امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام دوستان خوبید؟
یه سوال خیلی ذهنم را درگیر کرده 
دوستانی که تجربه ترک بالای یکسال را دارن تا حالا شده که هیمنطوری بدون اینکه شکست داشته باشید بخواید روزهاتون را صفر کنید و دوباره ادامه بدید؟  65
چه سکوتی 65
نقل قول: چه سکوتی [تصویر:  65.gif]
دادا کله سحری چرا سوت میزنی Swear1
نمگی این جا ادم خوابیده Swear1
65 این سکوت نشانه ارامشه قبل طوفانه به نظرم 16
احتمالا اعضا رفتن برای جشن پاکی من آماده بشن dingdingding
اقا لطفا کادو فراموش نشه Smiley-face-whistle-1
لطفا در حد امکان به جای پیتزا از کباب شتر استفاده بشه 4chsmu1
اگر هم جوجه خواستید بگیرید ادرس میدم از این جا بگیرید Gigglesmile
[تصویر:  photo_2022-04-28_11-34-46_tquv.jpg]
 سپاس شده توسط
(1401 ارديبهشت 8، 10:35)یا باب الحوائج نوشته است:
نقل قول: چه سکوتی [تصویر:  65.gif]
دادا کله سحری چرا سوت میزنی Swear1
نمگی این جا ادم خوابیده Swear1
65 این سکوت نشانه ارامشه قبل طوفانه به نظرم 16
احتمالا اعضا رفتن برای جشن پاکی من آماده بشن dingdingding
اقا لطفا کادو فراموش نشه Smiley-face-whistle-1
لطفا در حد امکان به جای پیتزا از کباب شتر استفاده بشه 4chsmu1
اگر هم جوجه خواستید بگیرید ادرس میدم از این جا بگیرید Gigglesmile
[تصویر:  photo_2022-04-28_11-34-46_tquv.jpg]

داداش ساعت ۱۱صبح کله صبحه 17
کادو میدن؟ جریان چیه ؟ 39
نقل قول: داداش ساعت ۱۱صبح کله صبحه [تصویر:  17.gif]
کادو میدن؟ جریان چیه ؟ [تصویر:  39.gif]

4chsmu1 اره دیگه این جا اختلاف ساعت زیادی داریم داداش شما کجا میشنی؟؟
Khansariha (56) صداشا در نیار میخواهم به مناسبت 20روز پاکی ککه ان شاءالله بعد یک سال حضور در کانون دشت میکنم کادو بگیرم 4fvfcja
 سپاس شده توسط
(1401 ارديبهشت 8، 11:21)یا باب الحوائج نوشته است:
نقل قول: داداش ساعت ۱۱صبح کله صبحه [تصویر:  17.gif]
کادو میدن؟ جریان چیه ؟ [تصویر:  39.gif]

4chsmu1 اره دیگه این جا اختلاف ساعت زیادی داریم داداش شما کجا میشنی؟؟
Khansariha (56) صداشا در نیار میخواهم به مناسبت 20روز پاکی ککه ان شاءالله بعد یک سال حضور در کانون دشت میکنم کادو بگیرم 4fvfcja

باریکلا داداش تبریک میگم۲۰روز‌ خوب Confetti 
انقد اختلاف ساعتت با ما زیاده به نظرت همون کشور که رفتی کافی نیست واسه کادو پاکیت 4chsmu1 Gigglesmile تازه باید یه شیرینی هم بدی
سلام یه سوال اینجا با کی درد و دل کنم، از کی کمک بخوام راهنماییم کنه به کی اعتماد کنم و بگم؟
اتفاق های زیادی داره برام می افته حس می کنم نیاز دارم که اینا رو بگم به کسی از یکی کمک بخوام راه درست چیه من چیکار کنم بین این همه راه به کی بگم و به کی اعتماد کنم؟
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
نقل قول: باریکلا داداش تبریک میگم۲۰روز‌ خوب [تصویر:  confetti.gif] 
انقد اختلاف ساعتت با ما زیاده به نظرت همون کشور که رفتی کافی نیست واسه کادو پاکیت [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif] تازه باید یه شیرینی هم بدی
317 2uge4p4 قربونت برم داداش گلم البته یه چند روز مونده تا 0 ولی ذوقشا دارم 4chsmu1
65 نه داداش من الان رسیدم بلیط برگشت ندارم لطفا همه با هم یه 300هزار دلار بفرستید حداقل بتونم بلیط بخرم برگردم 809197ps94ijjhwg 4chsmu1 چشم دادا بلیط را که گرفتم یه جعبه شیرینی خارجی هم میخرم میارم Gigglesmile

(1401 ارديبهشت 8، 11:59)KingAmir نوشته است: سلام یه سوال اینجا با کی درد و دل کنم، از کی کمک بخوام راهنماییم کنه به کی اعتماد کنم و بگم؟
اتفاق های زیادی داره برام می افته حس می کنم نیاز دارم که اینا رو بگم به کسی از یکی کمک بخوام راه درست چیه من چیکار کنم بین این همه راه به کی بگم و به کی اعتماد کنم؟
سلام امیر جان چطوری داداش Confetti
این جا همه داداش های گل گلاب در خدمتت هستیم عزیزم بگو تا کمکت کنیم عزیز دلم Khansariha (18)
اگر میخوای خصوصی تر حرف بزنی و. نمیشه جلوی خانوم ها گفت بیا تو انجمن پسرانه 302
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام امیر جان چطوری داداش [تصویر:  confetti.gif]
این جا همه داداش های گل گلاب در خدمتت هستیم عزیزم بگو تا کمکت کنیم عزیز دلم [تصویر:  5.gif]
اگر میخوای خصوصی تر حرف بزنی و. نمیشه جلوی خانوم ها گفت بیا تو انجمن پسرانه [تصویر:  302.gif]
سلام مخلصم خوب باشی، نه داداش بحث خصوصی بودن نیست، مشکلات زندگی دیگه دغدغه ها هزار تا چیز نمیدونم چیکار کنم از صبحه امروز ذهنم درگیره دارم دیوونه میشم نمیتونم بیخیال باشم

(1401 ارديبهشت 8، 12:22)KingAmir نوشته است:
این جا همه داداش های گل گلاب در خدمتت هستیم عزیزم بگو تا کمکت کنیم عزیز دلم [تصویر:  5.gif]
اگر میخوای خصوصی تر حرف بزنی و. نمیشه جلوی خانوم ها گفت بیا تو انجمن پسرانه [تصویر:  302.gif]
سلام مخلصم خوب باشی، نه داداش بحث خصوصی بودن نیست، مشکلات زندگی دیگه دغدغه ها هزار تا چیز نمیدونم چیکار کنم از صبحه امروز ذهنم درگیره دارم دیوونه میشم نمیتونم بیخیال باشم
سلام امیر جان 
یه مدتی شبیه این حس و حال تو رو داشتم یه خوره افتاده بود به جونم تازه فارغ التحصیل شده بودم دغدغه و هزار تا فکر دیگه که الان چیکار کنم پول دستم بیاد بتونم زندگی کنم در حد اینکه فقط بتونم زنده بمونم اصلا با این در آمد میشه دو سال دیگه زنده موند؟ و کلی سوال و استرس دیگه منتهی دیدم با این حس و حال فقط خودمو داغون میکنم فقط به خودم آسیب میزنم چاره ای نداشتم باید با این موقعیت کنار میومدم که فعلا اوضاع اینطوریه ممکنه بدتر هم بشه فعلا باید توی این لحظه زندگی کنم در عین حال هم باید مهارت هایی بلد باشم که با بازار روز بشه ازش درآمد خوبی داشته باشم به نظرم بهترین راه اینکه اول اینی که هستی را بپذیری بعدش ببینی کجای زندگی هستی اطلاعاتت را بالا ببری مهارت تازه یادبگیری اگه مشکلی داری برو و علت های اون مشکل را بررسی کن و اقدام به رفع مشکل کن ببین نکته خیلی مهمی که وجود داره اینکه فقط شروع کنی مهم نیست هدفت چیه مهم مسیری هست که تو رو به هدف میرسونه خیلی نباید وسواس داشته باشی که الان چیکار کنم باید الان هر راهی بلدی که تورو به هدف می‌رسونه انجام بدی تا به هدف برسی‌ البته باید قبلش تموم جوانب را در نظر گرفته باشی ولی خیلی خودتو غرق نکن توی بررسی تئوری مسیر موفقیت وقتی وارد مسیر بشی اونقدر تجربه پیدا می‌کنی که اصلا دیگه خودت همه چی میاد دستت فقط لطفاً خیلی خودتو غرق در هدف نکن
(1401 ارديبهشت 8، 14:53)New fighter نوشته است:
(1401 ارديبهشت 8، 12:22)KingAmir نوشته است:
سلام امیر جان 
یه مدتی شبیه این حس و حال تو رو داشتم یه خوره افتاده بود به جونم تازه فارغ التحصیل شده بودم دغدغه و هزار تا فکر دیگه که الان چیکار کنم پول دستم بیاد بتونم زندگی کنم در حد اینکه فقط بتونم زنده بمونم اصلا با این در آمد میشه دو سال دیگه زنده موند؟ و کلی سوال و استرس دیگه منتهی دیدم با این حس و حال فقط خودمو داغون میکنم فقط به خودم آسیب میزنم چاره ای نداشتم باید با این موقعیت کنار میومدم که فعلا اوضاع اینطوریه ممکنه بدتر هم بشه فعلا باید توی این لحظه زندگی کنم در عین حال هم باید مهارت هایی بلد باشم که با بازار روز بشه ازش درآمد خوبی داشته باشم به نظرم بهترین راه اینکه اول اینی که هستی را بپذیری بعدش ببینی کجای زندگی هستی اطلاعاتت را بالا ببری مهارت تازه یادبگیری اگه مشکلی داری برو و علت های اون مشکل را بررسی کن و اقدام به رفع مشکل کن ببین نکته خیلی مهمی که وجود داره اینکه فقط شروع کنی مهم نیست هدفت چیه مهم مسیری هست که تو رو به هدف میرسونه خیلی نباید وسواس داشته باشی که الان چیکار کنم باید الان هر راهی بلدی که تورو به هدف می‌رسونه انجام بدی تا به هدف برسی‌ البته باید قبلش تموم جوانب را در نظر گرفته باشی ولی خیلی خودتو غرق نکن توی بررسی تئوری مسیر موفقیت وقتی وارد مسیر بشی اونقدر تجربه پیدا می‌کنی که اصلا دیگه خودت همه چی میاد دستت فقط لطفاً خیلی خودتو غرق در هدف نکن

سلام، آخه داداش دغدغه ها یکی دوتا نیس که تو این سن یهو با کلی چیز مواجه شدم کلی راه، اول از همه امروز فکر و خیال دیوونم کرد خسته شدم دیگه چون من باید برم سرکار نمیتونم تو خونه بشینم باید برم کار کنم اصن خوشم نمیاد خونه بمونم امروز چه قدرم دنبال کار گشتم، بعد از اونور کنکور دارم، کنکورم رو با معلم حرف زدم احتمال قبول شدنم بالاعه میتونم قطعا قبول بشم، بعد از اونور این شغل و چندتا مسیر سر راهم بودن نمیدونم چیکار کنم، من پول لازم دارم درآمد لازم دارم باید کار کنم نمیتونم بشینم تو خونه ، از اونور ک این روزا درس و مدرسه هست سال آخرم، از اونور نمیدونم رشته خودم ک کامپیوتر هست رو ادامه بدم وارد بازار برنامه نویسی بشم یا نه چون سیستم لازم داره و منم سیستمی ندارم ک بتونم حرفه ای برای کار کردن وارد این حرفه بشم رشتم رو ادامه بدم علاقه هم دارم استعدادش هم دارم، میتونم ولی کامپیوتری ندارم که خوب باشه، از اونور زبان بلدم دارم میرم تدریس می کنم 10 تا شاگرد دارم سطح پایه رو دارم تدریس می کنم و خب حقوقی نداره که داره ها ولی الان به من نمیدن میگن تجربت پایینه و فعلا اولشه باید کار کنی یادبگیری و...، بعد من اگه بخوام زبان رو ادامه بدم والا 6 ماه تا یک سال طول میکشه تا بخوام به درآمد نسبتا خوبی برسم اینم کلی تلاش میخواد باید اطلاعات رو بالا برد وقت گذاشت و درس خوند الکی نیس یه تیچر حرفه ای شدن اما این زبان هم تا یک ساله دیگه خیلی درآمده عالی نخواهم داشت اگر اینو ادامه بدم و علاقم بین کامپیوتر برنامه نویسی و زبان، کامپیوتر بیشتره اینو بیشتر دوس دارم، ولی خب گفتم مشکلاتی داره، بعد حالا الان کنکور و امتحان ها هست، این ماه که کلا ماه رمضون بود از بهم ریختن تایم خواب و گاهی روزا کم انرژی شدن و... بود کنکوره خودم هست باید بشینم بخونم و میخونم، از اونور این دغدغه شغل و در آمد هم هست، نمیدونم چیکار کنم آینده چی میشه کدوم راه رو برم، اصن برم سرکار دنبال حرفه جدید یا چیکار کنم واقعا یا برم سربازی که دلم نمیخواد اینو، واقعا نمیدونم چیکار کنم با این وضعیت آخه پول هم میخوام واقعا لازم دارم روم نمیشه برم به بابام بگم پول بده اصن شرایط طوری نیست که بابام بخواد پول بده بهم من خودم باید خرجی خودمو بدم، پس اندازم داره تموم میشه هر روز تا مدرسه 4 تا ماشین سوار میشم رفت و برگشت مدرسم دوره حالا یه مسیری هم خودم پیاده میرم و میام دیگه اونو ماشین سوار نمیشم، همه این مشغله های ذهنی یه طرف از اونور تغییراتی که تو این سن داره توم اتفاق می افته، رویا پردازی ها نمیدونم میل ها هوس ها، فشار عاطفی، حس بودن کناره جنس مخالف، از اونور همین خ ا ، نمیدونم فشاره جنسی، انرژی خیلی زیاد بابا دیوونه میشه آدم بشینم به کدومشون فکر کنم؟ وضعیت جامعه و مملکت هم که...، واقعا دیوونه کنندس حالا من یه سری چیزا رو نمی‌تونم اینجا بگم... یه مشکلاته دیگه ای هم هست، واقعا منی که 17 سالمه انقدر دغدغه و مشکل؟ فکره آینده و... آنقدر که زندگی سخت شده باور کن این یکیش بود که ریز شدم روش

Khobam

(1401 ارديبهشت 8، 16:50)KingAmir نوشته است:
(1401 ارديبهشت 8، 14:53)New fighter نوشته است:
(1401 ارديبهشت 8، 12:22)KingAmir نوشته است: سلام مخلصم خوب باشی، نه داداش بحث خصوصی بودن نیست، مشکلات زندگی دیگه دغدغه ها هزار تا چیز نمیدونم چیکار کنم از صبحه امروز ذهنم درگیره دارم دیوونه میشم نمیتونم بیخیال باشم
سلام امیر جان 

سلام، آخه داداش دغدغه ها یکی دوتا نیس که تو این سن یهو با کلی چیز مواجه شدم کلی راه، اول از همه امروز فکر و خیال دیوونم کرد خسته شدم دیگه چون من باید برم سرکار نمیتونم تو خونه بشینم باید برم کار کنم اصن خوشم نمیاد خونه بمونم امروز چه قدرم دنبال کار گشتم، بعد از اونور کنکور دارم، کنکورم رو با معلم حرف زدم احتمال قبول شدنم بالاعه میتونم قطعا قبول بشم، بعد از اونور این شغل و چندتا مسیر سر راهم بودن نمیدونم چیکار کنم، من پول لازم دارم درآمد لازم دارم باید کار کنم نمیتونم بشینم تو خونه ، از اونور ک این روزا درس و مدرسه هست سال آخرم، از اونور نمیدونم رشته خودم ک کامپیوتر هست رو ادامه بدم وارد بازار برنامه نویسی بشم یا نه چون سیستم لازم داره و منم سیستمی ندارم ک بتونم حرفه ای برای کار کردن وارد این حرفه بشم رشتم رو ادامه بدم علاقه هم دارم استعدادش هم دارم، میتونم ولی کامپیوتری ندارم که خوب باشه، از اونور زبان بلدم دارم میرم تدریس می کنم 10 تا شاگرد دارم سطح پایه رو دارم تدریس می کنم و خب حقوقی نداره که داره ها ولی الان به من نمیدن میگن تجربت پایینه و فعلا اولشه باید کار کنی یادبگیری و...، بعد من اگه بخوام زبان رو ادامه بدم والا 6 ماه تا یک سال طول میکشه تا بخوام به درآمد نسبتا خوبی برسم اینم کلی تلاش میخواد باید اطلاعات رو بالا برد وقت گذاشت و درس خوند الکی نیس یه تیچر حرفه ای شدن اما این زبان هم تا یک ساله دیگه خیلی درآمده عالی نخواهم داشت اگر اینو ادامه بدم و علاقم بین کامپیوتر برنامه نویسی و زبان، کامپیوتر بیشتره اینو بیشتر دوس دارم، ولی خب گفتم مشکلاتی داره، بعد حالا الان کنکور و امتحان ها هست، این ماه که کلا ماه رمضون بود از بهم ریختن تایم خواب و گاهی روزا کم انرژی شدن و... بود کنکوره خودم هست باید بشینم بخونم و میخونم، از اونور این دغدغه شغل و در آمد هم هست، نمیدونم چیکار کنم آینده چی میشه کدوم راه رو برم، اصن برم سرکار دنبال حرفه جدید یا چیکار کنم واقعا یا برم سربازی که دلم نمیخواد اینو، واقعا نمیدونم چیکار کنم با این وضعیت آخه پول هم میخوام واقعا لازم دارم روم نمیشه برم به بابام بگم پول بده اصن شرایط طوری نیست که بابام بخواد پول بده بهم من خودم باید خرجی خودمو بدم، پس اندازم داره تموم میشه هر روز تا مدرسه 4 تا ماشین سوار میشم رفت و برگشت مدرسم دوره حالا یه مسیری هم خودم پیاده میرم و میام دیگه اونو ماشین سوار نمیشم، همه این مشغله های ذهنی یه طرف از اونور تغییراتی که تو این سن داره توم اتفاق می افته، رویا پردازی ها نمیدونم میل ها هوس ها، فشار عاطفی، حس بودن کناره جنس مخالف، از اونور همین خ ا ، نمیدونم فشاره جنسی، انرژی خیلی زیاد بابا دیوونه میشه آدم بشینم به کدومشون فکر کنم؟ وضعیت جامعه و مملکت هم که...، واقعا دیوونه کنندس حالا من یه سری چیزا رو نمی‌تونم اینجا بگم... یه مشکلاته دیگه ای هم هست، واقعا منی که 17 سالمه انقدر دغدغه و مشکل؟ فکره آینده و... آنقدر که زندگی سخت شده باور کن این یکیش بود که ریز شدم روش

Khobam

کاملا قابل درکه امیر جان هممون تو این سن این خلق و خو را داریم دوست داریم استقلال داشته باشیم از پس خودمون بر بیایم نمیشه هم منکرش شد ولی بذار من یه سوال ازت بپرسم حاضری الان بری کار کنی با مثلا ماهی ۶تومن بعد از این درست تموم شد هیچ مهارت دیگه ای نداشته باشی و همین آدم الان با همین سطح مهارت باشی یا نه حاضری الان در آمد زیادی نداشته باشی ولی در عوض بتونی مهارتتو بالا ببری و بعد اینکه درست تموم شد با ماهی بالای ۲۰زندگی کنی ؟ من نمیگم کار نکن نمیگم دستت را بذار رو هم و کلا خرجی را از خانواده بگیر ولی میگم دنبال مهارتی باش که بتونی سال دیگه حداقل دوبرابر ازش پول در بیاری متاسفانه وضع مملکت که خودت بهتر میدونی هر روز چیزا گرونتر نمیشه بگیم با   یه حقوق ثابت دو سال دیگه بتونیم زندگی الانمون را داشته باشیم هر چند الان هم زندگی ما نمیکنم فقط داریم نفس میکشیم ولی خب بازم شکر ولی می‌خوام اینو بگم تموم حواست را نذار رو اینکه امروز میری مثال یک کیلو شیر میخری ۸۵۰۰دو سال دیگه ممکنه همین بشه ۱۵شایدم بدتر بشه ولی خب.
نظر من این بود .
در مورد اون رشته که داری اگه واقعا دوستش داری بچسب به همون ولی حواست باشه هیشکی با دانشگاه رفتن نتونسته پول در بیاره باید مهارت داشته باشی در کنارش باید مهارت فروش داشته باشی باید بتونی کاری که می‌کنی را برای مشتری پرزنت کنی (نری تو فاز شرکت های هرمی ها ) منظورم اینه که باید روی خودت کار کنی فقط مهارت داشتن امروزه باعث نمیشه پول به دست بیاری بایدتوی بازار موبایل و برنامه نویسی و کامپیوتر ماشاالله همه دیگه بلدن یه ویندوز نصب کنن ولی به نظرت وی باعث میشه من سیستممو بدم دست یه نفر دیگه که درستش کنه؟ آها اینجا نکته کنکوری داره Gigglesmile به قول قدیمی‌ها باید بلد باشی چطوری کارو از مشتری بگیری چون به شدت رقابت توی این بازار ها زیاده 
اگه واقعا زبانت خوبه و شرایطش را داری سعی کن پروژه های دلاری بگیری بعداً خیلی می‌تونه بهت کمک کنه توی دخل و خرج  سایت های فریلنسری زیادی هستن که کارفرمای خارجی دارن و حاضرن مثلا واسه اینکه یه تیزر ساده براشون بزنی حدود ۴۰یا شایدم بیشتر بهت بدن به پول الان میشه حدود ۱۲۰۰ اگه هم بتونی مهاجرت کنی که بهتر  
همه این فرایند ها نیاز داره که هم مهارت نرم داشته باشی هم مهارت توی یه زمینه ای از کامپیوتر در کل رشته خوبی داری به شرط اینکه زرنگ باشی
نقل قول: کاملا قابل درکه امیر جان هممون تو این سن این خلق و خو را داریم دوست داریم استقلال داشته باشیم از پس خودمون بر بیایم نمیشه هم منکرش شد ولی بذار من یه سوال ازت بپرسم حاضری الان بری کار کنی با مثلا ماهی ۶تومن بعد از این درست تموم شد هیچ مهارت دیگه ای نداشته باشی و همین آدم الان با همین سطح مهارت باشی یا نه حاضری الان در آمد زیادی نداشته باشی ولی در عوض بتونی مهارتتو بالا ببری و بعد اینکه درست تموم شد با ماهی بالای ۲۰زندگی کنی ؟ من نمیگم کار نکن نمیگم دستت را بذار رو هم و کلا خرجی را از خانواده بگیر ولی میگم دنبال مهارتی باش که بتونی سال دیگه حداقل دوبرابر ازش پول در بیاری متاسفانه وضع مملکت که خودت بهتر میدونی هر روز چیزا گرونتر نمیشه بگیم با   یه حقوق ثابت دو سال دیگه بتونیم زندگی الانمون را داشته باشیم هر چند الان هم زندگی ما نمیکنم فقط داریم نفس میکشیم ولی خب بازم شکر ولی می‌خوام اینو بگم تموم حواست را نذار رو اینکه امروز میری مثال یک کیلو شیر میخری ۸۵۰۰دو سال دیگه ممکنه همین بشه ۱۵شایدم بدتر بشه ولی خب.
نظر من این بود .
در مورد اون رشته که داری اگه واقعا دوستش داری بچسب به همون ولی حواست باشه هیشکی با دانشگاه رفتن نتونسته پول در بیاره باید مهارت داشته باشی در کنارش باید مهارت فروش داشته باشی باید بتونی کاری که می‌کنی را برای مشتری پرزنت کنی (نری تو فاز شرکت های هرمی ها ) منظورم اینه که باید روی خودت کار کنی فقط مهارت داشتن امروزه باعث نمیشه پول به دست بیاری بایدتوی بازار موبایل و برنامه نویسی و کامپیوتر ماشاالله همه دیگه بلدن یه ویندوز نصب کنن ولی به نظرت وی باعث میشه من سیستممو بدم دست یه نفر دیگه که درستش کنه؟ آها اینجا نکته کنکوری داره [تصویر:  gigglesmile.gif] به قول قدیمی‌ها باید بلد باشی چطوری کارو از مشتری بگیری چون به شدت رقابت توی این بازار ها زیاده 
اگه واقعا زبانت خوبه و شرایطش را داری سعی کن پروژه های دلاری بگیری بعداً خیلی می‌تونه بهت کمک کنه توی دخل و خرج  سایت های فریلنسری زیادی هستن که کارفرمای خارجی دارن و حاضرن مثلا واسه اینکه یه تیزر ساده براشون بزنی حدود ۴۰یا شایدم بیشتر بهت بدن به پول الان میشه حدود ۱۲۰۰ اگه هم بتونی مهاجرت کنی که بهتر  
همه این فرایند ها نیاز داره که هم مهارت نرم داشته باشی هم مهارت توی یه زمینه ای از کامپیوتر در کل رشته خوبی داری به شرط اینکه زرنگ باشی
دقیقا بحث اینه داداش من دارم میگم درس و دانشگاه که شغلی نداره، بخوای بگی بعدش دیگه پول در میارم، اون کاری که بعد از درس بخوام تازه شروع کنم رو الان دنبالشم، منتها مسیر چندتا هست همونا که گفتم نمیدونم به کدوم بچسبم سفت و محکم ببین به تلاشم هم بستگی داره دنباله یه انگیزه ای هم هستم که این سختی که داره رو بکشم تا تو آینده بتونم موفق تر عمل کنم، حالا مهارت که به کنار اون بحث مشتری و اینا به روابط عمومی آدم برمیگرده این که چطور بتونم ارتباط کاری برقرار کنم اینم یه بحثه ک این روزا تو فکر اینم هستم، باید مهارت های ارتباطیم هم افزایش بدم تو این زمان، در حقیقت به نظرم کنکور و دانشگاه یه وقتی برا منه که بتونم خودم تو این زمان هرتوانایی که دارم تو رشتم تو شغل و کسب مهارت اینا رو بالا ببرم و درکنارش تو محیط دانشگاه یه سری فرصت ها به دست میاد که باید ازشون استفاده کنم، به مهاجرت حقیقتا فکر نکردم و اصلا دوس ندارم، بعضی ها پیشرفت و زندگی کردن رو اونور میدونن اما من علاقه خاصی ندارم   53258zu2qvp1d9v
باید حسابی تلاش کنم زبانم خوب هست ولی باید بهتر از این بشه روزی حداقل 3 چهار ساعت زبانم رو تقویت کنم از اونور علاوه بر کنکور که روزی چند ساعت هم اونو بخونم، مهارت برنامه نویسیم رو هم افزایش بدم. تو این مسیر که میخوام پیش بگیرم اهداف های زیادی هستن، انجام دادن این چیزایی که گفتم انرژی زیادی میخواد تلاش و مدوامت چیزی که خراب می کنه این وسط خ ا هست اگر یه لغزش پیش بیاد اون حاله بدی که به ادم دست میده اون انرژی که میگیره کل برنامه ها رو بهم میزنه یکیش خ ا بود چیزای دیگه ای هم هستن که باید مراقبت کنم و از همه مهمتر از لحاظ ذهنی و روحی روانی کم نیارم، امید به خدا  49-2

این تاپیک انتقادات چرا قفله؟ 65
(1401 ارديبهشت 9، 15:19)بازیکن نفر 13 نوشته است: این تاپیک انتقادات چرا قفله؟ 65

سلام

تاپیک انتقادات چند ماهه که جهت رسیدگی به انتقادات سابق و اجرای برخی اصلاحات بسته شده.

ان شاءالله هر موقع این کارها تمام شد، تاپیک باز خواهد شد.
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان