امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1402 آبان 20، 21:54)مهرخدا نوشته است:
نقل قول: مهری خدا رو شکر من و نمیذاری بخوابم  و معاف هستم از این قضیه ی چک دادن و باید دقت کنم گول نخورم  [تصویر:  khansariha%20(84).gif]
ببین، ایمان اوردی من چه مظلومم 25

خیلیییییی ، اصلا قرار بود اول اسمت و مظلوم بذاریم بعد شدی مهری  Khansariha (13)

پیشنهاد های عجیبی دریافت میکنم ، زینبی جان ننه بفرما :

نقل قول: نظرات

مهرخدا 992 ) - آخرین به‌روز‌رسانی: 4 دقیقه‌ی پیش
اعتبار برای ارسال یاقوت در موضوع: انجمن شبانه روزی داده شده است

مثبت (+1): بیا با چکهای زینبی فرار کنیم

Hanghead
_________

پ ن : مثلا کانون ی جایی داشت ب اسم غم و غصه ی امروز مشابه شادی و خوشحالی بعد من میرفتم توش دونه ب دونه از غصه های امروز مینوشتم .
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
اصلا بیاین اتش بس کنیم.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRAgGmtrIY5YcBDLFz3V6w...g&usqp=CAU]

حریف دوتاتون نمیشم. بیاین کلمپه بخورید بتونم نمک گیرتون کنم بتونم راحتتر گولتون بزنم. 65
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
نقل قول: تو رو زندون نمیفرستم نگران نباش. یکی دیگه قراره بره اونم نمیره اونقدر پولداره که بدهی هاشو صاف میکنه. 
منظورت من که نیستم احیانا؟! 53258zu2qvp1d9v
ببین من نمیخوام بگم این پول هایی که با دست چک داری حیف ومیل میکنی پس انداز کرده بودم برا اینده خودت ها 65

نقل قول: برا چ میخوایش ؟ دفتر نقاشی و ک زینبی داد بهت  [تصویر:  hanghead.gif]

من کی دادم؟؟؟؟ 22 22

اینجا ادم یک لحظه غفلت کنه بالشت زیر سرشم میبرن 42

ی سوالی چند روزه برام پیش اومده! Khansariha (56)

بریونی اصفهان چرا اسمش بریونیه Khansariha (56)اسمش با شکلش یکم تناقض‌ داره Khansariha (56)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1402 آبان 20، 22:03)مهرخدا نوشته است: اصلا بیاین اتش بس کنیم.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRAgGmtrIY5YcBDLFz3V6w...g&usqp=CAU]

حریف دوتاتون نمیشم. بیاین کلمپه بخورید بتونم نمک گیرتون کنم بتونم راحتتر گولتون بزنم. 65

Khansariha (13)
کلا چای دوست نداری ن ؟  Gigglesmile
دید زورش نمیرسه زود اتش بس اعلام کرد  Khansariha (13)  باشه چشم آتش بس اعلام کنیم . 
_________

زینبی ندادی.؟؟ دختر ۲ تا دونه رنگ آمیزی کردی خب بده این بچه هم ۵ تا دونش و رنگ کنه تو ک پولداری اون دفتر و خریدی حقوق ما بهش نمیرسه  Hanghead
مهری بیا مداد رنگی های آقا آرمینم برداریم بهت بدیم . یادمه  مداد رنگی گرون فابرکاستل برا خودشون خریده بودن .۵ تا دونه هم از اون مدادها برداری حقوق من آزاد مبشه ن ؟  65
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

سپاس شده توسط
بیا زینبی اینم بریونی برای خود خودت
[تصویر:  recipe-isfahan-biryani-04.jpg]
باز بگو مهری خوب نی

نقل قول: کلا چای دوست نداری ن ؟  [تصویر:  gigglesmile.gif]
مگه چای رو کانون نمیده؟ 
همینم خریدم از پولای جیب زینبی غنیمت بدون. بخور هیچی نگو. 

نقل قول: زینبی ندادی.؟؟ دختر ۲ تا دونه رنگ آمیزی کردی خب بده این بچه هم ۵ تا دونش و رنگ کنه تو ک پولداری اون دفتر و خریدی حقوق ما بهش نمیرسه  [تصویر:  hanghead.gif]

مهری بیا مداد رنگی های آقا آرمینم برداریم بهت بدیم . یادمه  مداد رنگی گرون فابرکاستل برا خودشون خریده بودن .۵ تا دونه هم از اون مدادها برداری حقوق من آزاد مبشه ن ؟  

Thankyou 25
 سپاس شده توسط
نقل قول: مگه چای رو کانون نمیده؟ 

همینم خریدم از پولای جیب زینبی غنیمت بدون. بخور هیچی نگو. 

Khansariha (13) 
زینبی بیچاره شدی ننه ، قول میدم بیام ملاقاتت  4chsmu1 

بعدشم چای نداریم تموم شده  65 این کلمپه ها خفمون میکنه بدون چای  Hanghead

سپاس شده توسط
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRqZVITT8P8fiZhEfXxKxs...Q&usqp=CAU]
بیا شکمو. اینم چاییش دیگه چی میخوای؟  
تعارف نکن اینبار کیف پول اقای مهدوی رو میز بود پیش پیش ازش قرض گرفتم حقوقتو گرفتی باهاشون حساب کنی 65
 سپاس شده توسط
(1402 آبان 20، 22:18)مهرخدا نوشته است: [تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRqZVITT8P8fiZhEfXxKxs...Q&usqp=CAU]
بیا شکمو. اینم چاییش دیگه چی میخوای؟  
تعارف نکن اینبار کیف پول اقای مهدوی رو میز بود پیش پیش ازش قرض گرفتم حقوقتو گرفتی باهاشون حساب کنی 65

ی چای میخواستی بدی تو لیوان یکبار مصرف آوردی ؟ اونم چای سرقتی  Khansariha (13)
هیچی دیگه سلامتی شما  302

سپاس شده توسط
نقل قول: ی چای میخواستی بدی تو لیوان یکبار مصرف آوردی ؟ اونم چای سرقتی  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
ضربتی عمل کردم کلمپه خفه ات نکنه.  Gigglesmile
اقای مهدوی هم مث داداشمن گفتن پول کم اوردی از کیفم بردار اینو قبلنا گفتن الان یادشون نمیاد. یادمه میگفتن این کیف پول مال کانونه؟ کانون نیست؟ نمیدونم Hanghead
 سپاس شده توسط
(1402 آبان 20، 22:27)مهرخدا نوشته است:
نقل قول: ی چای میخواستی بدی تو لیوان یکبار مصرف آوردی ؟ اونم چای سرقتی  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
ضربتی عمل کردم کلمپه خفه ات نکنه.  Gigglesmile
اقای مهدوی هم مث داداشمن گفتن پول کم اوردی از کیفم بردار اینو قبلنا گفتن الان یادشون نمیاد. یادمه میگفتن این کیف پول مال کانونه؟ کانون نیست؟ نمیدونم Hanghead

حالا پولی توش بود؟  65
ببین ی بسته چای بخر ، ی چندتا ماکارانی ، ی چند بسته پنیر پیتزا ، چند کیلو حبوبات هرکدوم نیم نیم کیلو بخر بتونیم مصرف کنیم . ی چندتا کیسه برنج بخر . بعدد دیگه سیب زمینی پیاز تموم شده . سس قرمز و سفید . چیپس و پفک یادت نره . نوشابه هم بچه ها دلشون مبخواد . وای مرغ و گوشت و ماهی یادت نره .‌
آجیل بخر برا پایان مسابقه بذاریم تاپیک عکاسی . دنت یادمون رفته مدیر کل دوست دارن . میوه پاییزی بخر از همشون . خرمالوها سفت نباشه . 
شیرینی تر بچه ها دوست دارن ، یکمم شیرینی خشک برا شخص شخیص گل من گلی یاقوت گلی بخر  65 
دیگه چ ؟ دیگه دستمال نداریم . دستمال و دستکش برا آشپزخونه بخر . لامپ چندتا ار تاپیک ها ب خاطر فعالیت کم بچه ها سوخته لامپ یادت نره بخر . کم مصرف باشه چشم هاشون اذیت میشه تاپیک های مذهبی بد جور خلوت موندن . 

دبگه چ از یادم رفت؟ شیشه پاک کن نوشتم ؟ ی کمم برا خودمون بردار خرج کنیم . دور دور کنیم . Kool

سپاس شده توسط
عزیزم هرچی توش پول تو کیف ایشون بود گذاشتم رو باقی منده پولای جیب زینبی رفتم چای خریدم. 
دیگه پولی نیست ته کشید 
فقط یادت باشه بعدا باهاشون حساب کنی
 سپاس شده توسط
(1402 آبان 20، 22:36)مهرخدا نوشته است: عزیزم هرچی توش پول تو کیف ایشون بود گذاشتم رو باقی منده پولای جیب زینبی رفتم چای خریدم. 
دیگه پولی نیست ته کشید 

پس میگن پول مدیرها زیاده میرن سفرهای تحقیقاتی دور دنیا چیه؟ 809197ps94ijjhwg
میخواستم دستمال کاغذی هم بنویسم تازه  117
_____
منتظرم صفحه ی شبانه ی صفحه بره جلوتر ده بشه رند بشه برم بخوابم  wacko2

سپاس شده توسط
(1402 آبان 20، 22:39)یاقوت نوشته است:
(1402 آبان 20، 22:36)مهرخدا نوشته است: عزیزم هرچی توش پول تو کیف ایشون بود گذاشتم رو باقی منده پولای جیب زینبی رفتم چای خریدم. 
دیگه پولی نیست ته کشید 

پس میگن پول مدیرها زیاده میرن سفرهای تحقیقاتی دور دنیا چیه؟ 809197ps94ijjhwg
میخواستم دستمال کاغذی هم بنویسم تازه  117

من نمیدونماااا ولی فکر کنم منظورشون 4 تا چک زینبیه که تو کشو میزشون گذاشتن 65
 سپاس شده توسط
سلام

میگم که خانم یاقوت این همه اسباب و اثاثیه همه برای بچه‌های کانونه؟ 42 آقا رامین همین یه نیسان رو دارن؟ 42 الان من که جلو نشستم، آقای مهدوی کنار دستمه. عقب هم که پر شده، بقیه باید کجا بشینن؟  4chsmu1

و
میگم که به خانم سها گفتید راضی نیستیم به زحمت بیفتن؟  Shy طبق چیزی که من در تصویر دیدم ما حداقل یه هفته ده روزی اون‌جا ساکن هستیم. 42 این‌ها تجهیزات یه سفر کوتاه زیارتی به حساب نمیاد. 4chsmu1 خانم سها این همه مدت مهمان نداشتن بعد الان یهو سرشون خراب شیم، اشکال نداره؟ 42
و
حالا این همه جمعیت داریم میریم دست خالی که نمیشه رفت. هدیه دست جمعی بگیریم براشون یا فردی؟ به نظرتون چی خوش‌حال‌شون می‌کنه؟  53258zu2qvp1d9v
و
با این طول سفر، به نظرم سفرمون علاوه بر زیارتی، سیاحتی هم باشه. یکی از روزها رو بریم طرقبه. خیلی خوش می‌گذره.  317 این‌قدر که آب و هوای خوب داره آدم دلش نمی‌خواد برگرده.   2uge4p4

رامین داداش نیسانت یه گانه سوزه یا دوگانه سوز؟  Khansariha (89) معاینه فنی داره؟ پلیس وسط راه نگیرتمون؟  4chsmu1 نیسانت جدی‌جدی ماشین جاده است یا فقط برای تو شهریه؟  4chsmu1 من اعضای کانون رو سالم می‌خوام.  4chsmu1 
من هم کله پاچه خیلی دوست دارم هم بستنی. کی بریم؟ امشب هستی؟  4chsmu1 فقط یه شب بریم. باشه؟ می‌ترسم منم به سندروم پای بی‌قرار دچار شم.  Smiley-face-biggrin

خانم عارفه ما سور و سات‌مون رو از آقای مهدوی اینجا دریافت کردیم. شما مگه دعوت نبودید؟  Hanghead

مرد مقاومت جان این ماه‌های باقی‌مونده تا کنکور رو نمی‌تونی از محل کارت مرخصی بگیری؟ اون ۴ ساعت خیلی می‌تونه بهت کمک کنه. همون‌طور که خانم یاقوت گفتن حتما از مشاور کمک بگیر.  Khansariha (18)

کارما جان همون‌طور که گفتم برکت اون چهل درصد خیلی بالاست.  4chsmu1 دو جین زن و بچه که هیچ، چهار چین زن و بچه رو هم کفاف میده.  4chsmu1 ممنون که تصدیق کردی.  Cowboypistol

مهدوی جان خیلی خوشحالم که این چنین هوش اقتصادی داری.  49-2  فقط من نفهمیدم این چه گردشی هست که این‌قدر سودآوره؟ 17 میگم کلید خزانه کانون رو بدم دستت باهاشون چرخ و فلک درست کنی؟  4chsmu1 می‌تونی سود ماهانه 50 درصد بهم بدی؟  Khansariha (89)  می‌خوام باهاش کانون رو رشد بدم.  4chsmu1
سودآوری از تو، گردش‌های کاری و مطالعاتی مدیریتی به اقصی نقاط دنیا به عهده من.  4chsmu1 دوست داری اول یه فرصت مطالعاتی تو دوبی رو تجربه کنی یا یه فرصت آموزشی-پژوهشی رو تو قبرس شمالی؟  4chsmu1 فقط لطفا تصمیمت رو خصوصی بهم بگو. این‌ها باید بین خودمون باقی بمونه.  Smiley-face-biggrin

خانم مهر خدا ممنون بابت کلمپه‌ها. شانس آوردیم این بار هم خانم یاقوت بودن و با اصرار ایشون گلومون تازه شد. البته من هنوز نمی‌دونم با خوردن چای تو لیوان پلاستیکی چقدر شانس زنده موندن دارم اما در حال تشکر می‌کنم.  khodahafez
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خب ب لطف خدا ۱۰ شد  Khansariha (69)

مهری بزن قدش ی صفحه از سبانه رو باهم جلو رفتیم  Khansariha (89)
_____
نقل قول: میگم که خانم یاقوت این همه اسباب و اثاثیه همه برای بچه‌های کانونه؟ [تصویر:  p.gif] آقا رامین همین یه نیسان رو دارن؟ [تصویر:  p.gif] الان من که جلو نشستم، آقای مهدوی کنار دستمه. عقب هم که پر شده، بقیه باید کجا بشینن؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]

چ مبشد اقا رامین مینی بوس داشتن ؟؟؟ این نیسان جوابگو نیست . صدای آهنگم ب ما نمیرسه . اصلا ما زمین موندیم   Khansariha (56)
هیچکس ی ماشین برا سفر نداره؟ مینی بوسی ، پاترولی ، نیسان و وانتی؟  Hanghead ما میخوایم بریم سفر ماشین نداریم  Hanghead
میگم نمیشه با هزینه مدیریت ی ماشین خرید ؟  65
_________
نقل قول: حالا این همه جمعیت داریم میریم دست خالی که نمیشه رفت. هدیه دست جمعی بگیریم براشون یا فردی؟ به نظرتون چی خوش‌حال‌شون می‌کنه؟ 53258zu2qvp1d9v

تابلو خطاطی قاب شده ی مسی پیشنهاد من هست . 
یا هم تابلو فرش وان یکاد .
گل و شیرینی خراب میشه  53258zu2qvp1d9v گل طبیعی تو گلدون هم سخت میشه برد تا مشهد . 
____
نقل قول: رامین داداش نیسانت یه گانه سوزه یا دوگانه سوز؟  [تصویر:  khansariha%20(89).gif] معاینه فنی داره؟ پلیس وسط راه نگیرتمون؟  [تصویر:  4chsmu1.gif] نیسانت جدی‌جدی ماشین جاده است یا فقط برای تو شهریه؟  [تصویر:  4chsmu1.gif] من اعضای کانون رو سالم می‌خوام.  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

ی گانه سوز نیست ب نظرم ، ولی خیلی تمیزه . اون عروسک مینیون چسبیر
چسبید ه ب شیشه هم ماهه . اممم نیسان باری ۳۸۰۰ تن هست . راهداری برا باری ها گازوئیل میده و ی بارنامه هم بگیرند ب نظرم میشه تا مقصد بدون هزینه ی سوخت برا خودمون برسیم ب مشهد و سیر و سیاحت بکنیم و برگردیم . معاینه هم ب نظرم داشته باشه . ماشین تمیزیه و اینهمه بار و تحمل کرده . بیمه شم تمدید شده باشه دیگه نور علی نور  49-2 

فقط ی مشکل داریم  Gigglesmile ماشین وسایل هامون میره ما رو زمین موندیم . شما و اقای مهدوی و اقا رامین هم ک راننده هستند . حالا اقای کارما رو هم ب زور جا کنیم تو ماشین شما ۴ نفری برید پس ما با چ بیایم؟ 18

______

شب قشنگی بود .
شب خوش همگی  302

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان