امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نگاه کن ببین این خواهرزاده هایهای اتیش پاره چه اتیشی سوزوندن اینجا خوب به عنوان دایی بیام وسط خوب از اقا پوریا شروع کنیم که نظر ما رو هم خواستند که چی کار کنند الان 317پیشنهاد فقط البته کمربند داری 317در بیار هر کی که نارحت شده رو سیاه کبود کن 317چه سوالیه عزیزم یک نگاهی بکن ببین نتیجه حرفی که زدی به کجا رسیده یکبار هم بهت گفتم دوباره میگم فکر میکنی من اگه مشکل نداشتم مرض داشتم که بیام اینجا پست بزنم فک بزنم یجی دیگه رو تشویق کنم ترک کنه 317خوب قبول که بیشتر ما ها یک مشکل مشترکی داریم که به خاطر اون دور هم جمع شدیم تا هم خودمون ترک کنیم و هم چون ممکنه دوباره به اون مبتلا بشیم بزودی البته اگه از ترکمون زیاد نگذشته باشه خوب حالا اگه به خصوصیات اونهایی که.به این مشکل.گرفتارند دقت.کنی میبینی نوشتند حساس و زودرنجندزودرنجند یعنی چی یعنی به کمترین بی احترامی بهشون از کوره.در میرند و ممکنه زود دچار سوتفاهم بشند پس وقتی کسی میاد کانون دو تا هدف داره اوغ از.اینکه اگه خودش حالش نرم نیست یک روحیه ای بگیزه و اگه خودش خوب بود اگه دلش خواست و حالش رو داشت به دوستانش کمک کنه
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
سلام به همگی 53

(1390 مهر 15، 20:32)gmarjang نوشته است: آقا پوریا باعث شد من از کانون برم

آقا پوریا شما خیلی به نظم کانون کمک میکنید آفرین آفرین !! ولی با روندن بچه ها از کانون!!!
واقعا جای تامل داره که اونی که باعث این همه بینظمیه آقا پوریاست

دوستان اینا رو واقعا جدی و از ته دل میگم , تعارف نیست و هندونه زیر بغل کسی نمیدم , که اهلشم نیستم :

از روزی که عضو اینجا شدم یک ماه و نیم میگذره , تو این مدت پوریا جان پستهامو بدون اطلاعم ویرایش کرد (تو تاپیک دانلود بازی , خیال نکنی یادم میره Smiley-face-cool-2) , دعوام کرد (تو تاپیک مشاعره [تصویر:  smashfreak.gif])
تذکر میده , اما کمال احترام رو هم نگه میداره , تا کسی ناراحت نشه (این رو بارها حس کردم) , حالا من کسی هستم که یک ماهه عضوه , مرجان جان(آبجی خوب) شما که قدمت دوستی تون با ایشون بسیار بیشتر از من هست , بعید می دونم پوریا جان برخوردی(از قصد) کرده باشن که شما رو ناراحت کنه .
تو پست دیروزشون هم فکر نکنم جز راهنمایی و پیشنهاد قصد دیگه ای داشتن .

نه فقط پوریا جان , بلکه همه مدیران
دارن زحمت می کشن , سها خانم , امین عزیز , هادی گل , امیر حسین شاخه نبات , علیرضا جون و..... و.....
شوخی نیست ها ..... این بزرگواران بیشتر از خودمون به فکر ما هستند , اگه بشکنیم , ناراحت میشن , اگه مقاومت کنیم و پاک باشیم , خوشحال میشن

خداییش , انصافا , نزدیکترین دوستمون این اخلاق رو داره که هرروز پیگیر وضعیتمون بشه ؟
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
sسلام

دوستان ممنونم از زحمتاتون

من الان خوبم ببخشید اگه نتونستم جواب پیامتون ومحبتتونو بدم

الانم دارم میرم سر کار گفتم که بدونین الان خوبم

خدا حفظتون کنه
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1390 مهر 16، 2:57)ehsan90 نوشته است: سلام به همگی 53

نه فقط پوریا جان , بلکه همه مدیران دارن زحمت می کشن , سها خانم , امین عزیز , هادی گل , امیر حسین شاخه نبات , علیرضا جون و..... و..... شوخی نیست ها ..... این بزرگواران بیشتر از خودمون به فکر ما هستند , اگه بشکنیم , ناراحت میشن , اگه مقاومت کنیم و پاک باشیم , خوشحال میشن

احسان جــــــــــــــــــــــــــــان من مدیر نیستما ...53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام من دیشب دایی بازیم گل کرده بود اومدم اول با منطق شروع کردم حرفهام رو زدم بعد اون رو فرستادم بعد دایی غیرتی شدم که کی به خواهرزاده هام از گل نازکتر چیزی گفته بعد نیم ساعت تو گوشیم تایپ کردم اومدم ارصال رو زدم ولی دیدم اینترنتم قطع شده و همه اونها پرید !شاید خدا نخواسته شما اون روی سگی دایی رو ببینین 317خدا بهتون رحم کرد در مورد مرجان خانم و رکسانا.بایدباید رکسانا روی من رو ب عنوان داییزمین نمیندازه بعید یک ترتیبی بدهم که حرفهاش رو بزنه و جایی نمیره مرجان خانم رو نمیدونم به عنوان دایی قبول دارند !اره دایی اینجوریه ? تازه یکبار هم.از دست من شاکی بود حسابی !امین خانم که گل داییه حله میمونه پوریا کی یک کم تباید بزنیم تو سروکله هم تا ببینیم که به کیه چون پوریا شبیه پدربزرگ های غرغرو میمونه هم دوستت داره هم میزنتت 317
ســــــــــــــــــــــــــــلااااااااااااااااام خوبین صبح شنبتوووووووووون بخییییییییرررررررر
چه طوووووووووورین؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگههههههههههههههههه نمیخوام حتی 1 دونه پست درباره موضوع دیروز ببینم
0o0o0o0o0o0o0o0oKkKkKkKkKkKkKk
????????????????????????????????????????????????????????
317317317317317317
بریم سر اصل مطلب؟؟؟؟؟
واقعا به علیرضا افتخار کردم که مبارزش رو ادامه داد و نذاشت به این راحتی شیطان شکستش بدهههههههههههه....ممنوووووووونــــــــم از مقاومتشون..
و اماااااااااااااااااااااااااا فردا جشن هست و 2 تا هم شاداماد داریم( اقایون=)امیر حسین و ارمان گل..4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
ازتونننننننن میخوام هر کی هر شیرین کاریه بلده رو کنههههه...واینجاااااا رو مثه بمب منفجـــــــــــــــــــــر کنه...البته تو تاپیک تولددددددددددددددددددد!!!!!!!!!!!! [تصویر:  pichak.net-15.gif]
LOo0o0o0o0o0o0o0o0o0o0neeeeeeeEEEee[تصویر:  a.gif]

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

من ملق بvarzeshلدم 13 بزنم 1313
الونه خانم منم دلم میخواهد داماد شد حسودیه امیر حسین رو می خورم Khansariha (134)اصلا حتلا که اینطوری شد منم میخواهم اثامه تحصیل بدهم 53258zu2qvp1d9v اینجوری بود امیر حسین هم زن گرفت من میخواهم راه امیر حسین رو ادامه بدهم
(1390 مهر 16، 11:16)صابر.. نوشته است: شاید خدا نخواسته شما اون روی سگی دایی رو ببینین

haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha
بابا تو که خیلی گلی , حرف نداری دایی محســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
سلام
اومدم تا اینجا هم تولد امام رضا را تبریک بگمKhansariha (8)
سلام
نقل قول: الونه خانم منم دلم میخواهد داماد شد حسودیه امیر حسین رو می خورم [تصویر:  j.gif]اصلا حتلا که اینطوری شد منم میخواهم اثامه تحصیل بدهم [تصویر:  g.gif] اینجوری بود امیر حسین هم زن گرفت من میخواهم راه امیر حسین رو ادامه بدهم
haha
با چی تایپ کردین محسن خان؟؟؟؟؟ کیبورد هادی عددی نیست!!!4fvfcja
فکر کنم هول شدین این مدلی تایپ کردین!

به زور فهمیدم منظورتونو.. ان شاء الله داماد میشین..53258zu2qvp1d9v

و
نفیسه جون .. خوش اومدی.. برای تو هم مبارک باشه.. 53
برای همه دوستامون.. برای همه کسایی که دوستش دارن..317

در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja

Smiley-talk038Smiley-talk038

4fvfcja4fvfcja

42

53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

eee ؟

سلام

عید همه مبارک

سریعا یکی شیرینی بده لطفااااااااااااا

داماد باید شیرینی بده [تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif]
آقا آرمان شیرینی لطفاااااااااااااااااااااا
Khansariha (48)
البته برای دامادی شام میخواییم ! شیرینی برا میلاد امام رضا ع بدین فعلا 4fvfcja

(راستی خیلی از بحث هاتون ناراحت شدم 22 الحمدالله تموم شده )
[تصویر:  23e325e16617.png]
[تصویر:  nasimhayat.png]

الهي، من به حور و قصور ننازم، اگر نفسي با تو پردازم از آن هزار بهشت مي‌سازم.
الهي، مي‌پنداشتم كه ترا شناختم، اكنون آن پنداشت و شناخت را در آب انداختم.
الهي، همه شاديها بی ياد تو غرور است، و همه غمها با ياد تو سرور.

اِلـهی.... وَرَبّی.... مَنْ لی غَیْرُکَ ...
الهی ... حالا دیگه من و تو و عبدَک ... (:
بله ؟

حالا من یه چیزی گفتم که بچه ها روحیشون عوض بشه

عروس و داماد کجا بود 4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

دوستان من میخوام از همه یه عذر خواهی بکنم ، علی الخصوص از مرجان خانم و رکسانا خانم
ببخشید که حرف بد زدم و بد حرف زدم
لحظه ای دیو خشم بر من مسلّط شد و پست توهین آمیزی زدم( و چقدر بده که آدم از اشعار حافظ و مولانا جای ارشاد دیگران برای توهین استفاده کنه! )
اون پست رو پاک کردم از کانون ، امیدوارم شما هم کدورتشو از دلتون پاک کنین
حلالم کنین دوستان ، همتون حلالم کنین
من کوچبکم ، شما به بزرگی خودتون حلال نین
و به حرمت روز تولّد امام رضا
شرمنده ی همتونم

خدا به همراه همتون باشه53

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
شیرینی شیرینی شیییریییننننییی ، آقا آرمان باید شیرینی بدید ، به Khansariha (48)3مناسبت 1)عید ، 2) عروسی ، 3) عروسی
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان