امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: خب خداروشکر یاقوت و آقای کارما هم صلح کردن [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

اهم اهم ...فعلا... وگرنه مشکلات اساسی هنوز بین ما باقی مونده 4chsmu1
نقل قول: حالا همگی آماده باشید که با نیسان آقا رامین بریم خونشون برای آش ماه صفر [تصویر:  p.gif] [تصویر:  4fvfcja.gif]آش که نمیتونیم بخوریم کمک میکنیم [تصویر:  gigglesmile.gif]

آش؟ خونه آقا رامین؟ نه مرسی ترجیح میدم زنده بمونم 42
نقل قول: شهریوری ها خیلی با احساس هستند و بسیار بسیار دلسوز و فراوان فراوان مهربون هستند

کو؟کجا؟ما که ندیدیم Khansariha (56)
نقل قول: امان از این شکلک فرشته ک مهرخدا استاد استفاده از این شکلک بود . یعنی از این فرشته باید ترسید [تصویر:  85.gif]

اتفاقا منم به یاد ایشون گذاشتم  4chsmu1

خوشحالم که منظور رو گرفتید  25

نقل قول: شهریار قشنگه : ) 

قشنگ هست ولی افسرده میکنه Khansariha (56)
نقل قول: مثلا یکی بعد از 200 ساعت زنده از زیر آوار بیرون اومده .فکر کنید چندین روز زیر آوار بدون اب و غذا و هوا انسان زنده میمونه . 

با همین توجیه و توضیحات وسط زلزله رفتید خوابیدید؟ 4chsmu1
نقل قول: قطعا مراقبت و احتیاط خیلی خوبه ولی ب نظرم اگر خدا نخواد واقعا ادم ی جاهایی ک قطعا باید بمیره زنده میمونه . 
کار خدا رو نمیشه فهمید . 

[تصویر:  p.gif]

پارت قبلی که شوخی بود ولی آره واقعا تا خدا نخواد هیچی نمیشه ....کار خدارو هم که نمیشه فهمید Khansariha (56)
نقل قول: اهم اهم ...فعلا... وگرنه مشکلات اساسی هنوز بین ما باقی مونده [تصویر:  4chsmu1.gif]

[تصویر:  screenshot_(679)_jl8g.png]

چ بگم ؟!!!!! 106

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: آش؟ خونه آقا رامین؟ نه مرسی ترجیح میدم زنده بمونم [تصویر:  p.gif]

ن دیگه الان ک نمیاد جوراب بندازه ؟!!!!! میاد ؟؟؟!! هان ؟ چ ؟!!!! نریم پس !  17

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: اتفاقا منم به یاد ایشون گذاشتم  [تصویر:  4chsmu1.gif]

خوشحالم که منظور رو گرفتید  [تصویر:  25.gif]

[تصویر:  emoji_smiley-88.png]
بله متوجه شدم[تصویر:  60.gif]

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: قشنگ هست ولی افسرده میکنه [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

حافظ و سعدی افسرده نمیکنه ؟ 65
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: با همین توجیه و توضیحات وسط زلزله رفتید خوابیدید؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]

آره دیگه 4chsmu1 ، با خودم گفتم گر نگهدار من آن است ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد [تصویر:  icon_%20(50).gif]
ــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: پارت قبلی که شوخی بود ولی آره واقعا تا خدا نخواد هیچی نمیشه ....کار خدارو هم که نمیشه فهمید [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
نقل قول: چ بگم ؟!!!!! [تصویر:  106.gif]

اون مشکل شخصی بود نه درگیری های حزبی  65
دیدم من که به خاطر اسپویل دارم منفی منفی میدم بحث های سیاسی رو هم قاطیش کنم که نخوام دوتا منفی بدم

بد کردم؟ 9

نقل قول: ن دیگه الان ک نمیاد جوراب بندازه ؟!!!!! میاد ؟؟؟!! هان ؟ چ ؟!!!! نریم پس !  [تصویر:  17.gif]

جوری که من فهمیدم خونه آقا رامین در درجه اول که نرید  اگه رفتیدهم  اصلا چیزی نخورید مخصوصا اگه خودش اون چیز رو درست کرده باشه 
نقل قول: حافظ و سعدی افسرده نمیکنه ؟ [تصویر:  65.gif]

نه 65
شهریار اوناییش که من خوندم ..خیلی حسرت میخوره توشعراش Khansariha (56)
نقل قول: آره دیگه [تصویر:  4chsmu1.gif] ، با خودم گفتم گر نگهدار من آن است ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

خدا کنه توخونتون افرادی باشن که مثل شما فکر نکنن حداقل اونا نجاتتون بدن  4chsmu1
نقل قول: جوری که من فهمیدم خونه آقا رامین در درجه اول که نرید  اگه رفتیدهم  اصلا چیزی نخورید مخصوصا اگه خودش اون چیز رو درست کرده باشه 
ولی مامانشون خیلی کدبانو هستن ب نظرم . وقتی اقا رامین خونه نبودن بریم پس  65
______
نقل قول: شهریار اوناییش که من خوندم ..خیلی حسرت میخوره توشعراش [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

حق داشته  65

نقل قول: خدا کنه توخونتون افرادی باشن که مثل شما فکر نکنن حداقل اونا نجاتتون بدن  [تصویر:  4chsmu1.gif]

اون ها همه بدتر از منن  Khansariha (13) برادرم موقع زلزله بیدار شده بود میگفت اروم باشین هیچی نیست بریم بخوابیم باز اه اومد بریم بیرون  Khansariha (13) 

نقل قول: برادرم موقع زلزله بیدار شده بود میگفت اروم باشین هیچی نیست بریم بخوابیم باز اه اومد بریم بیرون  [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 

فقط دعا میکنم سمت شما زلزله نیاد با این وضعیت Khansariha (13)
نقل قول: اقای کارما دو روزه من میام میرم یادم میوفته روز پزشک و تبریک نگفتم . روز پزشک و ب شما تبریک میگم ، انشالله در آینده یک پزشک حاذق و موفق باشید  [تصویر:  confetti.gif]

سلامت باشید
خیلی مممنونم ازتون  302
❁﷽❁..ذکر روز جمعه{اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ..خدایا بر محمد و خاندانش درود بفرست} السَّلامُ عَلیك یااَباصالِحَ المهدی(عج).. سلام اگر با لبخند همراه باشد. حکم شاخه گلی پر از احساس را دارد که به قلب التیام میبخشد؛؛؛؛ وَ قُلْ لِعِبادی یَقُولُوا الَّتی‏ هِیَ أَحْسَنُ.. و بندگانم را بگو که همیشه سخن بهتر را بر زبان آرند.. (سوره اسرا– 17) سلااااام ... خوشرنگ ترین لحظات دنیا را با لحظه هایی پر از شادی و زیبایی براتون آرزومندم....
01/06/03

[تصویر:  16615233-4568-l.jpg]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

❁﷽❁..ذکر روز شنبه {یا رَب العالَمین..ای پروردگار جهانیان} پروردگارا.. ما را از بیهوده گویی مصون بدار کمکمان کن تا باکلامی نورانی تکلم کنیم . کمکمان کن پیوسته با تو که همه عشق ما و همه زندگی ما هستی، بمانیم . پروردگارا.. روح ما را پاک و تطهیر کن .. و از نورانیت و عشقت ما را لبریز بفرما .. و همه خیرهای دنیا را نصیبمان گردان .. و هرچه شر دنیاست از سرمان کم، و روح ما را با شهدای‌کربلا محشور بفرما …سلااااااام صبحتون بخیر تابستونتون بشادی و خوشی...
۰۱/۰۶/۰۴

[تصویر:  16700445-4521-l.jpg]
ـــــــــــــــ

سلام [تصویر:  134.gif]

خوبین ؟ خوشین ؟ امیدوارم خوب باشین . بعد ب خاطر این حال خوب و مشغولیت های حال خوب کن و اینا ب کانون سر نزنین [تصویر:  icon_%20(49).gif]

چند روز پیش خواب بودم گوشیم زنگ زد و من اصلا یادم نمیاد چطور بین خواب و بیداری جواب دادم و اصلا آدرسی چیزی دادم . فقط این یادم میاد ک گفتن از فلان شرکت هستیم و ب خاطر تراکنش هاتون برنده ی اپل واچ شدین و ادرس بدین بفرستیم و هزینه ی ارسال هم پرداخت درب منزل هست ک 298 هزار تومنه [تصویر:  icon_twisted.gif] امروز دوباره زنگ زدن بفرستیم و من گفتم آخه چنین چیزی ممکن نیست ک هزینه ی پستشم انقدر باشه گفتن ن گارانتی داره و واقعی هست و فلان و بهمان [تصویر:  23.gif] هیچی دیگه ی سرچ کردم و کلاهبرداری هست و چ بگم  106 خدایا توبه [تصویر:  icon_%20(58).gif]

بعددددددش دیگه میخوام از این تریبون بپرسم کی میره کربلا ؟ اگر رفتین دعامون کنید  53258zu2qvp1d9v من چندوقته ی کار مرتبطی انجام میدم برای مسافران کربلا و هرمدرکی و ک میبینم ب این فکر میکنم ک ن تونستم مشهد برم ن کربلا و حسرت میخورم  [تصویر:  icon_surprised.gif] 

پ ن : یادتونه من ی استیکر داشتم دختره همش جیغ میزد ؟ پیداش نمیکنم [تصویر:  icon_%20(36).gif]
پ ن 2 : امروز هم هوا خیلی گرفته هم من حوصله ندارم  Hanghead ضبح با ماشین سبد میوه فروش و ندیدم داشتم پارک میکردم یکم از کنار ب جعبه زدم میوه فروشه ی جوری سرم داد زد . منم دیدم خیلی عصبانی هست گفتم اقا این ی کیسه خیاری ک زمین ریخت چیزیش نشده ک همه رو بده من ببرم  53258zu2qvp1d9v ولی بد داد زد دیگه خلاصه  Hanghead 
پ ن 3 : هروقت میام کانون تنها هستم ، میرم اعضای جدید و چک میکنم میبینم اصلا فعالیت متفرقه ندارن . فکر کنم هیچکس هیچکس و نمیشناسه  4chsmu1 65
پ ن 4 : دارم همزمان براتون غذا آماده میکنم ، غذای امشب سرخ کردنی هست . لطفا احتیاط کنید  65

[تصویر:  food-gif(19).gif]

پ ن 5 : دو هفته پیش لباس خریدم . هنوز نفرستادن . تابستون تموم شد همه جا لباس های پاییزی میارن بعد مانتو های تابستونی من نیومدن  809197ps94ijjhwg یعنی ادم چ میشه خرید انلاین انجام میده نمیدونم ک  vayy 
پ ن 6 : دارن اذان میخونن . ب حق این صاحب اذان ، ب حق این الله اکبر ای کاش خدا ب دل همه توجه کنه و خیرترین ها برامون پیش بیاد  63

سلام و درود خدمت تمام تمامی دوستان.
امیدوارم که همیشه موفق و سلامت باشید.
یه مدتی نبودم...........  Unsure
دلتنگتون شدم.....
اومدم یه احوالی بپرسم ازتون........
مراقب خودتون باشید عزیزان.. 302
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
❁﷽❁.. ذکر روز یکشنبه {یا ذَالجَلالِ و الاِکرام..ای صاحب شکوه و بزرگداشت} جانان.. من ایمان دارم که از پس چالش ها و مشکلات بر میآیم من با یاری تو موفق خواهم شد.. کمی دورتر از تو پشت پنجره‌ی خیال همچون برگی خشک به یمن حضورت عاشقانه ایستادم...ســـلااااام صبح بخیر دوستان قلبتون آسمانی و شروع صبحتون پُر برکت..
۰۱/۰۶/۰۵

[تصویر:  16985684-3041-l.jpg]

(1402 شهريور 5، 10:41)یاقوت نوشته است:
❁﷽❁.. ذکر روز یکشنبه {یا ذَالجَلالِ و الاِکرام..ای صاحب شکوه و بزرگداشت} جانان.. من ایمان دارم که از پس چالش ها و مشکلات بر میآیم من با یاری تو موفق خواهم شد.. کمی دورتر از تو پشت پنجره‌ی خیال همچون برگی خشک به یمن حضورت عاشقانه ایستادم...ســـلااااام صبح بخیر دوستان قلبتون آسمانی و شروع صبحتون پُر برکت..
۰۱/۰۶/۰۵

[تصویر:  16985684-3041-l.jpg]

سلام به تو عزیز دل خوش انرژی 
روز و روزگارت سرشار از حس فوق العاده 
53
❁﷽❁.. ذکر روز دوشنبه {یا قاضیُ الحاجات..ای براورنده حاجات} خـــــدای مهربـــانــم. تــو نهایتی تــو مهربــانترینی با تو من نفس کشیدنم همراه با عطر حضور نــاب تــوست ... و مـن چقدر خوشبختم کـه در آغوش امــن رحمت تو هستم ای بیکران ... ! سلااااام ظهرتون زندگیتون پرنور.. وپرازنغمه های عاشقانه خداوندی...02/06/06

[تصویر:  16955811-8608-l.jpg]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام دوستان 
ببخشید یه سوال دارم، اگه ممکنه سریع جواب بدین

قبلا این قانون بود که اگه کسی روزانه جایی قبول بشه، اگه ثبت نام نکنه از کنکور بعدی محرومه

الان این قانون رو برداشتن؟
یعنی میشه روزانه ثبت نام نکنیم، کنکور بعدی رو بدیم؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1402 شهريور 6، 14:31)*شهریار‌* نوشته است: سلام دوستان 

قبلا این قانون بود که اگه کسی روزانه جایی قبول بشه، اگه ثبت نام نکنه از کنکور بعدی محرومه

سلام ، خوبین ؟
این قانون برداشته شد ، اگر روزانه قبول بشید محروم نیستید و میتونید کنکور بعدی رو شرکت کنید .

(1402 شهريور 6، 15:00)یاقوت نوشته است:
(1402 شهريور 6، 14:31)*شهریار‌* نوشته است: سلام دوستان 

سلام ، خوبین ؟
این قانون برداشته شد ، اگر روزانه قبول بشید محروم نیستید و میتونید کنکور بعدی رو شرکت کنید .

ممنونم شما خوبین؟

آها بله خیلی ممنون 302
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان