امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

او پیامبر اسلام بود
(9)

روزی شتری را دید که زانوهایش بسته شده و هنوز بار سنگینی برروی آن است . گفت به صاحب شتر بگویید خود را برای مواخذه خداوند در روز قیامت آماده کند

کافری را که در جنگ اسیر شده بود، آزاد کرد زیرا اعتقاد داشت که او مرد خوش اخلاقی است که همواره با عفت رفتار می کند

مردی بادیه نشین در زمانی که او در مدینه هم پیامبر و هم حاکم بود، به سراغش آمد و یقه او را گرفت که باید خرماهایی که از من قرض گرفته بودی، برگردانی. اصحاب عصبانی شدند و خواستند با آن مرد برخورد کنند. پیامبر برآشفته شد و گفت شماها باید طرف صاحب حق را بگیرید. من برای همین مبعوث شده ام تا هرکسی بتواند حق خود را از حاکم بدون لرزش صدا بگیرد

گفت اگر در حال کاشتن نهالی بودید و علائم روز قیامت فرا رسید، به کار خود ادامه دهید و نهال را بکارید

گروهی از اصحاب خود را برای تبلیغ اسلام به منطقه ای دیگر فرستاد. قبل از سفر از او پرسیدند تا چگونه این کار را انجام دهند. گفت تعلیمشان دهید و آسان بگیرید. سه بار از او این را پرسیدند و هر بار جواب همین بود

بارها گفت که بر مردم آسان بگیرید زیرا مبعوث نشده ام تا آن ها را به زحمت بیاندازم

گفت مبادا قبل از ذبح گوسفند، در جلوی چشمان گوسفند چاقو را تیز کنید. بدانید که حیوان هم می فهمد ،حق ندارید در دل حیوان غصه بیاندازید

گفت زنی به بهشت رفت و تنها کار خوبش این بود که به گربه ای غذا می داد

روزی زنی را دید که ناخن های خود را از ته کوتاه کرده. گفت برای زن ها زیباتر است که ناخن های خود را بلند کنند

نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام
بر این مژده(سلام تنها) گر جان فشانم رواستKhansariha (18)..تنهاجونی دیر اومدم!!:13:

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ای خداااااااااااا
این اورژانس کانون کجاست؟؟چرا کسی نیست؟؟؟Tearsنه کسی جواب اس ام اس میده نه پی ام یاهو
ای واییییییییییی............TearsTears1313
سلام

چی شده ماینز خانوووووم ؟!!!!!
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

من تنهای تنهااام تو کانون

همه رفتن اینور اونور

منم و یه کانون 4fvfcja
وای خدای من یه مهمان اومد به کانون 317

وگرنه من بودمو گوگل 4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

به خیر گذشت..بالاخره به یاد حق اومد چت و نجاتم داد317317317
[highlight=#ffffff]
(1390 تير 30، 17:36)Arman نوشته است: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

من تنهای تنهااام تو کانون

همه رفتن اینور اونور

منم و یه کانون 4fvfcja
وای خدای من یه مهمان اومد به کانون 317

وگرنه من بودمو گوگل 4fvfcja
[/highlight]
[highlight=#ffffff]4fvfcja[/highlight][highlight=#ffffff]آرمان مواظب خودت باش4fvfcja[/highlight][highlight=#ffffff][highlight=#ffffff][highlight=#ffffff]
(1390 تير 30، 18:16)ماینز نوشته است: به خیر گذشت..بالاخره به یاد حق اومد چت و نجاتم داد317317317
[/highlight]
[highlight=#ffffff]317317[/highlight][/highlight]
[/highlight]

چرا همه چی به هم ریخته سها خانوم؟!Khansariha (134)
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

خدا رو شکر ماینز خانوم 317317

هادی من این روزا اعصاب ندارم ، میشه با کله بیام تو صورتت ؟!Khansariha (18) 4fvfcja4fvfcja4fvfcja
.

(1390 تير 30، 18:22)Arman نوشته است: خدا رو شکر ماینز خانوم 317317

هادی من این روزا اعصاب ندارم ، میشه با کله بیام تو صورتت ؟!Khansariha (18) 4fvfcja4fvfcja4fvfcja

قسمت خطاب به هادی عالییییییییییییی بود4fvfcja4fvfcja و به خصوص اون شکلکه دوستانه4fvfcja
قابلی نداره Khansariha (18)4fvfcja
شدنی که هستcheshmak
فقط کله ی من خیلی سفته!!!4fvfcja یه هویی می آی میزنی بعدش کله ی خودت داغون میشه بعدش عصاب مصابت بیشتر به هم میریزه ها!4fvfcja یکی از این کله نرم ها رو باید انتخاب کنی317 بازم انتخاب با خودته
(1390 تير 30، 18:26)ماینز نوشته است:
(1390 تير 30، 18:22)Arman نوشته است: خدا رو شکر ماینز خانوم 317317

قسمت خطاب به هادی عالییییییییییییی بود4fvfcja4fvfcja و به خصوص اون شکلکه دوستانه4fvfcja
اون بخش دوستانه رو نامرد زده که منو ... (خر) کنه4fvfcja منم شدم دیگه!!!Smiley-face-cool-2Kool

بیا آرمان بیا بزن با مسئولیت خودت!!!Kool303
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

قوربونه مرامت Khansariha (18)

الان با کله میام تو دماغت 4fvfcja

چی داداااااااش
اوووووپس

53258zu2qvp1d9v
.

سلام317
چه خبره اینجا همش کتک و کتک کاری اون از اون روز که تایرد خانوم با پوست کن افتاده بود دنبالمون4fvfcja
میخواست پوستمونو بکنه1744337bve7cd1t81
اینم از آقا آرمان که میخواد با دماغ بره رو صورت ا ببخشید با کله بره دماغ آقا هادی رو بیاره پایین42
.................
یا ظاهر
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

نقل قول: چرا همه چی به هم ریخته سها خانوم؟![تصویر:  j.gif]
سلام
ببینین آقا هادی ایراد نیست.. موضوع جعبه پاسخ سریعمونه که یه کم با شعور شده!
یه کم که باهاش کار کنین جا میافته..
نمونه اش پست بعدی خودتون..53258zu2qvp1d9v

موفق باشین و شاد..
یاعلی.
نقل قول: برای معلوم شدن پست قبلی[تصویر:  e.gif]
مگه باز دوباره پستها قایم میشن؟!!Khansariha (134)
چرا برای من اینجوری نیست!؟!17

یحتمل باید دیتابیس رو بازسازی کنم..53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

پس چرا این دانشگاه نمرات رو نمی زنن؟؟wacko2
بابا دق کردیم Tears
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
یعنی اتاق رو تمیز کردم در حد تیم ملی اسپانیا تو جام جهانی آفریقای جنوبی
میخواستم عکس قبل از تمیزی،بعد از تمیزکاری(از این عکسای قبل از عمل،بعد از عمل) بذارم که نشد
چون ایده اش بعد از تر و تمیز کردن اتاق رسید به ذهنم از قبلش عکس نگرفتم بودم که...
نمیدونم چطور شد یهو این یه اپسیلن ژن تمیزی و کدبانو گری مامانم در رگ هام به جریان اومد،خودمو از نکبت نجات دادم
از بین خرت و پرت های ولو شده وسط اتاق،از تخت یه راه باز کرده بودم به کامپیوتر از کامپیوتر به در ورودی اتاق...یه اوضاعی بود
مامانم دلش می خواست از همین پنجره ی اتاقم شوتم کنه بفرسته آنجا که عرب نی انداخت...طفلی خیلی شاکی بود
بعد صداش میکنم میگم مامان بیا...میاد...میگم چه طوره؟ یه نگاه میکنه به اتاق میگه:پرده باید شسته بشه...زیردیوارها رو هم تمیز جارو نزدی...یه بار دیگه جا رو بزن...در کل بد نیست...همیشه باید اینجوری باشه...تو دختری مثلا...بعد یه خرده دیگه هم غر غر کردن سرم(منت گذاشتن البته) بعدش تشریف بردن
اونوقت میگن دوست ناباب باعث شد ما معتاد بشیم
13
هیچی دیگه اینا رو گفتم بدونید برای معتاد شدنم دلیل قانع کننده و منطقی داشتم
بعدشم اینکه بپرسم الان من چی مصرف کنم بهتره؟Kool
فرخنده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان