امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

مرسی که کمک کردین:‌)
شما بهترین دوستایی هستین که داشتم
میرم بیرون
خوشحالم که غلبه کردم:‌)
دنیاشم واسم اهمیت نداره
«شما» که جای خود داری❤️
به پاکی نمی خواد فکر کنی، پاکی رو رها کن. اون در نتیجه تصمیم درست خودش میاد. تو الان باید برای حل مسئله خودت یه برنامه بریزی تا از این بحران دربیای. 

هیچ کس مسئول زندگی من نیست جز خودم. اینو با خودت تکرار کن.

این حوصله تفریح سالم نداشتن از فشار زیاد اشتباهی رفتنه.

اما تو میتونی درستش کنی.
برای الان فعلآ یه کاری که حواست رو پرت کنه انجام بده. خودت بلدی، یه خوراکی پاشو بخور، یکم خنک شد برو بیرون یک هوا بخور، حالت که بهتر شد فکر کن که چجوری میتونی به خودت کمک کنی؟ زندگیت اگه همینجوری پیش بره به کجا می رسی؟ اگه همین الان تصمیم بگیری به خودت کمک کنی به کجا می رسی.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام
آقا چه جالب منم وسوسه بودم البته تا 5 دقیقه پیش 
الان حالم خوبه 
انشاالله که همه موفق باشن
دوستان منم بهتر شدم ممنونم ازتون  53

عارفه جان به نظرم باید بیام باران با بچه ها بیشتر گپ بزنیم و باهام تلاش کنیم برای پاکی ...
 سپاس شده توسط
الحمدالله که حال همه خوبه
سپاس گذارم که به اورژانس مراجعه کردید.
این نشون میده که تلاش هایتان برای خودتان ارزش زیادی داره ان شاءالله موفق باشید 303
از خانوم عارفه و داداش مجید به خاطر کمک هایشان تشکر میکنم.
 سپاس شده توسط
آبی جانم، خواهری که اولین نفر با تو دوست شدم، 2uge4p4
تفریح سالم حق توئه.‌ 49-2
می‌دونم از درون یه خشم فروخفته داری. اما این حق رو از خودت دریغ نکن. حتما می‌دونی و بلدی چیا خوش‌حالت می کنه اونا رو از تو برنامه حذف نکن. اونا باید باشن.

اما،
بهبود حال تو، این حالی که الان داری، که خسته ای، که حوصله نداری، که نهایتا می کشوندت بری به سمت این کار،
این همونه که بالاتر درباره ش گفتم، باید بشینی براش فکری بکنی. تا وقتی بلاتکلیف بمونه، در خوشبینانه ترین حالت همین شکلی که می بینی می مونه. ممکنه مدتی زیر تخت تو کمد بچپونی اما همیشه هست. اگه بدتر نشه... 53258zu2qvp1d9v

و ضمنا از حال امروزت یذره بریز تو لوله آزمایش درشم بذار نپرن، نگهدار برا آینده ت هر وقت کم آوردی، بهت انگیزه حرکت میده. Khansariha (36)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
چند روزیه حس میکنم آدم بی فایده ایم. دیشب چند بار تحریک شدم برم پورن ببینم که جلو خودمو گرفتم. به تواناییام شک دارم. الان که مریض شدم  ذهنم سرزنشم میکنه تو هیچکاری نمیکنی
 سپاس شده توسط
(1401 تير 13، 16:37)NimaHn نوشته است: چند روزیه حس میکنم آدم بی فایده ایم. دیشب چند بار تحریک شدم برم پورن ببینم که جلو خودمو گرفتم. به تواناییام شک دارم. الان که مریض شدم  ذهنم سرزنشم میکنه تو هیچکاری نمیکنی

سلام
خوبی؟
الان ذهنت حتما داره تصویر سازی می کنه این تصاویر رو
بیا به اول به خدا پناه ببر با 10 دقیقه قؤان خودندن
و بعدش 10 دقیقه تو ذهنت تصویر سازی کن وقتی رو که تونستی بر این سوسه غلبه کنی و توسنتی ترک کنی
اون لحظات خوب رو تصویر سازی کن
برو ببینم چه می کنی
با خبرای خوش برگردی

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام داداش گلم ان شاءالله که اوضضاع ردیف میشه شک نکن 49-2
داداش نظرت چیه اهدافت از زندگی را مرور کنی و برای رسیدن بهشون برنامه ریزی انجام بدی؟؟
مطمئنم با خ.ا . تماشای فیلم های بد شرایط تغییری نمیکنه و بد تر میشه
به نظرم داداش اول یه اب به دست و صورتت بزن تا خنک شی Confetti
داداش بلا به دور باشه ازت فدات
به نظرم برو یه فیلم خنده دار تلوزیون ببنیم
اقا یه سر برو بیرون تو هوای ازاد یکم قدم بزن
مطمئنم وقتی تا 10 روز رسیدی بالاتر هم میری
به خودت شک نکن
تو موفق میشی ان شاءالله Khansariha (69)
تشکر میکنم از داداش پشتکار  برای کمک های همیشگی 302
 سپاس شده توسط
هرکاری میکنم
آخرش لغزشه
خسته شدم از خودم ازپاکی از خ.ا
به خودم میگم اگر امشب لغزش نکنی تا صبح باید با وسوسه ها دست و پنجه نرم کنی آخرش هم چیزی نیست جزء خ.ا
 سپاس شده توسط
(1401 تير 15، 1:19)*مهدی* نوشته است: هرکاری میکنم
آخرش لغزشه
به خودم میگم اگر امشب لغزش نکنی تا صبح باید با وسوسه ها دست و پنجه نرم کنی آخرش هم چیزی نیست جزء خ.ا

بخوابین.. ساعت خوابیدن رو جوری تنظیم کنین ک شب به محض اینکه سرتون به بالشت برسه؛ خوابتون ببره...

الان اوضاع چطوره؟
.
.
.
 سپاس شده توسط
آخرش لغزشه

سلام مهدی جان
چطوری داداش؟

داداش اول بیا اینجا رو ببین Khansariha (69)

این تور مجازی موزه بانک ملی، هدیه من به خودت هست که داری مقاومت میکنی 49-2

بعدش بیا کارت دارم Khansariha (69)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
ناامید نباشین، هر لحظه و هرتلاشون برای پاک موندن هرچند کوچیک هم باشه، بااهمیته. 53
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1401 تير 15، 1:34)silent scream نوشته است:
آخرش لغزشه

بخوابین.. ساعت خوابیدن رو جوری تنظیم کنین ک شب به محض اینکه سرتون به بالشت برسه؛ خوابتون ببره...

الان اوضاع چطوره؟
سلام 
متأسفانه هرکاد میکنم خوابم نمیاد و هزار تا فکر و قصه میاد توذهنم
خ.ا خوابم رو هم بهم زده
(1401 تير 15، 1:36)مهدوی نوشته است:
آخرش لغزشه

سلام مهدی جان
چطوری داداش؟

داداش اول بیا اینجا رو ببین Khansariha (69)

این تور مجازی موزه بانک ملی، هدیه من به خودت هست که داری مقاومت میکنی 49-2

بعدش بیا کارت دارم Khansariha (69)

سلام 
داداش
خوبم مرسی
ممنونم از هدیه ات
یه سوال دارم اونایی که پاکی بلند مدت دارن واقعا جچوری با این وسوسه ها صبر میکنن؟
خیلی سخته برام
 سپاس شده توسط
خب فکر میکنم حسابی غرق تماشای آثاری Smiley-face-biggrin

حالا که میتونی یه گردش علمی و فرهنگی بری، قاعدتاً باید بیخیال وسوسه ها بشی Khansariha (69)

دوست داری مثل ایام قدیم به همدیگه قول بدیم که تا فردا پاک پاک باشیم؟ Khansariha (18)
اصلاً چیز خاص و زیادی نیست، فقط کافیه خودتو برای یک شبانه روز پاک نگه داری Khansariha (69)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان