امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام

تشریف بیارین ثبت نام برا نماز شب جمعه

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=189&pid=112093#pid112093

همین4fvfcja
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
هیشکی نیست تو کانون...دلم گرفتTears

[تصویر:  nasimhayat.png]
مریم خانم ، چرا هیچکسی نیست؟همیشه که 5،6 نفر هستن حداقل ، البته یکم خلوت شده قبول دارم
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلاااااااااااااااام خوبی آبجی مریم ؟! Muscular
خدااااااااااااا نکنه دل هیچکدام از بچه هاااااااااااای کااااااانون بگیره ... 53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
ســـــــــــــــــــــــــل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ااااااااااااااااااااااااااااا م م م م م م م م Khansariha (48)Khansariha (48)
خ خ خ خ خ خ خ خ خ و و و و و و و و و وبین؟؟؟؟؟؟ 317317
چراااااااااااااا انجمن سوت و کوووووووووووره.!!!!!!!317317317317317
روززززززز 5 شنبههههههه همگییییییییییییییی بخیرررررررررررررر...**********
امیدواررررررررررررم روز پر از شادی و نشاط رو داشته بــــــــــاشین...
وووووووو خـــــــــــــــــــندددددددددددددددددددده یادتون نرهههههههههه..
4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcjavarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
بخندین دیگرررررررررررررررررررررانم شاد کنین...Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلاااااااااااااا ام کجایید پس؟ من که عالیم ، سلاااام الون خانم خوبید؟317317Khansariha (48)Khansariha (48)MuscularMuscular
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
سسسسسسسسسسسسسلام317

ترک خانوم خیلی خیلی خیلی خیلی خوش اومدین317

بچه ها دلشون براتون تنگ شده بود

دنیا به کامه درس و مشقا چیکار میکنن؟4fvfcja

.................
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

آقا علیرضا ممنون از لطف تون

منم دلم برای همه تنگ شده بود

خیلی خیلی خیلی دلم گرفته ، اصلا حالم خوب نیست1276746pa51mbeg8j

برام دعا کنین تا دوباره آرامشم رو بدست بیارم 53
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

سلااام ترک خانوووم ، خوبید؟ پس کجاین ،دلمون تنگیده بود، چرا دلتون گرفته؟ جا قحطی بود دلتون گرفت؟ ایشاالله زودتر آرامشتون را بازیابید
ممنون آقا همایون ... دیگه مشغول درس و دانشگاهیم دیگه ..42 شما خودت خوبی؟ اوضاع رو به راهه؟؟ Khansariha (18)

چی بگم ... دله دیگه چیکار میشه کرد؟ یه وقتایی شاده یه وقتایی میگیره یه وقتایی..Tears

چاره چیه؟ باید با شرایط خودم رو وفق بدم . توکل به خدا53258zu2qvp1d9v

خوبم خدا راشکر ،خدا کنه شما هم روبه راه تر بشید. بخاطر درس هاتونه که خیلی وقت نمیکنید بیاید؟ جل الخالق ، من که داداشم فقط شب امتحان یه نیم ساعت درس میخونه بعد میگه خسته شدم ، پا میشه میره بیرون با دوستاش4fvfcja
الحمدلله قذّافی بالاخره به درک واصل شد!

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
(1390 مهر 28، 16:32)همایون نوشته است: خوبم خدا راشکر ،خدا کنه شما هم روبه راه تر بشید. بخاطر درس هاتونه که خیلی وقت نمیکنید بیاید؟ جل الخالق ، من که داداشم فقط شب امتحان یه نیم ساعت درس میخونه بعد میگه خسته شدم ، پا میشه میره بیرون با دوستاش4fvfcja
آخه ترم قبل منم همینطوری بودم ولی دیگه پشت دستم رو داغ کردم که شب امتحانی نشم!4fvfcja

سلام.چرا یه وقتهایی صفحات اینجا فیلتر میشه؟؟؟؟TearsTears:smiley-yell:
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام به همگی 53
تو این 48 ساعت که نتونستم بیام کانون , دلم یک ذره شده بود برای بچه ها و کانون 53258zu2qvp1d9v

ترک خانم خوبید ؟
امیر حسین جان شما چطوری ؟
امممممممممممممممممممممممین جان خوبی؟
همایون , اسکای بوی , علیرضا , شاینی و الونه خانم چطورررررررررررررررررررررید ؟
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان