امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1402 مرداد 30، 19:48)مهدوی نوشته است:
(1402 مرداد 30، 19:02)زینبی نوشته است: املت با رب هم خوشمزه اس البته به شرطی که مثل املت آقای محسنین پیاز داشته باشه Gigglesmile فکر کنم تا الان ته اش هم در آوردن دوستان هیچی ازش نمونده  Hanghead

خب پیاز داره وگرنه با وجود بوی رب کی میتونه اونو نوش جان کنه؟ Khansariha (56) 
نگران نباشید خانم زینبی، از اونجایی که یکی از آپشن های املت قهوه خونه ای اینه که سریع آماده میشه؛ یه ماهی‌تابه جدید املت میزنیم؟ 4chsmu1 
بفرمایید نوش جان Nishkhand

[تصویر:  %D8%A7%D9%85%D9%84%D8%AA_%D9%82%D9%87%D9...%DB%8C.jpg]

نقل قول: آقای کارما اون املت که شما با رب درست میکنید رب اش خونگیه نه رب های صنعتی درست شده با گوجه های کپک زده 53258zu2qvp1d9v دست مادرتون رو ببوسید  53258zu2qvp1d9v

خب رب ربه دیگه، چرا پیچیده اش میکنید؟ 65
الآن برای پخت خورش ها از رب صنعتی استفاده میکنید یا خونگی؟ Khansariha (56) 
ولی از کسی که پست نذری آش دوغ جورابی رامین رو سپاس زده توقع نداشتم از استفاده از رب گوجه صنعتی به خاطر کپک گوجه ها پرهیز کنه 65
تازه املتی که تقدیم شد با رب دلپذیر درست شده Smiley-face-biggrin

رب با رب زمین تا اسمون فرق داره Khansariha (56)امروز ی کلیپ دیدم چکمه پوشیده بود روز زمین گوجه های تو گونی رو له میکرد ابگیری میکرد برای رب vayy حقیقتا از رب خوشم نمیاد کلا از گوجه خیلی خوشم نمیاد همیشه هم با اکراه استفاده میکنم 22تازگی ها هم برای غذاهایی که میشه رب انار جایگزین رب گوجه میکنم 4chsmu1ولی خب از بیشتر غذاها نمیشه حذف کرد Khansariha (56)
[quote pid='627817' dateline='1692634699']

نقل قول: همین که پسرا ااملت رو بلدن خیلی خوبه لااقل کانون رو میشه میتونن آماده کنن

بین املت دوست داشتن و املت درست کردن زمین تا آسمون فاصله ست 65
تو کل کانون فقط یه کاربر آقا هست که میتونه آشپزی کنه که اونم مدیر کل هستن؛ ما بلدیم تشکر کنیم 4chsmu1 

البته از بی هنریمون نیستا؛ فقط خسته ایم Unsure 

تیپیکال منو کارما :oh
[/quote]
آقای نمیدانم هم خوب آشپزی میکردن 53258zu2qvp1d9v و تمیییز هم اشپزی میکردن که خیلی مهمه 4chsmu1
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
نقل قول: همین که پسرا ااملت رو بلدن خیلی خوبه لااقل کانون رو میشه میتونن آماده کنن

بله پسرا بلدن .
 اولین کسی هم که تو کانون املت پخت من بودم  Khansariha (69)
سال 96 بود املت پختم عکسش رو گذاشتم کانون
خیلی دوست داشتم برم اون پست رو نقل قول کنم ولی وقتی سطح کیفیت و بهداشت غذا رو دیدم پشیمون شدم  Khansariha (56)
کیفیت در حد املت عمو حسن  Khansariha (56)
در مورد آشپزی پسرا فقط به همین نقل قول از خانوم شقایق اکتفا میکنم و این پرونده رو میبندم :  Khansariha (56)

(1396 مرداد 3، 16:12)smwarrior نوشته است: عه ازون پارچ های اب 
مامان بزرگم داشت قبلا22

اقا رامین دقیقا اون پارچه زیرش چیه خووو22یه سفره مینداختی دگ
پیازو تو ی پیشدستی ای چیزی خووب22
من اگه  قرار باشه تو دنیا کسی نباشه و شما واسم غذا درست کنین ترجیح میدم بمیرم22

(1396 مرداد 3، 16:12)رامین. نوشته است: اون پارچ استیل تنها بازمانده ی در حال استفاده از جهیزیه ننمه 22
از جهیزیه ش دو تا از این پارچ ها مونده ؛ یدونه لیوان استیل و یدونه کاسه چینی 22
یدونه پارچ و لیوانش با کاسه چینی رو دست نخورده یادگاری نگه داشته اجازه نمیده کسی دست بزنه
خرید نداری؟ 22 مشتری باشی ارزون میدما 22

اونی که بجای سفره پهن کردم زیر سفره س ؛ اینو مامانم پهن میکنه بعد روش سفره میندازه که فرش کثیف نشه . من دیگه سفره رو حذف کردم 22 چه کاریه اصلا یا این باشه یا اون باشه ؛ چه نیازیه جفتشون باشن اخه؟ :22
میخواستم همینم پهن نکنم ؛ قصدم این بود کلا رو فرش بساط کنم ترسیدم یه موقع فکر کنین بی کلاسم 22

پیاز هم پیش دستی میخواد چیکار ؛ کل کیف و حالش به چرک و کرکثیف بودنشه وگرنه مزه نمیده 22
تازه کلی کلاس گذاشتم پیاز رو با چاقو پوست کندم وگرنه اصولیش این بود که پیاز رو با مشت میزدم روش بترکه نصفش هم بچسبه به زیر سفره 22

البته املت اونقدر ها هم بد نبودا ؛ فقط حتما باید بعدش یه چایی بخوری که بشوره ببره پایین 22
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلاااااام   Confetti
صبح زیباتون ب خیر . صدای من رو از زیباترین نقطه شهرمون دارید ، بنده نزدیک میدان تره بار شهر در یک بانک هستم و منتظرم خانمه بگه شماره فلانی ب باجه شماره ۲  Khansariha (56)  
چند وقت پیش ب خاطر رنگ و روی کارت های بلو بانک اقدام کردم ی کارت خوش رنگ برام ارسال کردن ، اولش کار و حرف کلاس بود ولی بعدش یقین پیدا کردم ک کارم درسته و کار باهاش خیلی راحته و اطلاعاتی ک میده دقیق تر هست  53258zu2qvp1d9v  همه چیشم رایگان بود عجیبا غریبا   Khansariha (40)

دیگگگگگهههه اینکه آب شهر ما ب مدت یک هفته قطع شده و من باز میترسم ک اب تموم بشه  Vamonde این استرس همیشه با منه ک آب تموم بشه از تشنگی میمیرم  fly2

دیگهههههه اینکه من این پست های اقا رامین یادمه ولی عکسش یادم نمیاد  106 ولی یادم میاد ی دفعه هم در مورد زیر سفره بحث باز شد ک یکی زیرسفره میندازه بعد سفره و یکی هم ن Khansariha (7)
بفرمایید صبحونه : 

[تصویر:  a24b463a-c20f-4862-aaa5-f0c4e00ef5bb_oo90.jpg]

پ ن : پست گذاشتن با گوشی شاید یکی از سخت ترین کارها باشه  Smiley-talk038
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

نقل قول: یا ابلفض  [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif]

پس پنیر چ ؟ پس چای شیرین با پنیر چی؟؟؟؟؟؟؟  
اون که بله 4chsmu1
از ترکیبات اصلیه 53258zu2qvp1d9v
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
نقل قول: آقای کارما اون املت که شما با رب درست میکنید رب اش خونگیه نه رب های صنعتی درست شده با گوجه های کپک زده [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] دست مادرتون رو ببوسید  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

من یادم نمیاد تو خونه خودمون تا حالا رب صنعتی بوده باشه  53258zu2qvp1d9v
واقعا باید برم دستبوس 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: خب رب ربه دیگه، چرا پیچیده اش میکنید؟ [تصویر:  65.gif]

الآن برای پخت خورش ها از رب صنعتی استفاده میکنید یا خونگی؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

نخیر مهدوی جان مزشون واقعا فرق میکنه ... اون خورش . اینا که میگی رب یه بخشی از طعمشه و کلی طعم دهنده دیگه غیر رب داره که میتونن جبران کنن ولی املت تنها طعم دهندش اون ربیه که میزنی معلومه که ربش باید خوشمزه باشه تا املتم خوب بشه Khansariha (56)
نقل قول: تیپیکال منو کارما [تصویر:  p.gif]

به تبر های جیسون قسم خود منم Khansariha (13)

وای از اون موقع ها که ماست مشک سر سفرس... 42
نقل قول: دارم ی آهنگی ( رپ ) از بهرام گوش میدم ، همیشه با اسم بهرام یاد آقای دیوار میوفتم . ایشون میگفتن با رپ های بهرام اسم دیوار ب ذهنشون رسیده [تصویر:  emoji_smiley-111.png]

نور رو گوش میدید یا داغ رو ؟ Khansariha (56)
نقل قول: کانون چرا خلوته ؟ ب ذهن من ی چندتا جواب میرسه ولی چرا اینهمه خلوته ؟؟؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]  

من به شخصه چون آشنا ها نیستن یا کم فعالیتن نیستم 
نقل قول: قهر قهر تا روز قیامت + بلاک لیست + حذف [تصویر:  106.gif]

منم برم پس به تیم مهدوی بپیوندم ...به اندازه کافی دلیل برا دشمنی با شما دارم 4chsmu1
هم هی اسپویل میکنید هم گوجه فنید  Khansariha (56)
نقل قول: آقای کارما هم بلدن فقط شیرین عسل درست کنند  [تصویر:  4chsmu1.gif]  

حداقل من شیرین عسل هارو نمیسوزونم و با عنوان شیرین عسل خیس به ملت غالب نمیکنم 4chsmu1
نقل قول: تو کل کانون فقط یه کاربر آقا هست که میتونه آشپزی کنه که اونم مدیر کل هستن؛ ما بلدیم تشکر کنیم [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: آقای کارما هم بلدن فقط شیرین عسل درست کنند  [تصویر:  4chsmu1.gif]

حس میکنم به هنر آقایون کانونی و مخصوصا شخص من داره کم توجهی میشه 65
مگه این پست رو یادتون رفته Khansariha (56)
غمگیــــــــــــــــــــــنم [تصویر:  icon_cry.gif]

تراختور باخت ، بدم باخت [تصویر:  113.gif]

واقعا خیلی ناراحت شدم . جام جهانی گفته بودما دیگه فوتبال نگاه نمیکنم ولی باز رو قولم نموندم  Khansariha (60) 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: اون که بله [تصویر:  4chsmu1.gif]

از ترکیبات اصلیه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

خوشبختم  4chsmu1 
ولی بازم ربط املت و ب چای شیرین نفهمیدم [تصویر:  6.gif]

ــــــــــ
نقل قول: نور رو گوش میدید یا داغ رو ؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

ن از قرار اهنگ جدیدش هست اسمش خودها هست . من تا حالا بهرام گوش ندادم و نمیشناسمش  فقط اسمش و شنیدم . 
این اهنگ هم تو پلی لیست انلاین پخش شد . 
خوب میخونه ؟
ـــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: من به شخصه چون آشنا ها نیستن یا کم فعالیتن نیستم 

نمیدونم چ بگم : ) 
ــــــــــــ

نقل قول: منم برم پس به تیم مهدوی بپیوندم ...به اندازه کافی دلیل برا دشمنی با شما دارم [تصویر:  4chsmu1.gif]

هم هی اسپویل میکنید هم گوجه فنید  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

[تصویر:  91.gif]
پس دشمن بشیم از این ب بعد ؟ آخرین حرفتون اینه ؟ [تصویر:  112.gif]

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: حداقل من شیرین عسل هارو نمیسوزونم و با عنوان شیرین عسل خیس به ملت غالب نمیکنم [تصویر:  4chsmu1.gif]

یعنی من ی اشتباهی کردم پودر کاکائو کیک و زیاد کردم و از اون روز دیگه آبرو حیثیت نموند برام [تصویر:  15.gif]
شاید جدید ها خبر ندارن چرا اون هارم خبردار میکنید ؟؟؟؟؟؟[تصویر:  153.gif]

عاغا کیک خیس بود خیلی هم خوشمزه بود . دروغه ، تهمت هست و لاغیر [تصویر:  68.gif]

من شکایت میخوام بکنم از اقای کارما ، ولی نمیدونم ب کجا شکایت کنم  Khansariha (7)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: حس میکنم به هنر آقایون کانونی و مخصوصا شخص من داره کم توجهی میشه [تصویر:  65.gif]

مگه این پست رو یادتون رفته [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

با این پست انگار میخواستین ابرو درست کنید زدین چشم و کور کردین  Khansariha (13)

بسیار متشکریم خیلی هنر مند هستین  4chsmu1 10 از 10[تصویر:  46.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

نقل قول:  اسمش خودها هست

جدید ترین آهنگش اسمش داغ بود خود ها اسم آلبومیه که قبلش اومده بود البته فک کنم اسم یه ترک تو آلبوم هم خودها بود 
نقل قول: خوب میخونه ؟

نه 42
متن هاش واقعا قوین ولی صدا و تکنیکش اصلا خوب نیست  Khansariha (56)
نقل قول: پس دشمن بشیم از این ب بعد ؟ آخرین حرفتون اینه ؟

تا وقتی این راه و روشتونه صلحی نمیتونه بین ما برقرار بشه  Khansariha (58)
نقل قول: یعنی من ی اشتباهی کردم پودر کاکائو کیک و زیاد کردم و از اون روز دیگه آبرو حیثیت نموند برام [تصویر:  15.gif]

اهم اهم اونیکه زیاد کردید شعله فر بوده نه پودر کاکائو لطفا اذهان عمومی رو منحرف نکنید  4chsmu1
نقل قول: عاغا کیک خیس بود خیلی هم خوشمزه بود . دروغه ، تهمت هست و لاغیر

درسته ..کیک خیس بود و خیلی خوشمزه بود ...نهنگ ها پرواز میکنند و زرافه ها با قاشق ماست میخورن
نقل قول: با این پست انگار میخواستین ابرو درست کنید زدین چشم و کور کردین  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

لازمه بگم حداقل نسوخته؟ 65
سلام 
من بخاطر سنگین بودن پست آقا رامین با یه روز سکوت پست میزنم 4chsmu1
نقل قول: از این به بعد شما دوست خوب من هستید  [تصویر:  4chsmu1.gif]
آقای کارما شما هم اگه بی احترامی که به املت کردین رو ویرایش می کردین دوست خوب تر ما بودین Khansariha (56) 4chsmu1
نقل قول: [b]ای من ب فدای این جمله ی قشنگ تو  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] 
دقیقاااااااا درسته . املت باید با گوجه باشه و فلفل و سبزی و کلی مخلفات رنگی و خوشگل داشته باشه  [/b]
[تصویر:  160.gif]
قربون شما  Khansariha (70)
احسنت ، خداروشکر هنوز افراد با سلیقه هستن تو کانون وگرنه دوستان میخواستن اسم املت رو با تحریف تاریخ به تخم مرغ و رب نسبت بدن 4chsmu1

کم کم شبانه داره خطرناک میشه دارید از هم آتو رو میکنید  Khansariha (129)
من که خداروشکر آتویی ندارم و خیالم راحته 65
 الانم میتونم تخمه بیارم و به تماشای بحث شیرین شما بپردازم 4fvfcja
از همہ گر رها شوم ، از تو جدا نمیشوم
تا تو زمین سجده‌اے ، سر بہ هوا نمیشوم
من تو بگو فدا كنم ، تن تو بگو فدا كنم
گر همہ را رها كنم ، تارك ِ ما نمیشوم
... 53
نقل قول: نه [تصویر:  p.gif]

متن هاش واقعا قوین ولی صدا و تکنیکش اصلا خوب نیست  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

باید از اقای دیوارم بپرسیم ک نظرشون چیه  Khansariha (56)
ــــــــــــــــ

نقل قول: تا وقتی این راه و روشتونه صلحی نمیتونه بین ما برقرار بشه  [تصویر:  khansariha%20(58).gif]

من چ گفتم آخه ؟ 65 گوجه بهتر از ربه و کیک نسوخته  4chsmu1
ــــــــــــــ

نقل قول: اهم اهم اونیکه زیاد کردید شعله فر بوده نه پودر کاکائو لطفا اذهان عمومی رو منحرف نکنید  [تصویر:  4chsmu1.gif]

Khansariha (13) Khansariha (13) ب خدا کیک خیس رنگش تیره هست . عکسش هست هنوز ؟ من برم چک کنم . 

ــــــــــــــــــــــ

نقل قول: درسته ..کیک خیس بود و خیلی خوشمزه بود ...نهنگ ها پرواز میکنند و زرافه ها با قاشق ماست میخورن

لازمه بگم حداقل نسوخته؟ [تصویر:  65.gif]

قبول اقا من کم آوردم  Khansariha (13) 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: کم کم شبانه داره خطرناک میشه دارید از هم آتو رو میکنید  [تصویر:  khansariha%20(129).gif]
من که خداروشکر آتویی ندارم و خیالم راحته [تصویر:  65.gif]
 الانم میتونم تخمه بیارم و به تماشای بحث شیرین شما بپردازم [تصویر:  4fvfcja.gif]

Khansariha (13) ما بدون آتو داشتنم میتونیم کلی بحث کنیم یعنی الکی الکی فقط پست ارسال کنیم و اسپم بزنیم  4chsmu1

امشب یکی از دوستام ی متنی نوشته بود ک خیلی جالب بود ، در مورد باکس خودمراقبتی بود . چنین ایده ی نابی قشنگه : ) 

نقل قول: یادمه خیلی وقت پیش مطلبی خوندم که فردی در اون نوشته بود هر وقت دلم می‌گیره، دوستم برام یه باکس خودمراقبتی هدیه میاره. توی این باکس، چیزهایی رو که دوست دارم می‌ذاره و رهاش میکنه پُشت درب خونم تا خودم برم و برش دارم.[تصویر:  01.gif]

چه خوبه هر از گاهی برای خودمون یه باکس خودمراقبتی درست کنیم و به خودمون هدیه بدیم. من اگه بخوام برای خودم یکی درست کنم، احتمالا دو تا شمع معطر با رایحه‌های وانیل و اسطوخودوس در باکس قرار میدم، یه دفترچه و خودکار برای ژورنال‌نویسی در لحظه، چند تا فلش کارت با جملات رهایی‌بخش و مثبت، شاید یک عکس زیبا از خاطره‌ای خوش.
دو بسته کافی هم ضمیمه‌اش میکنم . یه چشم‌بند برای استراحت .
امشب به یکی از این باکس‌ها نیاز دارم، ولی چون از قبل فکرش رو نکردم، فعلا دستِ خالی زمان رو سپری می‌کنم تا بعدا فکری به حالش کنم. میشه یه جعبه شیک براش تهیه کرد یا با همین جعبه‌های معمولی درستش کرد و روش کاغذ کادو کشید تا جلوه زیباتری پیدا کنه. و طبیعتا این جعبه رو لازمه زمانی درست کنیم که حالمون خوبه.

متن از یک عزیزی هست ک کمی حذف کردم از نوشته هاش و کپی هست کاملا ، ولی تصمیم گرفتم این ایده رو اجرایی کنم . 
مثلا ی باکس درست کنم توش ی رمان قطور بزارم ، ی عکس قدیمی از مامانم ، شکلات تلخ ، یک عدد گل رز صورتی رنگ ، یدونه بستنی شکلاتی ، چشم بند منم میذارم ک بخوابم ک حالم خوب بشه . 
سوال : شما باکس خودمراقبتی داشته باشید توش چ میذارید؟ 65

پ ن : هرکی نیمه شب اومد چراغ ها رو خاموش کنه : ) 
شبتون خوش  302
پ ن جالب انگیز : همین الان گوشیم هشدار داد هوشیار باشید کفش بپوشید زلزله  22 هیچی دیگه واقعنی زلزله شد  1744337bve7cd1t81
[تصویر:  screenshot_۲۰۲۳۰۸۲۳_۰۰۵۶۳۸_google_play_s...s_u42x.jpg]

نقل قول: آقای کارما شما هم اگه بی احترامی که به املت کردین رو ویرایش می کردین دوست خوب تر ما بودین [تصویر:  khansariha%20(56).gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]

حالا که اصرار دارید املت با گوجه میتونه در رتبه دوم در شرایط نبود و یا کمبود رب مرغوب به عنوان جایگزین قرار بگیره...خوبه؟ 39  
نقل قول: من که خداروشکر آتویی ندارم و خیالم راحته [تصویر:  65.gif]

الانم میتونم تخمه بیارم و به تماشای بحث شیرین شما بپردازم [تصویر:  4fvfcja.gif]

اهم اهم شما هم فکر میکنید آتو ندارید ...هیچکس کامل پاک نیست همه یه چیزی دارن اگه نداشته باشن هم براشون میسازم 4chsmu1
نقل قول: شما باکس خودمراقبتی داشته باشید توش چ میذارید؟ [تصویر:  65.gif]

خانم یاقوت آتش بس اعلام کنیم فعلا؟
من یه جعبه چوبی دارم یه سری خرت و پرت که دوستشون دارم رو توش گذاشتم ولی خب اون این نیست 39
من دفترچه یادداشتم رو میذاشتم با یه خودکار + اون دیوان حافظم کوچولوعم که پاره پوره شده +اون فرفره چوبیه که اندازه بند انگشته+ و خب نمیدونم آهنگ رو چجوری تو جعبه بزارم ولی یه کاریش میکنم  42
نقل قول: همین الان گوشیم هشدار داد هوشیار باشید کفش بپوشید زلزله  [تصویر:  22.gif] هیچی دیگه واقعنی زلزله شد  [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif]

جدی زلزله شد؟ 22

هان؟!  1744337bve7cd1t81
نقل قول: خانم یاقوت آتش بس اعلام کنیم فعلا؟
من یه جعبه چوبی دارم یه سری خرت و پرت که دوستشون دارم رو توش گذاشتم ولی خب اون این نیست [تصویر:  39.gif]
من دفترچه یادداشتم رو میذاشتم با یه خودکار + اون دیوان حافظم کوچولوعم که پاره پوره شده +اون فرفره چوبیه که اندازه بند انگشته+ و خب نمیدونم آهنگ رو چجوری تو جعبه بزارم ولی یه کاریش میکنم  [تصویر:  p.gif]
بله چشم 53258zu2qvp1d9v ی وقت زلزله میاد میمیرم دشمن نداشته باشم بهتره دستم کوتاهه از اون دنیا ب این دنیا نمیرسم 4chsmu1 
منم قبلا ی همچین چیزی درست کرده بودم ولی باز ی باکس برای مواقعی ک حالم خوب نباشه نبود  53258zu2qvp1d9v منم میخواستم اهنگ بذارم ولی فکر نکنم بشه   53258zu2qvp1d9v
شعر هم خوبه ، منم دیوان ترکی شهریار و برمیداشتم .

هان؟!  

بله دیشب ی زلزله ی ۵.۵ شده بود . تبریز اردبیل حس شد  53258zu2qvp1d9v
یکم بیرون موندیم بعدش دیگه قدرت خواب اجازه نداد بیشتر بیرون بمونیم رفتیم خوابیدیم  4chsmu1

نقل قول: خوشبختم  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

ولی بازم ربط املت و ب چای شیرین نفهمیدم [تصویر:  6.gif]
میتونید امتحان کنید مزه جدید کشف کنید.  4chsmu1

یادش بخیر یه زمانی یانگم میدیدم (جواهری در قصر) اون هم بعد از کشف مزه های جدید خیلی معروف شده بود 654chsmu1

نقل قول: بله چشم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] ی وقت زلزله میاد میمیرم دشمن نداشته باشم بهتره دستم کوتاهه از اون دنیا ب این دنیا نمیرسم [تصویر:  4chsmu1.gif] 
الان فکر میکنم غیر از استرس قطع شدن آب، باید استرس زلزله رو هم داشته باشید 53258zu2qvp1d9v
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
نقل قول: بله چشم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] ی وقت زلزله میاد میمیرم دشمن نداشته باشم بهتره دستم کوتاهه از اون دنیا ب این دنیا نمیرسم [تصویر:  4chsmu1.gif] 

خدا نکنه  53258zu2qvp1d9v
ولی خب صلح همیشه انتخاب هوشمندانه ایه 25
نقل قول: منم میخواستم اهنگ بذارم ولی فکر نکنم بشه   [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
شعر هم خوبه ، منم دیوان ترکی شهریار و برمیداشتم .

کاش میشد گوشیمونو بذاریم  65

شهریار آدمو بیشتر افسرده میکنه Khansariha (56)
نقل قول: بله دیشب ی زلزله ی ۵.۵ شده بود . تبریز اردبیل حس شد  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

یکم بیرون موندیم بعدش دیگه قدرت خواب اجازه نداد بیشتر بیرون بمونیم رفتیم خوابیدیم  [تصویر:  4chsmu1.gif]

ایشالا که خسارت جانی نداشته 63

اصلا مقابله با بحرانتون ۱۰/۱۰ Khansariha (13)
نقل قول: یکم بیرون موندیم بعدش دیگه قدرت خواب اجازه نداد بیشتر بیرون بمونیم رفتیم خوابیدیم  [تصویر:  4chsmu1.gif]

من ی بار سه ثانیه زلزله رو حس کردم تا صبح اماده جلو در نشسته بودم پلک هم نزدم بقیه رو هم نمیزاشتم بخوابن  Khansariha (56)تا چهارماه هم کاملا پوشیده میخوابیدم که مردم حجاب داشته باشم Gigglesmile
خب خداروشکر یاقوت و آقای کارما هم صلح کردن Khansariha (2)
حالا همگی آماده باشید که با نیسان آقا رامین بریم خونشون برای آش ماه صفر 42 4fvfcjaآش که نمیتونیم بخوریم کمک میکنیم Gigglesmile
دوستان فکر کنم این غیبت کانونی ها مثل پر سیمرغ میمونه فقط به جای آتیش زدن باید غیبت کنیم که بیان کانون Vamonde
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلااااااام [تصویر:  emoji_smiley-137.png]

خوبین ؟ امروز چیکار کردین ؟ 
شروع شهریور و تولد شهریوری هارو تبریک میگگگگگگگگگم [تصویر:  193.gif] شهریوری ها خیلی با احساس هستند و بسیار بسیار دلسوز و فراوان فراوان مهربون هستند . یعنی اگر ی  دوست شهریوری دارید باید خیلی مواظب باشید ک ی وقت از دلسوزی و مهربونی اشکش سرازیر نباشه . خیلی خوبن و خلاصه شهریوری ها پرچمشون بالاست [تصویر:  214.gif] 

ــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: یادش بخیر یه زمانی یانگم میدیدم (جواهری در قصر) اون هم بعد از کشف مزه های جدید خیلی معروف شده بود [تصویر:  65.gif][تصویر:  4chsmu1.gif]

Khansariha (13) یادش بخیر یانگوم هرکاری میکرد در اوج بود ، اولش بانوی دربار میشد بعد اشپز و بعد طب سوزنی  106
ـــــــــــ

نقل قول: ولی خب صلح همیشه انتخاب هوشمندانه ایه [تصویر:  25.gif]

امان از این شکلک فرشته ک مهرخدا استاد استفاده از این شکلک بود . یعنی از این فرشته باید ترسید [تصویر:  85.gif]

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: شهریار آدمو بیشتر افسرده میکنه [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

شهریار قشنگه : ) 
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: ایشالا که خسارت جانی نداشته [تصویر:  63.gif]

اصلا مقابله با بحرانتون ۱۰/۱۰ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

: ) 
آقای کارما زلزله سوریه و ترکیه ک اتفاق افتاد ، تلویزیون ملی ترکیه تمام شبکه هاش متوقف شده بود و ب طور زنده فقط آوار برداری رو نشون میدادن . اون چند هفته من صبح تا شب نگاه میکردم و میدیدم مثلا یکی بعد از 200 ساعت زنده از زیر آوار بیرون اومده .فکر کنید چندین روز زیر آوار بدون اب و غذا و هوا انسان زنده میمونه .  قطعا مراقبت و احتیاط خیلی خوبه ولی ب نظرم اگر خدا نخواد واقعا ادم ی جاهایی ک قطعا باید بمیره زنده میمونه . 
کار خدا رو نمیشه فهمید . 

42

ــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: من ی بار سه ثانیه زلزله رو حس کردم تا صبح اماده جلو در نشسته بودم پلک هم نزدم بقیه رو هم نمیزاشتم بخوابن  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]تا چهارماه هم کاملا پوشیده میخوابیدم که مردم حجاب داشته باشم [تصویر:  gigglesmile.gif]

عااااازیزم زینبی جانم [تصویر:  136.gif] 
منم زلزله ورزقان و ک دیدم خیلی ترسیدم و از اونموقع همیشه بسته داروها ، کیف مدارک ، چادر و شارژر و نزدیک در میذارم شب ها . 

ــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: خب خداروشکر یاقوت و آقای کارما هم صلح کردن Khansariha (2)

Khansariha (13) بلی بلی در صلحیم .
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: حالا همگی آماده باشید که با نیسان آقا رامین بریم خونشون برای آش ماه صفر [تصویر:  p.gif] [تصویر:  4fvfcja.gif]آش که نمیتونیم بخوریم کمک میکنیم [تصویر:  gigglesmile.gif]

بعدش بریم مشهد ؟؟؟؟؟؟؟؟ خونه مهرخدا اینا  4chsmu1

[تصویر:  220.gif]
من سبزی پاک میکنم فقط قول نمیدم حین سبزی پاک کردن غیبت نکنم  4chsmu1 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: دوستان فکر کنم این غیبت کانونی ها مثل پر سیمرغ میمونه فقط به جای آتیش زدن باید غیبت کنیم که بیان کانون [تصویر:  vamonde.gif]

در مورد کی حرف بزنیم ؟ 4chsmu1

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان