عزیز : .:.::. " رسالت زندگی من چیه؟ چطور پیداش کنم؟ .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن پاکی قهرمان‌های کانون؛ آقایان: جاویدان و mehrdadsdm و سپهرر Confetti * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: استرس نداشته باشین پاسم نشدید فدای سرتون بزرگ مشین خاطره میشه [تصویر:  gigglesmile.gif]

فقط امیدوارم تاریخ و زمین رو نیوفتم. Hanghead
قصد ندارم بخونم برای امتحانشون.. Khansariha (56)
.
.
.
 سپاس شده توسط
(دیروز، 22:46)silent scream نوشته است:
نقل قول: استرس نداشته باشین پاسم نشدید فدای سرتون بزرگ مشین خاطره میشه [تصویر:  gigglesmile.gif]

فقط امیدوارم تاریخ و زمین رو نیوفتم. Hanghead
قصد ندارم بخونم برای امتحانشون.. Khansariha (56)

یه جا نوشته بود واژه "امیدوارم" برای وقتی آدم امید خیلی کمی داره استفاده میشه. و بار منفی داره. 
به جاش بگین انشالله قبول میشم  Khansariha (69) 

چرا قصد ندارید؟ ضریب کنکورش صفره؟ زمین شناسی همونی نبود که کتابش خیلی کم حجم بود و کسی نمیخوندش؟ انگار نمرش مهم نبود ...یه چیزایی داره یادم میاد
تاریخ سوم دبیرستان عجب کتابی بود چه قدر اسم ادم باید حفظ میکردیم روز اخر یا اتیشش زدیم یا پاره پوره از بس اذیت کرد Gigglesmile
البته من فقط یکم مچالش کردم پاره نکردم ...بچه خوبی بودم.

بخونین یعنی چی نمیخونم سریع بخون نیم ساعته کلیشو خوندی فرز باشید 
دوره امتحانا باید خودتو بذاری رو حالت ماکزیمم قدرت و با تمام ظرفیت سی پی یو و رم و.... بخونی ....خستگی دیگه معنی نداره فقط باید بخونی و حفظ بشی و بری صفحه بعدی
 سپاس شده توسط
بله زمین همون کتاب کم حجمه ک هیشکی نمی خوندنش، البته الان توی کنکور ما تاثیر داره، جز دروس تخصصیه.. Khansariha (56)

اخه نمرات امتحانات مدرسه هیچ جای زندگی من به کارم نمیان.. پس چرا خودم و سر نمره تاریخ و عربی و انسان-محیط زیست اذیت کنم؟ Hanghead
.
.
.
 سپاس شده توسط
(امروز، 0:00)silent scream نوشته است: بله زمین همون کتاب کم حجمه ک هیشکی نمی خوندنش، البته الان توی کنکور ما تاثیر داره، جز دروس تخصصیه.. Khansariha (56)

اخه نمرات امتحانات مدرسه هیچ جای زندگی من به کارم نمیان.. پس چرا خودم و سر نمره تاریخ و عربی و انسان-محیط زیست اذیت کنم؟ Hanghead

مگه نمیگی تو کنکور اثر داره
پس مهمه
کنکور خیلی مهمه 
اون قدر مهم که حتی سه سال پشتش بمونید ارزش داره یه جای خوب قبول بشید
 سپاس شده توسط
خود درس زمین شناسی توی کنکور تاثیر داره ولی معدل سال یازدهم تاثیر نداره و من یازدهمم 4chsmu1

شما کنکور ریاضی دادید؟
می تونم بپرسم الان رشته تحصیلیتون چیه؟
.
.
.
 سپاس شده توسط
(امروز، 0:08)silent scream نوشته است: خود درس زمین شناسی توی کنکور تاثیر داره ولی معدل سال یازدهم تاثیر نداره و من یازدهمم 4chsmu1

شما کنکور ریاضی دادید؟
می تونم بپرسم الان رشته تحصیلیتون چیه؟

درسته...ولی یه موقعی که فکرشم نمیکنی برات درد سر میسازه...مثلا موقع اپلای یا استخدام یهووو میبینی شرط معدل بالای 15 گذاشتن 

رشته رو نه. 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام 
یه سوال فوری دارم

کسی می دونه ساعت مردونه چه مارکی خوبه و چه مدلی ؟
اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم بگین
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
معدل بالای 15 که دیگه خوندن نداره 42
ولی شرط معدل برا امتحان نهایی و هماهنگ ها باید باشه، قطعا سطح معدل کسی که تیزهوشان با امتحانات وحشتناکش نمره گرفته با سطح معدل دانش اموز مدرسه عادی و امتحانات سادشون و سطح معدل دانش اموز غیرانتفایی و کیلویی نمره دادن، فرق می کنه.. Khansariha (56)

(امروز، 0:27).آرام. نوشته است: سلام 
یه سوال فوری دارم

نه حقیقتا من هیچ اطلاعی ندارم Khansariha (56)
گوگل می تونه کمکت کنه.. و همینطور نظرات دیجی کالا 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
(امروز، 0:27).آرام. نوشته است: سلام 
یه سوال فوری دارم

سلام 
به بودجتون مربوط میشه. ساعت های سوئیسی هست خیلی گرون قیمت تشریف دارند. فقط میشه از پشت ویترین نگاشون کرد.

انواع مارکهای ساعت معروف 

سیکو و کاسیو جز خوبهایی هستند که میشه خرید ژاپنی اند. 

بهتره این مارکا رو ببینید بعد برید دیجی کالا یا سایتهای دیگه و قیمت بگیرید و نظرات مردمو بخونید بر اساس بودجتون یه گزینه خوب انتخاب کنید.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: .آرام. ، 1 مهمان