امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

چسبیدن به ورژن ضعیف خودت چی بهت میده؟

ولش کن اون نسخه ضعیف از رعنا رو،
رعنا کلی قابلیت داره که این ورژن ضعیف نداشته هیچ وقت شکوفا بشه Swear1
تو حرصت نمی گیره؟؟
محدودت کنن؟ نذارن رشد کنی؟ 18

اصلأ،
ماموریت تو تو این دنیا آیا غیر از اینه که خودتون ارتقا بدی؟ 53258zu2qvp1d9v 49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
ممنونم عارفه جان
ولی من حالم خوش نیست
از اینکه هیچ کس نیست تو دنیا که حرف آدم را بفهمه عصبیم
تحملمم تموم شده
فکر کنم برم بیرون بهتره
از خدا که خجالت نمیکشم 
ولی از مردم خجالت میکشم 
46

بازم ممنون.
ببخش که میرم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
قوی که بشی همه اینا برات مثل پشه میشه. پشه!
قوی شدن چیزیه که اگه با ترک همراه نکنی تفاوتی نمی بینی 53258zu2qvp1d9v

اگه ورژن قبلی ما به خ‌ا نیاز داشت، باید این ترکیب عوض بشه تا دیگه نیاز نداشته باشه. وگرنه فقط به تعویق انداختند گرسنگیه 53258zu2qvp1d9v

و ما اینجا یک عالمه امکان داریم برای قوی شدن! 49-2

و هر روز یک قدم برداری کافیه! 317

و اگه تو راه قوی شدن شکستی در واقع نشکستی... 128fs318181

بازم بگم؟  Khansariha (121)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام رعنا خانوم
به خاطر امام حسین علیه السلام گناه نکنید
امام حسین با تمام سختی هایی که تو کربلا کشید ولی بازم گفت خداروشکر
به طفل 6ماهه اش رحم نکردن
ولی جز شکر خدا کاری نکرد
دستای حضرت عباس علیه السلام را بریدن
ولی از خدا شکایت نکرد
پسرش را شهید کردن ولی از خدا شکایت نکرد
فقط شکر خدا را به جا اورد
ما شیعه هستیم
یه یاعلی بگید مشکلات هستن ولی وظیفه ما شکر خدا
امروز جمعه هستا نامه اعمال میرسه دست اقا
 سپاس شده توسط
نقل قول: از اینکه هیچ کس نیست تو دنیا که حرف آدم را بفهمه عصبیم
تحملمم تموم شده

می فهمم، می فهمم سختی می کشی. اما از جای اشتباه می کشی، بنابراین باهات همراهی نمی کنم که دوباره تو همون چاه همیشگی بیفتی. 53258zu2qvp1d9v

یه ویروسی چنبره انداخته روی خواهر رعنای من و کلا همه کنترل ها رو به دست گرفته. دوست داره بگه مشکلات همه از بیرونه و از بیرون باید شرایط بهتر شه. بهش میگن شخصیت قربانی. دوست داره بگه خ.ا یعنی آزادی، فیلم بد یعنی آزادی. تو خودت می‌دونی اینطوری نیست!  تا کی می خوای به وعده های دروغش اعتماد کنی؟

نذار بهت مسلط بشه. تو خیلی باارزشی رعناجانم. 53258zu2qvp1d9v 
حتی اگه از من ناراحت بشی من از زدن این حرفا ناراحت نیستم. چون اگه الان ناراحت بشی اما تغییر مسیر بدی خیلی بهتره که آسیب های بزرگتر بخوری.

اصلا فکر کن این گزینه وجود نداره،

می خواستی چکار کنی؟ 106
برو خرید، یک مسکن دیگه برای آرامشت پیدا کن عزیزجان.
این خود درده 40

دوستان عزیز
من یه نکته میگم باشد که مفید باشد.

تنها راه مبارزه با نفس، تقویت ایمان است. ایمان خالص، سبب میشه دیگه به راحتی خ ا نکنی. بقیه کارها مثل رفتن از محل و ... همه رفع معلول هست و در کوتاه مدت جواب میده ولی در دراز مدت خیر. تنها چیزی که میتونه جلوشو بگیره ایمان کامل به خداوند یکتا و معاد است. وقتی شما در راه خدا تلاش می کنی و با آن چیزی که بدنت میخواد مبارزه میکنی به خاطر اینکه این کار نافرمانی خداست، خدا داره میبینه و میفهمه. حسبی الله. آیا خدا برای بنده اش کافی نیست که دنبال این هستید که دیگران بفهمن شما رو؟ آیا اینکه خدا بفهمد شما رو کافی نیست؟
پس اگر تصمیم جدی به ترک این کار کثیف گرفتید باید برنامه ریزی کنید که دنبال راه های تقویت ایمان باشید. تنها یک راه نجات بخش شما خواهد بود و آن هم مومن شدن هست. و این تنها راه برای آرامش کامل در زندگی هست. مومن واقعی شدن. خیلی سخته. صرف گفتن لا اله الا الله، شما مومن نمی شوید. خیلی سختی ها و مرارت ها باید کشید در این مسیر اما طبق تجربه بنده حقیر (که البته خودمو هنوز مومن نمیدونم)، تنها و تنها و تنها و تنها و تنها و تنها و تنها و تنها و تنها و تنها و تنهاو تنها راه رسیدن به خوشبختی در دنیا و آخرت، مومن شدن هست!
همه آدم ها دنبال معنا برای زندگی می گردند. یکی با دوست پسرش معنا پیدا می کنه یکی با دوست دخترش، یکی با پول و یکی با مقام و ... اما وقتی بهش رسید دیگه از اون نقطه به بعد زندگی بی معنا میشه و طرف به سمت خودکشی میره. یعنی یک تیرگی در روان آدم پدیدار میشه و آن هم حس بی معنایی و بی ارزشیست.
دوستان عزیز، دین فقط نماز خوندن نیست. دین به معنای خوب شدن حالت هست و هر آموزه ای گفته کاملا درسته. دل بستن به این چیزای دنیوی، شقاوت داره به چند دلیل که یکیشون این هست که اینا ناپایدارن. مثلا طرف عاشق دوست دختر یا دوست پسرشه ولی بهش نمیرسه و میذاره میره و طرف کلی شکست عشقی و بدبختی تحمل میکنه. چرا؟ چون نافرمانی خدا رو کرده و شکست عشقی و اسیر شدن در عشق های نرسیدنی (!) نوعی عذاب هست. خداوند راه و چارچوب رو نشون داده تا حالت خوب باشه و معنای زندگیتو گفته بذار الله. چون تنها وجود پایدار، الله هست و بی نهایت هست. هیچ وقت بهش نمی رسی که بگی من رسیدم به خدا. ولی در راهش که حرکت کنی هر لحظه حالت بهتر و بهتر می شه و اینقدر خدا بهت لطف میکنه که بازم به سمتش میری بیشتر و هیچ وقت تمومی نداره این حس و حال خوب و این سعادت دنیا و آخرته. در راه خدا باش و با تمام دنیا بجنگ. وقتی دوست داری فیلم هوس رانی ببینی بگو خدا ناراضی میشه. چرا ناراضی میشه؟ چون به ضرر خودته. چون آخرش افسردگی و کلی بیماری میاره.
حالا یه عده هستند که خدا رو هنوز قبول ندارن که خدا هست یا نیست. من توصیه دارم میگم خیلی خوب. تو برو دنبال راه هایی که برات اثبات بشه خدا هست یا نیست. دنبال راه بگرد و حرکت کن. مطمئن باش خود خدا، هدایت بنده هاشو به عهده گرفته قطعا خودشو نشونت میده و متوجه خواهی شد و آن گاه شروع میکنی به تقویت ایمان قلبی. اما این ها زمان بر هست. یکی از فلسفه های لغزش در راه ترک خ.ا همینه. نمیگم لغزش خوبه. خیلی هم بده اما آدم میتونه با این لغزش ها ایمانشو تقویت کنه. هر بار لغزش کرد بگه، چرا اینطور شد و بازم ادامه بده و کم نیاره. یه جایی میرسه که جنگیدن با شیطان راحت خواهد شد زیرا سلاح قوی ایمان داری. بازم یه سریا میگن اصلا شیطان کیه؟ از کجا معلوم وجود داره. پس میگیم برو دنبال شیطان شناسی تا دشمن آشکار انسان ها رو بشناسی و از شرش به خدا پناه ببری (چون خدا رو تونستی پیدا کنی قبلا و بهش ایمان آوردی) و این شکلی میتونی به زندگیت معنا بدی که در راه خدا باشی.
راه خدا یک شبه به دست نمیاد، خیلی زمان بره. برای همین خدا انسان رو در دنیایی گذاشت که زمان و مکان نسبی باشن. هرکسی بر اساس زمانی که داره، میتونه حقیقت رو کشف کنه و به سمتش حرکت کنه. این معنا بخشی به زندگی کلید رهایی از تمام بیماریها و ناخوشی هاست.
ببخشید که رفتم. با موندنم فقط حالم بدتر میشد
رفتم که احتمال شکست را کم کنم
من پاکم
یک دنیا ازتون ممنونم
همه اتون نکاتی را گفتین که هر کدومش کلی مفیده
واقعا ممنونم
خداروشکر میکنم که اینجام
خیلی خداروشکر میکنم
302 

صادقانه بگم من بازم وسوسه دارم
بازم سعی میکنم شکستش بدم
هر چی میخواد بشه. دیگه یک ماه پاکم. نمیخوام برگردم به روز صفر
باید همه زور خودم را بزنم 
خدا هم خودش میبینه 
خودش یه کاری کنه همه چی درست بشه ، من خستم از زندگی
خودش میدونه و دنیا. من خسته تر از اینم که برای چیزی تلاش کنم. اوج هنرم اینه که محل وسوسه ها ندم . همین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام خانم رعنا balloons

خانم رعنا میدونید که سه روز دیگه ماه محرمه 53258zu2qvp1d9v

خانم رعنا وسوسه مثل کش تیر کمون میمونه!

ما رو پایین میکشه، اینقدر پایین که دیگه خودمون توی چشم خودمون هم پست میشیم! 53258zu2qvp1d9v

اما اگه رهاش کنیم و بیخیالش بشیم چی میشه؟
مثل همون تیری میشیم که به سمت بالا پرتاب میشیم؛ اینقدر میریم بالا که خودمون هم باورمون نمیشه Confetti
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 مرداد 15، 23:08)مهدوی نوشته است: سلام خانم رعنا balloons

خانم رعنا میدونید که سه روز دیگه ماه محرمه 53258zu2qvp1d9v

خانم رعنا وسوسه مثل کش تیر کمون میمونه!

ما رو پایین میکشه، اینقدر پایین که دیگه خودمون توی چشم خودمون هم پست میشیم! 53258zu2qvp1d9v

اما اگه رهاش کنیم و بیخیالش بشیم چی میشه؟
مثل همون تیری میمونیم که به سمت بالا پرتاب میشیم؛ اینقدر میریم بالا که خودمون هم باورمون نمیشه Confetti
بی خیال شدنش خیلی سخته
کش تیرکمون کشیدنش خیلی سخته
تازه اگر این همه زحمت بکشی و درست کش را پایین نیاری تیرت رها نمیشه و اون همه زحمتت هیچ بر هیچ میشه
مثل همه تلاش های من برای پاکی 46

همه میپرسن شکستن ارزشش را داره؟
ولی واقعا پاکی و این همه سختی ارزشش را داره؟
احساس میکنم خدا صدامو نمیشنوه
اصلا براش مهم نیست
واقعا چرا برای کسی که مهم نیست انقدر تلاش میکنم
Khansariha (60)
سرم درد گرفت 
واقعا از همه این سوال های بی جواب عصبی و کلافم
بار سوم که اینجوری وسوسه میشم به جای شکست میام اینجا
46
مغزم میگه خنگی
الان وقت اینجا اومدن نیست
ولی به زور میام
46
فقط نمیخوام یک ماه پاکی از دست بره
پامیشم میرم یه چرخی میزنم
جواب سوال ها هم به من چه اصلا۸

میدونین 

من اگه یه روز بفهمم خدا براش اهمیتی نداره که پاک باشم 
با خودم میگم عیبی نداره 

اما چون پاکی برام سلامتی میاره 
پس من پاکی رو می‌خوام و براش تلاش میکنم
رعنا خانوم 53258zu2qvp1d9v
بله که باید بخاطر اون یک ماه پاکی نگران باشید 128fs318181
یک ماه خیلیه Shy
۳۰ روزه 
شاید دیگه نتونید به این ۳۰ روز برسید
پس همین جا شیطون رو متوقف کنید 128fs318181

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان