امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

شب بخیر دوستان
به این توجه کردید که چقدر کم به ستاره ها نگاه می کنیم
البته شاید شهر ما اینطوره به سختی ستاره ها دیده میشن
قبلا که اپارتمان نبودیم بچگیام توی حیاط میخوابیدم
ستاره ها رو میشمردم تا خوابم ببره
الان از پشت بام هم تعداد کمی ستاره میبینم
بهترین خاطره ام از آسمان پر ستاره جاده طبس بود
 بی نظیر 
آسمان پر از ستاره بود خیلی زیاد
 سپاس شده توسط
یاقوت دستت درد نکنه عکست عالیه خیلی خوبه بینظیره 65
فقط 4chsmu1
دوست داشتی کادر بندی رو رعایت نکن  65
دوست داشتی بیشتر کابل برق تو عکسات باشه 65
دوست داشتی بیشتر از اون اسفالت دوست داشتتی خیابون میگرفتی 65

من دیگه عرضی ندارم ولی بازم عکست خوشگله تمشو دوست دارم موضوعشو دوست دارم درختاشو دوست دارم اسمون بی ابرشو دوست دارم ابی اسمونو دوست دارم عکاسشم چکار کنم دیگه اونم دوست دارم  Khansariha (89)

،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

هفته پیش من تمام فصلهای سریالی پیکی بلندر رو دیدم و تمومش کزدم، یک هفته گذشته و هر شب فیلم و سریالای دیگه بعدش دیدم ولی اون سریال رو مخمه هنوز. نه رو مخ بودن بد، شایدم خوب شایدم.... نمیدونم ولی شخصیت‌های داستان خیلی منو درگیر کرده. اینکه تو این سریال ادم خیلی سیاه یا سفید نمیبینی همه اشون خاکستری هستن شخصیتهای اصلیش به شخصیتهای دنیای واقعی نزدیکتر بود. همه امون خاکستریم و تیرگی و روشنیش به شرایط زندگی‌مون برمیگرده
نمیدونم شاید زیادی همزاد پنداری کردم و غرق شدم تو داستان. 
بهر حال کسی پیشنهادی داره چجوری از ذهنم کمرنگش کنم؟
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
سلام ، صبحتون ب خیر و شادی انشالله  Confetti
____
نقل قول: یاقوت دستت درد نکنه عکست عالیه خیلی خوبه بینظیره [تصویر:  65.gif]
فقط [تصویر:  4chsmu1.gif]
دوست داشتی کادر بندی رو رعایت نکن  [تصویر:  65.gif]
دوست داشتی بیشتر کابل برق تو عکسات باشه [تصویر:  65.gif]
دوست داشتی بیشتر از اون اسفالت دوست داشتتی خیابون میگرفتی [تصویر:  65.gif]

من دیگه عرضی ندارم ولی بازم عکست خوشگله تمشو دوست دارم موضوعشو دوست دارم درختاشو دوست دارم اسمون بی ابرشو دوست دارم ابی اسمونو دوست دارم عکاسشم چکار کنم دیگه اونم دوست دارم  [تصویر:  khansariha%20(89).gif]

ای قشنگم ، دوست داشتم کادر بندی رعایت بشه ، دوست داشتم ماشین های توی عکسم میدیدین  ، فقط یکم دقت کن .کنار میدون صاف و صوف نیست ؟ سه تا ماشین از عکس حذف شده . آسمون زیاده چون جلوم آدم و جوب بود دوربین و رو ب بالا گرفتم . عکس ادیت شده . اصلش فرق داره . بالاخره باید بند امنیت کانونم حفظ میشد دیگه ن ؟ 65
حالا تو چرا زدی تو ذوقم ننه ؟ ی دونه نیت درخت بود دیگه  Hanghead 
_____
من این سریال و ندیدم .   53258zu2qvp1d9v
___
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
نقل قول: حالا تو چرا زدی تو ذوقم ننه ؟ ی دونه نیت درخت بود دیگه  [تصویر:  hanghead.gif] 
خوووو ....آخه .....
روح خبیث یاقوتی درونم بهم گفت اذیتت کنم.  4chsmu1

تازه اشم عکستم یکم خرابش کردم. امیدوارم با لنگه دمپایی دنبالم نیوفتی 65
[تصویر:  13245_3fcz.png]

نقل قول: من این سریال و ندیدم .  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
 بهتره نبینی. حرصتو در میاره Swear1
 سپاس شده توسط
(1402 آبان 2، 23:30)[علی] نوشته است: شب بخیر دوستان
به این توجه کردید که چقدر کم به ستاره ها نگاه می کنیم
البته شاید شهر ما اینطوره به سختی ستاره ها دیده میشن
قبلا که اپارتمان نبودیم بچگیام توی حیاط میخوابیدم
ستاره ها رو میشمردم تا خوابم ببره
الان از پشت بام هم تعداد کمی ستاره میبینم
بهترین خاطره ام از آسمان پر ستاره جاده طبس بود
 بی نظیر 
آسمان پر از ستاره بود خیلی زیاد

سلام
صبح بخیر  49-2

منم یادمه بچه بودم بعضی شب‌ها پشت بام می‌خوابیدیم. خونه‌های ویلایی قدیم و آپارتمان‌نشین‌نشده، این خوبی‌ها رو داشت. این قدر کیف می‌داد. نگاه به ماه و ستاره کنی و بعد کم‌کم چشم‌هات بسته بشه.  2uge4p4

نوستالژی قشنگیه. دوست دارم دوباره تجربه‌اش کنم.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1402 آبان 3، 9:23)مهرخدا نوشته است: تازه اشم عکستم یکم خرابش کردم. امیدوارم با لنگه دمپایی دنبالم نیوفتی 65
[تصویر:  13245_3fcz.png]

چه جوری این جوری شد؟ 
مگه میشه مگه داریم؟  17

آفرین به شما.  41
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: چه جوری این جوری شد؟ 
مگه میشه مگه داریم؟  [تصویر:  17.gif]

آفرین به شما.  [تصویر:  41.gif]

نه بابا کاری نکردم کلی هم ایراد داره
باید تیر چراغ برق، اون آقای پیر رو نیمکت حذف بشن یا از هر کدوم یکیشون بمونه
چارچوب در ساختمان پشت درختا باید دقیقا عمود باشه و نه کج
تنه درخت وسط یک طرفش خیلی صاف هست 
لبه جدول باید درست بشه و مرتب و تمیز بشه 
این عکس کلی کثیف کاری داره که تمیز نشده است
خودتونم میدونید عکس رو چرخوندم و یک کپی قرینه ازش گرفتم کنارش گذاشتم 
فقط کابل برق میمونه که میتونید براحتی با content aware fill حذفش کنید
نقل قول: باید تیر چراغ برق، اون آقای پیر رو نیمکت حذف بشن یا از هر کدوم یکیشون بمونه
چارچوب در ساختمان پشت درختا باید دقیقا عمود باشه و نه کج
تنه درخت وسط یک طرفش خیلی صاف هست 

این‌ها هم تو عکس بود من ندیده بودم؟  17

نقل قول: خودتونم میدونید عکس رو چرخوندم و یک کپی قرینه ازش گرفتم کنارش گذاشتم 

فقط کابل برق میمونه که میتونید براحتی با content aware fill حذفش کنید

کاش منم از این کارا بلد بودم.
بالاخره یه روز یاد می‌گیرم.
آرزو بر جوانان (بخوانید پیرمردها  22 )  عیب نیست.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

همه امون شما رو خوب میشناسیم.  Khansariha (56)
هم دقیق هستید و هم از این کارا بلدین فقط چون سرتون شلوغه وقت نمیکنید انجام بدین.  Khansariha (69)
شما پیر باشید پس من فسیل شدم Hanghead با اینحال دارم چند روزیه زبانهای برنامه نویسی رو بررسی میکنم یکیشو انتخاب کنم یاد بگیرم.  65
(1402 آبان 3، 12:26)مهرخدا نوشته است: همه امون شما رو خوب میشناسیم.  Khansariha (56)
هم دقیق هستید و هم از این کارا بلدین فقط چون سرتون شلوغه وقت نمیکنید انجام بدین.  Khansariha (69)

ممنون که بهم دلگرمی میدید تا ناامید نشم.  Hanghead 

واقعا کاش سر آدم خلوت بود و انرژیش رو هم داشت می‌تونست خیلی از چیزهایی که دوست داره و لازم داره رو یاد بگیره و انجام بده.

از طرفی نگاه می‌کنم همین الان هم کلی کلاس میرم.
یه سری کلاس از طرف محل کار میرم.  53258zu2qvp1d9v  یه سری کلاس از طرف خودم.  49-2   یه سری کلاس از طرف دیگران.  22
من الان فقط درخواست استراحت دارم.  God

نقل قول: با اینحال دارم چند روزیه زبانهای برنامه نویسی رو بررسی میکنم یکیشو انتخاب کنم یاد بگیرم.  65
چه حرکت خوب و سازنده‌ای. موفق باشید.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: از طرفی نگاه می‌کنم همین الان هم کلی کلاس میرم.
نقل قول: یه سری کلاس از طرف محل کار میرم. 53258zu2qvp1d9v یه سری کلاس از طرف خودم. 49-2 یه سری کلاس از طرف دیگران. 22
نقل قول: من الان فقط درخواست استراحت دارم

سلام .
 .
یه جمله تازگی خوندم حیف نگم  4chsmu1

[ ما تو دنیای امروز چیزی به نام فارغ التحصیلی دیگه  نداریم . هممون دائم التحصیل هایی هستیم که محکومیم به یادگیری و ارتقا مداوم .]

فکر اینکه شده ۷۵ سالم و باید یه زبان جدید برنامه نویسی( یا چیزی شبیه به این زبان ها )  یادبگیرم ( برای ورژن جدیدی از روش ثبت سفارش آنلاین غذا ) خیلی عجیبه برام ولی چندان هم  دور از انتظار نیست  4chsmu1

شایدم  تراشه های brain–computer interface مثل نیورالینک  به دادمون برسن و نیاز نشه هرچیزی رو از صفر ، هضم و جذب کنیم و یادبگیریم    4chsmu1

ولی جدا از شوخی نظرتون چیه درموردشون ؟ 

بنظر من اگه اینطوری بشه ، همه چی پوچ و بی معنی میشه دیگه  Hanghead
(1402 آبان 3، 13:27)محسنین نوشته است: شایدم  تراشه های brain–computer interface مثل نیورالینک  به دادمون برسن و نیاز نشه هرچیزی رو از صفر ، هضم و جذب کنیم و یادبگیریم    4chsmu1

به نظر من روز به روز تکنولوژی پیشرفت می‌کنه و سال به سال انسان‌ها به امکانات جدیدی دست پیدا می‌کنند که غافل‌گیرتر از گذشته میشن.

مثلا الان رباتی ساختن که وقتی کسی از حال میره، متوجه میشه، میره بالا سرش، دمای بدنش رو اندازه می‌گیره، ضربانش رو چک می‌کنه، فشار خونش رو اندازه می‌گیره و ... در نهایت هم با مرکز ارتباط برقرار می‌کنه میگه به‌نظرم فلان مشکل رو داره‌. فلان آمپول رو بهش بزنم؟ مثلا مرکز هم میگه آره، تزریقاتش رو هم انجام میده.  17 

۲۰ سال پیش شنیدن این چیزها خیلی عجیب بود، اما امروز تبدیل به واقعیت شده.

واقعا نمیشه گفت تکنولوژی در آینده چه چیزهایی رقم می‌زنه ولی اینکه مثلا یه تراشه بسازن که شب تا صبح با مغز انسانی که خوابه، انگلیسی کار کنه و صبح که بیدار میشه، یه سری لغات جدید بلد باشه، خیلی دور از ذهن نیست.  4chsmu1

فکر کنید همه آدم‌ها تو مغزشون به یه تراشه مجهز باشن. الان بعضی از آدما سال به سال گوشی‌شون رو ارتقاء میدن و مدل بالاتر می‌گیرن، اون موقع سال به سال تراشه عوض می‌کنن.  Smiley-face-biggrin

بعد فکر کنید بچه میره مدرسه معلم‌شون میگه چرا انگلیسیت ضعیف‌تر از بقیه است؟ بچه میگه آقا اجازه، تراشه من مدلش قدیمیه بابام قول داده امسال یه تراشه جدید برام بگیره.  4chsmu1

اصلا به اتکای تراشه، شاید به یادگیری خیلی چیزها نیاز نداشته باشیم. در مواقع لزوم، کاربری لازم رو در اختیارمون قرار میده. ما فقط در نقش user و کاربر، ازش استفاده می‌کنیم.  Smiley-face-biggrin
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: یه سری کلاس از طرف محل کار میرم.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]  یه سری کلاس از طرف خودم.  [تصویر:  49-2.gif]   یه سری کلاس از طرف دیگران.  [تصویر:  22.gif]
دیدین درست گفتم. شما نمیتونید بیکار باشید و همیشه فعال و پویا هستید. Khansariha (56)
ولی به قول خودتون گاهی نیاز هست استراحت کنید و امیدوارم شرایطش هر چه زودتر براتون فراهم شه Khansariha (69)

نقل قول: شایدم  تراشه های brain–computer interface مثل نیورالینک  به دادمون برسن و نیاز نشه هرچیزی رو از صفر ، هضم و جذب کنیم و یادبگیریم    [تصویر:  4chsmu1.gif]

به نظرم سرعت زندگی کردن بیشتر میشه. همیشه با پیشرفت تکنولوژی یسری مزیتها رو از دست میدیم و یکسری رو بدست میارم و همینطور یکسری از کمبودها حذف میشن و یکسری کمبودهای دیگه به وجود میاد.
و فکر میکنم در آینده براش این تراشه ها مهم نباشه و کارها به دست رباتهای سخت افزاری و نرم افزاری و هوش مصنوعی بیوفته و انسان مثل آنچه آقای آرمین گفتن تبدیل به یک کاربر(اپراتور) بشه
و راستشو بخواین کمی ترسناک میشه اگ هوش مصنوعی بتونه خودشو بررسی کنه و کدهاشو ریفکتور کنه و بازنویسی کنه. اونوقت دانش انسان از دانش اون عقب می مونه و منطق 0 و 1 احساسات سرش نمیشه و تمام تصمیماتش براساس منطق خواهد بود و اونوقت ممکنه یکسری خصوصیتهای انسانی مثل عطوفت، همدلی و ... از بین بره.
که فکر نمیکنم فعلا چنین چیزی تا مثلا 50 سال اینده رخ بده.
دوستان شما اهنگ های خارجی رو از کجا دانلود میکنید؟
 سپاس شده توسط
(1402 آبان 3، 19:31)مهرخدا نوشته است: دوستان شما اهنگ های خارجی رو از کجا دانلود میکنید؟

ملوبات تلگرام
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان