امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 شهريور 13، 0:28)Amirali.d نوشته است:
(1400 شهريور 13، 0:24)سرباز گمنام نوشته است:
(1400 شهريور 13، 0:15)Amirali.d نوشته است:
(1400 شهريور 12، 23:40)سرباز گمنام نوشته است: سلام 303
برای ایمیل دادن به مدیران
از بخش ارتباط با مدیران
برام یه کادری باز میشه که نوشته پیام خود را وارد کنید
از همین جا باید بنویسیم تا پیاممون بره؟

سلام داداش جان بله شما پیامت رو همونجا بنویس و بقیه رو از طریق ایمیلت دنبال کن
سلام امیرعلی جان 303
ممنونم 302

(1400 شهريور 13، 0:19)یاقوت نوشته است:
(1400 شهريور 12، 23:40)سرباز گمنام نوشته است: سلام 303
برای ایمیل دادن به مدیران
از بخش ارتباط با مدیران
برام یه کادری باز میشه که نوشته پیام خود را وارد کنید
از همین جا باید بنویسیم تا پیاممون بره؟

چ میخواین بنویسین ؟؟؟؟ 65 39
سلام  49-2
یا مدیر کل کار دارم Khansariha (98)
میخوام بگم خانم یاقوت نمی‌ذارن ما اعتبار بگیریم... 117

برای منم خیلی وقته که اعتبار نمیاد نکنه خانم یاقوت نمی‌ذارن که به من بقیه اعتبار بدن؟ 39 
داداش من هم رفتم به مدیر کل اطلاع بدم 4fvfcja
مطمئنا کار خود خانم یاقوت است  4fvfcja

(1400 شهريور 13، 0:31)یاقوت نوشته است:
نقل قول: سلام  [تصویر:  49-2.gif]
یا مدیر کل کار دارم [تصویر:  khansariha%20(98).gif]
میخوام بگم خانم یاقوت نمی‌ذارن ما اعتبار بگیریم... [تصویر:  117.gif]

شکایت من و میبرید پس ؟؟؟؟

از شکنجه هایی ک پس از شکایت از مدیر وظیفه شناسی چون من ب کار برده میشه گفتم براتون ؟؟؟ 65

علاوه بر اینکه روح کامرانی مرحوم میاد ، دیگه تو بازی هاهم راهش نمیدیم ، اقای مهدوی میان از پوست شخص شاکی کیف میسازن ، میندازیمش گوشه یکی از تاپیک های خاک خورده پر از سوسک و عنکبوت و موش بهش آب و غذتهم نمیدیم  53258zu2qvp1d9v Cowboypistol

پ ن : میگم سبب خیر شدیم ، اقای شازده پس از مشاهده پستی ک برا شما نوشته بودم بهم مثبت دادن ازم تشکر کردن ک باعث شدم اعتبارشون و الکی استفاده نکنند و مسئول دلتنگی بقیه نباشند Kool
فعلا برم تاپیک غلط های املایی یه پست بزنم Smiley-face-cool-2
حالا به تاپیک های قدیمی هم بریم اشکال نداره
یه جارویی میزنم و تمیزش می کنمKhansariha (7)

در تعجبم که من اعتبار 2+ میخواستم، شما اعتبار رو گرفتید 40

من نمیدونم
به هر حال دلم برای اعتبار های 2+ یکی از مدیران ارشد تنگ شده 53258zu2qvp1d9v
نقل قول:
نقل قول: برای منم خیلی وقته که اعتبار نمیاد نکنه خانم یاقوت نمی‌ذارن که به من بقیه اعتبار بدن؟ [تصویر:  39.gif] 
داداش من هم رفتم به مدیر کل اطلاع بدم [تصویر:  4fvfcja.gif]
مطمئنا کار خود خانم یاقوت است  [تصویر:  4fvfcja.gif]

اااا این اقای امیر علی همونی نیستن ک صبح دو ساعت تو بازی بودن و ی سلامم ندادن؟؟؟ 65
17  من فکر میکردم فقط گزارش درسی میتونن ارسال کنند نگو منتظر جرقه ای بودن تا شورشی برپا کنند Khansariha (98)
به به به به ننننن به به نننننننن به بهههه Khansariha (58)

بله من نمیذارم ،حرفی سخنی اعتراضی دارید ب صندوق پیشنهادات و انتقادات بندازین  4chsmu1

ب مدیر کل بگین سرراه نون و پنیر و چای خشک هم بخره برا کانون تموم شده 4chsmu1  36

نقل قول: در تعجبم که من اعتبار 2+ میخواستم، شما اعتبار رو گرفتید [تصویر:  40.gif]
دیگه اقای شازده خودشون فهمیدن ک کار درست چیه  53258zu2qvp1d9v Khansariha (49)

نقل قول: من نمیدونم

به هر حال دلم برای اعتبار های 2+ یکی از مدیران ارشد تنگ شده [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
من هنوزم روحرفم هستم  25

هرکسی اعتباری بده اعتباری بگیره من منفی میدم ب خصوص اقای شازده کوچولو و اقای سرباز ک صبح ساعت ۶ دیوونمون کردن با اون جواب های درستی ک دادن  22
خب من صبح که اومدم بازی فقط از دور نظاره گر بودم و برای صبحانه خوردن اومده بودم که متاسفانه فقط یه چایی خشک و خالی دادین. 
الان چه وقت پست گذاشتن سرپرست تاپیک درسیجات هست؟!  خوب طبق مجازاتی که خودتون برای بقیه دوستان گذاشتین باید تمام آشپزخونه رو جارو بزنین،و اینکه صبحانه هم آماده کنید چون شما الان بیدارید دیگه،کاری نداره میرید صبح سر کوچه پنجاه تا نون میندازید تو یه کامیون میارید. گوجه و خیار هم که من از سر زمین چیدم اوردم.
پنیر و کره هم از گاو هامون درست کردم تو یخچال بالا دست چپ گذاشتم Khansariha (13)
سلاااااااااااااااااااااام

317 صبح اول هفته ی سوم شهریورتون بخیر 317

از آنجا که بعضی نارنجی ها زیر قولشون زدن و صبحانه ی منم بازی رو پیچوندن 65

من مقداری بودجه که زیر فرش منم بازی؟؟؟ قایم کرده بودن رو کش رفتم و براتون صبحانه آماده کردم 4chsmu1 

[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=Kahvalti.jpg]

[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=turkish-tea.jpg]

[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=Kahvalti3.jpg]
[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=Sucuklu-Yumurta-2.jpg]

بفرمایید نوش جان 4chsmu1 

کم و کسری بود بگین ، از کیسه خلیفست 65

بعد از نوش جان کردن توجهتون رو به برنامه ی" شنبه ها با پندهای برنامه ریزی" جلب میکنم.
4chsmu1
پندهای برنامه ریزی

قسمت چهارم :  مهم ترین کار!

دو تا از مهم ترین سوال هایی که باید از خودت بپرسی اینه که

مهم ترین کار امروز من چیه؟

و

این مهم ترین کاریه که من باید تو این لحظه انجام بدم؟

جواب این دو تا سوال تو برنامه ریزی و اولویت بندی خیلی میتونه کمکت کنه 53258zu2qvp1d9v

آیا این مهم ترین کاریه ک باید تو این لحظه انجامش بدی؟

میتونی این جمله رو بک گراند گوشیت کنی تا هر وقت میری سراغش ، ببینی آیا این مهمترین کاره الان
یا کارهای مهمتری هست که باید انجامشون بدی.

53
(1400 شهريور 13، 1:15)یاقوت نوشته است:  اقای سرباز ک صبح ساعت ۶ دیوونمون کردن با اون جواب های درستی ک دادن  22
دیگه ما خیلی زرنگیم 16
همه سوالا رو جواب دادیم 4chsmu1
شما نه سوال جواب دادید، نه صبحانه رو دادید 4fvfcja
(1400 شهريور 13، 1:29)Amirali.d نوشته است: الان چه وقت پست گذاشتن سرپرست تاپیک درسیجات هست؟!
Khansariha (13)

(1400 شهريور 13، 7:48)سنــا نوشته است:
سلاااااااااااااااااااااام

317 صبح اول هفته ی سوم شهریورتون بخیر 317

از آنجا که بعضی نارنجی ها زیر قولشون زدن و صبحانه ی منم بازی رو پیچوندن 65

من مقداری بودجه که زیر فرش منم بازی؟؟؟ قایم کرده بودن رو  کش رفتم و براتون صبحانه آماده کردم 4chsmu1 

[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=Kahvalti.jpg]

[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=turkish-tea.jpg]

[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=Kahvalti3.jpg]
[تصویر:  ?set=GalleryImages&name=Sucuklu-Yumurta-2.jpg]

بفرمایید نوش جان 4chsmu1 

کم و کسری بود بگین ، از کیسه خلیفست 65

بعد از نوش جان کردن توجهتون رو به برنامه ی" شنبه ها با پندهای برنامه ریزی" جلب میکنم.
4chsmu1
سلام سنا خانم 303

ممنونم 302
درود بر مدیر تالار برنامه ریزی Khansariha (69)
نقل قول: من مقداری بودجه که زیر فرش منم بازی؟؟؟ قایم کرده بودن رو کش رفتم و براتون صبحانه آماده کردم [تصویر:  4chsmu1.gif] 

عه خانم سنا 
شهریار پولاشو اونجا جمع میکرد میخواست باهاش موتور بخره  4chsmu1

ولی بهتر .. اگه میخرید نهایتا یکی دوبار میرفتیم دور دور دیگه فایده ای برا من نداشت 65

ولی الآن ...آخ جون پیراشکی P-

نقل قول: بفرمایید نوش جان [تصویر:  4chsmu1.gif] 

کم و کسری بود بگین ، از کیسه خلیفست [تصویر:  65.gif]

نه بابا حاصل دوسال اهوراتورنومنت برگزار کردن مگه میشه کم و کسر داشته باشه 4chsmu1 ممنون 2uge4p4

نقل قول: آیا این مهم ترین کاریه ک باید تو این لحظه انجامش بدی؟

اینجوری که خیلی سخت میشه ...من معمولا از خودم میپرسم : آیا حسش هست که انجامش بدی؟  Hanghead 65

و معمولا جواب نه خدایی حسش نیست رو دریافت میکنم 4

(خانم سنا گوش کارما را گرفته و او را از تالار برنامه ریزی به بیرون پرتاب میکند)
(1400 شهريور 11، 14:22)_رعنا_ نوشته است: Hanghead چرا همه جای کانون نوشته ها احساساتیه؟ شما هم این حس را دارین ؟ Hanghead
بقیه جاهای فضای مجازی این شکلی نیست Hanghead
انگار آدما فقط میان احساساتشون را میگن و میرن  Hanghead

منم تازگی ها این احساس و دارم 65 
البت خوب نیست ؟ ب نظر من خوبه  302

(1400 شهريور 11، 22:59)سرباز گمنام نوشته است:
(1400 شهريور 11، 22:55)یاقوت نوشته است: من ترسوندم؟؟؟
واقعیت و گفتم تازشم فقط ی ذره از واقعیت و گفتم . نگفتم ک اقای مهدوی میاد  کسانی رو ک اقای شازده اعتبار ۲+ دادند اول پوستشون و میکنه بعد تو اسید حل میکنه  65  خوب بود میگفتم ؟؟ 39

مراعاتشون و کردم 4chsmu1
خلاصه ک هرکی دلتنگه بگه  25
فعلا که آقای مهدوی معلوم نیست کی بیان متاسفانه Hanghead 65

کی میگفت اقای مهدوی نمیان ؟؟؟ 65
اومدن ک Gigglesmile

دلتون باز تنگه ؟؟؟ 65

(1400 شهريور 12، 10:23)ArA نوشته است: . ببخشید
نباید پیامم رو اینجا میفرستادم
جاش توی درد و دل بود

خدا ببخشه  303
حالتون خوبه ؟

(1400 شهريور 13، 1:29)Amirali.d نوشته است: خب من صبح که اومدم بازی فقط از دور نظاره گر بودم و برای صبحانه خوردن اومده بودم که متاسفانه فقط یه چایی خشک و خالی دادین. 

فقط توجه کنید چند بار از من صبحانه خواستن ؟؟؟

نقل قول: (دیروز، 5:56)سنــا نوشته است:[/url]یاقوت خواب موند [تصویر:  65.gif]

به خاطر صبحانه گمونم  [تصویر:  4chsmu1.gif]

نقل قول: دیروز، 6:05

خانم یاقوت ..

صبحانه [تصویر:  khansariha%20(13).gif] [تصویر:  khansariha%20(13).gif] [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
نقل قول: یاقوتتو فقط صبحانه رو بذار برو بخواب

نقل قول: یاقوت خانم به نظرم شما مسابقه رو رها کنید [تصویر:  gigglesmile.gif]

قرار بود صبحونه بدید ها [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: بالای کانون نوشته صبحانه به حساب مدیر [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
نقل قول: هم فردی که مدیر بود و صبحانه نداد  [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
نقل قول: یاقوت صبحانه رو پیچوندی؟؟؟ [تصویر:  swear1.gif]
نقل قول: [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

البته شما هم قرار بود صبحانه بدید [تصویر:  45.gif]

یعنی هر پست منم بازی ی جمله صبحانه چیشد پس داره ؟ 17

م پن فهمیدم هیچ جوره نمیشه از دست شما فرار کرد 809197ps94ijjhwg چند روز ک سرم شلوغه . چند روز بعد همون جمع 7 نفره فقططططططط صبحانه ب حساب من هرچی دلتان خواست Shy

نقل قول: الان چه وقت پست گذاشتن سرپرست تاپیک درسیجات هست؟!  خوب طبق مجازاتی که خودتون برای بقیه دوستان گذاشتین باید تمام آشپزخونه رو جارو بزنین،و اینکه صبحانه هم آماده کنید چون شما الان بیدارید دیگه،کاری نداره میرید صبح سر کوچه پنجاه تا نون میندازید تو یه کامیون میارید. 

شغل دوم من جغد بودنه ، یعنی استخدام شدم شبا حواسم باشه دزد نیاد ، چراغ ها روشن نمونه و غیره  4chsmu1 ب خاطرش حقوق میگیرم  65پس اشکالی نداره پست بذارم. 

نقل قول: گوجه و خیار هم که من از سر زمین چیدم اوردم.

پنیر و کره هم از گاو هامون درست کردم تو یخچال بالا دست چپ گذاشتم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایول بهتون . پس کره و پنیر و ماست و شیر مجانی دارید  Khansariha (69) هواهم ک تو روستا خیلی عالی میشه . مخصوصا اون عصر ها ک سکوت همه جارو میگیره و هیچ صدای ماشین و بوق و تبلیغ و اینا نیست فقط گهگاهی ی صدای شگ و گوسفند و گاوی  49-2 خوش ب حالتون  53258zu2qvp1d9v
(1400 شهريور 13، 18:29)یاقوت نوشته است:
نقل قول: گوجه و خیار هم که من از سر زمین چیدم اوردم.

پنیر و کره هم از گاو هامون درست کردم تو یخچال بالا دست چپ گذاشتم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایول بهتون . پس کره و پنیر و ماست و شیر مجانی دارید  Khansariha (69) هواهم ک تو روستا خیلی عالی میشه . مخصوصا اون عصر ها ک سکوت همه جارو میگیره و هیچ صدای ماشین و بوق و تبلیغ و اینا نیست فقط گهگاهی ی صدای شگ و گوسفند و گاوی  49-2 خوش ب حالتون  53258zu2qvp1d9v

بله؛اتفاقا الان تو همون عصر و موقعیت خوب هستم در میان درختان کمی نفس تازه میکنم  2uge4p4 
عیب نداره که ما اینجا خوش میگذرونیم به جاش شما هم کلی چیز دارین که ما نداریم.اتفاقا سر این موضوع چند روز پیش با آقا آرمین گفت و گو میکردم
یه دونه از اون گوسعند ها باید بیارم وسط تالار کانون قربانی کنيم به افتخار دوستایی که پاکیشون توپ هست Khansariha (69)
نقل قول: عیب نداره که ما اینجا خوش میگذرونیم به جاش شما هم کلی چیز دارین که ما نداریم.اتفاقا سر این موضوع چند روز پیش با آقا آرمین گفت و گو میکردم

میدونید شهر بودن ب خصوص ی شهر بزرگ بودن چقدر مشکلات داره ؟؟؟درسته ها امکانات زیاده مثل پزشک و خرید و چیزهایی ک شما نوشته بودین و کلی چیز دیگه ولی ب نظر من روستا ی اعصاب و فکر آروم میاره . ی محیط کوچیک هستی و خبری از مشکلات سراسری مثل آلودگی یا ترافیک و صدای بوق و داد و دعوا و اینا نیست . چشم چیزهای خوبی میبینه ، گوش صداهای خوبی میشنوه . طبیعت رو بدن کلی تاثیر خوبی داره . همون اینکه صدای خروس و سگ ها صبح میاد و بیدار میشی بهتر از اینه ک با آلارم گوشی بیدار بشی . 

یا مثلا خیار و گوجه هارو خودت پرورش میدی ، هرروز گاو و گوسفندهارو میبری بیرون ، ی پیاده روی تو طبیعت ، دیدن طلوع و غروب خورشید .. راستش من با همه ی سختی های روستا فکر میکنم اگر قرار باشه ی روز تنهایی برم ی جا زندگی کنم میرم ی روستای کوچیک  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: کی میگفت اقای مهدوی نمیان ؟؟؟ 
اومدن ک 

دلتون باز تنگه ؟؟؟ 

بله
هنوز دلتنگم  4chsmu1
آقای مهدوی وقت نمیکنن به کارای من برسن  4fvfcja
نقل قول: عه خانم سنا 
شهریار پولاشو اونجا جمع میکرد میخواست باهاش موتور بخره  [تصویر:  4chsmu1.gif]
 ای واای 117
یاقوت !!!!

نقل قول: نه بابا حاصل دوسال اهوراتورنومنت برگزار کردن مگه میشه کم و کسر داشته باشه [تصویر:  4chsmu1.gif] ممنون [تصویر:  2uge4p4.gif]

Khansariha (13) Khansariha (13)
یا خدا برم محو شم
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:آیا این مهم ترین کاریه ک باید تو این لحظه انجامش بدی؟

اینجوری که خیلی سخت میشه ...من معمولا از خودم میپرسم : آیا حسش هست که انجامش بدی؟  [تصویر:  hanghead.gif] [تصویر:  65.gif]

و معمولا جواب نه خدایی حسش نیست رو دریافت میکنم [تصویر:  4.gif]

22  Khansariha (13) 22 Khansariha (13)
Smiley-talk038
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:عه خانم سنا 
شهریار پولاشو اونجا جمع میکرد میخواست باهاش موتور بخره  [تصویر:  4chsmu1.gif]
 ای واای [تصویر:  117.gif]
یاقوت !!!!

ب من چه  65

برو پولشون و پس بده  4chsmu1 و یادت باشه من پولام و تو اتاق های تاریک صندلی داغ زیر فرش میذارم  Khansariha (56)
نقل قول: من مقداری بودجه که زیر فرش منم بازی؟؟؟ قایم کرده بودن رو کش رفتم و براتون صبحانه آماده کردم [تصویر:  4chsmu1.gif] 

Swear1

یه اجازه ای چیزی Swear1

هی گفتم من اون دو تا تراول وامونده رو دیشب گذاشتم زیر قالی، پ کجا رفت  Shy

نگو شبا ک ما میخوابیم، یه نفر بیداره ... 4chsmu1

هیچ، وسط راه ب اسنپی گفتم نگه دار پول از کارتم بکنم  Gigglesmile

نقل قول: کم و کسری بود بگین ، از کیسه خلیفست [تصویر:  65.gif]

22 22

دست شما درد نکنه 22

تالار برنامه ریزی با اون ابهتش دو هزار تومن بودجه نداره ک افتادین ب جون من بدبخت  Swear1

الان واقعا کتابای مکتبخونه رو پولی میکنن  vayy
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
عجب اعدادی Gigglesmile

[تصویر:  Screenshot_20210905_002557_Chrome.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان