
یاقوت جان بله من خودم هم واکسن زدم. هرکس مختار به تصمیم گیری در این مورده اماااا علم و واکسن تا اینجا نشون داده که برتر و پیروز بوده. الان در بعضی کشورها که به سرعت واکسینه شدند چند ماهی هست که شرایط به حالت عادی برگشته. البته ممکنه شما مثلا ببینی که آمار ابتلای روزانه در بعضی کشورها به خاطر سویه دلتا بالا رفته اماااا هم چنان آمار مرگ پایین نشون دهنده موثر بودن واکسن هاست. آمار مرگ و میر ایران متاسفانه تو چند روز گذشته طوری بالا رفته که رکورد زدیم! ما در طول 8 سال جنگ چنین تلفاتی نداشتیم. این افرادی که از دست میرن هرکدوم هم وطن ما و عزیز یک خانواده اند و بیماری و مرگ افراد بار روانی سنگینی به جامعه تحمیل میکنه. ما سالها از کودکی واکسن های مختلف زدیم و به نظر دلیلی برای نگرانی وجود نداره. گاهی به مردم بابت تردید هاشون حق میدم چون متاسفانه کشور ما دست بضی افراد غیر کارشناس رو برای اظهار نظر باز گذاشته که واردش نمیشم چون هربار بهش فکر میکنم عصبی میشم. بعضا حرفهای آدم های این چنینی روی بضی افراد مطلع تر هم اثرگذار بوده کم و بیش، مردم که جای خود دارند 53258zu2qvp1d9v خب ممکنه مثلا خانواده ها بشنوند که واکسن میتونه باعث مرگ طی دو سال اینده بشه، همیشه با خودت سوال کن با چه مدرکی؟؟؟ از تزریق کدوم واکسن دو سال گذشته و چه مطالعه ای انجام شده که بتونه اینو اثبات کنه؟ کار مثبتی که انجام شد این بود که تو ایران اول از همه کادر درمان واکسینه شدند و بعد مردم، که اعتماد مردم بیشتر بشه. به هرحال به جز خودم، اطرافیانم که به سن اعلامی رسیده بودند واکسن زدند و در سلامتند. انواع واکسنای موجود فعلی البته در عوارض بعد از تزریق تفاوتایی دارند و همینطور در میران اثربخشیشون. خب چند نمونه رو بیشتر تو کشور نداریم و هم چنان شعار سازمان بهداشت جهانی این هست که بهترین واکسن در دسترس ترین واکسنه. منتها همه حق تحقیق و تصمیم گیری شخصی دارند من صرفا نظراتم رو گفتم. هرچند گاهی تصمیمات فردی اثرات اجتماعی داره مثلا برای ایمنی جمعی حداقل دو سوم افراد جامعه لازم هست واکسینه بشن.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
نقل قول: میخواستم بپرسم در خانه و آشیانه شما واکسن زدن ؟ 

سلام  303

توی فامیل ما تقریبا همه بالای 20 سال واکسینه شدن  4fvfcja

عده ای به اقتضای سنشون ، عده ای نیز  الحمدلله کار همه یه جوری بوده که واکسن زدن  4fvfcja
البته بیماری خاص هم زیاد داشتیم  Hanghead 65

خدا رو شکر هیچ عوارض کوتاه مدتی بجز دو نفر ک واکسنشون چینی بود ، توی فامیل مشاهده نشده  4chsmu1 . اونم در حد یکی دو روز اول .

ولی فکر نکنم در کل مشکلی داشته باشه  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
اووه طولانی شد چقدر، اینم بگم حتما به اطرافیانتون که واکسن میزنند بگید دوز اول به هیچ وجه ایمنی نمیده ایمنی دو هفته بعد از تزریق دوز دوم ایجاد میشه و نه صد درصد. میتونید درصد اثربخشی واکسن های مختلف دنیا رو ببینید مثلا وقتی میگن واکسنی 80 درصد ایمنی بخشی داره یعنی 20 درصد احتمال ابتلاست و البته شدت بیماری و آمار مرگ رو به طور قابل توجه میتونه کاهش بده و در سطح وسیع حساب کنید چند بیمار کمتر به آی سی یو میرسند چند نفر نیازشون به گرفتن داروهای سنگین کم میشه چند نفر نیروی فعال برای جامعه زنده میمونند؟ چند نفر تعداد روزهای مرخصی از کارشون به علت بیماری کم میشه، چند نفر فشار روانی کمتر رو تحمل میکنند، چند محل کسب و کار روزهای تعطیلی کمتری رو تجربه میکنند؟ و مجموع اینها میشه کلیییی هزینه کمتر برای جامعه. اینو میگن هزینه_اثربخشی که تو تمام برنامه های بهداشتی درمانی باید موردتوجه باشه. بازم ببخشید زیاده گویی کردم و اینکه باز هم با وجود همه اینها واکسن اجباری نیست و تصمیم برعهده شخصه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
در مورد واکسن 
واکسن برکت نزنید بنظرم 

یکی فامیلامون می‌گفت که یکی از فامیلاشون واکسن برکت  زده بود دو روز بعد فوت کرده بود 

و خیلی ها میگن تقلبیه
این خبر و الان خوندم ،کلی ذوق مرگ شدم  4chsmu1
من نوجوون محسوب میشم  Khansariha (69)

[تصویر:  IMG_20210807_222709_181_1.jpg]
نقل قول: آبدوغ خیار غذاست ؟ [تصویر:  p.gif]

کجای معده رو میگیره اخه همه گفتن غذا  [تصویر:  117.gif]
سلام
ی بار هوس آبدوغ خیار کردم..
نه گردو داشتیم .. نه خیار نه پیاز نه سبزی نه ماست و نه نون خشک.. 17 
بعد ک همه اینها رو تهیه کردیم دیدم خیلی هم غذاست!!
والا.. Smiley-face-whistle-1

و
آقا کالاهای ارزشمند کانون رو با رنج و تلاش فراوان  خودم چیدم تو  گنجه... 46
نه ک سلیقه خودم بوده دلمو برده... 65

ممنون ک هستی..
یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

بچه ها یه سوال

درآمد یا علاقه؟  Khansariha (60)

دارم دیوونه میشم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان