امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

دوباره از همه دوستان که ناراحتشون کردم معذرت میخوام
تقصیر من بود نباید چیزی رو به کسی تحمیل میکردم و از دوستان میخوام دیگه ادامه ندن اگه حرفی دارند با پیام خصوصی بزنند ...53258zu2qvp1d9v
شرمنده اگه جمعه تونو خراب کردم ...1276746pa51mbeg8j
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
نقل قول: اما هیچ کسی اونجوری نمیگه.[تصویر:  o.gif]میدونم شما هم میدونید که هیچ کسی اونجوری نمیگه
وا؟؟
پس فامیل ما جز کیا هستن؟!

آقا خب بقیه هم نظر بدن دیگه...لطفا..53258zu2qvp1d9v

و
آقا امین؟؟! چرا این قدر عذرخواهی میکنین؟!
ان شاء الله که هیچی نیست و همه چی آرومه...53258zu2qvp1d9v

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

مدال جان شما به تاریخ تولدت یه 1 اضافه کن بعد تا سال 90 بشمار میشه سنت ...
مثلا من متولد 67 هستم
67+1=68
68(1) - 69(2) - ... - 90(23)
میشه 23 سال ...53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه

ببخشید که به قول خودتون جو کانونو به هم میریزم آقا علیرضا میدونه هیچ وقت قصدم این نبوده و نیست.
اما مسائلی که به وجود اومد دیگه نمیذاره سکوت کنم.
چطوره که تا کسی میاد اعتراضی بکنه تو نطفه خفش میکنید اما هیچ کس نمیگه دعوا کجا بودو کی باعثش بود.
آقا پوریا باعث شد من از کانون برم الانم که رکسانا رو از کانون زده کردن واقعا متاسفم که آدمی با انرژی فوق العاده ای مثل رکسانا رو
کاری باهاش میکنید که بره .
واقعا همین انجمن شبانه روزی که به قول آقا پوریا چت رومه باعث میشه بقیه ببینن بچه های کانون تا چه حد صمیمین وگر نه برای منو و رکسانا و هر کس دیگه
که میاد اینجا پست میزنه مطمئن باشید صحبت تو مسنجر خیلی راحت تر و سریع تره.
آقا امین چه خبر ه که شما تا دیروز پای ثابت شبانه روزی بودید حالا که سرپرست شدید میاد بقیه رو نصیحت میکنین؟؟
واقعا مدیران یکم به خودشون بیان ببینن چه خبره که همه دارن میرن!!!
آقا پوریا شما خیلی به نظم کانون کمک میکنید آفرین آفرین !! ولی با روندن بچه ها از کانون!!!
واقعا جای تامل داره که اونی که باعث این همه بینظمیه آقا پوریاست نه کسایی که تا میان اعتراضی بکنن سریع خفشون میکنید
فَبِأَى ءَالاءِ رَبِّکُمَا تُکَذِّبَانِ ...
مرجان!هستم[تصویر:  bd2.gif]
همه ما انسان هستیم و مختاریم Khansariha (18)

یکی میره - یکی می ماند

مهم اینه که ما در اینجا ترک کنیم

به خدا اگه کسی بخواد در این کانون با کسی صمیمی بشه و بهش عادت کنه - خیلی خیلی خیلی به ضررش است

چون همه ما یه روزی به یه دلیلی از اینجا میریمcheshmak
آقا سحرگاه فکر نمیکنم با این کارایی که بعضیا میکنن دیگه جایی واسه انتخاب بزارن.

جو کانون شده من مدیرم تو کاربر !پس همونی که من میگم درسته!!! واقعا هدف کانون این بوده پوریا خان؟؟؟اینه که شما با همه دعوا کنی بزارن برن؟؟
رکسانا رفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه چرا؟؟؟

بنده خدا خیلی تنها بود 53258zu2qvp1d9v

تو رو خدا هر کس باهاش ارتباط داره راضیش کنه برگرده Tears

نه به این خاطر که بهش عادت کرده بودیم . نه

به این خاطر که اگه با خاطره ای بد رفته باشه ممکن است دست گل به آب بزنه و بعد گناهش گردن بچه های کانون می افته
آقا سحرگاه دلیل نمیشه که اگه رکسانا با شما کاری نداشت پس تنهاست اتفاقا با همه دخترای کانون جور جوره و اونی که کمکش میکنه تا ابد پاک بمونه فقط خداست !!! فکر کنم کانون خیلی بیشتر از رکسانا استفاده میکرد تا رکسانا از کانون...
من قصد جسارت کردن نداشتم 42

اگه ناراحت شدید معزرت میخوام Khansariha (8)
(1390 مهر 15، 20:39)gmarjang نوشته است: جو کانون شده من مدیرم تو کاربر !پس همونی که من میگم درسته!!! واقعا هدف کانون این بوده پوریا خان؟؟؟اینه که شما با همه دعوا کنی بزارن برن؟؟
نمیخواستم اصلا تو این بحث و دعواها شرکت کنم ( هر چی میگذره بیشتر شبیه اون لاکپشتای توی آواتارم میشم و سرم میره تو لاک خودم ) ولی به نظرم این حرفتون درست نیست
اوّلا پوریا فقط مدیر تالارهای خودشه و این حرفاشم مدیریتی نبود چون اصلا توانایی مدیریتی ویرایش کردن پستا تو تالارهای دیگه یا دادن اخطار یا محروم سازی رو نداره . بهش به دید صحبت های یه کاربر نگاه کنین نه اجبار مدیریتی !

اگه از مدیرا هم شکایتی دارین بقیه رو نمیدونم ولی اگه به من انتقادی دارین پیغام خصوصیم که بازه ، اگرم خوشتون نمیاد مدیر باشم بگین ، با کلّه استعفا میدم !
من مدیرم شما کاربر ، ارداده کنین منم میشم کاربر !

ببخشید اگه تند صحبت کردم
شرمنده ی همتون
سعی هم میکنم هر روز بیام و به تالار خودم سر بزنم امّا مشغلم زیاد شده و دیگه نمیرسم زیاد پست بزنم ، ولی سعی میکنم تمام پستای تالارمو بخونم
دیگه شرمنه بابت کم کاری
خدا به همراه همتون باشه 53

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سها خانوم مدیریت اینه؟که شمایی که باید بیای رسیدگی کنی میای زیر پست کسی که میخواد منو خفه کنه تشکر میزنی میری؟؟؟؟ چقدر دل آدما بی ارزش شده که هیچ کس واسه شکسته شدنش تره هم خرد نمیکنه...... ریا که میگن همیناست پس
(1390 مهر 15، 20:32)gmarjang نوشته است: آقا امین چه خبره که شما تا دیروز پای ثابت شبانه روزی بودید حالا که سرپرست شدید میاد بقیه رو نصیحت میکنین؟؟

نمی خواستم پستی بزنم ولی با خبر شدم رکسانا رفته ...
اونم به خاطر من ایا فقط بخاطر پستای من؟!

آره مرجان خانم من پایه بودم ولی یه سری مسایل باعث شد که زده بشم ...
آره یه سری تهمت باعث شد ...
نمیخواستم اینا رو بگم ...
مهم نیست که کی گفته ...
مهم اینه که راجع به افراد اینجوری قضاوت میشه ...
راجع به افراد قضاوت میشه چون فکر میکنن طرف اومده کانون برای اینکه تعداد پستاش بره بالا
قضاوت میشه چون فکر میکنند طرف داره با اینکار بقیه رو فریب میده ...
حالا هم که دوستانم از دستم من آره فقط از دست من ناراحت شدن و کانون رو ترک کردند ...
از طرف دیگه پیام میدن میگن اره تو برای گرفتن یه سرپرستی و چند تا تاپیک دهنتو بستی و میترسی ...
به خدا این چیزا برام هیچ اهمیتی نداره اونی که باید بدونه خودش میدونه ...
دیگه نه اون سرپرستی هارو میخوام و نه چیز دیگه ای ...
بدین به همون دوستان که قضاوت میکنن ...
به خدا حالم از همه این حرفا به هم میخوره ...
یا حق
نشان 100 روزه

سلام
حالامن هرچی بگم. مرجان شما میگی یا دارم مدیریت میکنم یا دارم خفه میکنم بحث رو!

سکوتمو به هیچ کدوم از این حسابها نذاری یه وقت! صرفا چیزی نمیگم تا هر چه زودتر تموم بشه ماجرا !!!
اما انتظار دارم هر حرف و نقدی هم که میکنین.. به قشنگترین شکل باشه.. لحن ها کلمات و جمله ها صحیح ترین باشن!53258zu2qvp1d9v
(هر چند که خیلی خوبه خصوصی باشه!خصوصی که میگم نه فقط بین خودتون. به هر حال مدیرا میتونن کمک کنن و امکان چندین تا دریافت کننده خاص وجود داره!)

دوستای گلم خیر الامور اوسطها!
نه خشک و جدی و رباتیک!
نه تر و لوس و بی فایده!

خودتون بهترین حاکم و قاضی و داور هستین که در مورد عملکرد خودتون قضاوت کنین.. الحمدلله هم درک دارین.. هم شناخت ..

هرکسی به سهم خودش و به وسع خودش تلاششو میکنه..و باید بکنه!
به صحیح ترین شکل و با قشنگ ترین حالت..

ان شاء‌الله هممون بهترین باشیم..

در پناه خدا
یاعلی.
نقل قول: سها خانوم مدیریت اینه؟که شمایی که باید بیای رسیدگی کنی میای زیر پست کسی که میخواد منو خفه کنه تشکر میزنی میری؟؟؟؟ چقدر دل آدما بی ارزش شده که هیچ کس واسه شکسته شدنش تره هم خرد نمیکنه...... ریا که میگن همیناست پس
وا؟؟؟
خدا مرگم بده!
اولا کهکی خواست شما رو خفه کنه؟
ثانیا اتفاقا من دقت کردم که تو این بحث کجا ها رو تشکر میزنم..!

شما با من مطرح کردی که از من رسیدگی میخوای؟؟ اگه من دخالت میکردم که صد در دص میشدم شامل همون جمله ای که فرمودین که!
من مدیرم بقیه کاربر!!
امین؟؟
من همین الان از شما نپرسیدم چی شده؟
خب به من توضیح بده.. برادر من که مترسک سره جالیز نیستم که.. بگو کی چی گفته تا ببینم چه باید بکنم!!!

و رکسانا هم نمیره هیچ جا..
آخه موردی پیش نیومده!!

یعنی چی؟؟

چی تموم بشه سها خانوم؟؟ دل شکسته رو چرا روشو میپوشونین؟اینه مرام مدیریتتون؟؟ واقعا چرا آقا پوریا باید اینجا هر چی میخواد بگه بعد شما فقط حمایت کنین؟؟ واقعا رفتن بقیه اینقدر بی ارزشه؟؟؟ نگاه کنین ببینین چند تا کاربرفعال واستون مونده ... یه روزی میشه فقط شما میمونیدو آقا پوریا.....
سها خانوم یه جاهایی لازمه آدم خشکو جدی باشه !!! مخصوصا تو کارای مدیریتی !!! خدا ممکنه گناه 100 سال خود ارضایی ما رو ببخشه اما هیچ وقت گناه شکسته شدن دل بنده هاشو نمیبخشه !!!حق بندشو ازش نمیگیره.....
مهم اینه که راجع به افراد اینجوری قضاوت میشه ...
قضاوت یه نفر حکم همگانیه؟!!و آیا در مورده همه است؟!!

حالا هم که دوستانم از دستم من آره فقط از دست من ناراحت شدن و کانون رو ترک کردند ...

دوست شما مگه دیوانه(فدای تو رکسانا جون ببخش!4fvfcja) است که بخواد با یه جمله بره؟!! اینجوری میگین رکسانا بخواد بیاد هم روش نمیشه!!!

به خدا این چیزا برام هیچ اهمیتی نداره اونی که باید بدونه خودش میدونه ...
خب اگر اینو میگین دیگه چرا دارین میگین نمیخواین و این حرفا..!! شما به کارتون به بهترین شکل ادامه بدین!

به خدا حالم از همه این حرفا به هم میخوره ...
اتفاقا منم همینطور.. کلی کار داریم که باید انجام بشه و کلی ایده و فکر داریم که باید عملی بشه..!
نه؟

نقل قول: چی تموم بشه سها خانوم؟؟ دل شکسته رو چرا روشو میپوشونین؟اینه مرام مدیریتتون؟؟ واقعا چرا آقا پوریا باید اینجا هر چی میخواد بگه بعد شما فقط حمایت کنین؟؟ واقعا رفتن بقیه اینقدر بی ارزشه؟؟؟ نگاه کنین ببینین چند تا کاربرفعال واستون مونده ... یه روزی میشه فقط شما میمونیدو آقا پوریا.....
الان دل کی شکسته؟!
من بارها نظرمو در مورد کسایی که میرن گفتم.. دوست دارین بازم بگم؟؟!
تک تک بچه ها رو عاشقانه دوست دارم.. اما دلایل برای من خیلی مهمن! کسی که به خاطر رنج از کسی میره دلیلش محکم نیست!

حالا روش مدیرت من افتضاح! الان شما فکر میکنی کارت درسته؟!!
وا؟؟؟ شما انگار از دعواهای منو پوریا خان خبر نداری پس!!! همچین گل و بلبل هم نیستیم!!!!

نقل قول: سها خانوم یه جاهایی لازمه آدم خشکو جدی باشه !!! مخصوصا تو کارای مدیریتی !!! خدا ممکنه گناه 100 سال خود ارضایی ما رو ببخشه اما هیچ وقت گناه شکسته شدن دل بنده هاشو نمیبخشه !!!حق بندشو ازش نمیگیره.....
یه بار ددیگه میپرسم دل کی و چرا شکسته؟!
"قضاوت یه نفر حکم همگانیه؟!!و آیا در مورده همه است؟!!"

این جملمو اصلاح کنم..
قضاوت یه نفر حکم همگانیه؟!!و آیا همه دچار این قضاوتن؟!!53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان