امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 شهريور 10، 21:40)alone heart نوشته است:
نقل قول: تصور کنم  همش میگه یه تصوره 
میفهمم چی میگین

ولی گوش نکنید به هیچ عنوان 

قدم قدم جلوتون میاره

اره دقیقا اولش با تصور شروع میشه 
 باید ریشه کن کنی   یه هفته اول سخته
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
49-2 سعی کنید بهش فکر نکنید و هر موقع فکر به سرتون اومد یه لحظه بگید استپ
بعد برید یه چرخی بزنید و یه لیوان اب بخورید 49-2
 سپاس شده توسط
کمممککککککککککک
من همونم که کروناش خوب شده اما شیطان لعنتی دست بردار نیست. خیلی نامرد بعد ار بیماریم اومده به شدت داره حمله میکنه منم توپخانه ندارم. کمک کنید. یا باب الحوایج، الان به اسلحه نیاز دارم.
ار بین ۰ تا ۱۰ اگه بخوام به وسوسه ای که داره بهم میشه عدد بدم میگم ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹ 
بنابراین خیلی اوضاع اورزانسیه. نمیخوام نافرمانی خدا رو کنم درحالی که داره میبینه. با علم به این موضوع اگه گناه کنم سقوط می کنم به اسفل السافلین. در سوره مومنون داریم که اگر کسی جز همسر و کنیز با شهوتش کاری دیگه کنه، متجاوزه. خدا هم متجاوزین رو دوست نداره. پس من علم و ایمان دارم اما مقاومت در برابر شیطان لعنتی بیشعور، خیلی خیلیییییی سخته. شیطان نفسم رو در خوابی بیدار کرده. حالا به شدت محتاج اسلجه و تیربار هستم. 
از سرباز خدا به هرکسی که الان صدامو میشنوه، یکی جواب بده. دشمن از همه جهات داره حمله میکنه. مقاومت خیلی سخت شده.
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿٥﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿٦﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿٧﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿٨﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿٩﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿١٠﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿١١﴾ إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا ﴿١٢﴾ فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّـهِ نَاقَةَ اللَّـهِ وَسُقْيَاهَا ﴿١٣﴾ فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا ﴿١٤﴾ وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا ﴿١٥﴾
داداش جان سلام 303
از چه طریقی داری وسوسه میشی؟
سلام
با وسوسه ها درگیر نشید چون کارتون سختتر میشه شروع کنید یه ذکر یا یه جمله رو پشت سرهم تو ذهنتون تکرار کنید تا هر تصویری که تو ذهنتون هست بره. اگه امکانشو دارید بزنید بیرون چون به نظرم وقتی وسوسه ها خیلی شدیدن بهتره تو موقعیتی که امکان لغزش میده نباشید
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

تغییر وضعیت بدین 128fs318181
دائما صلوات بفرستید...
اگر میتونید به جمع خانواده برید و تنها نباشید
سلام به سرباز الله 303

میتونید الآن برید پیش کسی.. تا تنها نباشید؟
سلام 303 
لطفا 
یه نفس عمیق بکشین
بعد برین یه وضو بگیرین ترجیحا با آب سرد
و به خودتون بگین که شما از شیطان قوی ترین چون خدا با ماست
بعد از این ها هر کار که دوست دارین انجام بدین
مثل
کتاب خوب
فیلم
سخنرانی
یا هر چیز دیگه ای که فکر میکنین سرگرمتون میکنه
من مطمئنم شما از پسش بر میایین Khansariha (69)
داداش جان کی میگه تو توپخانه نداری؟!
قطعا داری
تو خیلی قدرتمندی
مطمئن باش میتونی در برابر شیطان مقاومت کنی Khansariha (69)
به خدا توکل کن داداش جان
مواردی رو که دوستان گفتن رو هم میتونی انجام بدی 128fs318181
خواهشا پاشید یه سر برید آشپزخانه
تو یخچال چی هست
بخورین
ماست که خیلی خوبه
پاشید ورزش کنید
اگر میشه تنها نمونین
هر کاری هم کنین وقتی تنها باشین اوضاع بد
اگر میشه برید بیرون تو خیابون
اگر هم با نماز و وضو آب یخ حالتون خوب میشه امتحانش کنین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام داداش سرباز عزیز به یادت بیار فدات چقدر لذت داره پاک بودن و چقدر بدی داره خ.ا
داداش جان تو ماه محرم از اقا امام حسین علیه السلام کمک بگیر فدات شم Khansariha (18)
تو میتونی ان شاءالله از پس بیماری بر اومدی الحمدالله 302
باید یه درس حسابی به شیطان بدیم Khansariha (69)

بدرستى كه جهاد كننده با نفس‏ خود و غلبه كننده بر خشم خود و نگهبانى كننده بر فرمانبردارى پروردگار خود بلند مى‏گرداند خداى سبحانه از براى او ثواب‏ روزه گيرنده برپاى ايستاده را، و مى‏رساند او را بدرجه نگهبان سرحدّ صبر كننده، مراد به «بلند گردانيدن خداى سبحانه از براى او ثواب روزه‏دار بر پاى ايستاده» اين است كه امر مى‏فرمايد كه ثواب عمل او ثواب عمل همچو كسى باشد و ملائكه آن را از براى او بنويسند و بالا برند بآسمان و حفظ كنند تا در روز حساب باو داده شود، و مراد به «پاى ايستاده» اين است كه شبها بپاى ايستاده باشد از براى نماز يا در شب و روز هر دو، و «مى‏رساند او را بدرجه نگهبان سر حدّ» يعنى مرتبه او را مثل مرتبه كسى مى‏گرداند كه ملازم سر حدّ مسلمانان باشد از براى حفظ و حراست مسلمانان و دفع كفّار، و صبر كننده باشد بر زحمت و تعب اين كار يا در مطلق مصائب و نوائب.
 سپاس شده توسط
ان شاءالله سعی میکنم کلیپ های خوب بزارم براتون این جا 53
درسته تاپیکش نیست ولی خوب تو اون تاپیک مخصوصش بازدید کمه متاسفانه 53
به وقت دلتنگی 53
یا امام حسین علیه السلام
 سپاس شده توسط
دوستان عزیز
خیلی ممنون از کمک هاتون
به لغزش نگرایید. حالا میخوام بشینم قرآن تلاوت کنم.

شیطان هنوز درون من نفس میکشه باید از ریشه بکشمش بیرون. خوشبختانه لغزش اتفاق نیفتاد
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿٥﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿٦﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿٧﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿٨﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿٩﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿١٠﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿١١﴾ إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا ﴿١٢﴾ فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّـهِ نَاقَةَ اللَّـهِ وَسُقْيَاهَا ﴿١٣﴾ فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا ﴿١٤﴾ وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا ﴿١٥﴾
سلام کسی هست ؟  Hanghead
وسوسه ام خیلی شدیده حوصله کاری رو ندارم امروزم همش خرابکاری کردم  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سلام ستاره جان بله من هستم. خب همیشه که ادم نباید با حوصله باشه به خودت سخت نگیر. الان در چه حالی؟ منظورت از خرابکاری چیه
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان