امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

خدا به فرشته ها شعور داد بدون شهوت،

به حیوان ها شهوت داد بدون شعور،

و به انسان هر دو را...

انسانی که شعورش بر شهوتش غلبه کند از فرشته ها بالاتر است،

و انسانی که شهوتش بر شعورش غلبه کند از حیوان پـسـت تر

امام صادق(ع) درباره استمنا سوال شود ان حضرت فرمود:گناه بزرگی هست كه خداوند در قران نهی فرموده است و استمنا كننده مثل این است كه با خودش نكاح كرده باشد واگر كسی كه چنین كاری كند بشناسم با او هم غذا نمی شوم(وسایل الشیعه ج 14 ص 267
رسول خدا فرمود: هر كس با دست شهوتش را بیرون كند ملعون است (وسایل الشیعه ج 14 ص 268
امام صادق(ع) فرمود سه دسته اند كه خدا وند با انان سخن نمی گوید وبه نظر رحمت به ایشان نمی گیرد و پاكشان نم نماید و برایشان عذاب دردناكی است كسی كه موی سفیدش را بكند (تا نمایش دهد كه جوان است) كسی كه به واسطه عضو خودش شهوتش را خارج كند و كسی كه با او لواط كرده شود

][/font]
اشتباه شده
كنيزش ؟
مطمعنيد ؟
سلام دوستان گلم53
والا حالم بد بود فکر های بد به سرم زده بود انگار دقیقا سر دو راهی بودم تا 10 دقیقه پیش
ولی نشستم پست های قبلی بچه ها رو خوندم واقعا دستتون درد نکنه آروم شدم
اجرتون با خدا باشه ای توبه کننده گاه خدا
از همه بچه ها متشکرم و از خدا که هنوز پاکم تشکر میکنم
یا علی ( این دفعه خودمو تنبیه میکنم و 20 تا صلوات خودم میفرستم برای سلامتی ارباب پاکی ها!)
سرباز جان دمت گرم303

2 رکعت نماز هم بخون که خیالت جمع تر شه

نماز مغرب و عشا و نماز صبح فردا و کلّا این نمازا رو همه رو اوّل وقت بخون ، علی الخصوص تو این مدّت که وسوسه میشی

خدا به همراهت53

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام همگی
کسی هست به داد من برسه،فکر کنم وضعیتم اورژانسیه......
wacko2

لحظه ها را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از اینکه لحظه ها همان خوشبختی بودن.......

سلام آقا مانی
خوب کردی اومدی
همین کارت یعنی خیلی اراده داری داداش گلم
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلااااااااام
داداش
من یه سوال میپرسم به خودت جواب بده
واقعاً می خواین ترک کنید؟؟؟؟
اگه جوابتون اره هشت هرجوری شده تمام فکرای منفی را از ذهنتون دووور کنید
جوری که هیـــــــــچی توش نباشه
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام

مانی جان اگه دوس داری صحبت کنی من در خدمتم

arman_tark

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

آقا مانی هستید؟
سلام
تحمل کن یه ربع دیگه اذانه برو نماز اول وقت بخون
فکر کن اگه بشکنی چطور پیش خودت و خدای خودت شرمنده میشی...
داداش یه ربع صبر کنی میتونی با سربلندی با خدای خودت صحبت کنی و بهش بگی چطور شیطونو شکست دادی ولی اگه...
——————————–

خدایا : «چگونه زیستن »را به من بیاموز ،« چگونه مردن» را خود ، خواهم دانست .
خدایا : رحمتی کن تا ایمان ، نام ونان برایم نیاورد ، قوتم بخش تا نانم را؛ وحتی نامم را در خطر ایمانم افکنم.
تا از آنها باشم که پول دنیا می گیرند وبرای دین کار می کنند ؛ نه آنها که پول دین می گیرند وبرای دنیا کارمی کنند
بله هستم

لحظه ها را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از اینکه لحظه ها همان خوشبختی بودن.......

بابا ما منتظریم با خبر پاکیتون بیاید و یه ملت رو شادکنی!!!
منتظریما53258zu2qvp1d9v
در این دنیا هیچ بن بستی نیست...
یاراهی خواهم یافت...
یا راهی خواهم ساخت.
داداش مانی
همه اینجا هستیم به خاطر شما
به خاطر اینکه همه میدونیم چه رنجی بعد از هر بار شکستن هست و دلمون نمیخواد دوباره تجربه اش کنی.
اگه اهلش هستی وضو بگیر ،ذکر بگو ،با خدا حرف بزن و بگو کمکت کنه
خیلی خوبه که شماها هستین،خیلی به آدم امید میدین

داداش مانی
میدونم الان داره بهت سخت میگذره
یادت باشه هر چیزی که سخت به دست بیاد ،شیرینی بعدش بیشتره
وقتی به لطف خدا این حالت رو با سر بلندی بگذرونی ، اراده ات قویتر شده و خودت خیلی از خودت کیف میکنی و دفعه بعد باز قویتر و قویتر میشی.
پس لطفا صبر کن و دووم بیار داداش خوبم.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان