امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

من چند روزه خیلی به شکست نزدیکم ، نشکن که تنها انگیزم مسابقه گروهیه
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 26، 14:24)*دختر پاک* نوشته است: Hanghead خیلی راحت دلم میخواد شکست را بپذیرم
809197ps94ijjhwg خسته ام از این همه فشار

قرار نیست فشارهای زندگیمون لطمه بزنه بهمون
قراره ما رو قوی تر کنه چون هرچی ما بزرگتر میشیم زندگی سخت تر و مشکلات بیشتر میشن و همینطور متوجه میشیم دنیا چقدر بیرحمه
هرچقدر هم سخت باشه ولی ما رو نمیکشه و چیزی که مارو نکشه میتونیم تبدیلش کنیم به چیزی که قوی ترمون کنه
شعار نمیدم، خوب میدونم چقدر سخته ولی شدنیه
قرار نیست تو مسیر زندگیمون هیچ وقت ناامید نشیم ولی قرار هم نیست که ناامیدی ما رو از پا دربیاره
ناامید شو، خسته بشو، به راهت شک کن ولی درکنارش دلایل بودن تو این مسیر، هدفی که براش داری اینقدر سختی میکشی و فشارو تحمل می‌کنی رو به یاد بیار تا مصمم بشی به راهت، شکت به یقین تبدیل شه راهت درسته و قوی از سابق قدم برداری
میتونی راحتترین راه رو انتخاب کنی و جا بزنی و بگی من نمیتونم و عقب بکشی و برای فرار بری سمت خ ا
یا میتونی سخت ترین راه رو انتخاب کنی تا به هدفت برسی به موفقیت برسی
کدومشو ترجیح میدی؟
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 26، 14:32)*s* نوشته است: من چند روزه خیلی به شکست نزدیکم ، نشکن که تنها انگیزم مسابقه گروهیه

سلام. شما چرا؟ 
به علت اینکه به شکستن نزدیکی فکر کردی؟
(1399 آبان 26، 14:32)*s* نوشته است: من چند روزه خیلی به شکست نزدیکم ، نشکن که تنها انگیزم مسابقه گروهیه
117 اصلا مسابقه یادم نبود
تلاشم را میکنم
خواهشا تو هم نشکن.

(1399 آبان 26، 14:37)مهرخدا نوشته است:
(1399 آبان 26، 14:24)*دختر پاک* نوشته است: Hanghead خیلی راحت دلم میخواد شکست را بپذیرم
809197ps94ijjhwg خسته ام از این همه فشار

قرار نیست فشارهای زندگیمون لطمه بزنه بهمون
قراره ما رو قوی تر کنه چون هرچی ما بزرگتر میشیم زندگی سخت تر و مشکلات بیشتر میشن و همینطور متوجه میشیم دنیا چقدر بیرحمه
هرچقدر هم سخت باشه ولی ما رو نمیکشه و چیزی که مارو نکشه میتونیم تبدیلش کنیم به چیزی که قوی ترمون کنه
شعار نمیدم، خوب میدونم چقدر سخته ولی شدنیه
قرار نیست تو مسیر زندگیمون هیچ وقت ناامید نشیم ولی قرار هم نیست که ناامیدی ما رو از پا دربیاره
ناامید شو، خسته بشو، به راهت شک کن ولی درکنارش دلایل بودن تو این مسیر، هدفی که براش داری اینقدر سختی میکشی و فشارو تحمل می‌کنی رو به یاد بیار تا مصمم بشی به راهت، شکت به یقین تبدیل شه راهت درسته و قوی از سابق قدم برداری
میتونی راحتترین راه رو انتخاب کنی و جا بزنی و بگی من نمیتونم و عقب بکشی و برای فرار بری سمت خ ا
یا میتونی سخت ترین راه رو انتخاب کنی تا به هدفت برسی به موفقیت برسی
کدومشو ترجیح میدی؟
1276746pa51mbeg8j من فعلا مرگ را ترجیح میدم
همه چی تموم بشه راحت بشیم

سعی میکنم از تخت بیام بیرون یه ذره راه برم شاید بهتر بشم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 26، 14:38)مهرخدا نوشته است:

سلام. شما چرا؟ 

منظورتونو از سوال دوم نفهمیدن ، ولی روی صحبتم با دختر پاک بود مسابقه گروهی و تاثیرش روی همگروهی هام فعلا شده بزرگترین انگیزم   Shy
(1399 آبان 26، 14:44)*s* نوشته است:

سلام. شما چرا؟ 

منظورتونو از سوال دوم نفهمیدن ، ولی روی صحبتم با دختر پاک بود مسابقه گروهی و تاثیرش روی همگروهی هام فعلا شده بزرگترین انگیزم   Shy

همین انگیزه رو داشته باش و نشکن : ) 
منم بعضی موقع ها وسوسه دارم ولی ب خاطر 3 نفر از دوستام هم ک شده ن میگم. این ب نظرم خوبه : )

سلام. شما چرا؟ 

اینکه گفتین چند روزه به شکست نزدیکین
علتش رو میدونید چیه که اینطوری شدین این چند روز؟
نقل قول: [تصویر:  1276746pa51mbeg8j.gif] من فعلا مرگ را ترجیح میدم
همه چی تموم بشه راحت بشیم

سعی میکنم از تخت بیام بیرون یه ذره راه برم شاید بهتر بشم

خدا نکنه. 
امیدوارم و دعا میکنم بهتر شی
گروه اسمان دوست نداره تیم رقیبش گروه باران کم بیاره Hanghead
 سپاس شده توسط
به درساتون فکر کنین که اگه بشکنین می تونه به اونا لطمه ورد کنه  53258zu2qvp1d9v
یا سریالی شدن که ضربه بزرگی بهتون می زنه
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 26، 14:51)مهرخدا نوشته است:

سلام. شما چرا؟ 

اینکه گفتین چند روزه به شکست نزدیکین
علتش رو میدونید چیه که اینطوری شدین این چند روز؟

بله متاسفانه چند روزی کنترل ذهن نداشتم، به خاطر یه سری مشکل از درس دور شدم و ناراحتی از عقب افتادن برنامم و اون افکار نتیجه اش شده این   Hanghead Shy
سمرجان یادت باشه پاکی ماها عین دومینو بهم وصله یکیمون بلغزه بقیه هم شل میشن پس با همه توانت مقاومت کن دختررر
ما قراره هتریک کنیم 317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سریع تر 
لطفا بچه ها
قران بزارید بخونم
وسوسه فکری حرفه ای دارم
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
سعی کنید آروم باشید
اگر میشه برید در جمع قرار بگیرید
یه ذره راه برید
برید تا شپزخونه یه چرخی بزنید

[تصویر:  b994105_.jpg]

[تصویر:  m542726_.jpg]

[تصویر:  e295776_.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سوره الرحمن 53

شما موفق میشین پاک بمونین
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
[تصویر:  b131027_.jpg]

[تصویر:  g894663_.jpg]

[تصویر:  b094647_.jpg]

[تصویر:  p274358_.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان