امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

می توانم بیا یه کاری کنیم تو اینجا یا تو دخترانه بیایم اعلام کنیم چقدر ورزش کردیم!!Khansariha (46)

عیب نداره!!!
53258zu2qvp1d9v

شاید دلیلی داشته که بستنش!!
:s:
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
(1390 دي 28، 18:14)رضای 2 نوشته است: سلام دوستان خوبین؟

اونقدر کانون نبودم که حسه یه نفر که تازه کانون اومده رو دارم..
می دونم خیلی بی معرفت ام که این همه مدت نبودم..
به خاطر اینکه زیاد حالم خوب نبود و دلم نمی خواست اینطوری توی کانون باشم و موجی از انرژی منفی باشم..
هیچ کدومتون رو یه لحظه هم فراموش نکردم..چون همتون بهترین هستین
به هر حال اومدم که بمونم و واسه مدت طولانی که نبودم منو ببخشید..

الآن که رضا رو دیدم ، چند دقیقه پیش هم یه ایمیلی برام اومده بود از یه دوست صمیمی و قدیمی که سال ها کنار هم تو کلاس میشستیم ولی الآن تو یه شهر دیگست. خاطراتش برام زنده شد

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد ؟
ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
خوب مرجان خانم فراموش نمی کنی خوب

باز بیا !! ما که اون شب هایی که کانون میترکوندین رو که از یاد نبردیم

مرجان و رکسانا در مقابل محسن 2 1313

ولی اخرش هم معلوم بود همیشه کی برنده میشه

Khansariha (46)

303معلومه دیگه دایی4fvfcja
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
سلام.
من همون masturbation هستم که دیشب ثبت نام کردم و دیروز صبح اکانتم بن شد. به هر دری بود زدم تا بتونم دوباره ثبت نام کنم. نه برای اذیت کردن شما بلکه برای دفاع از حق خودم چون شما حتی حق دفاع کردن هم به من ندادین.
مدیر گرامی کانون هم میتونه دوباره این اکانت رو بن کنه و اون وقت من دیگه هرگز پام رو به اینجا نمیگذارم. این بار هم فقط برای حرف های ناگفته اومدم.
خطاب من در وهله ی اول شما چهار نفر هستید. "خودممو خودم"، "علیرضا 68" و "صابر" و مدیر گرامی کانون "سها".
نکته ی اول:
دوستان عزیز بنده از هیچ جایی خط نمیگیرم و الآن هم که 27 سال از عمرم میگذره، تا دو سال پیش مثل خود شما با خودارضیی دست و پنجه نرم میکردم و حتی در 19 سالگی وبلاگی با محتوای ضد خودارضایی داشتم و درباره ی ترک استمنا و عوارض اون مینوشتم.
اما اگر شما به همین راحتی به من اتهام میزنید که دارم از جایی خط میگیرم و از این قضیه مطمئن هم هستید و همه چیز براتون مشهوده، اون وقت من به اطمنیان و شهود شما در مورد مضر بودن خودارضایی شک میکنم. واقعا با همین اطمینان در مورد همه ی مسائل قضاوت می کنید؟
نکته دوم:
هدف کانون شما بسیار ارزشمند هست. البته اگر هدف رو درمان اعتیاد به خودارضایی بدونیم. اگر هدف شما اینه مطمئن باشید هدف من هم همینه. هیچ انسان عاقلی از رفتارهای اعتیاد گونه نسبت به هیچ پدیده ای طرفداری نمیکنه. پس تا این جای کار اهدافمون مشترک هست و تعجب میکنم چرا شما اهداف من رو غیر انسانی میدونید و با چه ابزاری به این نتیجه رسیدید؟ کانون شما به صورتیه که اعضا بطور خصوصی همدیگه رو نمی شناسن و اصلا بعید نیست که برادر من، پسرعموی من، دوستان من و هر یک از آشناهای من عضو این کانون باشن درحالیکه من خبر ندارم. من با این دید نسبت به اعضای کانون شما نگاه میکنم پس چطور میتونم نسبت بهشون دارای اهداف غیر انسانی باشم و به شما هم توصیه میکنم در مواجهه با مخالفین خودتون برخورد ملایم تری رو به کار ببرید و صرف اینکه مثل شما فکر نمی کنن بهشون برچسب نزنید.
نکته سوم:
به نظر من شما باید از نقطه نظرات مخالفین خودتون اتفاقا استقبال هم بکنید. اینکه فقط امیدوار باشید موافقین بیان حرف بزنن و ازتون مدام تعریف و تمجید بشه واقعا جای پیشرفتی از نظر طرز برخورد با پدیده ی خودارضایی برای شما نمیگذاره.
نکته چهارم:
بنده او فرومی رو که دوستان معرفی کردند درباره ی بحث راجب خوب یا بد بودن استمنا مطالعه کردم. جالبیه قضیه اینجا بود که شما افراد مخالف رو بعد از مدتی بن کرده بودید. خوب این چه جور بحثیه که افراد مخالف رو از دور خارج کنید و به موافق اجازه بدین هر چی دوست داره بیان کنه؟ این گفتگو کاملا یک طرفه هست. از یک طرف میزگرد میگذارید و از طرفی به مخالف اجازه ی بحث نمیدید و از نظر خودتون بحث رو تمام شده میدونید.
نکته ی پنجم:
من اون لینک هایی رو هم که بهم معرفی کردید خوندم. ولی ای کاش شما هم قبل از معرفی اونها رو میخوندین. چون نه تنها در دفاع از مضرات خودارضایی نبود بلکه پاسخ به سوالات طوری بود که نشون میداد خودارضایی ضرری نداره. جز یک مطلب، که اون هم از مضرات خودارضایی بیش از حد حرف زده بود و توصیه کرده بود که تعداد خودارضایی در هفته به دو یا سه بار کاهش پیدا بکنه. و این توصیه ای هست عاقلانه و همونطور که علم پزشکی امروز میگه خودارضایی طبیعی و سودمند هست، همین علم ، افراد رو از خودارضایی کردن بیش از حد برحذر میداره.
نکته ششم:
همونطور که گفتم من هم مثل شما بودم. گرفتار این قضیه بودم. تصور نکنید که گرفتار نشدم یا تازه گرفتار شدم. پس دقیقا میدونم شما چه می کشید و یا قبلا چی می کشیدید. ولی مطمئنم که شما به هیچ وجه نمیتونید حس الآن من رو درک کنید.
نکته هفتم:
بنده دیگه حرفی ندارم. برای شما و اهدافتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم روزی بیاد که مردم خودارضایی رو به خاطر گناه بودنش انجام ندن نه به خاطر یک سری مضرات جسمی و روانی که علم پزشکی امروز اونها رو رد میکنه. و امیدوارم کانون هایی مثل کانون شما فضایی رو فراهم بیارن که امثال من هم بتونیم در اون نقطه نظرات خودمون رو اعلام کنیم و ما رو به چشم تهدید علیه خودشون نبینن.
خدا نگهدار
(1390 دي 30، 1:09)yek_javan نوشته است: سلام.
من همون masturbation هستم که دیشب ثبت نام کردم و دیروز صبح اکانتم بن شد. به هر دری بود زدم تا بتونم دوباره ثبت نام کنم. نه برای اذیت کردن شما بلکه برای دفاع از حق خودم چون شما حتی حق دفاع کردن هم به من ندادین.
مدیر گرامی کانون هم میتونه دوباره این اکانت رو بن کنه و اون وقت من دیگه هرگز پام رو به اینجا نمیگذارم. این بار هم فقط برای حرف های ناگفته اومدم.
خطاب من در وهله ی اول شما چهار نفر هستید. "خودممو خودم"، "علیرضا 68" و "صابر" و مدیر گرامی کانون "سها".
نکته ی اول:
دوستان عزیز بنده از هیچ جایی خط نمیگیرم و الآن هم که 27 سال از عمرم میگذره، تا دو سال پیش مثل خود شما با خودارضیی دست و پنجه نرم میکردم و حتی در 19 سالگی وبلاگی با محتوای ضد خودارضایی داشتم و درباره ی ترک استمنا و عوارض اون مینوشتم.
اما اگر شما به همین راحتی به من اتهام میزنید که دارم از جایی خط میگیرم و از این قضیه مطمئن هم هستید و همه چیز براتون مشهوده، اون وقت من به اطمنیان و شهود شما در مورد مضر بودن خودارضایی شک میکنم. واقعا با همین اطمینان در مورد همه ی مسائل قضاوت می کنید؟
نکته دوم:
هدف کانون شما بسیار ارزشمند هست. البته اگر هدف رو درمان اعتیاد به خودارضایی بدونیم. اگر هدف شما اینه مطمئن باشید هدف من هم همینه. هیچ انسان عاقلی از رفتارهای اعتیاد گونه نسبت به هیچ پدیده ای طرفداری نمیکنه. پس تا این جای کار اهدافمون مشترک هست و تعجب میکنم چرا شما اهداف من رو غیر انسانی میدونید و با چه ابزاری به این نتیجه رسیدید؟ کانون شما به صورتیه که اعضا بطور خصوصی همدیگه رو نمی شناسن و اصلا بعید نیست که برادر من، پسرعموی من، دوستان من و هر یک از آشناهای من عضو این کانون باشن درحالیکه من خبر ندارم. من با این دید نسبت به اعضای کانون شما نگاه میکنم پس چطور میتونم نسبت بهشون دارای اهداف غیر انسانی باشم و به شما هم توصیه میکنم در مواجهه با مخالفین خودتون برخورد ملایم تری رو به کار ببرید و صرف اینکه مثل شما فکر نمی کنن بهشون برچسب نزنید.
نکته سوم:
به نظر من شما باید از نقطه نظرات مخالفین خودتون اتفاقا استقبال هم بکنید. اینکه فقط امیدوار باشید موافقین بیان حرف بزنن و ازتون مدام تعریف و تمجید بشه واقعا جای پیشرفتی از نظر طرز برخورد با پدیده ی خودارضایی برای شما نمیگذاره.
نکته چهارم:
بنده او فرومی رو که دوستان معرفی کردند درباره ی بحث راجب خوب یا بد بودن استمنا مطالعه کردم. جالبیه قضیه اینجا بود که شما افراد مخالف رو بعد از مدتی بن کرده بودید. خوب این چه جور بحثیه که افراد مخالف رو از دور خارج کنید و به موافق اجازه بدین هر چی دوست داره بیان کنه؟ این گفتگو کاملا یک طرفه هست. از یک طرف میزگرد میگذارید و از طرفی به مخالف اجازه ی بحث نمیدید و از نظر خودتون بحث رو تمام شده میدونید.
نکته ی پنجم:
من اون لینک هایی رو هم که بهم معرفی کردید خوندم. ولی ای کاش شما هم قبل از معرفی اونها رو میخوندین. چون نه تنها در دفاع از مضرات خودارضایی نبود بلکه پاسخ به سوالات طوری بود که نشون میداد خودارضایی ضرری نداره. جز یک مطلب، که اون هم از مضرات خودارضایی بیش از حد حرف زده بود و توصیه کرده بود که تعداد خودارضایی در هفته به دو یا سه بار کاهش پیدا بکنه. و این توصیه ای هست عاقلانه و همونطور که علم پزشکی امروز میگه خودارضایی طبیعی و سودمند هست، همین علم ، افراد رو از خودارضایی کردن بیش از حد برحذر میداره.
نکته ششم:
همونطور که گفتم من هم مثل شما بودم. گرفتار این قضیه بودم. تصور نکنید که گرفتار نشدم یا تازه گرفتار شدم. پس دقیقا میدونم شما چه می کشید و یا قبلا چی می کشیدید. ولی مطمئنم که شما به هیچ وجه نمیتونید حس الآن من رو درک کنید.
نکته هفتم:
بنده دیگه حرفی ندارم. برای شما و اهدافتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم روزی بیاد که مردم خودارضایی رو به خاطر گناه بودنش انجام ندن نه به خاطر یک سری مضرات جسمی و روانی که علم پزشکی امروز اونها رو رد میکنه. و امیدوارم کانون هایی مثل کانون شما فضایی رو فراهم بیارن که امثال من هم بتونیم در اون نقطه نظرات خودمون رو اعلام کنیم و ما رو به چشم تهدید علیه خودشون نبینن.
خدا نگهدار

اصلا فرض کنید که هیچ مضراتی نداره و خیلی سودمنده
وکلی هم توصیه کردن که این کارو انجام بدین!!

ولی خیلیا فقط به خاطر گناه بودنشه که دوست دارن ترک کنند
لزومی به مجادله و بحث نیست

قرار نیست کسی، یکی دیگه رو قانع کنه

هر کسی عقل و منطق داره
و می دونه داره چی کار میکنه

سهیم شدن تو گناه دیگران چه چیزی رو عایدتون می کنه که من نمی تونم درکش کنم؟!؟!

(1390 دي 29، 22:38)می توانم نوشته است:
چشم شما گفتی ما اینجا پاسخ دادیم الان می گی ما تو هر قسمت بفرمایید پاسخ می ذاریم Khansariha (8) در بست مخلصیم .303
من دیروز 68 تا دراز نشست زدم تو یه دقیقه . شنا سوئدی رو تمرینی سعی کردم ولی اصلا نمی تونم دستام نمی تونم خم کنم بلد نیستم . جرات ندارم تو اینترنت سرچ بزنم ، حالا یه مدت از ترکم گذشت این ت... دائمی از سرم افتاد می رم سرچ می زنم یاد می گیرم . شکسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستت می دم . چی فکر کردی ؟Khansariha (46)

مرسییییییییییییییییییی می توانم خوشم میاد پایه ایییییییییی

منم دیروز 20تا دراز نشست
40تا شنا سوئدی

خودم یادت میدم

بذار این امتحانای کوفتی تموم شه
از هفته دیگه میام این کانووووووووونو می ذارم رو سرم!!!!!!!

نیست که الان هیچ نمیام![تصویر:  i.gif]دلم تنگ شده واسه کانووووووون[تصویر:  c.gif]
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
من که چيزي از حرف هاتون نفهميدم. ...... ..... ..... مي خوام از چند نفر که تو اين مدت تو کانون بهم کمک کردن , عذر خواهي کنم: ١- تولد۴٠, از اتفاقايي که پيش اومد عذر مي خوام.مي دونم بهم خيلي کمک کرديد ويه جورايي مديونتونم, خيلي منتظر اين بودم که مديريتتون و ببينم و حداقل بهتون يه تبريک بگم , که متاسفانه يکم طول کشيد و من راهم و شايد گم کردم.به هر حال اميدوارم در همه ي عرصه هاي زندگيتون موفق باشيد و براتون ارزوي موفقيت دارم. ٢- امين , خيلي معذرت مي خوام.من در برابر شما خيلي بد بودم , اون روز که با اعصابتون بازي کردم و نزديک بود ... بشه , خيلي ناراحتم ,قلب و روح بزرگي داري , شايد ديگه بهم نکي داداشي ,حق داري , اميدوارم منو ببخشي , بهترين ها رو برات ارزومندم , اجرت با خدا و عذاب منم با خدا. ٣- چکاوک , از شما هم معذزت مي خوام,نهايت بدي رو من به شما داشتم , هر جند که ديگه نمي شه جبران کرد ولي اميدوارم منو ببخشيد و داستان تموم بشه. ۴- احسان , ازت معذرت مي خوام.با تمام بدي هام بازم منو قبول داشتي و بازم باهام موندي , واقعا تحت تاثيرت قرار کرفتم , اميدوارم بازم منو ببخشي و ازم چيزي به دل نگيري.اميدوارم موفق باشي. ۵-هوانگ , از تو هم معذرت مي خوام ,باور کن تو ادم موفقي هستي.چون دوستات واقعا برا خودشون مي خواي,يعني بدي ها و خوبي هاش و همراه.اميدوارم از زندگيت استفاده خوبي ببري. ٧- الون , از شما هم عذر مي خوام ,(نمي دونم چي بگم ديگه) اميدوارم هميشه شاد و سلامت باشيد. ٨- سها , از شما هم عذر مي خوام , مي دونم آخرش و خراب کردم ,اميدوارم منو ببخشيد و ... . ٩- کريم , اميدوارم منو ببخشيد بخاطر تمام خودخواهيام و ... و متشکرم از اينکه دوباره بهم اعتماد کرديد و راهنماييم کرديد , سعي مي کنم اينبار موفق بشم. ١٠- پوريا , از اينکه منو توي جند مورد راهنمايي کردي سپاس گذارم , واقعا مايه گذاشتي , اميدوارم منو ببخشي و ازم به دل نگيري. ١١- علي رضا , ارمان , به ياد حق , مسافر کوچولو , هما ,رضا , شيني و ... همتون بهم کمک کرديد و هيچ وقت کمکاتون و يادم نمي ره و اميدوارم منو ببخشيد. ............. واقعا بعضي وقتها چقدر دور ادماي اطرافمون و ميشناسيم. مثل من , که همتون فکر مي کرديد ادم خوبيم ,که اشتباه ميکرديد. آقاي يک جوان شما هم اميدوارم موفق بشيد و کار درست و انجام بديد.براتون بهترين ها رو ارزومندم. در پناه حق...
سلام
دفاعیه خوبی بود..

شاید ی جاها حق باشما باشه ی جاها با ما..
مهم اینه ک گفتم این بحث اینجا شده..و این ب معنی این نیست ک شما هم از همون خط هستین!!
من ب هیچ وجه اینو نگفتم.. شما خودتون نتیجه گرفتین!

ما نتیجه ای ک باید از حرفهای مخالفین قبلیمون میگرفتیم گرفتیم و تغییرات رو دادیم ..اگر وقت بذارین و تالار شناخت غریزه رو هم نگاه کنین متوجه میشین..

اگر میبینین بن شدن اصلا ب خاطر مخالفتشون نیست..دقیقا ب خاطر اینه ک ب قوانین احترام نذاشتن..
اگر نه ک این ک میزگرد بزنیم و بعد خودمون فقط توش باشیم حماقته..الحمدلله ماها احمق نیستیم..!!

فقط قطع ب یقین علم پزشکی هنوز جای کار داره.. و گناه بدون شک روی جسم اثر داره..
من هم برای شما آرزوی موفقیت و پاکی میکنم..

و
در مورد لاکی لوک!!
من چی بگم؟؟!

در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

صلوات بفرسیتن بچه ها

لوکی لاک خان امیدوارم تو زندگیت و اینده ات موفق باشی

بالاخره تو زندگی اختلاف پیش میاد من خودم بعضی وقتها می زنم سیم آخر و همه پل های پشت سرم رو خراب می کنم و بعدا هم پشیمون می شم

مهم اینه که بعد بشینیم و فکر کنیم و بفهمیم چی کار کردیم

کجاش درست بود کجاش غلط

اینجا هم تا اونجا که من دیدم بیشتر بچه ها میخواهند به همه کمک کنند به خودشون ، که شاید دلشون بخاطر کارهایی که نباید میکردن اروم بشه و از خداوند متعال طلب توبه کنند

ولی تو هر جایی همیشه اختلاف بر اثر اختلاف سلیقه میدیرت بوجود میاد

این ماییم که باید از طریق درست طوری رفتار کنیم که حرفهامون رو با جون دل بخرند نه با توپ و تشر ، پس واسه همه دوستانم می گم ما اینجا یک جامعه کوچیک داریم ،برای اینکه این جامعه کوچیک ما به مقصد برسه نیاز داریم با هم مهربان و خوشرفتار باشیم و از هم دلگیر نشیم
این جا هم یک جای گذراست
امیدوارم کسی بیشتر از یک سال اینجا نمونه سریع خودش رو پیدا کنه و بره (البته جز مدیران 4fvfcja)

توکل بر خدا کنین و دوباره خودتون رو بسازید هر جا که شد !! هر جور که شد !! خداوند رو داشته باشید همه چیز رو دارین !!!

یا علی

----
سلام به همه ی دوستان

ان شاء الله که حالتون خوب باشه

پست های جناب خودار... منو یاده یه خاطره انداخت تو کانون

چند وقت پیش تو همین میزگرد بود که یکی از کاربرای محترم که تازه عضو شده بود شروع به تفسیر قرآن کرده بود

و هر جوابی که اعضا یا مدیران میدادن رو با آیه و حدیث پاسخ میداد و به نوعی با این آیات و احادیث میخواست بعضی چیزها رو منکر بشه

بعضی وقتا تو نفی بعضی چیزها از آیاتی استفاده میکرد که آدم رو واقعا به چالش میکشید !

خوب بعضی از دوستان و یکی از مدیران عزیز خیلی شاکی بودن که چرا شما کم تو این بحثا شرکت میکنید

پاسخی که من دادم این بود که هدف ما اینجا کمک به بچه ها برای ترک کردن خودار... هست

ما سواد تفسیر آیات قرآن رو که نداریم

ما نمیتونیم بیایم بگیم منظور از این آیه این بوده یا اون بوده ( یعنی خودمون تفسیر کنیم )

پس باید این کار رو به اهل فنش واگذار کنیم ( به قول یه بنده خدایی ، طرف 40 سال دروس حوزوی میخونه و تدریس میکنه بازم ادعا نمیکنه که من میتونم دقیق تفسیر کنم )

ما اینجا نمیخوایم صحت قرآن رو اثبات کنیم

ما اینجا صحت قرآن رو قبول داریم

ما اینجا به خدا و اسلام اعتقاد داریم

با این مفروضات میریم سراغ ترک خودار...

پس نمیتونیم بشینیم تازه اینا رو برای خودمون اثبات کنیم بعد بیایم سراغ ترک

اغلب افرادی که هم اینجا عضو میشن این پیش فرض ها رو دارن ، حالا یا بالفعل هست یا بالقوه اما در هر حال دارن

پس چه خوبه که ما انرژیمونو برای این چیزا بزاریم

حالا میرسیم سر بحث الانمون

اینکه اثبات کنید خودار.. خوبه یا بده به درد ما نمیخوره

چون بچه های که اینجا هستن با این پیش فرض اومدن که خودار .. بده ، حالا چه از لحاظ اعتقادی که گناه محسوب میشه و چه از لحاظ جسمی که دارای مضراته

پس ما نمیتونیم بیایم اینجا وقتمون رو بزاریم رو اینکه تازه اثبات کنیم خود ار.. ممکنه بد یا خوب باشه

اینایی که میگم دلیل بر این نیست که راه تعقل رو ببندیم ، نه

منظور اینه که ماهایی که اینجا جمع شدیم ، کلی فکر کردیم ، کلی جست و جو کردیم و بعد به این نتیجه رسیدیم که بابا این لعنتی به هیچ دردی نمیخوره

باید ترکش کرد و گذاشتش کنار

خوب وقتی ماهایی که بعضا 8 9 سال گرفتار بودیم ، حالا میخوام بزاریمش کنار ، به نظرتون حق نداریم دنبال یه جایی بگردیم که کمکمون کنن ؟

خدا یه لطفی کرده به ما اینجا رو نشون داده ، برای چی این فرصت رو از دست بدیم ؟

برای اینکه تازه بیایم اون چیزایی که قبلا بهش رسیدیم رو اثبات کنیم ؟؟

خدا رو شکر دنیای نت خیلی بزرگه ، سایت هایی هم که با اهداف شما مشترکن زیاده

ما مدیرای کانون وظیفمون اینه که راه رو روشن نگه داریم ، کسی رو مجبور نمیکنیم که کدوم راه رو انتخاب کنه

ما مشعلیم ، طرف خودش راه رو انتخاب میکنه

پس اینجا زور و اجباری وجود نداره که در کنارش بخوایم بحث هایی رو بکنیم که طرف رو مثلا از همه چیز آگاه کنیم

اینجا صدای مخالف وجود نداره ، چون همه همصدا هستن

چرا باید چیزی رو که بچه های اینجا دوس ندارن رو به زور بهشون بگیم ؟ ... این میشه اجبار

---------------------------

در مورد دوست عزیزمون جناب لاکی لوک

من تنها دعایی که در حق شما و خودم ( و بقیه دوستان ) میتونم بکنم اینه

ان شاء الله که خداوند همه ی ما رو به صراط مستقیم هدایت بفرماید ( آمین )

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

(1390 دي 30، 9:21)luckyluke نوشته است:
(1390 دي 30، 1:09)yek_javan نوشته است: سلام. من همون masturbation هستم که دیشب ثبت نام کردم و دیروز صبح اکانتم بن شد. به هر دری بود زدم تا بتونم دوباره ثبت نام کنم. نه برای اذیت کردن شما بلکه برای دفاع از حق خودم چون شما حتی حق دفاع کردن هم به من ندادین. مدیر گرامی کانون هم میتونه دوباره این اکانت رو بن کنه و اون وقت من دیگه هرگز پام رو به اینجا نمیگذارم. این بار هم فقط برای حرف های ناگفته اومدم. خطاب من در وهله ی اول شما چهار نفر هستید. "خودممو خودم"، "علیرضا 68" و "صابر" و مدیر گرامی کانون "سها". نکته ی اول: دوستان عزیز بنده از هیچ جایی خط نمیگیرم و الآن هم که 27 سال از عمرم میگذره، تا دو سال پیش مثل خود شما با خودارضیی دست و پنجه نرم میکردم و حتی در 19 سالگی وبلاگی با محتوای ضد خودارضایی داشتم و درباره ی ترک استمنا و عوارض اون مینوشتم. اما اگر شما به همین راحتی به من اتهام میزنید که دارم از جایی خط میگیرم و از این قضیه مطمئن هم هستید و همه چیز براتون مشهوده، اون وقت من به اطمنیان و شهود شما در مورد مضر بودن خودارضایی شک میکنم. واقعا با همین اطمینان در مورد همه ی مسائل قضاوت می کنید؟ نکته دوم: هدف کانون شما بسیار ارزشمند هست. البته اگر هدف رو درمان اعتیاد به خودارضایی بدونیم. اگر هدف شما اینه مطمئن باشید هدف من هم همینه. هیچ انسان عاقلی از رفتارهای اعتیاد گونه نسبت به هیچ پدیده ای طرفداری نمیکنه. پس تا این جای کار اهدافمون مشترک هست و تعجب میکنم چرا شما اهداف من رو غیر انسانی میدونید و با چه ابزاری به این نتیجه رسیدید؟ کانون شما به صورتیه که اعضا بطور خصوصی همدیگه رو نمی شناسن و اصلا بعید نیست که برادر من، پسرعموی من، دوستان من و هر یک از آشناهای من عضو این کانون باشن درحالیکه من خبر ندارم. من با این دید نسبت به اعضای کانون شما نگاه میکنم پس چطور میتونم نسبت بهشون دارای اهداف غیر انسانی باشم و به شما هم توصیه میکنم در مواجهه با مخالفین خودتون برخورد ملایم تری رو به کار ببرید و صرف اینکه مثل شما فکر نمی کنن بهشون برچسب نزنید. نکته سوم: به نظر من شما باید از نقطه نظرات مخالفین خودتون اتفاقا استقبال هم بکنید. اینکه فقط امیدوار باشید موافقین بیان حرف بزنن و ازتون مدام تعریف و تمجید بشه واقعا جای پیشرفتی از نظر طرز برخورد با پدیده ی خودارضایی برای شما نمیگذاره. نکته چهارم: بنده او فرومی رو که دوستان معرفی کردند درباره ی بحث راجب خوب یا بد بودن استمنا مطالعه کردم. جالبیه قضیه اینجا بود که شما افراد مخالف رو بعد از مدتی بن کرده بودید. خوب این چه جور بحثیه که افراد مخالف رو از دور خارج کنید و به موافق اجازه بدین هر چی دوست داره بیان کنه؟ این گفتگو کاملا یک طرفه هست. از یک طرف میزگرد میگذارید و از طرفی به مخالف اجازه ی بحث نمیدید و از نظر خودتون بحث رو تمام شده میدونید. نکته ی پنجم: من اون لینک هایی رو هم که بهم معرفی کردید خوندم. ولی ای کاش شما هم قبل از معرفی اونها رو میخوندین. چون نه تنها در دفاع از مضرات خودارضایی نبود بلکه پاسخ به سوالات طوری بود که نشون میداد خودارضایی ضرری نداره. جز یک مطلب، که اون هم از مضرات خودارضایی بیش از حد حرف زده بود و توصیه کرده بود که تعداد خودارضایی در هفته به دو یا سه بار کاهش پیدا بکنه. و این توصیه ای هست عاقلانه و همونطور که علم پزشکی امروز میگه خودارضایی طبیعی و سودمند هست، همین علم ، افراد رو از خودارضایی کردن بیش از حد برحذر میداره. نکته ششم: همونطور که گفتم من هم مثل شما بودم. گرفتار این قضیه بودم. تصور نکنید که گرفتار نشدم یا تازه گرفتار شدم. پس دقیقا میدونم شما چه می کشید و یا قبلا چی می کشیدید. ولی مطمئنم که شما به هیچ وجه نمیتونید حس الآن من رو درک کنید. نکته هفتم: بنده دیگه حرفی ندارم. برای شما و اهدافتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم روزی بیاد که مردم خودارضایی رو به خاطر گناه بودنش انجام ندن نه به خاطر یک سری مضرات جسمی و روانی که علم پزشکی امروز اونها رو رد میکنه. و امیدوارم کانون هایی مثل کانون شما فضایی رو فراهم بیارن که امثال من هم بتونیم در اون نقطه نظرات خودمون رو اعلام کنیم و ما رو به چشم تهدید علیه خودشون نبینن.خدا نگهدار
دوست من سلام , خدا رو شکر بعد از چند وقت يه پست اينجا ديديم که مثل يه مرد حرف زده باشه. از من ميشنوي از اينجا برو , اينجا موندن هيچ فايده اي نداره براي تو که بهتر مي دوني. منم لاکي لوک , شدت تنفر من از اينجا بقدري بود که مي توني اخبار کانون ,پست يکي مونده به اخريشو بخوني(بعد از چندماه حضور من اينجا) .من نمي خوام از خودم دفاع کنم.ولي دوست من شما فرق داري , چيزيو که جند ماه ديگه مي فهميدي الان فهميدي ,فقط مي دونم برخوردشون اينجا مثل ادم نيست , اصلا خاصيت .... اينه.منم خطاب به همون هايي که شما گفتي ,بگم که: ترس بيش از اندازه نبايد باعث بشه که درست عمل نکنيد ,شجاع باشيد و با مسائل درست کنار بياين. با تشکر ,لوکي لوک در پناه حق......

یه ضرب المثل ایرانی هست که توصیه می کنه دربرابر افرادی مثل شما خاموش باشیم
لوکی لوک واقعا نمیدونم چی بگم فقط فکر نمیکردم اینجوری باشی _ اینکه خ.ا ضرر نداره و این حرف ها را من زیاد شنیدم ،اما اگه هرکس درمورد ساختار و عملکرد بدن انسان هرچقدر هم کم اطلاعات داشته باشه میفهمه چرا بده و اینکه اصلا فرض که سود هم داره ،ما اومدیم اینجا که ترک کنیم و خوب و بدش با خودمونه فکر نکنم به فرد دیگه ای مربوط بشه
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
لوکی لوک من با شما کاملا مخالفم چون در این انجمن هر شخصی با من مثل برادر تنی خودش رفتار کرده حتی این آقا هماییون که سوتی های منو میگیرهKhansariha (18)
من نمیدونم چی شده که شما همچین حسی رو پیدا کردی ولی به نظر من داری یک طرفه فکر میکنی.
صد در صد یک شخصی با شما بد صحبت کرده و شما این رو به پای بقیه گذاشتی.
اگر یک نگاه خیلی خیلی کوچیک به اطرافت در این انجمن بکنی می بینی که همه با هم یک رفتار برادر خواهری دارند
من به شما توصیه میکنم که در همه جا به نیمه ی پر لیوان هم نگاهی بکنید
امیدوارم که به این مرحله ای که گفتم برسید چون خدایی ناکرده در زندگی اجتماعیتون به مشکل بر می خورید
در پناه حق303
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

317317317317317317317

فقط همین

راحت شدم 4141414141
(1390 دي 30، 22:36)می توانم نوشته است: سلا به همه 53303
هما رها جون الان من دراز نشست زدم . 75 تا . فکر نکنم بیشتر از این بشه تو یه دقیقه دراز نشست رفت ها؟ بدو امتحاناتو بده دیگه !! فکر کنم باید بریم تو رکورد های دیگه ام کارو شروع کنیم . چه می دونم پیاده روی یا ... ؟ دیگه خلاصه پیشنهاد بده . نفس کش شششششششششششششششش 317

در ضمن ما اصلا ناراحت نیستیم ها که رکورد زنی درش تخته شد ... Tears
اینا که می بینید تازه پیاز پوست کندم مال اونه .
می خواستم تو خوب بد زشت هم بنویسم گفتم در اونجا هم تخته می شه ... آخه قدمم واسه رکورد زنی که نحس بود . حالا ایشالا واسه انجمن شبانه روزی نحس نباشه . 42

سلام خدا قوت

نترس هیچکی شبانه روزی رو تعطیل نمی کنه ، شاید کم رونق بشه ولی تعطیل نمی شه cheshmak

یک چند وقت دیگه فکر کنم بتونیم یک دو نفر تحویل تیم ملی دراز نشست بدهیم

317
سلام
نقل قول: در ضمن ما اصلا ناراحت نیستیم ها که رکورد زنی درش تخته شد ... [تصویر:  c.gif]
اینا که می بینید تازه پیاز پوست کندم مال اونه .
4fvfcja
خو دختر خوب پیازهاتو اول خورد میکردی بعد پست میزدی...تازشم میتونستی آدامس بجوی ک اشکت در نیاد...Khansariha (18)
(نبینم حتی واسه پیاز هم اشکت در آد..)

من تاپیک رو باز کردم..
(بدون هماهنگی با مدیر مربوطه303...ک حالا وقتی اومدن با هم حرف میزنیم..)

شما پست بزنین اونجا ..
اما لطفا اسپم نزنین..!
(چون میدونم مدیر مربوطه ب شدت از اسپم و بی نظمی بدشون میاد..cheshmakنود درصد هماحتمال میدم ب همین دلیل بستن تاپیک رو..)

اسپم هم = است با حال و احوال و شکلک خالی و این قبیل...42

دیگه همین..53258zu2qvp1d9v

در ضمن.. خدا قوت..Khansariha (46)

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان