امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

خوب خدا رو شکر خوابم برد و وسوسه هم رفت خونه شون 4chsmu1  مرسی از محمد رضا و شازده کوچولو
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 2، 8:54)soshians نوشته است: دیشب دو سه ساعت بیشتر نخوابیدم...الانم هر چی سعی می کنم خوابم نمیگیره...از بی حوصلگی و بلاتکلیفی رفتم تو اینستا..دیدم دارم ولگردی می کنم تو اینستا..دو سه تا سرچ خطرناک داشتم..بستم اومدم بیرون..یادم بیارید چرا باید پاک بمونم

شما انگشتری ک ب عنوان نشانه داشتین رو نگاه کنید اون همه پیام های انگیزشی و امیدواری و راهکارهای مفید یادتون میاد.
مواظب خودتون باشید چون خدایی این سه روز آخری شیطان از هر طرفی هجوم میاره.
بشکنید یعنی اون همه پیام ها و تجربه های ترک برابر با هیچ هست 22

انشالله ک حالتون عالیه عالی میشه امروز Khansariha (69)
حس می کنم تو شرایط خیلی بد و سختی قرار گرفتم ، تو عمرمون یه نماز رو سعی کردیم درست به جا بیاریم که اونم مثل اینکه داره از بین می ره ، تا می ایستم به نماز ، تمام افکار ناخوب و ناپسند میاد و حمله می کنه ... 
حال آدم رو خراب می کنه ... 
الآنم که وضعیت قرمزه
سلام اقای تواب
امیدوارم تا حالا وضعیتون از قرمز به سفید تغییر کرده باشه.... انشاالله
به این فکر کنید شاید همین یک گناه این لحظه توی وضعیت قرمزتون ظهور رو چندسال عقب بندازه

اینکه تصاویر نامربوطی موقع نماز میبینید بخاطر وسوسه ی فوق وحشتناک شیطان هست  سعی کنید چنان کانکتینگی با خدابگیرید که این قضیه کمتر بشه
قطعا اینکه موقع نماز از شیر مرغ تا جون ادمیزاد تو ذهنمون میاد عادی نیست Hanghead
اون میخواد نگذاره ما تمام حواسمون پیش معبود و محبوبمون باشه ....
پ ن : شیطان که رانده شد بجز یک گناه نکرد / خد را به سجده ی ادم رضا نکرد

شیطان هزار بار بهتر ز بی نماز  / او سجده ب ادم و این بر خدا نکرد

شکستش بدید  شما میتونید
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
منم بعد از شکست هر بار نماز میخوانم همین جوری میشه
ولی تمام سعیمو میکنم
انشالله خدا سعی و تلاش ما را میبینه و نادیده نمیگیره
Hanghead

با چی حالتون خوب میشه
من دیشب فهمیدم یه کاردستی با کاغذ چقدر برام خوبه
بعضی ها کتاب خواندن بعضی ها آهنگ گوش دادن یا فیلم نگاه کردن
بعضی ها هم که مثل من دوست دارن یه کاری انجام بدن
همین اوریگامی کاردستی با کاغذ 
تو نت سرچ کنید کلی آموزش میاد براتون

یه نگاه به بالا سرتون کنید
خدا داره نگاهتون میکنه
فقط دلش میخواد شما راه درست را انتخاب کنید
پاکی اونقدرا هم سخت نیست
بنظرم تو وضعیت قرمز اولین قدم بلندشدن و یه چرخی تو خونه زدنه
بعدم یه لیوان آب
بعدش یه کاری که سرگرم کننده باشه
بیاید این دفعه به خودتون ثابت کنید هنوز هم اونقدرا دیر نشده
شما از پسش بر میاید  
به خودتون ثابت کنید
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
فعلا خوبم ولی در لحظه اضطراری قرار دارم و یعنی زردم تقریبا زرد نزدیک به قرمز ، مثل بیماران مواد مخدر بال بال می زنم و بی قرارم
 سپاس شده توسط
آقا یه چیز خنک
لطفا نخندین به جان خودم معجزه میکنه
یه کاسه ماست بخورید 
جیگرتون خنک میشه

حتما با یه چیزی خودتون را سرگرم کنید
کانون هم کلی تاپیک داره ها خیلی خوبه
آجیل هاشو خوانیدن
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
آب خوردم ، هر کاری کردم نتونستم متمرکز بشم روش 
...
 سپاس شده توسط
یه نفر توصیه کرده بود اسم امام هار رو دستتون بنوسید 
یادم نیست کی گفت ولی دمش گرم
اسم پنج تن رو روی دوتا دستهاتون بنوسید   امکان نداره دیگه با اون دستها گناهی انجام بشه...
وضو یادتون نره 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
تواب جان
اگه اینجایی پس یعنی اینکه قصد هیچ کار بدی نداری و قطعا هم می‌خوای پاک بمونی. 
ماشاءالله به تو.  49-2

فقط اینکه خودت رو مشغول کن با چیزی که دوست داری و حال و هوات رو عوض کن.  Khansariha (18)
کانون هم کلی تاپیک داره واسه گشت و گذار.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
من نمیدونم چرا همه لیوان آب را میخورن
ولی ماست را امتحان نمیکنن God

شما قراره امشب را به پاکی بگذرونی 
من مطمئنم
دیگه بسسسسسسه شکست
دیگه بسسسسسسه عذاب وجدان
دیگه بسسسسسسه آه و ناله بعد از شکست
دیگه بسسسسسسه پسرفت کردن و پیشرفت بقیه را دیدن
دیگه بسسسسسسه از خدا دور شدن
دیگه بسسسسسسه وابسته بودن به خ.ا
دیگه بسسسسسسه حرف شیطون را گوش دادن

دیگه وقتششششه رو پای خودمون وایسیم
دیگه وقتششششه به خودمون اهمیت بدین
دیگه وقتششششه تو زندگیمون پیشرفت کنیم
دیگه وقتششششه بالاخره آدم موفقی بشیم
دیگه وقتششششه رابطمون را با خدا قوی کنیم

دیگه وقت کمه
شاید مرگ در چند قدمی و دقیقه ای ما قرار داشته باشه
دیگه وقتشه به خدا ثابت کنیم نمی خواهیم جهنمی باشیم
49-2 49-2 49-2 49-2 49-2 49-2

سپاس شده توسط
ممنونم از همه حمایت ها 

اما وضعیت خوب نیست 
همه چیز پیچیده به هم و سر رشته کارها از دستم رفته
 سپاس شده توسط
آرامش خودتون را حفظ کنید
همه چی درست میشه
توکل کنید به خدا

باور کنید خ.ا راه حل مشکل نیست
باور کنید
خ.ا فقط یه درد که به بقیه دردها اضافه میشه
خودش درد
عذاب وجدان بعدش درد
روسیاهی بعدش درد
اینکه روت نشه حتی خدا را تنها تکیه گاه زندگیتو صدا بزنی و باهاش حرف بزنی هزارتا درد

شما الان پیش خدا خیل جایگاه بالا و خوبی دارینا
شما چند ساعت مقاومت کردین
خدا داره بهتون افتخار میکنه
من مطمئنم شما اصلا دلتون نمی خواد خدا را نا امید کنید
پاکی اونقدرا هم سخت نیست
خیلی ها  تونستن پس ما هم میتونیم
سعی کنید محلش نگذارید
قرار شد خودتون را سرگرم کنید
چه  راهی را انتخاب کردین

سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 3، 1:24)*دختر پاک* نوشته است: آرامش خودتون را حفظ کنید
همه چی درست میشه
توکل کنید به خدا

باور کنید خ.ا راه حل مشکل نیست
باور کنید
خ.ا فقط یه درد که به بقیه دردها اضافه میشه
خودش درد
عذاب وجدان بعدش درد
روسیاهی بعدش درد
اینکه روت نشه حتی خدا را تنها تکیه گاه زندگیتو صدا بزنی و باهاش حرف بزنی هزارتا درد

شما الان پیش خدا خیل جایگاه بالا و خوبی دارینا
شما چند ساعت مقاومت کردین
خدا داره بهتون افتخار میکنه
من مطمئنم شما اصلا دلتون نمی خواد خدا را نا امید کنید
پاکی اونقدرا هم سخت نیست
خیلی ها  تونستن پس ما هم میتونیم
سعی کنید محلش نگذارید
قرار شد خودتون را سرگرم کنید
چه  راهی را انتخاب کردین

فیلم دیدم 
مطالبی خوندم 
نشده تا حالا
 سپاس شده توسط
کار نشد نداره
فیلم فورد در برابر فراری را دیدین
یا فیلم متفاوت مثل من
یا فیلم اعجوبه
بنظرم فیلم های خیل خیلی خیلی قشنگی هستن
کار نشد نداره
اگر کم کم وقت خوابیدنه براتون با یه سری مطلب چشماتون را خسته کنید و تخت بخوابید اگر نه
پیشنهاد من به شما اورگیامیه 4chsmu1
هویج منو دیدین تو ۳۰ روزه
بگذارید یه دونه سختشو براتون بگذارم انجام بدین

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان