امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

حضرت علی علیه السلام :
خیر و خوبی یافت نمی شود در لذتی که پشیمانی به بار می آورد و شهوتی که درد و ناراحتی در پی دارد.

امام محمد باقر علیه السلام :
طبیعت بشر با شهوت و میل و حرص و ترس و خشم و لذت آمیخته شده است جز آنکه در بین مردم کسانی هستند که این پیوند و کشش طبیعی را با نیروی تقوی و حیا و تنزّه مهار کرده اند. موقعیکه نفس متجاوزت ، تو را به گناه می خواند به آسمان با عظمت و کیهان حیرت زا نگاه کن و از خداوند بزرگی که جهان را آفریده و بر آن حکومت می کند بترس و از گناه خودداری کن، اگر از خداوند توانا خوف نداری به زمین نظر افکن شاید از حکومت بشری و افکار عمومی شرم کنی و مرتکب معصیت نشوی، اگر جرأت و جسارتت به جایی رسیده که نه از حکومت الهی می ترسی و نه از مردم زمین شرم داری خود را از صف انسان ها خارج بدان و در عداد بهائم و حیوانات به حساب آور.

حضرت علی علیه السلام :
انسان آزاد اگر به بردگی بندگان خود تن در دهد بهتر از آن است که بنده ی شهوات خویش گردد.

[تصویر:  %D8%AD%D8%AF%DB%8C%D8%AB_%D8%B2%DB%8C%D8...4_jpg.jpeg]
(1400 فروردين 8، 10:25)پشتکار نوشته است: سلام
کسی هست کمکی کنه؟
وسوسه شدیدی دارم

سلام احوال شما
اوضاع چطوره؟
عیدتون مبارکا باشه
روز به این خوبی حیف نیست با شکست خراب بشه
49-2 پاشید که کلی کار مونده 
پاشید یه دوری تو خونه بزنین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 16، 4:09)پشتکار نوشته است: به خدا پناه ببر که او شنوا و داناست
هر کسی نفسش رو از هوی باز بداره،همین حالا در بهشته
دنبال گام های شیطان نروید،او به فحشا دستور می دهد.
شیطان دشمن شماست،پس او را دشمن بگیرید.

نقل قول: بشکنی،هیچی گیرت نمیاد.
اما خیلی چیزا از دست میدی.
و این اعتیاد ادامه پیدا می کنه.
و تو چه میدونی ممکنه به چه مهلکه ای بیوفتی.
صبر کن،ارزشش رو داره.

(1399 اسفند 16، 4:12)پشتکار نوشته است: بگو اگه لذت بخش ترین شهوت ها هم بخم بدی،حاضر نیستم به خاطرش،خدا را نافرمانی کنم

(1399 اسفند 16، 4:15)پشتکار نوشته است: آیا کسی هست که حسین را با دوری از خ ا یاری کند؟

(1399 اسفند 16، 4:18)پشتکار نوشته است: آیا کسی هست که به خاطر مولایش،از این لذت زودگذر دوری کند.
و هوی مولایش را بر هوی خودش ترجیح دهد؟
آیا کسی هست که در ماه رجب در این وقت سحر به خدا پناه ببرد؟

به خودت بیا مرد
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
با شکست شروع شده.
خواستم ادامه پسدا نکنه اومدم اینجا

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1400 فروردين 8، 11:08)پشتکار نوشته است: با شکست شروع شده.
خواستم ادامه پسدا نکنه اومدم اینجا

بسی متاسفم.
ولی واقعا هر بار ادامه بدیم هیچ تاثیری نداره.
هر بار انجام میشه دردش بیشتر میشه. ناراحتی اش بیشتر میشه.
پاشید خواهشا
حمام و غسل میتونه یه نقطه شروع باشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 فروردين 8، 10:34)سبز آبی نوشته است: سلام ، نظرتون چیه به تاپیک یاد  مرگ یه سر بزنید ؟
به یاد مرگ بودن خیلی خوبه
 سپاس شده توسط
سلام
کسی هست کمک کنه
امروز خیلی این رو مخه

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

من هستم داداش

کسی هست؟؟؟؟

(1400 فروردين 8، 15:53)پشتکار نوشته است: کسی هست؟؟؟؟

من هستم
نظرتون چیه برید بیرون یه چرخی بزنین
واقعا خیلی تاثیر گذار
تو خونه موندن سخت تره
الان اوضاع چطوره؟

یه بار نوشتم قبل فرستادن پاک کردم چون واقعا دلم میخواد بشکنم
ولی بازم قبل اینکه کاری کنم اومدم اینجا 22
حس آدمی را دارم که چند ثانیه دیگه قراره بشکنه بعد عین خنگا اومدم اینجا
22
انگار میام اینجا یکی اکی بده فقط
این چه اخلاقیه من پیدا کردم 
به واقع اورژانسیم 
فیلتر شکن و نت پرسرعت هست کاریشم نمیشه کرد
صربان قلبمم بالاست
حس و حال شکست هم دارم
احساس میکنم واقعا بهش نیاز دارم
Hanghead

من هستم خانم

(1400 فروردين 8، 23:36)*شهریار‌* نوشته است: من هستم خانم

بشکنم سر سنگین تر نیسن؟
شاید اخلاقمم درست شد؟
29
کلی بهانه دارم برای شکست

امام سجاد (علیه‌السلام):

وَ الذُّنُوبُ الّتى تُنزِلُ النِّقَمَ عِصیانُ العارِفِ بِالبَغىِ وَ التَطاوُلُ عَلَى النّاسِ وَ الاِستِهزاءُ بِهِم وَ السُّخریَّهُ مِنهُم ؛ گناهانى که باعث نزول عذاب مى‏شوند، عبارت‏ اند از: ستم کردن شخص از روى آگاهى، تجاوز به حقوق مردم، و دست انداختن و مسخره کردن آنان.

به خودتون ستم نکنید خانم 

(۳۶) امام صادق (علیه‌السلام):

إنَّ العَبدَ إذا کَثُرَت ذُنُوبُهُ وَ لَم یَکُن عِندَهُ مِنَ العَمَلِ مَا یُکَفِّرُهَا ابتَلَاهُ بِالحُزنِ لِیُکَفِّرُهَا؛ هر گاه گناهان بنده ای زیاد شود و عملی که آن گناهان را بپوشاند، نداشته باشد، خداوند او را به غم و اندوه مبتلا کند، تا کفاره گناهانش شود.

با وجود این حدیث بازم فکر میکنین بعد از گناه ، اخلاقتون خوب میشه ؟

امام علی (علیه‌السلام):

ما جَفَّتِ الدُّموعُ إلّا لِقَسوَهِ القُلوبِ و ما قَسَتِ القُلوبُ إلّا لِکَثرَهِ الذُّنوبِ؛ چشم‏ها بی اشک نشد مگر به سبب سختْ‏دلى، و قلب‏ها سخت نشد مگر از زیادىِ گناه.

مراقب چشم ها و دلتون باشید

امام علی (علیه‌السلام):

مَن کَثُرَه فِکرُهُ فی المَعاصی دَعَتهُ إلَیها؛ کسی که زیاد درباره گناهان فکر کند گناهان او را به سوی خود بکشاند

اهمیت کنترل ذهن

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 8، 23:37)_رعنا_ نوشته است: کلی بهانه دارم برای شکست

سلام 
خانم رعنا اگر برای لغزش بهانه دارید برای پاکی هم کلی بهانه دارید.

ببینید:

(1399 آبان 8، 1:57)_رعنا_ نوشته است: 5 فایده ترک برای من :

1_ اول اینکه حقیقتا من از قیامت میترسم. تا حالا تو عمرم کار خوبی را انجام ندادم. دلم نمیخواست وقتی مردم دست خالی برم پیش خدا. گفتم اگر ترک کنم میشه یه امتیاز + حداقلش اینه تو کارنامم یه چیزی هست. لحظه دیدار با خدا دست خالی خیلی زشته Hanghead
2_دیدگاه ج ن س ی ای که به همه چیز دارم برام کمرنگ تر میشه و ذهنم آزاد تر میشه 53258zu2qvp1d9v
3_برای من اتفاق نیفتاده ولی میگن پاکی با خودش خوش اخلاقی میاره. خیلی بد اخلاقم شاید با ترک درست بشه Shy
4_میگن با پاکی تو درس و کار موفق تر میشیم . دوست دارم تجربه اش کنم 53258zu2qvp1d9v
5_دیگه سر نمازام کمتر تصاویر مزخرف میزنه به سرم . نمازهای بهتری میخوانم Shy

5 ضرر ادامه خ.ا برای من:
1_ضرر اصلیش به گمانم غیبت امام زمان باشه. و اینکه امام زمان، خودم را با انجام این کار خیلی غمگین و نارات میکنم. Tears
2_ من جدیدا دوستام و کسانی که هم سنم هستن را با خودم مقایسه میکنم. به نظرم اونا موفق تر از من بودن تمام وقت هایی که من صرف این خ.ا کردم را اونا به زندگی شخصیشون رسیدن اگر ادامه بدم مثل این میمونه که دقیقا ادامه راه را هم میخوام تباه کنم همین Hanghead
3_ الان که 47 روز پاک دارم یادم نمیاد ولی پست قبلی ای که اینجا زده بودم را خواندم یادم افتاد هر بار خ.ا میکنم درد جسمی زیادی برام داره مخصوصا این اواخر. نمیخوام درد بکشم 809197ps94ijjhwg
4_خ.ا مسلما با با دیدن فیلم های مستهجن همراهه. به قول آقای زندگی آزاد با دیدن این فیلم ها داریم به عواملی که این فیلم ها را میسازن و بابتش پول خرج میکنن کمک میکنیم که بیشتر بسازن . من نمیخوام جزئی از ساختن این فیلم ها باشم Khansariha (60)
5_ فکر کنم با ادامه خ.ا اون جرئت و شهامتی که همه انسان ها دارن را از دست دادم. خیلی ذلیل و پست شدم 809197ps94ijjhwg

(1399 آبان 15، 1:58)_رعنا_ نوشته است:
من باز آمده ام Kool

خب باید یک چشم انداز از اهدافم داشته باشیم
منظور از چشم انداز اینه که 
اهدافی که برای شخص خودتون مهمه و باهاشون کلی کیف میکنین و وقتی بهشون فکر میکنین ذوق مرگ میشید را در یک جمله بیارید
جمله ای که با تمام وجودتون درک کنید
بعد از ساخت چشم انداز باید دائما با خودتون تکرارش کنید
و همیشه یادتون باشه هدفتون چی بوده

** چشم انداز از پاکی : من میخواهم پاک بمونم تا در آینده به چه چیزی برسم  **

من این هدف هامو بیشتر از قبلی ها دوست دارم
فکر کردن به اینا باعث میشه بتونم تو ذهنم ازشون یه تصویر رنگی و شاد داشته باشم 317
وقتی بهشون فکر میکنم ذوق میرگ میشم Khansariha (40)
میخوام با همینا چشم انداز بسازم fly2

شهادت 2uge4p4 : یکی از چیزاییه که باهاش مستقیم میری بهشت و من خواستار آنم  Confetti و خوبیش اینه میگن پاکی و مبارزه با نفس همچون شهادت ارزش داره Khansariha (69)

خوش اخلاق بشم  chase
بقیه ها را دوست داشته باشم و بقیه ها دوستم داشته باشن Khansariha (63)
اعتماد به نفس بالاتر Khansariha (69) : دوست دارم راحت در مقابل دیگران حرف برنم Khansariha (56)
رابطه معنوی بهتر Khansariha (8) : دوست دارم خدا را تو تک تک لحظه های زندگیم به عنوان دوست در نظر بگیرم نه کسی که من را مثل موش آزمایشکاهی قرار داده Hanghead

این سه تا پول میخواد باید پاک باشم ذهنم درست باشه تا بتونم کار کنم پول در بیارم و در این مسیر خرجش کنم Hanghead
کمک به بچه های بی سرپرست و بد سرپرست اونم تو یه باغ بزرگ Greenstars
کوهنوردی Khansariha (84)
ورزش رزمی bliss 

حالا چشم اندازم --» من با پاکی، به یه رابطه خوب با خدا و خودم و دیگران میرسم و خوش اخلاقی و اعتماد به نفس بالا را بدست میارم. با پاکی راحت تر و سریعتر میرم سرکار، پول در میارم و به هدف های کمک به بچه های نیازمند اونم تو یه باغ بزرگگگگ و رفتن به کلاس کوهنوردی را زودتر بهش میرسم. و از همه مهم تر آخرتم را باهاش میخرم، پاکی خودش به اندازه شهادت ارزش داره. پس محکم پاش وایسا. کم نیار.

(1399 آذر 17، 11:33)_رعنا_ نوشته است: Hanghead نمیخوام آدم شکست خورده باشم
با پاکی همه همه همه چی درست نمیشه
ولی با خ.ا همیشه این حس شکست و آدم شکست خورده با من هست
نمیخوام یک آدم شکست خورده بمیرم Hanghead

خودتون رو به گناه قانع نکنید.
با چیزی سرگرم بشید و ان‌شاءالله بعد هم در آرامش بخوابید. 

خدا مراقب شما هست.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان