امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام  303

هستید؟

اوضاع چطوره؟

کمکی از من بر میاد؟
چه شده است؟
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿٥﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿٦﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿٧﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿٨﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿٩﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿١٠﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿١١﴾ إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا ﴿١٢﴾ فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّـهِ نَاقَةَ اللَّـهِ وَسُقْيَاهَا ﴿١٣﴾ فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا ﴿١٤﴾ وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا ﴿١٥﴾
(1400 شهريور 22، 16:15)karma نوشته است: سلام  303

هستید؟

اوضاع چطوره؟

کمکی از من بر میاد؟

ممنون اوضاع خوبه/:
یعنی هم خوبه هم بده☹
کاش یهویی همه چیز درست میشد
خوشا دردی که درمانش تو باشی❤
(1400 شهريور 22، 16:32)SoldierOfAllah نوشته است: چه شده است؟
هعی/:
اینجا رو الکی شلوغ نکنم بهتره 22
خوشا دردی که درمانش تو باشی❤
Hanghead سلام  Hanghead دلم نمیخواد کار اشتباهی کنم  Hanghead چند روزه خیلی وسوسه دارم  Hanghead امروز دیگه خیلی دارم اذیت میشم  Hanghead کاش بعدازظهری برم بیرون  Hanghead ولی الان تنهام اندکی خطرناکه Hanghead نمیخوام بشکنم  Please
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام خانم رعنا 303

میگم فرش خونتون چندتا رنگ داره؟!!! 65
یادمه چند ماه پیش رنگای فرش رو شمردم و تا تموم شد کلاً یادم رفته بود وسوسه داشتم 4chsmu1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 شهريور 23، 14:41)مهدوی نوشته است: سلام خانم رعنا 303

میگم فرش خونتون چندتا رنگ داره؟!!! 65
یادمه چند ماه پیش رنگای فرش رو شمردم و تا تموم شد کلاً یادم رفته بود وسوسه داشتم 4chsmu1

Khansariha (49) چه ایده جالبی
4chsmu1 فرش خونه ما بیشتر شکل های ریز داره. خونه و گل و پرنده و .. دفعه بعد میرم میشمارمشون

بسی ممنون 
دو تا کلیپ پناهیان نگاه کردم
یه چرخی زدم
تنهایی هم الان تموم شد
دیگه مشکلی نیست 
بسی ممنونم 302 302 302 302 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
چه عالی 49-2

تو فکر وسوسه ام؛ زبون بسته اینقدر الآن داره حرص میخوره، الآنه که صورتش جوش میزنه!!! 4fvfcja

خدا کنه عروسی داشته باشن تا آبروش بره!!! 4fvfcja
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
اینجا چه خبر؟ Gigglesmile
شیطون اومد وسوسه کنه.تبدیل شد به شمردن گل های قالی؟!!! Khansariha (13) 
بیچاره بدجوری حالش گرفته شده الان Khansariha (13)

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام  کسی  هست  Hanghead
فک کنم دارم  کنترلمو از دست میدم
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
سلام عزیزم چی شده؟ تو از پسش برمیای مطمئنم Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام عزیزم من هستم

اگر میتونی از جات پاشی ، برو دست و صورتا رو یه آبی بزن 
، وضو با اب سرد بگیر بیا
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
اگر چیزی دیدی ، یا صفحه ای باز هست همین الان ببندش 

با توجه و تمرکز روی ذکر استغفار رو بگو
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
سلام

واقعا  اینسری  بدجور  شده 
نمیدونم چرا کلن خیس و داغم وای وای
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
بنت الهدی عزیز یه تجربه ای داشتم و تو هم حتما داشتی بهش فکر کن. چشماتو ببند صور کن صبح از خواب بیدار شدی وسوسه ها رفتن و یه حس شادی بی اندازه تو وجودته. سعی کن شادیشو با همه وجودت حس کنی.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان