امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

پس حقیقت داره که مدیرا بودجه ها را اول سالی ورداشتن بردن 42
داداش پس سال دیگه یادت باشه یه جعبه گز اول سال برداریم Gigglesmile
نمیدونم یه حسی بهم میگه قراره یه نفر شام بده امشب 65
(1401 فروردين 17، 15:00)یا باب الحوائج نوشته است: پس حقیقت داره که مدیرا بودجه ها را اول سالی ورداشتن بردن 42
داداش پس سال دیگه یادت باشه یه جعبه گز اول سال برداریم Gigglesmile
نمیدونم یه حسی بهم میگه قراره یه نفر شام بده امشب 65

فکر کنم حقیقت داشته باشه 4chsmu1 چرا یه جعبه؟ به اندازه کل اقوام گز بر میداریم  Gigglesmile
شاید اون یه نفر خودتی 4chsmu1
نقل قول: فکر کنم حقیقت داشته باشه [تصویر:  4chsmu1.gif] چرا یه جعبه؟ به اندازه کل اقوام گز بر میداریم  [تصویر:  gigglesmile.gif]
شاید اون یه نفر خودتی [تصویر:  4chsmu1.gif]
Swear1 همیشه حقم را خوردن اینم روش
اگر شما عیدی های بچگی را دیدی پس امشب هم شام خبری هست Gigglesmile
ـــــــــــــــــــــــــ
پ.ن
دم اذانه ارزو میکنم ان شاءالله همه اعضای کانون ترک و خانواده هاشون سلامت باشن و جایگاهشون بهشت باشه و خدا گناهانشون را ببخشه63
ارزو میکنم ان شاءالله همه اون هایی که تو کانون تلاش میکنن برای پاکی خدا به تلاش هاشون برکت بده 63
آرزو میکنم ان شاءالله همه مدیران و سرپرستان و اعضا و همه قدیمی ها و همه بازنشتگان کانون همیشه پاک و سلامت باشن و خدا اجر و زحمتاشون در کانون را در زندگی دنیوی و اخروی بهشون چند برابر بده 63
و دراخر ارزو میکنم ان شاءالله هر چه زود همه عزیزانی که غیبت هستند با خبر های خوب برگردن و حالشون خوب باشه Confetti
ان شاءالله داداش ارمین هم سلامتیشون را به دست بیارند Confetti
Khansariha (8)

[تصویر:  49-2.gif] سلاااام به همگی [تصویر:  49-2.gif]این توضیحات رو لطفا همه ی دوستانی که در مسابقه ی رمضان شرکت کردند بخوندد.

دوستانی که از اول رمضان پاک بودید، دم شما گرررم. الهی مدال رمضان رو گردن تک تکتون بندازیم [تصویر:  63.gif]

دوستانی که تا حالا پاک بودید ولی اعلام وضعیت نکردید، لطفا در هفته ی پیش رو اعلام وضعیت کنید [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

عزیزانی که ثبت نام کردید ولی لغزش داشتید، لطفااا بازم دوستانتون رو تنها نذارید و از اینجا به بعد اعلام وضعیت کنید. هم کمک میکنه سریالی نشید [تصویر:  6.gif] ، هم قوانین اهدای اعتبار مسابقه برای روزهای پاکی آیندتون و فعالیتای داوطلبانتون هم چنان پابرجاست [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] . ممکنه فعالیت داوطلبانه یه نفر نماز یا کنترل نگاه بوده باشه، فکر کنید که ادامه دادنش چقدر برای پاک موندن میتونه موثر باشه [تصویر:  khansariha%20(69).gif] . هم کلی باعث انگیزه گرفتن و حال خوب دوستاتون مثل من میشید [تصویر:  khansariha%20(45).gif] . چقدر خدا خوب کردن حال بنده هاشو دوست داره [تصویر:  khansariha%20(63).gif]

روزهای خدا بهانه اند. بضی ایام رو خدا انگار گذاشته که قوت قلب ما باشند برای شروع پرواز[تصویر:  25.gif] . تازه اوایل رمضانیم، شروع کنید، بلند شید [تصویر:  14.gif] 
مطمئن باشید مدال حقیقی رو خود خدا بهتون خواهد داد  Khansariha (46)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام 
بچه ها اینجا کسی واکسن اسپایکوژن زده؟
می دونید چقدر طول می‌کشه تا اثر بخشی خودش را ایجاد کنه؟
نقل قول: سلام 

سلام داداش
من که برکت زدم 4chsmu1
ولی میگن اونایی که اسپایکوژن میزنن بعد یه مدت تبدیل میشن به اسپایدرمن 4chsmu1
دادا شوخی میکنم ناراحت نشی عشقی Khansariha (18)
فقط قربون دستت دادا برای لباس خواستی مرد عنکبوتی دارم زیر قیمت بازار
دیروز یه بت من فروختم مشتریش راضی بود Khansariha (69)
فقط میگفت داداش بت من لباس عروس نمیپوشید 4fvfcja
(1401 فروردين 19، 22:33)یا باب الحوائج نوشته است:
نقل قول: سلام 

سلام داداش
من که برکت زدم 4chsmu1
ولی میگن اونایی که اسپایکوژن میزنن بعد یه مدت تبدیل میشن به اسپایدرمن 4chsmu1
دادا شوخی میکنم ناراحت نشی عشقی Khansariha (18)
فقط قربون دستت دادا برای لباس خواستی مرد عنکبوتی دارم زیر قیمت بازار
دیروز یه بت من فروختم مشتریش راضی بود Khansariha (69)
فقط میگفت داداش بت من لباس عروس نمیپوشید 4fvfcja

Khansariha (13)

نه داداش هنوز تبدیل نشدم به اسپایدر من هر موقع تبدیل شدم یکم به همین لباسم تار عنکبوت میزنم تبدیل میشه به لباس اسپایدر من دیگه
Smiley-face-whistle-1 دادا بیا ارزون باهات حساب میکنیم
باور کنه تو راسته خیاط ها هیچ کی مثل محمد نخ و سوزن نیست 4chsmu1
هرجا بری میگن بده لباستا محمد بدوزه بسکه کارش تمیزه یه جوری لباس میدوزم که چند نفری بشه استفاده کرد
مثل شلوار کردی
قشنگ خودم و دوتا رفیقام جا میشیم 4fvfcja
(1401 فروردين 17، 12:56)یا باب الحوائج نوشته است: سلام 4chsmu1
روز بخیر هم سال نو مبارک و هم رمضان مبارک 49-2
عیدی مارا بزنید به حساب Swear1
برگشتم دلم تنگ شده بود ان شاءالله همه حالشون خوب و عالیباشه Khansariha (69) Khansariha (69)

سلام به شما  53

خوش برگشتید  302

میگم عجب حرف خوبی زدیدااا 

خانم ها و آقایون عیدی ما فراموش نشه  65

جایزه ی روزه ی ماه رمضون هم میخوام  65
واسه مدیرا یه کم بیشتر لطفاً Khansariha (56)
بنفش هم رنگ فصله اونم به خاطرش بیشتر تر! 65

پ.ن۱: آقا میگم این آلودگی هوا فقط واس ماس یا همه دارنش؟ 65
امروز ترکیب آلودگی هوا و نور شدید آفتاب یه جوری بود حس میکردم دارم توی یه فیلم سیاه و سفید زندگی میکنم 22
همه چی رنگ باخته بود. گرما هم که نگم دیگه.

پ.ن۲: و اندک اندک فصل برداشت توت از درختای دانشکده نزدیک میشود 4 
امروز از کنار درختای توت رد شدم کلی توت داشتن ولی هنوز کامل نرسیده و ترشه، باید دو سه هفته دیگه صبر کنم 4 
معمولاً چون همه هجوم میارن به این درختای زبون بسته، عمدتاً همه توت های پایین درخت چیده میشن ولی تجربه ثابت کرده اگه با کارکنان دانشکده رفیق باشید و کلید راه‌پله ای که به سمت پشت بوم میره رو ازشون بگیرید، میوه های نوبرانه از آن شما خواهد بود 4
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
والا ماهاییم ک کانون بودیم، عیدی نگرفتیم 4chsmu1
معمولا بزرگترا به کوچیکترا عیدی میدن دیگه 4fvfcja؟

سال بالایی های کانون، میتونیم لطف و محبت شما رو رو پذیرا باشیم و عیدی های پر مهرتون رو بپذیریم 302

آسمان ، و اقای باب الحوائج ممنون ک یاداوری کردین 4chsmu1 302

نقل قول: آقا میگم این آلودگی هوا فقط واس ماس یا همه دارنش؟ [تصویر:  65.gif]

امروز ترکیب آلودگی هوا و نور شدید آفتاب یه جوری بود حس میکردم دارم توی یه فیلم سیاه و سفید زندگی میکنم [تصویر:  22.gif]
همه چی رنگ باخته بود. گرما هم که نگم دیگه.
والا اینجا هم الودگی هوا بود هم طوفان و گرد و خاک  22

فقط سحرهاست ک یکم هوا قابل تحمل تره  65

نقل قول: اندک اندک فصل برداشت توت از درختای دانشکده نزدیک میشود [تصویر:  4.gif] 

امروز از کنار درختای توت رد شدم کلی توت داشتن ولی هنوز کامل نرسیده و ترشه، باید دو سه هفته دیگه صبر کنم [تصویر:  4.gif] 
معمولاً چون همه هجوم میارن به این درختای زبون بسته، عمدتاً همه توت های پایین درخت چیده میشن ولی تجربه ثابت کرده اگه با کارکنان دانشکده رفیق باشید و کلید راه‌پله ای که به سمت پشت بوم میره رو ازشون بگیرید، میوه های نوبرانه از آن شما خواهد بود [تصویر:  4.gif]
ما هم محلمون پر از درختای توت و شاه توته
ولی خوبی محل ما اینکه از خونه مادربزرگم دستمون به توت ها میرسه و حسابیییی بدون زحمت کیف دنیا رو میبریم Khansariha (69)

معمولا اردیبهشت یا خرداد ک نزدیک امتحانا میشه فوجی از دانش اموزانی رو میبینم ک در حال بالا رفتن از دیوار هستن فقط برای چیدن توت Gigglesmile

تنها بدیش اینکه، اگر زیر درخت توت ماشینتو پارک کنین شیره توت های رسیده رو به راحتی نمیشه پاک کرد 65
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: والا ماهاییم ک کانون بودیم، عیدی نگرفتیم [تصویر:  4chsmu1.gif]
معمولا بزرگترا به کوچیکترا عیدی میدن دیگه [تصویر:  4fvfcja.gif]؟

مگه پستای منو توی گروه استوا ندیدید؟ 65
این در حالیه که گروه استوا برای اعضای زیر 18 ساله 4fvfcja

نقل قول: والا اینجا هم الودگی هوا بود هم طوفان و گرد و خاک  [تصویر:  22.gif]
فقط سحرهاست ک یکم هوا قابل تحمل تره  [تصویر:  65.gif]

منم شنیدم فقط خواستم مطمئن شم. میگن حتی شهرای شمالی هم هواشون آلوده 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: ما هم محلمون پر از درختای توت و شاه توته

ولی خوبی محل ما اینکه از خونه مادربزرگم دستمون به توت ها میرسه و حسابیییی بدون زحمت کیف دنیا رو میبریم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

چه خوب
ولی خب بدی توت اینه که کلی حشره دورش جمع میشه و بهار و تابستون بلای جون آدما میشن این حشرات 4chsmu1

البته بماند که کرم ابریشم رو هم معمولاً توی باغات توت و شاتوت پرورش میدن 4chsmu1

ها راستی، ای توت و شاتوت فرقشون چیه؟ Khansariha (56)
رفتم تحقیق کردم دیدم اینی که من در موردش صحبت میکنم شاتوته نه توت Khansariha (56)
در هر صورت طعمشون یکیه 65

نقل قول: معمولا اردیبهشت یا خرداد ک نزدیک امتحانا میشه فوجی از دانش اموزانی رو میبینم ک در حال بالا رفتن از دیوار هستن فقط برای چیدن توت [تصویر:  gigglesmile.gif]

تنها بدیش اینکه، اگر زیر درخت توت ماشینتو پارک کنین شیره توت های رسیده رو به راحتی نمیشه پاک کرد [تصویر:  65.gif]

همه لذت میوه به چیدنشه Khansariha (49)
من خودم توتی جات رو نمی‌پسندم ولی حس و حال میوه چیدن رو دوست دارم Gigglesmile

درسته. اصلاً توت و شاتوت از اون میوه ها هستن که کسی نمیچینه؛ زیر درختش یه سفره بزرگ پهن میکنن و میوه ها خودشون میفتن بعد اینا رو مدام جمعشون میکنن.
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
بحث آب و هوا شد ، 
ما امتحان زیست داشتیم امروز فردا هم فیزیک 

خدا خدا میکردیم که تعطیل بشه امروز ، فردا  4chsmu1

راستشو بخوایید امروز با روزای دیگه هیچ فرقی نداشت اینجا  Khansariha (13) بلکه بهتر بود  4chsmu1
امتحانو دادیم ولی از هرچی پرسیدم حداقل ۷ نمره رو ننوشته بود  Khansariha (13) وای ب حال غلطا  4chsmu1
اره خلاصه اینطور شد  Gigglesmile
نقل قول: منم شنیدم فقط خواستم مطمئن شم. میگن حتی شهرای شمالی هم هواشون آلوده 53258zu2qvp1d9v
افتضاحه اصن 

زنگ تفریح فقط خاک بود ک تنفس می کردیم
نقل قول: مگه پستای منو توی گروه استوا ندیدید؟ [تصویر:  65.gif]

این در حالیه که گروه استوا برای اعضای زیر 18 ساله [تصویر:  4fvfcja.gif]
نه متاسفانه Gigglesmile
بعدا باید برم ببینم :/

به هر حال تفاوتی در اصل موضوع نمیکنه Gigglesmile
مهم عیدیه ک به دستمون نرسیده 46

نقل قول: منم شنیدم فقط خواستم مطمئن شم. میگن حتی شهرای شمالی هم هواشون آلوده [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
انگار دیگه زور بارون و باد هم به الودگی نمیرسه 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: چه خوب
ولی خب بدی توت اینه که کلی حشره دورش جمع میشه و بهار و تابستون بلای جون آدما میشن این حشرات [تصویر:  4chsmu1.gif]

البته بماند که کرم ابریشم رو هم معمولاً توی باغات توت و شاتوت پرورش میدن [تصویر:  4chsmu1.gif]

ها راستی، ای توت و شاتوت فرقشون چیه؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
رفتم تحقیق کردم دیدم اینی که من در موردش صحبت میکنم شاتوته نه توت [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
در هر صورت طعمشون یکیه [تصویر:  65.gif]

انواع متنوع حشرات و حیوانات رو اینجا داریم Gigglesmile
هر مدلش رو میشه تحمل کرد جز موجود ۶ پای قهوه ای ک خیلییی سریع حرکت میکنه... 117

بیشترین فرقشون رنگ و اندازه شونه 53258zu2qvp1d9v
شاتوت ها به رنگ قرمز (مایل به سیاه) هستن و یکم بیشتر مزشون به ترشی میزنه

نقل قول: همه لذت میوه به چیدنشه [تصویر:  khansariha%20(49).gif]
من خودم توتی جات رو نمی‌پسندم ولی حس و حال میوه چیدن رو دوست دارم  Gigglesmile

درسته. اصلاً توت و شاتوت از اون میوه ها هستن که کسی نمیچینه؛ زیر درختش یه سفره بزرگ پهن میکنن و میوه ها خودشون میفتن بعد اینا رو مدام جمعشون میکنن.

تجربه میوه چیدن نداشتم Gigglesmile
اما پنبه چینی چرا  49-2
و البته کلی دستام سر اون قضیه زخم شد، در کل تجربه خوبی بود Gigglesmile

بلههه
البته اگر فرد پایه ای هم داشته باشین ک بره بالای درخت و شاخه ها رو تکون بده هم بی تاثیر نیست 4chsmu1

اینجوری خوردن توت یه چیز دیگس  Confetti
فعلا ک ماه رمضونه، توانی برای توت جمع کردن نیست 1276746pa51mbeg8j
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان