امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول:
انگار بودن تو اینجا برام بی معنی شده من که برا کسی مهم نیستم ، حس نمی کنم فعالیتم هم بخواد تاثیری داشته باشه

بی انگیزه شدنتون از اثرات همون خ.ا  هست
این حس بی ارزشی و احساس اینکه مهم نیستین هم از اثرات همونه
مطمئنا  بودنتون مهمه و باعث دلگرمی بقیه!  53258zu2qvp1d9v
همین که یه پست تو برنامه ریزی میذارید میدونید چند نفر دلگرم میشن
همین که یه پست تو گروه میذارید میدونید چند نفر از همگروهی ها تون دلگرم گروه میشن
همین که مطالب علمی جالب میذارید میدونید چند نفر استفاده میکنن
همین که تو تاپیک های مختلف اعلام وضعیت میکنید ، میدونید چند نفر انگیزه فعالیت میگیرن؟؟

اصلا همینکه اسمتون تو افراد آنلاین میاد، میدونید چند نفر از دوستانتون خوشحال میشن و دلگرم ؟

تازه فقط افراد داخل کانون نیستن ، خیلی ها از بیرون سرچ میکنن و از مطالب اینجا استفاده میکنن و هرچه بازدید سایتمون بالاتر بره ،تو سرچ گوگل بالاتر میایم و بنده های بیشتری که درگیر این گناه هستن اینجارو پیدا میکنن و شماهم تو هدایتشون شریت میشید

پس ببینید علاوه بر خودتون رو زندگی چند صد یا شاید چندهزار نفر دیگه میتونید موثر باشید.

حالا برعکسش اگه به جای کانون ، سراغ سایت های بد بریم دقیقا رتبه و بازدید اون سایت هارو تو گوگل بالاتر میبریم و افراد بیشتری اون سایت هارو میبینن و  اونوقت شاید تو گمراه شدن چند صد یا چندهزار یا چند میلیون نفر شریک بشیم...  Shy
(1401 فروردين 12، 7:35)سنــا نوشته است:
نقل قول:
انگار بودن تو اینجا برام بی معنی شده من که برا کسی مهم نیستم ، حس نمی کنم فعالیتم هم بخواد تاثیری داشته باشه

بی انگیزه شدنتون از اثرات همون خ.ا  هست
این حس بی ارزشی و احساس اینکه مهم نیستین هم از اثرات همونه
مطمئنا  بودنتون مهمه و باعث دلگرمی بقیه!  53258zu2qvp1d9v
همین که یه پست تو برنامه ریزی میذارید میدونید چند نفر دلگرم میشن
همین که یه پست تو گروه میذارید میدونید چند نفر از همگروهی ها تون دلگرم گروه میشن
همین که مطالب علمی جالب میذارید میدونید چند نفر استفاده میکنن
همین که تو تاپیک های مختلف اعلام وضعیت میکنید ، میدونید چند نفر انگیزه فعالیت میگیرن؟؟

اصلا همینکه اسمتون تو افراد آنلاین میاد، میدونید چند نفر از دوستانتون خوشحال میشن و دلگرم ؟

تازه فقط افراد داخل کانون نیستن ، خیلی ها از بیرون سرچ میکنن و از مطالب اینجا استفاده میکنن و هرچه بازدید سایتمون بالاتر بره ،تو سرچ گوگل بالاتر میایم و بنده های بیشتری که درگیر این گناه هستن اینجارو پیدا میکنن و شماهم تو هدایتشون شریت میشید

پس ببینید علاوه بر خودتون رو زندگی چند صد یا شاید چندهزار نفر دیگه میتونید موثر باشید.

حالا برعکسش اگه به جای کانون ، سراغ سایت های بد بریم دقیقا رتبه و بازدید اون سایت هارو تو گوگل بالاتر میبریم و افراد بیشتری اون سایت هارو میبینن و  اونوقت شاید تو گمراه شدن چند صد یا چندهزار یا چند میلیون نفر شریک بشیم...  Shy

بی انگیزه بودن خب تو زندگی ک بی انگیزع نیستم، فقط اعلام وضعیت تو اینجا انگیزه ای برام نداره، حسه بی ارزشی هم که وقتی پاکیم میره بالا اتفاقا بیشتر حسه تنهایی پیدا می کنم، که یکی نیست براش مهم باشم، وقتی از هر لحاظی همه چی برات خوب باشه، یه نیازی مثل نیاز عاطفی مخصوصا تو این سنه من خیلی بدتر برام شکوفا میشه هی یادم میاد و هی برام تکرار میشه هی تو ذهنم میاد...، فعالیت کردنم تو کانون میتونه موثر باشه درسته ،اما سایت ها فیلم فکر نمی کنم من چه برم داخلش ببینم چه نرم آمار اون سایت ها خیلی بالاعه، دیدن یا ندیدنش بیشتر رو خودم تاثیر داره تا این که همچون اثراتی بخواد داشته باشه...
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
نقل قول: بی انگیزه بودن خب تو زندگی ک بی انگیزع نیستم، فقط اعلام وضعیت تو اینجا انگیزه ای برام نداره، حسه بی ارزشی هم که وقتی پاکیم میره بالا اتفاقا بیشتر حسه تنهایی پیدا می کنم، که یکی نیست براش مهم باشم، وقتی از هر لحاظی همه چی برات خوب باشه، یه نیازی مثل نیاز عاطفی مخصوصا تو این سنه من خیلی بدتر برام شکوفا میشه هی یادم میاد و هی برام تکرار میشه هی تو ذهنم میاد...، فعالیت کردنم تو کانون میتونه موثر باشه درسته ،اما سایت ها فیلم فکر نمی کنم من چه برم داخلش ببینم چه نرم آمار اون سایت ها خیلی بالاعه، دیدن یا ندیدنش بیشتر رو خودم تاثیر داره تا این که همچون اثراتی بخواد داشته باشه...

گاهی وقتا اینکه روزای پاکی شمرده بشه برا بعضیا بد تموم میشه چون وقتی بلغزن از خودشون به شدت ناراحت میشن و شاید شما از این ترس دارین
مگه شما هدفتون از بالا بردن پاکی و اعلام حضور تو اینجا تایید شدن توسط بنده های خداست؟
سعی کنید هدفتون رضایت خدا و لبخند مهدی فاطمه باشه نه بقیه بنده هاش
برا اون دو مهم باشید برا همه مهم میشید

فعالیت شما هر جایی تاثیر خودشو میذاره
شاید تک تک اونایی که امار اون سایت ها رو میبرن بالا میگن خب من که عدیی نیستم در برابر اون همه بازدید 
اما تک تک اون بازدید های میلیونی از همین افرادی مثل من و شما ساخته شده
پس همه ما موثریم

یه داستان هست که خلاصشو میگم
یه بچه باباش میگه برو این نقشه جهان که پاره کردم درستش کن
و زود برمیگرده
باباش میگه مگه جغرافیا بلدی؟
میگه جغرافیا چیه دیگه 
پشت او نقشه عکس یه انسان بود من اونو بهم چسبوندم دنیا درست شد

میخواد نشون یده نقش ماها چقدر مهمه
پس خودتون رو دست کم نگیرید

و اینکه رو شما تاثیر بد بذاره یعنی رو کل دنیا داره تاثیر بد میذاره

در مورد اثر پروانه ای بخونید

مهدی فاطمه به تک تک ماها نیاز داره 2uge4p4
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
 سپاس شده توسط
(1401 فروردين 12، 8:04)Meshkat نوشته است:
نقل قول: انگار بودن تو اینجا برام بی معنی شده من که برا کسی مهم نیستم ، حس نمی کنم فعالیتم هم بخواد تاثیری داشته باشه

این فکر نه تنها به ذهن شما خطور میکنه بلکه یه روز به ذهن هرکسی  خطور کرده ،  میکنه و خواهد کرد..
اتفاقا چند هفته پیش همین حس رو داشتم ولی با خودم فکر کردم خب که چی، مگه من بخاطر توجه بقیه اومدم که بخوام بخاطر بی توجهیشون  فعالیت نکنم..، از اون روز به بعد با خودم گفتم من فعالیتمو میکنم حتی اگه  الان  و این سال ها فعالیتام به کار کسی نیاد و مهم نباشه ، چندین سال بعد حتی اگه  رفته باشم از این سایت..  یک نفرم با خوندن یک خطِ این پست ها امیدش زنده بشه همین برای من کافیه..
همونطور  که الان ،  خوندن پست های قدیمی،  چقد دگرگون میکنه حالِ خود ما رو .. 
چقد با خوندنشون حالِ بدمون به حالِ خوب تغییر کرده..
چقد کمکمون کرده تو موقعیت های مختلف..
دقیقا همین، منم میگم مگه من پاک میشم که بخوام اینجا اعلام کنم؟ برای خودمه دیگه، مگه من ورزش می کنم که بخوام اینجا اعلام کنم، مگه من فلان کارو می کنم که اینجا بخواد کسی ببینه، همش برا خودمه میتونم تو دفترم بنویسم و بگم و اون کسی هم که میخواد ببینه میبینه، اما اگر کمکی برا کسی باشه انگیزه ای و کمک کوچیکی به دیگران بکنه اینو قبول می کنم و حاضرم اعلام کنم فعالیت هامو به همراه پست های مفید  128fs318181

گاهی از کانون انتظار هایی دارم که بی فایدس، 

سپاس شده توسط
نقل قول: بچه ها هر کسی میخواد با نیروی شر و مخالف بجنگه هرکسی دوست داره ثواب مجاهدت در راه خدا نصیبش بشه...اصلا لازم نیست راه دوری بره...اگه اهل مبارزه با نیروی شر هستیم این گوی و این میدان:

هر بار که ما به عنوان یه کاربر به یه سایت بد وارد میشیم یا یه فیلم بد دانلود میکنیم و یاحتی  کلمه زشتی در موتورهای جست و جو سرچ میکنیم. ما در حقیقت مصرف کننده هستیم.به چرخه مصرف کننده های این تجارت وارد شدیم و سیکل این تجارت رو کامل میکنیم. و یه بحث اقتصادی هست که ما داریم هزینه ضمنی
میپردازیم ( هزینه پنهان)...

دقیقا با هر کلیک مثه اینه که ما داریم یه سکه کمک میکنیم به این تجارت و سهیم میشیم در چرخش این تجارت...
خیلی شیک و مجلسی شدیم پیاده نظام نیروی شر و بدبختی قضیه وقتی هستش که اینجور نیست که با این کلیک فقط به سمت خودمون شلیک میکنیم بلکه ممکنه یه کلیک ما به مثابه یه تیر به قلب یه فرد دیگه به ذهن یکی دیگه باشه...کی میدونه اون فرد کیه؟ شاید یه ذات پاک یه فطرت پاک یه انسان پاک در یه گوشه دنیا رو ما داریم میکشیم.

اینا رو نگفتم که خدای نکرده دچار رنجش از خودمون بشیم و به خودمون  آسیب بزنیم. فقط بیاین سرباز بی جیره و مواجب نیروهای اهریمنی و شیطانی نباشیم...به قول امضای یکی از بچه ها حال نداریم ثواب کنیم حداقل گناه هم نکنیم.
نقل قول: گاهی از کانون انتظار هایی دارم که بی فایدس، 
چه انتظاری مثلا ؟  39
(1401 فروردين 12، 10:30)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است:
نقل قول: بی انگیزه بودن خب تو زندگی ک بی انگیزع نیستم، فقط اعلام وضعیت تو اینجا انگیزه ای برام نداره، حسه بی ارزشی هم که وقتی پاکیم میره بالا اتفاقا بیشتر حسه تنهایی پیدا می کنم، که یکی نیست براش مهم باشم، وقتی از هر لحاظی همه چی برات خوب باشه، یه نیازی مثل نیاز عاطفی مخصوصا تو این سنه من خیلی بدتر برام شکوفا میشه هی یادم میاد و هی برام تکرار میشه هی تو ذهنم میاد...، فعالیت کردنم تو کانون میتونه موثر باشه درسته ،اما سایت ها فیلم فکر نمی کنم من چه برم داخلش ببینم چه نرم آمار اون سایت ها خیلی بالاعه، دیدن یا ندیدنش بیشتر رو خودم تاثیر داره تا این که همچون اثراتی بخواد داشته باشه...

گاهی وقتا اینکه روزای پاکی شمرده بشه برا بعضیا بد تموم میشه چون وقتی بلغزن از خودشون به شدت ناراحت میشن و شاید شما از این ترس دارین
مگه شما هدفتون از بالا بردن پاکی و اعلام حضور تو اینجا تایید شدن توسط بنده های خداست؟
سعی کنید هدفتون رضایت خدا و لبخند مهدی فاطمه باشه نه بقیه بنده هاش
برا اون دو مهم باشید برا همه مهم میشید

فعالیت شما هر جایی تاثیر خودشو میذاره
شاید تک تک اونایی که امار اون سایت ها رو میبرن بالا میگن خب من که عدیی نیستم در برابر اون همه بازدید 
اما تک تک اون بازدید های میلیونی از همین افرادی مثل من و شما ساخته شده
پس همه ما موثریم

یه داستان هست که خلاصشو میگم
یه بچه باباش میگه برو این نقشه جهان که پاره کردم درستش کن
و زود برمیگرده
باباش میگه مگه جغرافیا بلدی؟
میگه جغرافیا چیه دیگه 
پشت او نقشه عکس یه انسان بود من اونو بهم چسبوندم دنیا درست شد

میخواد نشون یده نقش ماها چقدر مهمه
پس خودتون رو دست کم نگیرید

و اینکه رو شما تاثیر بد بذاره یعنی رو کل دنیا داره تاثیر بد میذاره

در مورد اثر پروانه ای بخونید

مهدی فاطمه به تک تک ماها نیاز داره 2uge4p4

نه من هدفم اصلا تایید شدن از دیگران نیست یه موقع ها هم که تایید میشم زیاد لذت آنچنانی نداره برام که بخوام خوشحال بشم یه اهرمی هست که به این صورت کار می کنه هر چه قدر شما از تایید شدنه دیگران خوشحال بشید از تایید نشدنشون هم همونقدر ناراحت میشی بعدا یه پست جدا با توضیح درباره این تو تاپیک مطالب مفید و... میذارم ، این روزا انگار خیلی ایمانم ضعیف شده، دقیق نمیدونم، ولی وارد یه مرحله جدیدی شدم، انگار تا قبل از الان هرچی عبادت بود راز و نیاز بود و اون حسه آرامش انگار من داشتم ادا در می‌آوردم و هیچکدوم واقعی نبود  22
نمیدونم چرا این حسو پیدا کردم، تو کارام اخلاص نمیبینم باید دنبال یه راه جدید و محکم تر باشم یه ارتباط بهتر، ولی واقعا هرچی بزرگتر میشیم وسوسه های گناه های دیگه برام بیشتر میشه ماه رمضون داره میاد، ان‌شاء‌الله که پربرکت باشه برامون، از حضرت مهدی زیاد دور شدم اصن همین اول سالی یه شوک بهم وارد شد اما کمره همت رو سفت بستم و امیدوارم با فعالیت های کوچیکم تو این دنیا و برای ظهور منجی عالم بشریت قدمی برداشته باشم

شاید یه دلیلی که زیاد انگیزه نداشتم برای اعلام وضعیت توی کانون این بود که چیزی برام جدید نیست، از برنامه ریزی تا ورزش و روزانه قرآن خوندن کتاب خوندن، چالش ها و عادت ها چله، همه اینا رو من تو دو سال اخیر خودم انجام می‌دادم برنامه ریزی می کردم، ورزش می کردم کتاب میخوندم روزانه قرآن خوندم و اینا برام جدید نیس که بخواد خیلی برام مهیج باشه تازه یه کار های جالب تر و باحال تری هم انجام دادم که تو اینجا نیس ، یا مثلا توی راهکار هایی که میگن و انگیزه دادن ها من همه ی اینایی ک اینجا گفته میشه رو بار ها و بار ها شنیدم، از راهکار ها تا انگیزه انواع مختلفش رو، یه چیز اساسی گفته نمیشه بهم و ریشه ای مشکلم حل نمیشه، اینجا برام عین یه وبلاگ شخصی میتونه باشه یا مثلا یه دفتری که داخلش فعالیت هامو ثبت می کنم، اما فرقش اینه که تعدادی آدم هم کنارم هستن و اونام دارن این کارا رو انجام میدن، زیباییش میتونه این باشه برام، و موقعی که مشکلی پیش اومد میتونم با کسایی ک تو این مسیر باهم هستیم کمک بگیریم و کمک کنیم و انگیزه بشیم  128fs318181
ولی تو کانون دنبال یه چیزه جدیدی باید باشم  39

امروز یه دختر جوجو به دنیا اومده و به جمع خانوادگی ما ورود پیدا کرده
خواستم ازتون بخوام که برا عاقبت به خیری این جوجو دعا کنید Confetti
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
[تصویر:  Screenshot_20220402_182407_Instagram.jpg]

سیزده بدر مبارک 49-2
حلول ماه مبارک رمضان، 
ماه رشد، تغییر و خودسازی مبارک باد.

Confetti Confetti Confetti Confetti
سلام  303

من هم به نوبه خودم حلول ماه رمضان رو به همه کانونی ها تبریک میگم  Confetti
واقعاً حس عجیب و به شدت دوست داشتنی داره برام ماه رمضان .
انقد ذوق و شوق دارم فکر کنم تا سحر خوابم نبره  Khansariha (13)
به هرحال امیدوارم ماه پر خیر و برکتی برای همه ملت باشه  53

به تازگی یه آهنگی شنیدم ، خیلی عالی بود به مناسبت ماه رمضان تقدیم شما باد 

بیا دنیا رو زیبا کن برامون که دنیا بی تو هیچ رنگی نداره ...بیا عزیز زهرا بیا آروم دلها بیا روشن بکن تموم دنیا ..... گروه کُر
نقل قول: موسم است.

موسم رمضان.

موسم عبادت و شستشوی جان در نهر پاك 
رمضان است.

رمضان چونان كوره ای است كه هستی آدمی را می سوزاند و آدمی نو با جانی تازه از آن سر بر می آورد.

اینك هنگامه ای است كه در طول یك ماه ضیافت الهی، من حقیقی انسان كه در سایه من های دروغین قرار گرفته است مجالی دوباره می یابد تا از حصار و سایه برون آید و خویشتن آدمی گردد.

ان شاء الله که 
رمضان با سحرها و افطارهایش ، با شبهای قدر و مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد .

و اما در این ماه دعا كردن در حق یكدیگر فراموشمان نشود.
سلام
روز اول ماه مبارک هم به پایان رسید. ان شاءالله که ماه پر برکتی باشه برای تک تک شما 302

پ.ن: میگم این حال عجیب و سرگیجه بعد از افطار چی چیه؟ Khobam
فکر کنم واس روز اول این شکلیه Khansariha (56)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
بدنتون هنوز عادت نکرده به شرایط جدید. یهو از عید و آجیل و شیرینی رسیده به قحطی Khansariha (13)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان