امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1390 تير 30، 21:07)trhmy نوشته است: یعنی اتاق رو تمیز کردم در حد تیم ملی اسپانیا تو جام جهانی آفریقای جنوبی
میخواستم عکس قبل از تمیزی،بعد از تمیزکاری(از این عکسای قبل از عمل،بعد از عمل) بذارم که نشد
چون ایده اش بعد از تر و تمیز کردن اتاق رسید به ذهنم از قبلش عکس نگرفتم بودم که...
نمیدونم چطور شد یهو این یه اپسیلن ژن تمیزی و کدبانو گری مامانم در رگ هام به جریان اومد خودمو از نکبت نجات دادم
از بین خرت و پرت های ولو شده وسط اتاق،از تخت یه راه باز کرده بودم به کامپیوتر از کامپیوتر به در ورودی اتاق...یه اوضاعی بود
مامانم دلش می خواست از همین پنجره ی اتاقم شوتم کنه بفرسته آنجا که عرب نی انداخت...طفلی خیلی شاکی بود
بعد صداش میکنم میگم مامان بیا...میاد...میگم چه طوره؟ یه نگاه میکنه به اتاق میگه:پرده باید شسته بشه...زیردیوارها رو هم تمیز جارو نزدی...یه بار دیگه جا رو بزن...در کل بد نیست...همیشه باید اینجوری باشه...تو دختری مثلا...بعد یه خرده دیگه هم غر غر کردن سرم(منت گذاشتن البته) بعد میگن چرا بچه های مردم میرن معتاد میشن؟13
هیچی دیگه اینا رو گفتم بدونید برای معتاد شدنم دلیل قانع کننده و منطقی داشتم
بعدشم اینکه بپرسم الان من چی مصرف کنم بهتره؟Kool
یعنی بدفرم حال کردم با این پستت فرخنده317317317 دمت گرم.عین خودمی
منم همیشه اتاقم این شکلیه و گاهی هیچ کس جز خودم نمیتونه راه بره تو اتاق4fvfcja
مامان همیشه گیر میداد به من و آخر سر یه روز بهش گفتم مامان،چهاردیواری اختیاری.قرار نیست که راجع به همه جای خونه شما نظر بدیSmiley-face-cool-2مامان هم دیگه بعد اون هیچی نمیگه طفلک17
وای من چقدر از این ضدحالای مامانا بدم میاد13برا اعتیاد هم بیا پیام خصوصی بده به خودم.اینجا خوب نیست.بدآموزی داره.4fvfcja
اوااااااااا

شما یعنی یه اتاقم بلد نیستید تمیز کنید ؟!!!

نمیخواد معتاد بشید ، بیاید پیش خودم تا بهتون یاد بدم چطوری کدبانو بشید 53258zu2qvp1d9v
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

ماینز عزیزم303

آرمان خانوم wacko2شماقصد ازدواج دارین که ایشالا ؟ یه پسر خوب تو همسایگی ما هست دنبال یه دختر کدبانو میگرده:s:
فرخنده
(1390 تير 30، 21:01)tark نوشته است: پس چرا این دانشگاه نمرات رو نمی زنن؟؟wacko2 بابا دق کردیم Tears

حالا مال ما رو که دادن چی شد42

افت 3 نمره ای در معدل 13

خدا نصیب نکنه1276746pa51mbeg8j
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

آی...آی13
این نمره های ما که یکی یکی میاد
جون آدم رو بالا میاره...
فرخنده
(1390 تير 30، 21:16)Arman نوشته است: اوااااااااا شما یعنی یه اتاقم بلد نیستید تمیز کنید ؟!!! نمیخواد معتاد بشید ، بیاید پیش خودم تا بهتون یاد بدم چطوری کدبانو بشید 53258zu2qvp1d9v

از قدیم گفتن چراغی که خونه رواست به مسجد حرومه

آرمان جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون خوبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی عزیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزم 4fvfcja
هیچ دفت کردین این شعر چقدر پر معنیه Khansariha (134)

بر لبم قفل است و در دل رازها

لب خموش و دل پر از آوازها
صحنه پیوسته به جاست

(1390 تير 30، 21:21)trhmy نوشته است: ماینز عزیزم303

آرمان خانوم wacko2شماقصد ازدواج دارین که ایشالا ؟ یه پسر خوب تو همسایگی ما هست دنبال یه دختر کدبانو میگرده:s:

قربان شماKhansariha (8)
و اینکه عالییییییییییی بود خطاب به آرمان
میزنم همتونو از دم بن میکنمااااااااا 4fvfcja4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

[align=-WEBKIT-AUTO][highlight=#ffffff]

سلام بچها من برگشتم
چقدر دلم براتون تنگ شده بودTearsTears
به صف بشید تا بهتون سوغاتی‌هاتون رو بدم.....خانوم هل نده....آقا نظم رو نگه دار......نوبت شما هم میرسه............Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)

[/highlight]
[/align]

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست (دکتر علی شریعتی)
اول سوغاتی مننننننننننننن317317317
خوش اومدی اشتیاق جان
انشاالله که خوش گذشته باشه

سوغاتی منم بعد از ماینز خانوم بده 4fvfcja
.

سلام
آقا اشتیاق خودشون میدونن به کی باید اول سوغاتی بدن..!!Smiley-face-cool-2

خوش آمدین.. سفر چطور بود؟خوش گذشت؟ عکس گرفتین؟

خوشحالیم که هستین..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

KoolKoolKool
من دارم مخفی سوغاتیمو می گیریم
KoolKoolKool
صحنه پیوسته به جاست

سلام خیلی خوش اومدین می گم
کجا رفته بودین؟

می گما پستای شما چقد زود می یاد اما مال من دیر دیر می یادKhansariha (134)
(1390 تير 30، 21:29)ققنوس نوشته است: هیچ دفت کردین این شعر چقدر پر معنیه Khansariha (134)
بر لبم قفل است و در دل رازها

لب خموش و دل پر از آوازها

این جناب بهنام خان(شما نه البته ها)موزیسین تشریف دارن
وقتی که هیچی هم نمیگن تو دلشون ساز و آواز برپاست

منم سوغاتی میخوام خبTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTears
فرخنده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان