امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

چرا عصر جمعه اینهمه طول کشیده ؟  Hanghead
منکه هنوزم دلم گرفته آخه  117
امروز چرا تموم نمیشه ؟! Shy

پ ن 1 : صبحانه سنا جان و دیدم فکر ی شدم آخرین بار کی صبحانه لاکچری خوردم ؟ ب این نتیجه رسیدم همه ی صبحانه های من ختم میشه ب بیسکوییت سلامت و دایجستیو و ساقه طلایی دیگه زحمت بکشم ی شیر داغ کنم و دیگه ته تهش ی نیمرو با سوسیس و دیگه نمیخوام شرمنده ی خودم بشم ی آب پرتقالم حتما میذارم کنارش (الان فهمیدین من چقدر با کلاسم یا بازم بنویسم ؟؟؟؟ Kool ) 
ولی خب سرسفره اون شورپنیر و پنیرمحلی هرجا باشن نمیشه از کلاس حرفی زد 65 فکر کن ی سر سفره پنیر محلی ی سرسفره پنیر خامه ای ! 13 این دوتا دشمن در سرسفره نمیشه ک آخه  39

نقل قول: من کلا کارم با اینترنته
نباشه من نمیدونم چیکار میکنم 
امروز چند ساعتی برق رفت لپ تاپ هم شارژش تموم شد منم رفتم شیشه های خونه رو تمیز کردم تا درد نبود نت و لپ تاپ رو حس نکنم [تصویر:  4chsmu1.gif]

چندوقته برق ما نرفته  65 خیلی ترسناکه  18

نقل قول: تازه تو برنام هست یه بار شب مانی کنم تو قله [تصویر:  4chsmu1.gif]

Khansariha (13)
منجمد میشین میاین پایین  Gigglesmile 

نقل قول: قورمه آبگوشت
اینم یه غذای متفاوته 
باید یه آشپز جرائت داشته باشه برای رسپی های جدید و غیر عرف [تصویر:  khansariha%20(89).gif]
ولی فکر نکنم از قورمه سبزی ها هم چیزی بمونه
شاید آش بهترین گزینه باشه برای سرو [تصویر:  4chsmu1.gif] 

Khansariha (58)
شما رو باید بن کرد . خدایی حقتونه . ب دلیل توهین ب قورمه سبزی باید بن بشین  Swear1 
آش  Gigglesmile یادم رفت براتون آش بیارم  4chsmu1

نقل قول: من دیروز 90 درصد تاپیکای کانونو گشتم [تصویر:  4chsmu1.gif]

واقعا ؟ کجا خبرش زیاد بود ؟ ب ماهم بگین چ شده چ نشده  65

نقل قول: من اتاقم الان کجاست؟ اونجا رو سیستم صوتی ببندیم [تصویر:  bliss.gif]

دیشب تو پذیرایی خوابیدم 

22
من ی جا در نظر دارم براتون ، اینجا   4chsmu1

نقل قول: ببین چقدر به زحمت افتادن که الان اینقدر خوابشون میاد

خواب چیز عجیبیه Gig 
من خیلی کم خوابیدم تو این چند روز و تقریبا خواب تمام ادم های زندگیم و دیدم 106 
یادم نمیاد چرا خوابم میومد اونروز ولی خب خواب خوبه  4chsmu1 مخصوصا زمستون باشه و هوا گرفته باشه و همه جا ساکت باشه  Khansariha (69)
پ ن : فکر کنم دیگه همه چ و جواب دادم  Khansariha (66)
نقل قول: تا پایان تابستان فقط 29 روز مانده [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

و الان کمتر  40
نقل قول: ولی خب سرسفره اون شورپنیر و پنیرمحلی هرجا باشن نمیشه از کلاس حرفی زد
یا مثلا نون و پنیر و گوجه  P-
نمیدونم چرا اینطوری ام من
هر چقدر نون و پنیر و گوجه بخورم سیر نمیشم Gigglesmile
این آجیل رو از دست ندید 49-2
(1400 شهريور 5، 21:08)یاقوت نوشته است: پ ن 1 : صبحانه سنا جان و دیدم فکر ی شدم آخرین بار کی صبحانه لاکچری خوردم ؟ ب این نتیجه رسیدم همه ی صبحانه های من ختم میشه ب بیسکوییت سلامت و دایجستیو و ساقه طلایی دیگه زحمت بکشم ی شیر داغ کنم و دیگه ته تهش ی نیمرو با سوسیس و دیگه نمیخوام شرمنده ی خودم بشم ی آب پرتقالم حتما میذارم کنارش (الان فهمیدین من چقدر با کلاسم یا بازم بنویسم ؟؟؟؟  ) 
ولی خب سرسفره اون شورپنیر و پنیرمحلی هرجا باشن نمیشه از کلاس حرفی زد  فکر کن ی سر سفره پنیر محلی ی سرسفره پنیر خامه ای !  این دوتا دشمن در سرسفره نمیشه ک آخه  

سلام 4chsmu1
پست جمعه رو دوشنبه دارم پاسخ میدم vayy
با اینکه میتونستم آنلاین بشم ولی امکان پاسخگویی نداشتم شرمنده بانو

راستی صبحانه سنا خانوم رو دیدم دلم صبحونه خواست 4chsmu1
خداییش عجب بساطی پهن کرده Swear1
ولی خانوم یاقوت صبحانه های شما هم لاچکری ان هااا Gigglesmile 49-2 49-2
نیمرو سوسیس گفتین یاد صبحونه های خدمت افتادم که شاهانه ترین صبحانه ما همین بود که اونم باید خودمون درست میکردیم هر سه چهار هفته یه بار تازه اگه میتونستیم مرخصی شهری بگیریم Khansariha (60)  بقیه روزها اندازه سه حبه قند پنیر میدادن با یه خرما هعییییی Swear1 Swear1

چندوقته برق ما نرفته   خیلی ترسناکه  
پس واجب شد بابا برقی رو ملاقات کنم من 19

منجمد میشین میاین پایین  Gigglesmile 
نه ولی خیلی سمج تر از این حرفام همیشه سرم درد میکنه برای چنین کارهای خاص4chsmu1البته که تجهیزات و آمادگی بدنی همیشه در اینجور مواقع حرف اول رو میزنه

شما رو باید بن کرد . خدایی حقتونه . ب دلیل توهین ب قورمه سبزی باید بن بشین  
آش  یادم رفت براتون آش بیارم  

خداییش مظلوم تر از من کجا پیدا میکنین 1276746pa51mbeg8j
تازه من دارم از قورمه حمایت میکنم 4chsmu1
آش نه 
من حاضرم آبگوشتو با قورممه مخلوط کنم ولی آش نه Swear1 Swear1

واقعا ؟ کجا خبرش زیاد بود ؟ ب ماهم بگین چ شده چ نشده  
تقریبا همونایی بود که گفتم 4chsmu1

من ی جا در نظر دارم براتون ، اینجا   

اوه سال 97 اینجا بودم خیلی تجربه جالبی بود برام من هنوز هم هر از گاهی میرم این پست هارو میخونم رامین خفتم کرد البته خودمم خیلی دلم میخواست تجربه کنم Khansariha (13)
الان دیگه اینجا جای من نیست غصبش کردن Khansariha (58)

نقل قول: ببین چقدر به زحمت افتادن که الان اینقدر خوابشون میاد

خواب چیز عجیبیه 
من خیلی کم خوابیدم تو این چند روز و تقریبا خواب تمام ادم های زندگیم و دیدم 
یادم نمیاد چرا خوابم میومد اونروز ولی خب خواب خوبه   مخصوصا زمستون باشه و هوا گرفته باشه و همه جا ساکت باشه  
پ ن : فکر کنم دیگه همه چ و جواب دادم  

خواب یکی از پدیده هایی که همیشه باید بهش ریاضت داد تا تو رو بنده خودش نکنه وگرنه وای به حالمون میشه اگه اسیرش بشیم
من کلی خواب عجیب دیدم ولی دوتا خواب هست که بقیه همیشه دیدن ولی من ندیدم و همیشه آرزوم بود تجربش کنم ولی تا حالا نشده
ولی وقتی زمستونه هوا گرفتس و برف میباره تو سکوت پیاده روی نمی چسبه؟ 65
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
(1400 شهريور 5، 23:03)سرباز گمنام نوشته است:
نقل قول: ولی خب سرسفره اون شورپنیر و پنیرمحلی هرجا باشن نمیشه از کلاس حرفی زد
یا مثلا نون و پنیر و گوجه  P-
نمیدونم چرا اینطوری ام من
هر چقدر نون و پنیر و گوجه بخورم سیر نمیشم Gigglesmile

یا مثلا نون و سبزی و پنیر  65
یا نون و سیب و پنیر  65 65
یا نون و انگور و پنیر 65 65 65
یا نون و خیار و پنیر 65 65 65 65
یا نون و موز و پنیر  13 ن این نمیشه  4chsmu1 
همون گردو و پنیر و نون از همشون بهتره Khansariha (56)

Khansariha (7)

(1400 شهريور 6، 13:50)سرباز گمنام نوشته است: این آجیل رو از دست ندید 49-2

چ آجیل خوبی بود  Khansariha (69)

نقل قول: سلام [تصویر:  4chsmu1.gif]
پست جمعه رو دوشنبه دارم پاسخ میدم [تصویر:  vayy.gif]
با اینکه میتونستم آنلاین بشم ولی امکان پاسخگویی نداشتم شرمنده بانو

سلام ، 
چ حرکت زشتی شده واقعا 65 من قلبم شکسته تکه تکه شده . همون لحظه باید جواب میدادین  23  65 حالا ب عنوان جبران همگی شام مهمون شما ب صرف آش و کباب  4

نقل قول: ولی خانوم یاقوت صبحانه های شما هم لاچکری ان هااا [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif]

نیمرو سوسیس گفتین یاد صبحونه های خدمت افتادم که شاهانه ترین صبحانه ما همین بود که اونم باید خودمون درست میکردیم هر سه چهار هفته یه بار تازه اگه میتونستیم مرخصی شهری بگیریم [تصویر:  khansariha%20(60).gif]  بقیه روزها اندازه سه حبه قند پنیر میدادن با یه خرما هعییییی [تصویر:  swear1.gif] [تصویر:  swear1.gif]

Gigglesmile
صبحانه ما فقط بخش خوبش اینه ک عسل طبیعی ، مرباهایی ک صفر تا صدش محصولات خودیه هست . مثلا گیلاس حیاطمون یا سیب باغات کلی مربا درست میکنیم  4chsmu1 البته مامانم درست میکنه من نظاره گرم  65 
مربا درست کردنم سخته همش باید حواست باشه  39
نیمرو سوسیس چیه دیگه برا صبحانه  Vamonde همون چای داغ و هووووووووووورت سر بکشین تا معده بسوزه و تامام 4fvfcja 

خدارو شکر ما دخترها سربازی نداریمGigglesmile Khansariha (40) 

نقل قول: پس واجب شد بابا برقی رو ملاقات کنم من [تصویر:  19.gif]

برق بره کلی کارو تفریح هست ک میشه انجام داد پس غمی نیست Smiley-face-cool-2

نقل قول: اوه سال 97 اینجا بودم خیلی تجربه جالبی بود برام من هنوز هم هر از گاهی میرم این پست هارو میخونم رامین خفتم کرد البته خودمم خیلی دلم میخواست تجربه کنم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

الان دیگه اینجا جای من نیست غصبش کردن [تصویر:  khansariha%20(58).gif]

من ی سر برم بدون تعارف ببینم چ خبره اونجا بعد بهتون اطلاع میدم Kool

نقل قول: خواب یکی از پدیده هایی که همیشه باید بهش ریاضت داد تا تو رو بنده خودش نکنه وگرنه وای به حالمون میشه اگه اسیرش بشیم

من کلی خواب عجیب دیدم ولی دوتا خواب هست که بقیه همیشه دیدن ولی من ندیدم و همیشه آرزوم بود تجربش کنم ولی تا حالا نشده

جمله اول خیلی خوبه . درسته . 

جمله دوم ولی  65 اون دوتا خواب چیه ؟ 39 من تقریبا همش و دیدم  Gigglesmile یعنی از سقوط و جنگ و حشره تاااا همه چ  42 ذهنم خیلی فیلم سینماییه  4fvfcja
عجیبه ک آرزو دارین خواب ببینید 17

ی پستی دیدم خیلی جالب و خنده دار بود  4chsmu1 از آموزش زبان ترکی میخوام براتون بگم . 

نقل قول: ترک ها وقتی میخوان یکی و بیدار کنند میگن  : دو! دی دو! دی دو دا! دی دو دا دی! دی دیه دو دا دی! دی دو داااااااااااای  Gigglesmile

بهش فکر میکردم دیدم خیلی باحاله اصلا 4chsmu1 
البت من بَ دو دای هم میگم  Khansariha (56)

آقای مهدوی مشکوک نیستنا این چند روز  Hanghead برم ی 5 تا منفی بدم بهشون وقتی اومدن خوشحال بشن Khansariha (40) 4انشالله ک حالشون خوبه 53
نقل قول: نقل قول:ترک ها وقتی میخوان یکی و بیدار کنند میگن  : دو! دی دو! دی دو دا! دی دو دا دی! دی دیه دو دا دی! دی دو داااااااااااای  [تصویر:  gigglesmile.gif]
Khansariha (13)
چه جالب
شبیه زبون کره ایه بیشتر
(1400 شهريور 8، 13:48)سنــا نوشته است:
نقل قول: نقل قول:ترک ها وقتی میخوان یکی و بیدار کنند میگن  : دو! دی دو! دی دو دا! دی دو دا دی! دی دیه دو دا دی! دی دو داااااااااااای  [تصویر:  gigglesmile.gif]
Khansariha (13)
چه جالب
شبیه زبون کره ایه بیشتر

آره خیلی جالبه  4chsmu1
راستش هیچوقت دقت نکرده بودم ، چند روز پیش تو اینستا میخوندم توجهم جلب شد.
درسته مثل کره ای ها هست .

دو : بیدا شو یا پاشو یا بلند شو معنی میده .

جالبه ک دی و دا و دای معنی ندارن  42 بیشتر نقش تشر زدن و انتقال حس و دارن  Gigglesmile

مثلا میخوام بگم بیا دیگه میشه : دی گَه دا  65

سنا جونی ، قشنگ خوشگل دلبر ب نظرت چرا کانون خلوته و کسی نمیاد حرف بزنیم؟؟؟؟ Khansariha (7)

دلم میگه برم مسابقه عکاسی بذارم از ماه آخر تابستون کلی عکس بفرستین از طبیعت و حساط و گل و گلاب ک دلمون شاد بشه  Confetti ب حرفش گوش بدم ؟ 65
نقل قول: سنا جونی ، قشنگ خوشگل دلبر ب نظرت چرا کانون خلوته و کسی نمیاد حرف بزنیم؟؟؟؟ [تصویر:  khansariha%20(7).gif]

نمیدونم والا یاقوت جون
یکم غیبتشونو کنیم میان  Smiley-talk040

نقل قول: دلم میگه برم مسابقه عکاسی بذارم از ماه آخر تابستون کلی عکس بفرستین از طبیعت و حساط و گل و گلاب ک دلمون شاد بشه  [تصویر:  confetti.gif] ب حرفش گوش بدم ؟ [تصویر:  65.gif]

ووااای خیلی خوبه fiesta
من کلی عکس گرفتم تنبلیم میشه بفرستم Vamonde
نقل قول: نمیدونم والا یاقوت جون

یکم غیبتشونو کنیم میان  [تصویر:  smiley-talk040.gif]

غیبت  4chsmu1
گذشتنی نیست از این حرف های جمع دخترونه ، ب خصوص ک یکی ی مدت نمیاد کلی در موردش توهم میزنیم Gigglesmile
شنیدی خونه زینبی سوسک داره ؟؟؟ 65 
رعنا هم خبر اوردن چند وقت طولانیه دیگه هنری از خودش نشون نمیده . ما براش تاپیک هنر دست زدیم ی اوریگامی یادمون بده دیگه نیومد  65
میگن عارفه هم دیروز نیم ساعت رفته پیاده روی تند راست میگن ؟؟؟؟برا لاغری رفته یا چ ؟؟؟؟ 65
گلبرگم ک دیده نمیشه ، یعنی کجاست ؟؟؟؟ 65
مهرخدا هم فکر کنم میترسه نارنجک مشهدی ( درست گفتم ؟؟؟؟همون نون خامه ای منظورمه  4chsmu1 ) بخوایم ازش 65
لبخندم کلاس میذاره اصلا نمیاد حرف بزنیم ک  65
من شنیدم تاج کویین و دزد زده رفته دنبال کارهای شکایت و اینا تاج پیدا کنه ملکه مون  4chsmu1

رزا ، ایرانا ، یارا ، عطررهایی وووووو بقیه هم مشغولن فکر کنم ، یعنی کجان ؟ 

بععععععععععععععععععععدددددددد از اقایون هم بگم ک  Khansariha (66)

آقا آرمین چطور اینهمه اعتبار میگیرن ؟؟؟؟؟حسودیم میشه بهشون  65 ی سور هم ندادن بهمون فکر میکنند یادمون رفته 65

مدیران ارشدم ک نگم آقای شازده دیگه مشاعره نمیرن و این خیلی ترسناکه  Smiley-face-whistle-1 ی تاپیک فعالیت میکردن دیگه اونجا هم نمیرن ، پس این شعرهارو کجا میخونن و ارسال میکنند ؟ Khansariha (56)

آقای صادقینم خدا سلامتشون کنه ، من هیچ حرفی ندارم براشون  42

آقای مهدوی رو بگووووو دوتا کلید زاپاس گاوصندوق و داشتن میترسم همه حقوق و بودجه و همه چی رفته باشه ؟ 65 نکنه رفتن سفر  Smiley-face-cool-2

ب طرز مشکوکی اقای باب الحوائجم روح شدن  65

بقیه هم بیان زود تند سریع ببینیم چ خبره ؟ چرا اینطور آخه ؟ fly2

نقل قول: ووااای خیلی خوبه [تصویر:  u.gif]
من کلی عکس گرفتم تنبلیم میشه بفرستم [تصویر:  vamonde.gif]
بقیه هم میان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیه بذارم آیا ؟؟؟؟؟مسابقه داشته باشیم آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با کانسپت تابستون نظرتون چیه؟ bliss
سلام ساعت چاهری مردم خوابنا انقدر غیبت Swear1
نقل قول: ب طرز مشکوکی اقای باب الحوائجم روح شدن  [تصویر:  65.gif]
4chsmu1 الان حس امنیت دارم واقها راحت هر جا بخوام میرم میرم تو پروفایلا دوساعت میشینم میخونم 4fvfcja
امضا سنا خانوم اون عکسه یه فلش داره میخواستم بزنم بره بعدی دیدم نشد ضایع شدم Gigglesmile
منم موندم مهدوی کجا رفته 65
شاید در راه مقدمات ازدواجه Khansariha (48)
 سپاس شده توسط
Khansariha (13) Khansariha (13)  ای ول یاقوت

راست میگی مدیران آقا به طرز مشکوکی غیب میشن !

آقا شهریارم دیگه منم بازی نمیذارن 

دیگه ...
من دست به غیبتم زیاد خوب نیست
تخمه میارم برات 4chsmu1

نقل قول: امضا سنا خانوم اون عکسه یه فلش داره میخواستم بزنم بره بعدی دیدم نشد ضایع شدم [تصویر:  gigglesmile.gif]

اونور فلش خبری نیست  4chsmu1
اصل مطلب رو دریابید
به این قشنگی تا حالا برنامه ریزی کردین؟ 4chsmu1

خیلی دوست دارم دفتر برنامه ریزی های بقیه رو ببینم.
(1400 شهريور 8، 15:04)یا باب الحوائج نوشته است: سلام ساعت چاهری مردم خوابنا انقدر غیبت Swear1
نقل قول: ب طرز مشکوکی اقای باب الحوائجم روح شدن  [تصویر:  65.gif]
4chsmu1 الان حس امنیت دارم واقها راحت هر جا بخوام میرم میرم تو پروفایلا دوساعت میشینم میخونم 4fvfcja
امضا سنا خانوم اون عکسه یه فلش داره میخواستم بزنم بره بعدی دیدم نشد ضایع شدم Gigglesmile
منم موندم مهدوی کجا رفته 65
شاید در راه مقدمات ازدواجه Khansariha (48)

خوابم خوبه  4chsmu1 کلا من خواب و دوست دارم ولی نمیتونم بخوابم  65
الانم در حال دیدن ی آموزشی هستم و باید حواسم جمع باشه ولی نمیشه  Vamonde
غیبتم خوبه 4chsmu1 

مدم آزاری هم خیلی عشقه Khansariha (57)

اون فلش برا اینستا هستش  Khansariha (134) آبرومون رفت با این کار شما . حالا صداش و در نیارید منم از شما دفاع کنم  4chsmu1
سنا جون عکست اشکال داره اون فلشه باید عکس بعدی رو نشونمون میداد Khansariha (89)

آقای مهدوی در راه ازدواج ؟؟؟؟ 65 ب نظر منکه الان خوابن Gigglesmile چون طرف اونا شتر ضدافتاب میزنه پس خیلی گرمه  4chsmu1 هواهم گرم شد باید خوابید  4chsmu1

نقل قول: خیلی دوست دارم دفتر برنامه ریزی های بقیه رو ببینم.

من خیلی دست ب خودکارم برای نوشتن برنامه . اصلا نمیتونم با اپ گوشی جلو برم . از رنگی رنگی پلنر سفارش دادم و هنوز نرسیده برات ارسال میکنم تو برنامه ریزی Confetti
نقل قول: راست میگی مدیران آقا به طرز مشکوکی غیب میشن !

آقا شهریارم دیگه منم بازی نمیذارن 

دیگه ...
من دست به غیبتم زیاد خوب نیست
تخمه میارم برات [تصویر:  4chsmu1.gif]

آره خواهر نمیدونم ک این غیب شدنه چیه همه غیب میشن میرن  Khansariha (7)
وقتی هم میان اصلا نمیگن چرا چیشد ؟ چینشد  65
مثلا همین اقا هادی اصلا ی کلامم نگفتن ک چیشد ؟ خبببببب آقا هادی دیگه چ خبر ؟؟؟؟؟عید 1400 و تبریک گفتم بهتون ؟؟؟ 65

آقا شهریار ب من ی بدهی کوچیکی در رابطه با منم بازی دارن چون هنوزم یادم میوفته خط کش آورده بودم سرم گیج میره 809197ps94ijjhwg

تخمه نیار 65
سبزی بیار پاک کنیم 4chsmu1
نقل قول: اونور فلش خبری نیست  [تصویر:  4chsmu1.gif]
اصل مطلب رو دریابید
به این قشنگی تا حالا برنامه ریزی کردین؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]

خیلی دوست دارم دفتر برنامه ریزی های بقیه رو ببینم.
من نمیدونم ولی میگن اون طرف فلش یه دنیای دیگست مدیران هر روز اعتبار های مثبت ده میدن Khansariha (134)
میگن صبح که از خواب بیدار میشیم بهمون مدال میدن به هر دلیلی 4chsmu1
ها والا منم قشنگ برنامه نویسی میکنم ولی یکمی خستم برای اجراش حال ندارم Gigglesmile
نقل قول: خوابم خوبه  [تصویر:  4chsmu1.gif] کلا من خواب و دوست دارم ولی نمیتونم بخوابم  [تصویر:  65.gif]
ای داد قبل کنکور کهخ نمیشه خوابید بعدشم که فکرش نمیزاره ادم بخوابه 4chsmu1
عجب بساتیه
ارشدی ها جوابا اومد فک کنم 65
احتمال داره مهدوی جان رفته یه ناپلئونی از ساری بگیره بیاد Gigglesmile
4chsmu1 الحمدالله امروز همه چی خوبه هم غیبت هم خواب هم اذیت و ازار و از همه مهم تر اعتبار Gigglesmile

نقل قول: اون فلش برا اینستا هستش  [تصویر:  khansariha (134).gif] آبرومون رفت با این کار شما . حالا صداش و در نیارید منم از شما دفاع کنم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
سنا جون عکست اشکال داره اون فلشه باید عکس بعدی رو نشونمون میداد [تصویر:  khansariha (89).gif]

آقای مهدوی در راه ازدواج ؟؟؟؟ [تصویر:  65.gif] ب نظر منکه الان خوابن [تصویر:  gigglesmile.gif] چون طرف اونا شتر ضدافتاب میزنه پس خیلی گرمه  [تصویر:  4chsmu1.gif] هواهم گرم شد باید خوابید  [تصویر:  4chsmu1.gif]
Gigglesmileاینستا بود دست شما درد نکنه 4chsmu1
الان باید به سنا خانوم اعتبار منفی بدید مارا دوساعت سرکارم Khansariha (60)
4chsmu1 نه اتفاقا تو گرما میشه عروسی گرفت با یه شربت و یه لیوان اب خرجشم کمتره 65
تو فضای باز هم مراسم میگیره و سر ظهر Gigglesmile
سلام
بعد از ظهری چقدر پست گذاشتید  Swear1
خوابمون میاد 37

نقل قول: یا نون و موز و پنیر   ن این نمیشه   

Khansariha (13)
آره نمیشه...
نون و پنیر و حلوا ارده رو فراموش کردید 49-2
مزه ی خاص شور و شیرینی P-

نقل قول: چ آجیل خوبی بود  

302

نقل قول: آقای مهدوی مشکوک نیستنا این چند روز   برم ی 5 تا منفی بدم بهشون وقتی اومدن خوشحال بشن  انشالله ک حالشون خوبه 

آره
یه چند وقتی هست که نیستن 53258zu2qvp1d9v
نمیدونم چرا من دلم نمیاد اعتبار منفی بدم 65
چیکار کنم؟ Shy

نقل قول: خیلی دوست دارم دفتر برنامه ریزی های بقیه رو ببینم.

دفتر برنامه ریزی من رو فقط خودم میتونم بخونم Gigglesmile

نقل قول: بقیه هم میان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیه بذارم آیا ؟؟؟؟؟مسابقه داشته باشیم آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با کانسپت تابستون نظرتون چیه؟ 

بله حتما Khansariha (69)
من شرکت می کنم میبینم آخر شدم 53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان