امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 بهمن 9، 12:06)_رعنا_ نوشته است: 49-2  پاشید یه چرخی بزنین تو خونه یه لیوان آب بخورید.
تغییر وضعیت همیشه جواب داده Khansariha (69)

کل دکوراسیون اتاقم رو تغییر دادم و تو کارای خونه تنها کاری که علاقه دارم جارو برقی کشیدنه  Khansariha (7)
4chsmu1 اتاقم رو یه جاروبرقی کشیدم مرتب شد الان هم اذان نماز اول وقت  49-2
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
(1400 بهمن 9، 12:22)KingAmir نوشته است:
(1400 بهمن 9، 12:06)_رعنا_ نوشته است: 49-2  پاشید یه چرخی بزنین تو خونه یه لیوان آب بخورید.
تغییر وضعیت همیشه جواب داده Khansariha (69)

کل دکوراسیون اتاقم رو تغییر دادم و تو کارای خونه تنها کاری که علاقه دارم جارو برقی کشیدنه  Khansariha (7)
4chsmu1 اتاقم رو یه جاروبرقی کشیدم مرتب شد الان هم اذان نماز اول وقت  49-2

Khansariha (69) Khansariha (69) 317 317 ماشالله به شما  317 317 Khansariha (69) Khansariha (69)
چه میکنه آقا امیر 49-2 Confetti 49-2 Confetti 49-2 Confetti
این پیروزی را تبریک میگمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
زدین شیطونو داغون کردین Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
روزگار غریبیه .
روزایی که میگذره با هدف ولی در اصل بی هدف میگذره.
روزایی که پر از اتفاقاتیه که تو شرایط بدی قرارت میده.
هرکاری میکنی اما خب تهش مقاومت میکنی و نه فیلم بد میبینی نه خ‌ا اما احساس میکنی هیچی تغییر نکرده و تو و زندگیت قرار نیست متحول بشه خب معلومه که نه وقتی تو هیچ کاری نمیکنی ....
نمدوتم کی میاد اون حال خوب اون شادابیه و اون  دوست داشتنه.
روزگار بدیه احساس میکنم تهش شکسته ولی باید یه کاری کنم شرایط اینطوری پیش نره از این حالت در بیام.

نقل قول: نمدوتم کی میاد اون حال خوب اون شادابیه و اون  دوست داشتنه.

هر وقت شما بخواین اراده کنید و حرکت

فقط با حرکت کردنه که حالتون بهتر میشه ، وگرنه نشستن به امید اومدن روزهای خوب بی فایدست 53258zu2qvp1d9v

دعوت میکنم به تاپیک برنامه ریزی بیاین و برای رسیدن به اهدافتون تلاش کنید . 49-2
(1400 بهمن 16، 19:12)*مهدی* نوشته است: تنهام و حالم خوب نیست

هر وقت وسوسه ای به سراغت اومد,به خدا پناه ببر که او شنوا و داناست.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
امام علی علیه السلام:

الهوى أعظم العدوّين. هوا و هوس بزرگترين دشمن از دو گروه دشمنهاى آدمى است.
العاقل من عصى هواه فى طاعة ربّه. عاقل كسى است كه در راه اطاعت پروردگار خويش از هواى نفس نافرمانى كند.
العاقل من غلب هواه و لم يبع آخرته بدنياه. عاقل كسى است كه بر هواى نفس خويش غالب آيد و آخرت خود را به دنيا نفروشد.
العاقل من غلب نوازع اهويته. عاقل كسى است كه بر هواهاى شكننده و بركننده خويش غلبه كند.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط

سلام

خوشحال کنندست که به اورژانس اومدین 49-2
شما برای پاکیتون ارزش قائلین و مطمئنم سربلند بیرون میاین Khansariha (69)
بلندشین یه دور بزنین قدم بزنین توی خونه ، با آب سرد دست و صورتتون رو بشورین و از خدا کمک بخواین 49-2 ذکر لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم رو فراموش نکنین.. موفق میشین Khansariha (69)
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام داداش مهدی گل الان چی حالتا خوب میکنه گل من؟؟ 49-2
داداش بلند شو یه وضو با اب سرد بگیر بشین با خدا صحبت کن برو تلوزیون ببین 49-2
داداش شرایط چه کاری را الان داری گل من
پایه ای یعه مسابقه بزاریم تا فردا همین موقع Khansariha (58) Muscular
 سپاس شده توسط
سلام
خیلی ممنون از همگی 53 
فعلا دارم سخنرانی استاد پناهیان رو گوش میکنم
(1400 بهمن 16، 19:30)*مهدی* نوشته است: سلام
خیلی ممنون از همگی 53 
فعلا دارم سخنرانی استاد پناهیان رو گوش میکنم

موفق باشید 49-2
.
.
.
ماشاءالله داداش مهدی همینه Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
ازت همینا انتظار داشتم رفیق دمت گرم خدا پشت و پناهت مرسی که هستی مرسی که مقاومت کردی Confetti Confetti
 سپاس شده توسط
Shy  Hanghead
آخ از دست کلاس های مجازی
 سپاس شده توسط
فعلا که باید کلاس های مجازی رو تحمل کنیم 53258zu2qvp1d9v
چه راهکاری دارین تا بتونین بیشترین یادگیری و کمترین حواسپرتی و وسوسه رو حین کلاس های انلاین داشته باشین؟
من توی این مواقع بلند میشم و جایی که هستم رو تغییر میدم . معمولا پشت نیز مطالعه‌ میشینم و سعی می‌کنم لباس رسمی بپوشم که حس سر کلاس بودن رو بیشتر بهم القاع کنه.  53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
امروز متأسفانه لغزش داشتم و حالم گرفته است امشب و فکر دوباره گناه کردن هم تو سرمه و چند بار هم مقابله کردم و حواسم رو پرت کردم ولی چند دقیقه پیش رفتم و یک فیلم بد نگاه کردم و میخواستم برم که ادامه کار بد رو انجام بدم ولی اومدم اینجا تا بدادم برسین
و کمی از حال به این خاطر بود که میام تو اتاق میخوام درس بخونم وسوسه میشم و احتمال لغزش هست و برای اینکه این احتمال رو صفر کنم  رفتم تو هال و اونجا هم اصلا نشد درس بخونم و خانواده هی گفتن برو تو اتاق بشین درس بخون اینجا حواست پرت میشه و اومدم تو اتاق که این اتفاق افتاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان