امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 آذر 13، 22:13)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: من با اجازتون برم.
اگر حالم خراب شده دوباره بر می گردم.

انشالله ک میاین میگین گذشت رفت .
مواظب خودتون باشین .حامی گروه صراط قطعا موفق میشه .
خدایی نکرده نشد اورژانس چراغش روشنه و دوستان هستن  49-2
 سپاس شده توسط
کی هست Hanghead
 سپاس شده توسط
پناه میبرم به خدا 
میرم بخابم
به امید خدا کار اشتباهی نمیکنم
 سپاس شده توسط
سلام

کسی اینجا نیست Hanghead

نمیتونم بخوام و حس میکنم پاکیم تو خطره Hanghead
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
بچه‌ها اگه کسی هست خواهش میکنم جواب بده Hanghead
 سپاس شده توسط
کاش یه نفر اینجا بود 1276746pa51mbeg8j

مغزم داره منفجر میشه

هر چی تو این سال ها دیده بودم داره میاد جلو چشام Tears
 سپاس شده توسط
Hanghead
اولین قدم را رد کردم 
چه حس بدیه 809197ps94ijjhwg
نمیخوام بشکنم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام
خوبی؟
اوضاعت الان چطوره؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 16، 8:30)پشتکار نوشته است: سلام
خوبی؟
اوضاعت الان چطوره؟

سلام 
ممنونم بهترم
یه ذره راه رفتم آروم شدم
302 302 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
و کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده اند حتماً آنان را در قصرهایی رفیع و با ارزش از بهشت که از زیرِ [درختانِ] آن نهرها جاری است، جای خواهیم داد، در آنجا جاودانه اند؛ چه نیکوست پاداش عمل کنندگان.(۵۸)

همانان که [برای حفظ ایمان، اخلاق و عمل صالح] شکیبایی ورزیدند و همواره بر پروردگارشان توکل می کنند.(۵۹)

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 16، 8:35)پشتکار نوشته است: و کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده اند حتماً آنان را در قصرهایی رفیع و با ارزش از بهشت که از زیرِ [درختانِ] آن نهرها جاری است، جای خواهیم داد، در آنجا جاودانه اند؛ چه نیکوست پاداش عمل کنندگان.(۵۸)

همانان که [برای حفظ ایمان، اخلاق و عمل صالح] شکیبایی ورزیدند و همواره بر پروردگارشان توکل می کنند.(۵۹)

302
خیلی خوب بود
واقعا ممنونم
وقتی بدونی این همه تلاش دیده میشه و یکی هست که نگاهت میکنه خیلی حس خوبیه مخصوصا تو دنیای سکوت و تنهایی ای که من دارم 53258zu2qvp1d9v
یک دنیا ممنونم ازتون 302 302 302

سپاس شده توسط
یه محدودیت رو شکستم 
اینترنت  Swear1
نمیخام بشکنم 
کمکم کنید
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 16، 15:15)ماجراجو نوشته است: یه محدودیت رو شکستم 
اینترنت  Swear1
نمیخام بشکنم 
کمکم کنید

منم صبحی یکی از خط قرمز هام را رد کرده بودم 
ولی نشکستم
اگه بدونین چقدر الان خوشحالممممممممم 317
همش این 317 شکلیم
برید بیرون یه چرخی بزنید از سرتون بپره
پاشید برید بیرون ببینید مردم چقدر فعالن 53258zu2qvp1d9v
حیفه این همه هوش و انرژی و جوونی که الکی از دست بره
Swear1 نگذارید شیطان خوشحال بشه

(1399 آذر 16، 17:03)ماجراجو نوشته است: ممنونم ازتون 
میرم بیرون 
شاید پرید 
خداروشکر که نشکستید 
من هم آخرین تلاشمو خواهم کرد به امید خدا نخواهم شکست

49-2 شما از پسش بر میاید
باور کنین حس پاکی بعدش خیلی قشنگه  53258zu2qvp1d9v
با خبرای خوب خوب برگردین 49-2

(1399 آذر 17، 14:04)ArminNewLife نوشته است: بچه ها یه راهی که من قبلا برای رهایی از این هوسِ لعنتی به کار می بستم این بود که صدای خودم رو توی گوشیم ضبط میکردم که خطاب به خودم میگفتم "از الان تا چند دقیقه دیگه یه دنیا فاصله هست، یا می تونی بعد از این چند دقیقه به خودت افتخار کنی، یا اینکه یه آدم افسرده و گوشه گیری باشی که یه بار دیگه شکست خورده" و سعی میکردم خودم رو دلداری بدم که آره لابد از چیزی سرخورده ای، یا غصه ای داری، یا به هردلیل لعنتی ای میخوای دست به کاری بزنی که خودت هم میدونی چند ثانیه اش لذته و ساعتها و روزها عذاب وجدان و خشم از دست خودت! 

به من اعتماد کنین، شنیدن هیچ صدایی به اندازه صدای خودتون بهتون کمک نمیکنه که از پس کار سختی مثل این بربیاین! چون هیچ کسی به اندازه خودتون با درونتون آشنا نیست، به حرف خودتون گوش بدین! کار میکنه!

ببخشید که این رو توی اورژانس کانون نوشتم، شاید جای چندان مناسبی نباشه! ولی چون این راهکار بارها در لحظه های اورژانسی به دادم رسیده خواستم با شما هم مطرح کنم که اگه یه وقتی گذارتون به اینجا افتاد و کسی نبود، صدای خودتون رو ضبط کنین و برای خودتون پخش کنین....

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان