امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

من برم فعلا ..
اگر این برادر جلبمون اومد گیرش بندازین نذارین در بره 4chsmu1
(1399 شهريور 14، 6:30)مرد مجاهد نوشته است: من برم فعلا ..
اگر این برادر جلبمون اومد گیرش بندازین نذارین در بره 4chsmu1

صرفا جهت اطلاع اورژانسی ها  Khansariha (58)
هنوز امروز نشده ،الان دیروزه .این سحرخیزها هم نمیدونم چرا بیدار شدن  809197ps94ijjhwg Swear1
خلاصه دیگه الان وقت اورژانسی شدن نیست و تعطیلیم 65 4
فعلا شبتون ب خیر 53
سلام ... balloons

خداروشکر با یه پنافند غیر عامل به موقع ، از شیطون و نفسم گریختم ...  bliss

الانم دوتاشون رفتن یه قلیونی بزنن ...  Khansariha (129)

معلوم نیست کی بیان ...

اگه اومدن بگین اهورا تو بیابون منتظرتونه   65

تشکر از مجاهد جان جوجو  4chsmu1

پ ن : مجاهد جان ، الان پیش جوجه ها بودم واسشون غذا بردم ... سراغی ازت نگرفتن ... Hanghead
جریان چیه ؟  65
بهم زدین با هم ؟؟ Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: اگر این برادر جلبمون اومد گیرش بندازین نذارین در بره [تصویر:  4chsmu1.gif]

خوندمش جلبک  Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 11:01)AhoorAli نوشته است:
نقل قول: اگر این برادر جلبمون اومد گیرش بندازین نذارین در بره [تصویر:  4chsmu1.gif]

خوندمش جلبک  Khansariha (13)

جلب  17

جلبک 17
----------
خوشحالیم ک حالتون خوبه 49-2
 سپاس شده توسط
من مشکل دارم
همش یا خوابم یا تو تخت پای گوشی
وسوسه هم اوج میگیره میاد بالا
کلی هم صبح تا شب به خودم فحش میدم
ولی هیچی عوض نمیشه
اعصاب نموند برام
تازه امروز میرسم به ۷ روز پاک
تا دو روز پیش آرزوی مرگ میکردم
حالا که این ۳ دقیقه در قیامت را خواندم همون آرزو را هم ندارم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام  303
من درست متوجه نشدم یعنی چون کاری نمیکنید ناراحتید؟

الآن کلی مسئله بهتر برای فکر کردن هست چیز هایی که اعصاب آدم رو خرد نمیکنن
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 16:08)*دختر پاک* نوشته است: من مشکل دارم
ولی هیچی عوض نمیشه
اعصاب نموند برام

دقیقا 53258zu2qvp1d9v
منم دوروزه شدید وسوسه دارم و مقاومت میکنم.
فیلتر شکنم دو روزه نصب کردم بدتر شده .
گوشی هم باعث شده از دیروز فقط چند ساعت بخوابم همش اینستا بودم و آخر شبم بدتر دوستام حالم و خراب تر کردند و نتونستم بگم ب هیچکس.
ظهر وسوسه داشتم و خواستم تو اورژانس بنویسم دیدم کسی نیشت،خونه هم تا ۱۱تنهام .ولی الان ی ساعته دیدم اگر بشینم وسوسه فشار میاره و گناهم خیلی جذاب میاد برام زود بلند شدم تمام خونه رو تمیز کردم،ظرف هارو شستم ،الانم قطعا بشینم گوشی بازی کنم میدونم ک تهش ب شکست ختم میشه میخوام کیک درست کنم 53258zu2qvp1d9v

ولی سوال دارم ،دقیق یادم نیست تو چندمین روز هستم اما ۴۰رو ک رد کردم کم کم ی چیزهایی میاد ب فکرم ک خیلی عصبی میشم .باید بنویسمش تا جواب بگیرم از بقیه 53258zu2qvp1d9v
تو خوبی الان؟
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 16:12)karma نوشته است: سلام  303
من درست متوجه نشدم یعنی چون کاری نمیکنید ناراحتید؟

الآن کلی مسئله بهتر برای فکر کردن هست چیز هایی که اعصاب آدم رو خرد نمیکنن

دقیقا درسته
همش تو فکر و خیال به سر میبرم 
هیچ کاری نمی کنم
با اینکه کلی برنامه ریختم 
کلی کار هست
ولی من هیچ حرکتی انجام نمیدم 
انگار یکی دست و پام را بسته میگه بشین همین جا اول خوب خیال پردازی کن 
بعدم شکست
بعدش راحت میشی میتونی به برنامه ات برسی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 16:17)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 14، 16:08)*دختر پاک* نوشته است: من مشکل دارم
ولی هیچی عوض نمیشه
اعصاب نموند برام

دقیقا 53258zu2qvp1d9v
منم دوروزه شدید وسوسه دارم و مقاومت میکنم.
فیلتر شکنم دو روزه نصب کردم بدتر شده .
گوشی هم باعث شده از دیروز فقط چند ساعت بخوابم همش اینستا بودم و آخر شبم بدتر دوستام حالم و خراب تر کردند و نتونستم بگم ب هیچکس.
ظهر وسوسه داشتم و خواستم تو اورژانس بنویسم دیدم کسی نیشت،خونه هم تا ۱۱تنهام .ولی الان ی ساعته دیدم اگر بشینم وسوسه فشار میاره و گناهم خیلی جذاب میاد برام زود بلند شدم تمام خونه رو تمیز کردم،ظرف هارو شستم ،الانم قطعا بشینم گوشی بازی کنم میدونم ک تهش ب شکست ختم میشه میخوام کیک درست کنم 53258zu2qvp1d9v

ولی سوال دارم ،دقیق یادم نیست تو چندمین روز هستم اما ۴۰رو ک رد کردم کم کم ی چیزهایی میاد ب فکرم ک خیلی عصبی میشم .باید بنویسمش تا جواب بگیرم از بقیه 53258zu2qvp1d9v
تو خوبی الان؟
بنویس برامون شاید آروم تر بشی
من که دیدم اوضاع بدجوری داره بد میشه کتاب دارم میخوانم
God 
ولی من الان بای برم سراغ کلیپ های آموزشیم 
چرا نمیرم خدا

سپاس شده توسط
من برم یه چی بخورم قبل اینکه گشنگی بمیرم
ممنونم دوستان
ولی این روزا من بازم میام 302

سپاس شده توسط
مینویسم: )
امروز ظاهرا۴۵روزه هستم ولی ی چیزی هست ک اینکه چرا ترک میکنم و گم کردم،تو ذهنم ی چیزی میگه ک چ عیبی داره برم سایت .اما واقعا ب خاطر کانون موندم ،همش میگم اگر بشکنم جام کانون نیست،همش میگم بشکنم بعد توضیح میدم ک ن نباید بشکنم ، بازی زیاد با گوشی و نت بودن و کلیپ و فیلم های احساسی دقیقا داره از نقطه ضعفم من و میزنه .
کلا خیلی اذیتم  53258zu2qvp1d9v

و ابنکه خیلی خیلی زباد میترسم ب ۶۰روز نرسم .این خیلی زیاد تو ذهنم تکرار میشه ک نمیرسم .
نمیدونم شایدم همه چیز توجیه هست و من خودم دارم گند میزنم 53258zu2qvp1d9v
کلا نمیدونم چ ب چیه‌.
 سپاس شده توسط
ب عبارتی اگر بخوام کلی تر بنویسم من دارم فرار میکنم و وسوسه و خ ا و پ و ر ن دارن دنبالم میکنند 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 16:40)AtrisA نوشته است: ب عبارتی اگر بخوام کلی تر بنویسم من دارم فرار میکنم و وسوسه و خ ا و پ و ر ن دارن دنبالم میکنند 53258zu2qvp1d9v

شما الآن که اورژانسی نیستید؟
آخه نفهمیدم این همراهی با خانم دختر پاک بود یا درخواست کمک Hanghead
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 16:39)AtrisA نوشته است: مینویسم: )
امروز ظاهرا۴۵روزه هستم ولی ی چیزی هست ک اینکه چرا ترک میکنم و گم کردم،تو ذهنم ی چیزی میگه ک چ عیبی داره برم سایت .اما واقعا ب خاطر کانون موندم ،همش میگم اگر بشکنم جام کانون نیست،همش میگم بشکنم بعد توضیح میدم ک ن نباید بشکنم ، بازی زیاد با گوشی و نت بودن و کلیپ و فیلم های احساسی دقیقا داره از نقطه ضعفم من و میزنه .
کلا خیلی اذیتم  53258zu2qvp1d9v

و ابنکه خیلی خیلی زباد میترسم ب ۶۰روز نرسم .این خیلی زیاد تو ذهنم تکرار میشه ک نمیرسم .
نمیدونم شایدم همه چیز توجیه هست و من خودم دارم گند میزنم 53258zu2qvp1d9v
کلا نمیدونم چ ب چیه‌.

سلام.
ذهن در مقابل تغییر عادت مقاومت میکنه.
کم کم باید شرطی سازی ذهن رو تغییر داد و شرطی زدایی کرد.

فیلم های احساسی و ... ، رو باید یه مدت کنار بذارید تا ذهن بتونه راحت تر خودش رو تغییر بده.
تو اعتیاد فیلم مستهجن گفته شده که حتی برای مدتی اینترنت و کامپیوتر و گوشی و ... رو کنار بذارید؛ چون ذهن به صفحه نمایش و کلیک نمودن و ... شرطی شده.

حالا شما که به غیر این موارد ، خودتون میگین فیلم های احساسی هم میبینید. پس باید متوقف کنید. (ربطی به این پست نداره، ولی تو پرانتز بگم که مدتی خوندن رمان احساسی و عاشقانه و دیدن فیلم های اینطوری هم کنار بذارید، تا ذهنتون کمتر در مقابل تغییر گارد بگیره.).

هر چی این عوامل رو کمتر و در حرکتی انتحاری از بین ببرید ، ذهنتون راحت تر ریکاوری میشه.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان