امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

ما رو از حالت بی خبر نذار داداش.
شما خودت یکی از الگوهای کانونی هستی، می دونم می تونی از پس مشکلاتت بر بیای1
توکل کن به خدا
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 10، 21:03)پشتکار نوشته است:
(1399 خرداد 10، 21:01)صادقین نوشته است: الان در چه موقعیتی هستی؟ می تونی کلاً از سیستم و گوشی و اینا خارج بشی؟

نمی دونم.یعنی برم بیرون.
تاثیرش موقته.میترسم برگردم خونه دوباره برگرده وسوسه

چه خوبه که دارین از وسوسه دوری میکنید‌.. ایشالله خدا مشکلات و گرفتاریات و به برکت تلاشت برای دوری از وسوسه ، حل کنه
ازخونه  بزنید  بیرون...  وقتی  برگردید  که  مطمعن  باشید  تنها  نیستید  و از  خستگی بیهوش  میشین
زیارت  عاشورا  فراموش  نشه 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
دوباره وسوسه شدم و یک صفحه ی پ.و.ر.ن باز کردم..یه دلیلش اینه که رفتم تو اینستا .اول برم اینستا رو بلاک کنم روی لپ تاپم..بعد هم میخوام برم فیلم ببینم تا فازش بپره..امروز مشتری اصلی اورژانسم و نمیذارم روزم خراب بشه..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
آفرین اقاسعید ..حتی اگه اینا افاقه نکرد برید بیرون از خونه نمونید تو ی جا ساکن
تنهایی بلای جون ماست
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 11، 8:14)شادن نوشته است: آفرین اقاسعید ..حتی اگه اینا افاقه نکرد برید بیرون از خونه نمونید تو ی جا ساکن
تنهایی بلای جون ماست

راستش آره میدونم بهترین راه فرار از خونه است ولی یه کاری دارم که حتما باید بمونم و انجامش بدم..الان اینترنتم رو قطع می کنم و میشینم پای فیلم تا فازم عوض شه.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
صبح یه بار نزدیک بود بشکنم. خدا خیلی کمک کرد. الانم باز حس میکنم داره همون حس و حال صبح القا میشه.
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
کسی نیست کمک کنه؟
 سپاس شده توسط
49-2
من هستم
چه خبرا
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
[تصویر:  zoqe_157095680.jpg]
تا حالا مشهد رفتین؟
من خیلی دلم برای حیاط های حرم تنگ شده
53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 11، 15:38)*دختر پاک* نوشته است: [تصویر:  zoqe_157095680.jpg]
تا حالا مشهد رفتین؟
من خیلی دلم برای حیاط های حرم تنگ شده
53258zu2qvp1d9v

اره رفتم یادش بخیر. الان که بستس 1
 سپاس شده توسط
نقل قول: صبح یه بار نزدیک بود بشکنم. خدا خیلی کمک کرد. الانم باز حس میکنم داره همون حس و حال صبح القا میشه.
اصلا قرار نیست الانم مثل صبح بشه
اون صبح بود تموم شده رفته
الان الانه
نظرتون چیه بزنید بیرون یه هوایی به سرتون بزنه
یه جاخواندم آقا آرمین میگفتن هر روز که پاک ان به خودشون جایزه میدادن
مثلا دنت
شما هم جایزه پاکی دیروز را با بستی یا دنت بدین نظرتون

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 11، 15:41)*دختر پاک* نوشته است:
نقل قول: صبح یه بار نزدیک بود بشکنم. خدا خیلی کمک کرد. الانم باز حس میکنم داره همون حس و حال صبح القا میشه.
اصلا قرار نیست الانم مثل صبح بشه
اون صبح بود تموم شده رفته
الان الانه
نظرتون چیه بزنید بیرون یه هوایی به سرتون بزنه
یه جاخواندم آقا آرمین میگفتن هر روز که پاک ان به خودشون جایزه میدادن
مثلا دنت
شما هم جایزه پاکی دیروز را با بستی یا دنت بدین نظرتون
اره جایزه پاکی خیلی خوبه
اما اخه دیروز رفتم بیرون 4 ساعت بعد اومدم خونه هیچی نتونستم درس بخونم
برم بیرون خسته و کوفته میرسم خونه دیگ درس اصلا نمیتونم بخونم
 سپاس شده توسط
نقل قول: ره رفتم یادش بخیر. الان که بستس [تصویر:  1.gif]
آره بسته است
همش تقصیر این کرونا است
مکه چی تا حالا کعبه را از نزدیک دیدین؟
[تصویر:  aa0f_1588692_247.jpg]

من جدیدا سر نماز سجاده ای را میندازم که عکس کعبه داره 
سر هر رکوع به کعبه نگاه میکنم و یه لبخند میزنم
نمیدونم انگاری خدا اون موقع بیشتر بهم نگاه میکنه
نمازام خیلی بهتر شده
ولی تا حالا کعبه را از نزدیک ندیدم 53258zu2qvp1d9v
میگن حس و حالش خیلی عجیبه

سپاس شده توسط
نقل قول: ره جایزه پاکی خیلی خوبه
اما اخه دیروز رفتم بیرون 4 ساعت بعد اومدم خونه هیچی نتونستم درس بخونم
برم بیرون خسته و کوفته میرسم خونه دیگ درس اصلا نمیتونم بخونم
خب تو یخچال چی دارین
یه چی خنک
اصلا کیف میده
اگر اهل کارتون هم هستید 
خیلی خوبه
آدم از دنیا فارغ میشه
کارتون جاسوسان نا محسوس را دیدین Khansariha (13)
خیل قشنگه
مخصوصا دوبله

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان